8. kolo: Rad - Vojvodina 0:0

Godfather
Postovi: 5
Pridružio se: Čet Maj 05, 2011 9:40 pm

Re: 8. kolo: Rad - Vojvodina, petak u 20h

Post od Godfather »

rad pogodio precku, sjajna odbrana Kordica
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: 8. kolo: Rad - Vojvodina, petak u 20h

Post od gospodinFKV »

Solidna igra, onako kako smo zeleli - mu*a i u kost...

Palocevic se opet halavi. Imamo 3 na 2 na 20m od gola, on nikom ne doda, vec nebu pod oblake posalje. Kordic imao solidnu intervenciju. Generalno igramo solidno, ali nam se noge pretvore u zele na 20m od njihovog gola. Do tada se sasvim lepo dodajemo, pritiskamo,...
Korisnikov avatar
Pera Centar
Postovi: 810
Pridružio se: Sub Jan 18, 2014 12:01 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 8. kolo: Rad - Vojvodina, petak u 20h

Post od Pera Centar »

Godfather napisao:rad pogodio precku, sjajna odbrana Kordica
Meni izgleda da Kordic nije ni pipnuo loptu.
Čorba
Postovi: 31
Pridružio se: Pon Avg 08, 2016 4:56 am

Re: 8. kolo: Rad - Vojvodina, petak u 20h

Post od Čorba »

može da se ode na ono klik sport mts pa da se gleda tamo za 50 dindži ko nema arene a neće da se muči sa strimovima

uzgred, tvrda utakmica za sad
Godfather
Postovi: 5
Pridružio se: Čet Maj 05, 2011 9:40 pm

Re: 8. kolo: Rad - Vojvodina, petak u 20h

Post od Godfather »

ajde sad neki gol na frku... godila bi 3 boda ovde.
1892
Postovi: 1009
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 3:34 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 8. kolo: Rad - Vojvodina, petak u 20h

Post od 1892 »

Idelna prilika da vidimo kako trener izmenama usere utakmicu, od kad su usli Gavrić i Filipović Rad je totalno preuzeo inicijativu a mi se više ne vidimo

edit: nama Meleg mora da igra stalno i to ceo meč
Poslednja izmena od 1892 u Pet Sep 09, 2016 9:48 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Come on you Reds!
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 8. kolo: Rad - Vojvodina, petak u 20h

Post od Stexman »

Slabi smo bili i pre izmena al posle se ne vidimo. Sve je to jalovo. Mozda deluje kao da smo bolji ali to je privid jer je njima cilj bio da igraju na bod.
ultra komsa
Postovi: 396
Pridružio se: Pet Maj 03, 2013 9:37 pm

Re: 8. kolo: Rad - Vojvodina, petak u 20h

Post od ultra komsa »

Utisak meca. fss obezbedio sprej sudijama..bravo bravo
Čorba
Postovi: 31
Pridružio se: Pon Avg 08, 2016 4:56 am

Re: 8. kolo: Rad - Vojvodina 0:0

Post od Čorba »

Da ovo nije igrala Vojvodina ne bih gledao ni deset minuta. Koliko dosadna utakmica brate mili. Lalat kaže "penzionerski fudbal". Pa da.

Onaj hokej što je bio na areni pre ovoga je luna park za ovo.
Vladimir
Postovi: 116
Pridružio se: Ned Avg 21, 2016 9:35 pm
Lokacija: Telep

Re: 8. kolo: Rad - Vojvodina 0:0

Post od Vladimir »

Pozdrav svima,žao mi je što je osvojen samo bod i ovakvom igrom bez šansi ne vidim opet ništa na kraju sezone :( .
Телеп
Korisnikov avatar
blue & white
Postovi: 50
Pridružio se: Pet Sep 02, 2016 12:59 am

Re: 8. kolo: Rad - Vojvodina 0:0

Post od blue & white »

