1. kolo: Novi Pazar - Vojvodina 1:2

recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: 1. kolo (odlozeno): Novi Pazar - Vojvodina, sreda u 16.3

Post od recni galeb »

e do mog i ovakvo pracenje rezultata... :mrgreen:
u svakom slucaju svaka cast, momci! :lala:
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 1. kolo (odlozeno): Novi Pazar - Vojvodina, sreda u 16.3

Post od Neizlecivi »

POBEDA VOŠE U NOVOM PAZARU!!!
Novi Pazar - Vojvodina 1:2 (Rušević '69 - Trifunović '68, Stanojević '77 (ag))
Izvinjavamo se što je, usled tehničkih problema, tekstualni prenos meča bio prekinut početkom drugog poluvremena.
Dobro je, pobeda je pobeda. Cekamo sada uvece da vidimo one cuvene najzanimljivije momente utakmice gde od 6 minuta prvih 3 predstavljaju izazak na teren i pozdravljanje navijaca :D

Svaka cast svejedno :cheers:
vdn slaninar
Postovi: 985
Pridružio se: Pet Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 1. kolo (odlozeno): Novi Pazar - Vojvodina, sreda u 16.3

Post od vdn slaninar »

Najvise iz afekta,od kad su dosle nove gazde slabo se prenosimo,poredeci proslu sezonu.Ajde da shvatim da nas ne prenose iz Ns, ja idem na stadion i gledam pa mi je licno sve jedno al za Pazar ne ide 90% navijaca,da ne pricam za nase navijace iz dijaspore i okruga ,ne nije me sramota a videcemo za ubuduce.Ne povecava se poseta na utakmici ne emitovanjem prenosa(to je sitnicarenje,za boraniju) vec rezultatima,kvalitetnom igrom,Evropom.Recimo kad su Vranjes i ekipa odlucili da strajkuju i kad je uprava ubacila sve nase omladince i njih par iskusnih sto nisu strajkovali,dali su slobodan ulaz i bilo je po 5.000 ljudi.
Korisnikov avatar
blue & white
Postovi: 50
Pridružio se: Pet Sep 02, 2016 12:59 am

Re: 1. kolo (odlozeno): Novi Pazar - Vojvodina, sreda u 16.3

Post od blue & white »

:cheers:
За оне који су коментарисали пренос или одсуство истог - као да не знате у каквој земљи живите.
Зна се ко једини постоји у овој лиги и због кога се првенство игра - зарад двоглаве аждаје и армије напаћеног народа који преко њих лечи своје комплексе
("оно кад кажеш да твој клуб дере све пред собом, па си и ти успешан или да је твој клуб жртва режима па се и ти тако осећаш :mrgreen:).

Свака част на правој реакцији после посртања против Рада. :!:
Можда је ипак боље када нема преноса. Ја се на вашем месту не бих бунио да нема преноса, али има бодова. :deal:

Лично, у суботу ћу да навијам за црвене, јер је битније да се њихова црна браћа што пре отпишу из сваке приче за прво место.
А, онда следи распад. :devil:
"Nema jake Zvezde bez jakog Partizana i obrnuto." - bez ikakve sumnje, najodvratnija rečenica koju je iko ikada izgovorio govoreći o srpskom sportu.
Čorba
Postovi: 31
Pridružio se: Pon Avg 08, 2016 4:56 am

Re: 1. kolo (odlozeno): Novi Pazar - Vojvodina, sreda u 16.3

Post od Čorba »

Neizlecivi napisao:
POBEDA VOŠE U NOVOM PAZARU!!!
Novi Pazar - Vojvodina 1:2 (Rušević '69 - Trifunović '68, Stanojević '77 (ag))
Izvinjavamo se što je, usled tehničkih problema, tekstualni prenos meča bio prekinut početkom drugog poluvremena.
Dobro je, pobeda je pobeda. Cekamo sada uvece da vidimo one cuvene najzanimljivije momente utakmice gde od 6 minuta prvih 3 predstavljaju izazak na teren i pozdravljanje navijaca :D

Svaka cast svejedno :cheers:
toto braća sa sportnetworka i obavezno pozdravljanje navijača :D

elem, čestitke igračima, ovo je bilo teško gostovanje :dance2: :lala:
Korisnikov avatar
tulip
Postovi: 633
Pridružio se: Pet Jan 23, 2009 10:31 am
Lokacija: tik uz VOŠU

