9. kolo: Vojvodina - Borac 2:1 (1:0)

Korisnikov avatar
ДушанСП
Postovi: 712
Pridružio se: Uto Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: 9. kolo: Vojvodina - Borac, nedelja u 19h

Post od ДушанСП »

Radoye napisao:Evo ga, 2:0, Kovacevic!

Skraceni korner s desne strane, Meleg ubacuje na drugu stativu, Kovacevic ga daje glavom! :cheers:

Sad se lakse dise! :mrgreen:
Не дише се, Кордић у свом елементу :mrgreen: Е ово смо већ ми мајстори да закувамо,уместо да ствар завршимо рутински.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: 9. kolo: Vojvodina - Borac, nedelja u 19h

Post od Radoye »

2:1, Kordic :frown:

Puskaric mu vraca loptu, Kordic asistira igracu Borca koji tuce iz prve u prazan gol... :rage:


EDIT: Reko ja da na ovakvim utakmicama mi redovno primimo gol ni iz cega...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: 9. kolo: Vojvodina - Borac, nedelja u 19h

Post od gospodinFKV »

Vojvodina je na svom golu imala jedan solidan broj ''talenata'', ali mislim da je Kordic najveca kretencina u istoriji FKV, koja je stala medju stative.
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 9. kolo: Vojvodina - Borac, nedelja u 19h

Post od ernesto »

gospodinFKV napisao:Vojvodina je na svom golu imala jedan solidan broj ''talenata'', ali mislim da je Kordic najveca kretencina u istoriji FKV, koja je stala medju stative.
Kretencina jedna!!!!
carlons
Postovi: 182
Pridružio se: Uto Sep 22, 2009 9:32 pm
Lokacija: Detelinara

Re: 9. kolo: Vojvodina - Borac, nedelja u 19h

Post od carlons »

Pored rubrike "Igrač sezone" uvesti i rubriku "Anti-igrač sezone". :?
Korisnikov avatar
Qr0nJa
Postovi: 416
Pridružio se: Čet Sep 06, 2007 6:23 pm

Re: 9. kolo: Vojvodina - Borac, nedelja u 19h

Post od Qr0nJa »

Neka potraje ovo.. :beg: :cheers:
...i nikad ne shvatiti to,sto volim tebe ja ludo jer srce moje vecno za tebe kucace znaj....
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 9. kolo: Vojvodina - Borac, nedelja u 19h

Post od Stexman »

Cestitam svima(igracima, klubu, nama) prvo mesto na tabeli i da potraje sto rece Qronja!

Imamo jedan brejk u subotu je vreme da ga overimo!
Борчевац
Postovi: 132
Pridružio se: Sre Avg 31, 2016 11:12 pm

Re: 9. kolo: Vojvodina - Borac, nedelja u 19h

Post od Борчевац »

Честитам на побједи,срећно у суботу на чмаракани :D
Korisnikov avatar
kafe bagdad
Postovi: 689
Pridružio se: Pet Sep 25, 2009 7:32 pm
Lokacija: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: 9. kolo: Vojvodina - Borac, nedelja u 19h

Post od kafe bagdad »

Igrači i Lalatovic doživeli ovacije! U nedelju sve raspoložive snage u rupu da isteramo bar 800 ljudi!

PS: Kordicu, Kordicu...
Korisnikov avatar
blue & white
Postovi: 50
Pridružio se: Pet Sep 02, 2016 12:59 am

Re: 9. kolo: Vojvodina - Borac, nedelja u 19h

Post od blue & white »

Честитке на победи и преузимању првог места. :cheers:
Овај дан је од огромне симболичке важности. Иако није битно ко је први после девет кола.
По први пут после ко зна колико времена, Војводина води на челу табеле, а да је у питању 9., а не 2. или 4. коло.
Ово, ваљда, највише говори о чемеру у нашој лиги и нашем фудбалу. :!:
За вас свакако значајно што је ваш клуб, онакав какав је, коначно засео на чело табеле, за нас остале, свакако, значајно што тамо није једна од две главе двоглаве аждаје. :devil:
Ако ништа друго, неће се писати и причати о 6 бодова разлике, што није мало. :!:

Колико се сећам, последњи пут (можда и једини) када је неки наш клуб (под "наш" мислим на све осим на "оне" :deal: ) овако стартовао било је пре две сезоне, када су Партизан и Војводина после 10. кола били поравнати са 8 1 1 и 25 бодова, а Звезда имала 23. После је уследио онај пораз од Партизана у једном јако лошем, ужасном мечу који је одиграла Војводина, а онда ... распад система. :|

