9. kolo: Vojvodina - Borac 2:1 (1:0)

recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: 9. kolo: Vojvodina - Borac, nedelja u 19h

Post od recni galeb »

Danilo napisao:Utisak nedelje.Psiho Slaninari.
Od ciganska p.... do Lalate majstore vodi nas do titule.
hoces da budes profesionalac? :lala:
e onda ima i mami da ga turis! :mrgreen:
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4044
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 9. kolo: Vojvodina - Borac, nedelja u 19h

Post od Milan »

Je l' ima dobrovoljaca da kidnapuju Kordica na par meseci do godinu dana? :mrgreen:


Salu na stranu, pitam se da li je ovo danas bilo dovoljno da ga konacno udalji iz ekipe? Njegovo forsiranje bi donekle i bilo razumljivo da na klupi nemamo vrhunskog golmana na kome bismo u buducnosti mogli fino i zaraditi. Ja ne pamtim kada mi je neki golman ulivao takvo poverenje kao Peric

Stop Kordicu!!!
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8763
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: 9. kolo: Vojvodina - Borac, nedelja u 19h

Post od Radoye »

Turija napisao:Igra nije bila za pamćenje, ali je za ,,pamcenje" bio golman, ako se to sme da nazove golmanom?
Kako samo jedan čovek na terenu može da upropasti sve.Sj..e igru, rezultat, gledalište, celu pozitivnu atmosferu i dovede čistu pobedu u ozbiljno pitanje, po ko zna koji put. Ovaj put i prvo mesto na tabeli. :frown:
Nekad je bilo ono kada Toza zajebava nase golmane "ne mozete vi da primite toliko koliko ja mogu da dam", danas Korda zajebava ostatak tima (i sve nas) "ne mozete vi da date toliko koliko ja mogu da primim!"

:frown:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9555
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 9. kolo: Vojvodina - Borac, nedelja u 19h

Post od Voja »

Mislim da smo danas dobili utakmicu koju je bilo najteze pobediti,jer smo jednostavno morali,bili smo totalni favoriti na papiru,retkost je i u Evropi da dodje takav kec i sa te strane moramo biti zadovoljni. Bilo je vazno pobediti,nebitno kako,kakvom igrom i koliko razlike.
Sada mozemo opusteno na Marakanu na nadigravanje,jer i ako izgubimo to je u drugom delu sezone samo bod prednosti za Zvezdu sto znaci da smo opasno u igri. Ono sto me simbolicno donekle raduje je sto je BEZANIJA u sredu,nadam se ne i za vikend!!!
Slika
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: 9. kolo: Vojvodina - Borac, nedelja u 19h

Post od recni galeb »

ima li neko da je gledao utakmicu na areni, interesuje me kako je prenosio komentator sve ovo, da li je preziveo?
je l' utisano na kraju skandiranje pet minuta do kraja, celog stadiona, da hocemo da opstimo sa zvalonjinom mezimicom?
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9555
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 9. kolo: Vojvodina - Borac, nedelja u 19h

Post od Voja »

Cini mi se da je prenosio neki "novi" bar ja do sada nisam obratio paznju na tog lika.Ima slican glas kao onaj sto prenosi nas u Evropi kad gubimo :mrgreen: Bio je korektan,rekao je da smo odigrali najslabije ove sezone ali smo opet pobedili,da smo u boljoj formi od Zvezde i da ako nju pobedimo (to je rekao vise kao zicer nego pretpostavku) idemo na +4. Meni je zanimljivije bilo kako ce seGuzijanka ponasati,jer je poznata njena ljubav ka Zvezdi,ali suzdrzala se :mrgreen:
Slika
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 9. kolo: Vojvodina - Borac, nedelja u 19h

Post od ernesto »

recni galeb napisao:ima li neko da je gledao utakmicu na areni, interesuje me kako je prenosio komentator sve ovo, da li je preziveo?
je l' utisano na kraju skandiranje pet minuta do kraja, celog stadiona, da hocemo da opstimo sa zvalonjinom mezimicom?
Skroz je bio korektan,cak je nekoliko puta naglasio kako je lepa atmosfera na stadionu!
Korisnikov avatar
Passion
Postovi: 1161
Pridružio se: Čet Maj 07, 2009 7:08 pm
Lokacija: 21114