Re: 1. kolo (odlozeno): Novi Pazar - Vojvodina, sreda u 16.3

Post od tulip »

Drugo poluvreme smo bili mnogo bolji. Prvo je Jovančić sa 23 metra pogodio mesto gde se spajaju prečka i stativa. Tajac na stadionu i olakšanje za njihove navijače kada je lopta otišla u gol aut. Trifunović je zamenio Trujića i posle dva minuta igre glavom dao gol posle dar mara Malbašića po levoj strani. U vođstvo smo ponovo došli srećno. Meleg je izveo korner a Puška je dočekao loptu glavom na drugoj stativi i vratio je u gužvu. Jedan njihov štoper umesto u korner zakucao loptu u svoju mrežu.
DAJ GOL!!!
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 1. kolo (odlozeno): Novi Pazar - Vojvodina, sreda u 16.3

Post od ernesto »

Ja mislim da je bolje da crni dobiju, ako crni pobede a mi dobijemo borac,da izbijamo na prvo mesto pred susret sa njima!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 1. kolo (odlozeno): Novi Pazar - Vojvodina, sreda u 16.3

Post od Voja »

blue & white napisao:Ја се на вашем месту не бих бунио да нема преноса, али има бодова. :deal:
Tebi za vikend nema ni prenosa ni bodova :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ja cu navijati za Partizan,jer bar mislim da su jedini jos koji se nece predati Zvezdi,mada.... zavisi hoce li sabotirati Bjekovica veceras


Inace,iako je sreda dan kada obicno pucamo praznim puskama,nekako sam bio spokojan ceo mec,jer kao sto rekoh uvek nekako lagano pobedimo Pazar tamo :cheers:
Slika
Борчевац
Postovi: 132
Pridružio se: Sre Avg 31, 2016 11:12 pm

Re: 1. kolo (odlozeno): Novi Pazar - Vojvodina, sreda u 16.3

Post od Борчевац »

Прије свега браћо да честитам на побједи и на освајању нова три бода,побједа над противником овог имена још је дража :D :D :D
Што се тиче преноса утакмице,не знам стварно да ли сте ви овдје будале па сте се надали да ће вас арена мутава преносити,то и птице на гранама знају да та телевзија прати ЈСЛ, само због како каже Blue Whit због двоглавих аждаја,како само фино речено :D
Што се тиче РТВ не знам стварно како неко од вас овдје може да напише да је то уобичајно што вас они не преносе,па то је једина тв кућа која вас прати колико им то финансије дозвољавају,а и фуљава арена.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 1. kolo (odlozeno): Novi Pazar - Vojvodina, sreda u 16.3

Post od Turija »

Hvala momcima na pobedi i drzanju tenzije na samom vrhu tabele. :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: 1. kolo (odlozeno): Novi Pazar - Vojvodina, sreda u 16.3

Post od ssnigd »

Cestitke fucosima na 3 boda 8) , da pomislimo kako mozemo jos mesec dana biti gore :mrgreen:
Oni(blizanci) da se kolju medjusobno, a mi da svoje da radimo.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 1. kolo (odlozeno): Novi Pazar - Vojvodina, sreda u 16.3

Post od limanfkv »

carlons
Postovi: 182
Pridružio se: Uto Sep 22, 2009 9:32 pm
Lokacija: Detelinara

Re: 1. kolo (odlozeno): Novi Pazar - Vojvodina, sreda u 16.3

Post od carlons »

Na osnovu snimka rekao bih da je utakmica bila solidna.
N13, kako si samo pogodio? :D
Nismo primili mnogo golova ove sezone, ali uglavnom stižu iz peterca.
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 1. kolo (odlozeno): Novi Pazar - Vojvodina, sreda u 16.3

Post od Milan »

Steta sto nije bilo prenosa. Za razliku od utakmice protiv Rada (na kojoj umalo nisam zaspao), ovde je bilo sta da se vidi.

Cestitke na pobedi igracima i svaka cast Pazarcima na aplauzu!
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: 1. kolo (odlozeno): Novi Pazar - Vojvodina 1:2

Post od borrissey »

Jbt, za promenu pravi fudbal. Sa akcijama, čvrstim duelima i šutevima. Ovoliko šuteva izvan 16 nisam video na Karađorđu celu prošlu sezonu. I za respekt, što reče Milan, koji carski apluz na kraju. Svaka čast Pazarci. To se u rupi i lavoru neće videti ni za milionn godina.
Zaključana tema