Војводина ће бити главна тема у наредној недељи, а само од њених играча, тренера, нажалост, и управе зависиће да ли ће она то и остати и у наредним недељама. :!:
"Nema jake Zvezde bez jakog Partizana i obrnuto." - bez ikakve sumnje, najodvratnija rečenica koju je iko ikada izgovorio govoreći o srpskom sportu.
мализека
Postovi: 311
Pridružio se: Uto Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: 9. kolo: Vojvodina - Borac, nedelja u 19h

Post od мализека »

Ух, добро је... :slon: Лалате, мењај више оног антиголмана... :cekicanje:
Биће тешко на чмаракани, ови ће да "притисну" са свих страна...и фудбалери и судије и политичари...само нек` се боре па шта ураде и бићу задовољан. :)

Још нешто да додам: Воша није уопште одиграла нешто много добро, али смо свеједно победили. То би могао да буде додатни квалитет који раније нисмо имали. :yesss:
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: 9. kolo: Vojvodina - Borac, nedelja u 19h

Post od recni galeb »

ko sta ima protiv jakog Kordica? :mrgreen:

jebem mu zivot nenormalni, di je taj Mehelen da im platimo da ga vode? :shock:
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 9. kolo: Vojvodina - Borac, nedelja u 19h

Post od churguzijanac »

Kordic nikad blize klupi. :deal:
2-0 najopasniji rezutat :mrgreen:
Konacno imamo stopera koji ume da doda i da sutne :dance2:
Ponovo imamo stopera kadrog da ga da glavom :thankyou:
Opasniji smo kad igramo bez centarfora :beg:
Lale iskusno, na "..cigane da jeb***" pozdravlja i odlazi :whistler: Nije ni vazno.Samo nek namesti igrace kako treba pred sledece kolo. :lala:
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: 9. kolo: Vojvodina - Borac, nedelja u 19h

Post od Danilo »

Utisak nedelje.Psiho Slaninari.
Od ciganska p.... do Lalate majstore vodi nas do titule.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 9. kolo: Vojvodina - Borac, nedelja u 19h

Post od Turija »

Čestitke momcima i treneru Lalatović na pobedi :cheers: .
Igra nije bila za pamćenje, ali je za ,,pamcenje" bio golman, ako se to sme da nazove golmanom?
Kako samo jedan čovek na terenu može da upropasti sve.Sj..e igru, rezultat, gledalište, celu pozitivnu atmosferu i dovede čistu pobedu u ozbiljno pitanje, po ko zna koji put. Ovaj put i prvo mesto na tabeli. :frown:
DOSTA JE BILO - ne klupa, već tribine.Da mi je brat rođeni, ne bi mi branio.
To je strašno.U trećoj ligi ne može braniti ovakav antigolman.Ne da smo bez golmana, kad protivnik napada, nego naši igrači ne smeju da mu vrate ni čistu loptu, u momentima kada to moraju da učine pod pritiskom protivničkog igača.Umalo Kovačevića i Puškarica da to skupo košta pred kraj utakmice, kad nisu hteli da gruvaju u aut.
Lalatoviću, menjaj golmana, ovo je neizdržljivo.
Taman u Kupu da Perić oseti loptu, pa u derbi jeseni sa njime na golu.I tzv grof je morao da skloni istog takvog antitalenta, iz istih razloga.Takvih kiksara davno nije bilo, čak ni u JSL.
Inače lepo veče, uz pun Zapad napravljena je sjajna atmosfera pred utakmicu sa pesmom na atletskoj stazi i Banetom Krstićem u loži.Aplauzi Lalatoviću i onda šok - jedan infantilni sve to pokvari.
Davno nisam čekao u redu za kartu.Zaboravio sam na takvu situaciju, još od doba SFRJ.
Zapad skoro pun, Sever brojniji nego do sada, na Istoku standardno stanje.
U sredu Bežanija, pa za vikend da smenimo takozvanog grofa.To ćemo moći samo sa Kordićem u gledalištu.Imamo odličnog Perića i sjajnog mladog Ilića, člana Mlade reprezentacije, zašto da nas ovaj dovodi u predinfarktno stanje?Nas na tribinama i saigrače na terenu - zašto, zašto, zašto?????????
Zovite Mehelen i platite ljudima da ga vode odavde.
Večeras odličan Kovačević, veoma dobar Maksa, kao i Meleg, pravi ideolog naše igre.Ostali lepo pratli tu trojku.Jedini koji je usr'o celu igru u drugom delu meča i vratio Borac u život, stajao je na našem golu.
Paločević i večeras nevidljiv i bez učinka.Zamor ili pad forme?
Idemo dalje, u nove pobede.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Zaključana tema