Re: 9. kolo: Vojvodina - Borac, nedelja u 19h

Post od Passion »

По мени, момци су одиграли слабије него што знају. Најбитније је да победа није изостала. Атмосфера добра, Фирма одлична!! Мало ми је само јадно то певање Лалатовићу, само зато што пије са некима у кафани. :wink:

Среда куп, па се за викенд сви видимо у кавезу. :cheers:
ПЛАВА ЈАЧЕ БЛИСТА!!
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
Борчевац
Postovi: 132
Pridružio se: Sre Avg 31, 2016 11:12 pm

Re: 9. kolo: Vojvodina - Borac, nedelja u 19h

Post od Борчевац »

Ма јок ја мислим да Лалатовић и људи у клубу требају да размисле да Кордићу дају капитенску траку,реално заслужио је,свакоме по заслугама :D
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: 9. kolo: Vojvodina - Borac 2:1 (1:0)

Post od recni galeb »

sto je najkrvavije on i jeste bio kapiten nasim sampionskim generacijama u mladjim kategorijama... Svi ti na zalost naseg kluba i fudbala u Srbiji odose (Meleg se i vratio vec i mozda ponovo ode ća) a on ostade, za seme valjda... :mrgreen:
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: 9. kolo: Vojvodina - Borac 2:1 (1:0)

Post od naseljekolumbija »

Lalatovic kaze da smo prvi put od 1989. na celu tabele. :frown: Jesenji prvaci 1994-95
CRD FCV
Postovi: 1460
Pridružio se: Pon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 9. kolo: Vojvodina - Borac 2:1 (1:0)

Post od CRD FCV »

Титула, кад се већ спомиње, се неће одлучивати у утакмицама са онима, већ на оваквим текамма где смо редовно просипали бодове.Још је наравно рано причати о било чему таквоме, тек је завршено 9. коло од 37. колико их наша лига броји. Ал макар је остала та еуфорија након лета и Европе, надам се да ће потрајати.

Прво у среду да тучемо Бежанију па ћемо лако са онима у недељу. Биће занимљиво видети састав који ће играти против Бежаније.

Један кикс од јуче - у неком тренутку девојка на благајни каже да нема више карата за Запад а било је места на крајњој левој и десној страни трибине. За Исток су рекли да нема више карата па су пуштали без истих. Доста је то неозбиљно, није ваљда да су штедели на штампању карата.
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: 9. kolo: Vojvodina - Borac 2:1 (1:0)

Post od Marcello »

Mislim da nije, nego uvek imaš gramzivaca, koji uzmu maksimalan broj karata, a onda ne odu na tekmu.

Ali, masa opet napušta stadion 3-4 minute pred kraj!!! Gledam i ne verujem...Takvi treba da nose tim??? Ma, bolje da ne dolaze, uopšte. Fenseri odvratni. Sad će neko reći - kiša! Jbt, koliko sam puta pokisao do gole kože, pa mi na pamet nije padalo da odem pred kraj, bez obzira na rez.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: 9. kolo: Vojvodina - Borac 2:1 (1:0)

Post od recni galeb »

a i gde je tu sportska kultura bar, navijaci svakako nisu?
pozdravi igrace, majku mu, nagrdi ih ako treba ali da odes jer eto kao zuris tri minuta, mani me... zakljucao bi ja kapiju pa nek skacu sa tribine ako im je hitno i bitno da ranije izadju, indijanci...
Korisnikov avatar
madda fakka
Postovi: 1114
Pridružio se: Sre Jun 04, 2008 7:15 pm
Lokacija: Adice

Re: 9. kolo: Vojvodina - Borac 2:1 (1:0)

Post od madda fakka »

Svaka cast momcima na igri i pobedi! Poruka treneru da se ne zalece sa izjavama i nadam se da je svestan da nas do kraja "prve trecine" prvenstva, tj do 15. kola cekaju utakmice sa ekipama koje su trenutno u konkurenciji za play off. Uopste nece biti lako....
I Bog je Slaninar...
Zaključana tema