9. kolo: Vojvodina - Borac 2:1 (1:0)

draganas
Postovi: 185
Pridružio se: Čet Sep 15, 2016 2:44 pm

Re: 9. kolo: Vojvodina - Borac 2:1 (1:0)

Post od draganas »

Ranije izlazimo mi koji vodimo malu decu na utakmice, jer kad krene gužva nakon završetka meča jako je nezgodno sa malim detetom izaći napolje.
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: 9. kolo: Vojvodina - Borac 2:1 (1:0)

Post od recni galeb »

Vidi Boga ti a ja moje dobio kao vec velike iz Betanije? :shock:
Jos kao jako male ih treba uciti da ne pozdrave i ne isprate do kraja nista u zivotu?
Opravdanje ravno nuli...
draganas
Postovi: 185
Pridružio se: Čet Sep 15, 2016 2:44 pm

Re: 9. kolo: Vojvodina - Borac 2:1 (1:0)

Post od draganas »

Jok, dobio si dete - treba da ga paziš i čuvaš jer si odgovoran za njega ( znaš, ne umeju sama dok su mala ).

Kad se završi utakmica, često budu gužve u prvih par minuta, uzak je izlazak na našem stadionu pa dolazi do "začepljenja" - e tu nastupaš ti kao roditelj, izađeš ranije.

Kad izađeš ranije sa meča, to ne znači da ne volim Vojvodinu, da ne poštujem igrače i sl., prosto sigurnost mog deteta mi je mnogo važnija od "pozdrava" igračima nakon meča.
playmaker
Postovi: 514
Pridružio se: Ned Sep 18, 2011 1:31 am

Re: 9. kolo: Vojvodina - Borac 2:1 (1:0)

Post od playmaker »

Zato malo sacekas da izadju ovi sto "zure" pa onda izadjes polako, taman pozdravis igrace.

Sve ovo ukupno ne traje 10min. :lala:
Dragojlo
Postovi: 692
Pridružio se: Uto Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 9. kolo: Vojvodina - Borac 2:1 (1:0)

Post od Dragojlo »

Могли би већ отворити тему за утакмицу са наредним противником,да се мало ложимо,претимо и развијамо теорије завере!(зависи ко шта преферира :dance2: ) :deal:
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: 9. kolo: Vojvodina - Borac 2:1 (1:0)

Post od recni galeb »

draganas napisao:Jok, dobio si dete - treba da ga paziš i čuvaš jer si odgovoran za njega ( znaš, ne umeju sama dok su mala ).

Kad se završi utakmica, često budu gužve u prvih par minuta, uzak je izlazak na našem stadionu pa dolazi do "začepljenja" - e tu nastupaš ti kao roditelj, izađeš ranije.

Kad izađeš ranije sa meča, to ne znači da ne volim Vojvodinu, da ne poštujem igrače i sl., prosto sigurnost mog deteta mi je mnogo važnija od "pozdrava" igračima nakon meča.
stvarno ne znam zasto mi ovo govoris?
bar moji su prosli tu skolu "guzve", veruj mi nikada ni jednom dlaka sa glave falila nije... :lala:
u principu tad radimo sistem "slonovskog krda", malci u krugu koji probiti niko ne moze... a i rece ti vec playmaker jednu veliku tajnu sa posmatranja utakmica... :wink:
lexa
Postovi: 677
Pridružio se: Uto Dec 22, 2009 2:16 am

Re: 9. kolo: Vojvodina - Borac 2:1 (1:0)

Post od lexa »

Da mi je samo znati ko vise forsira tog Kordica. Dokle vise da pijem apaurine zbog njega???
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 9. kolo: Vojvodina - Borac 2:1 (1:0)

Post od Voja »

Sve dok je Korda na golu,jasno je da nijedna od zaracenih strana nije cista :wink:
Slika
Korisnikov avatar
salefkv
Postovi: 592
Pridružio se: Sre Avg 01, 2012 11:28 am

Re: 9. kolo: Vojvodina - Borac 2:1 (1:0)

Post od salefkv »

Imam info od jednog prvotimca koji nije standardan da Lalat sam gura Kordu i da su ga cak iz uprave pritiskali da drzi Perica jos onomad dok su trajale kvalifikacije ali da on nije hteo...
Zaključana tema