Рекао сам и на другој теми, поновићу и овде - играчи који сада играју су учествовали у прошлосезонским неуспешним серијама. Рад је просечан тим. Тим кога је Партизан згазио са 4:0. Оно што сам видео је један прилично досадан меч, иако нисам гледао прво полувреме. :wink:
На крају је срећа била уз вас, што је психолошки важно. И даље сте непоражени, али са два бода на гостовањима код две просечне суперлигашке екипе. Ваљда ћемо се сви сложити да је најбитније побеђивати на већини оваквих гостовања? :!:
Две ствари ми нису јасне, а то је тај ваш комплекс од Рада и Гаврић на терену. Не може се сањати о трци са Звездом и Партизаном, ако је Рад годинама непремостива препрека и ако узимате оно што су они са гнушањем прогласили отпадом.
"Nema jake Zvezde bez jakog Partizana i obrnuto." - bez ikakve sumnje, najodvratnija rečenica koju je iko ikada izgovorio govoreći o srpskom sportu.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 8. kolo: Rad - Vojvodina 0:0

Post od Voja »

blue & white napisao: Две ствари ми нису јасне, а то је тај ваш комплекс од Рада и Гаврић на терену. Не може се сањати о трци са Звездом и Партизаном, ако је Рад годинама непремостива препрека и ако узимате оно што су они са гнушањем прогласили отпадом.
:thankyou:

To je to. Posebno su bitni mecevi sa Radom,jer su oni od retkih koji su zicer bodovi i Zvezdi i Patizanu.Suruju i sa jednima i sa drugima.
Ne bih ja zamerao sudiji nista posebno,jedino onaj ofsajd Ascericu. A vec smo dokazali da ako damo 3 gola,nebitan nam je los golman u timu (pokazali i mladi protiv Iraca),tako isto se moze reci i za sudiju. Kada si kvalitetniji i zelis pobediti ni Tole ti nista ne moze. U ovakvim mecevima,po meni nema potrebe i za Novicom i za Jovancicem u ekipi,al ajd sad.... da se ne pravim pametan. Samo velika je razlika izmedju boda u Krusevcu i ovog.Krusevljani znaju da kljucnu i njih,a Rad i Novi Pazar su mnogo darezljiviji i s toga ako kiksnemo i tamo... sve karte na kup :mrgreen: :cheers:
Slika
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 8. kolo: Rad - Vojvodina 0:0

Post od Turija »

Veoma slaba i dosadna utakmica - da nije igrala Vojvodina, ugasio bih televizor.
Osim Maksimovica, Jovancica, Kovacevica i Planica, svi nasi igraci ocajni veceras.
Najslabija partija Melega, do sada.
Bez ideje, bez cvrstine, bez brzine i bez prikazanog htenja.Igraci koji su izasli iz igre su zaluzeno zamenjeni, ali oni koji su usli bili su jos gori.
Nasa igra zemlja i nebo u odnosu na mec sa Spartakom.
E sad, koja je prava Vojvodina? Bice da je u pravu blue&white - ona lanjska.Ne moze nama rad biti nepremostiva prepreka, a blizanacki otpad pojacanja za ozbiljane rezultate i kvalitetnu igru.
Lalatovic je u pravu da je fudbal bio penzionerski, ali nije da je to zbog sudije, iako je on bio najslabiji na terenu, jedina razlika je samo to sto je imao pistaljku u ruci i kartone u dzepu.Moglo mu se, sve sto je hteo.
Bojim se da se polako, ali sigurno, vracamo u realnost u vezi kvaliteta ovog naseg tima i svega ostalog u Klubu?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 8. kolo: Rad - Vojvodina 0:0

Post od Neizlecivi »

Sudija je bio ocajan, ali nije kriv za ishod meca... Lose smo igrali protiv dosta dobro postavljenog Rada. Oni nisu losa ekipa, i Partizan ih jeste dobio toliko ubedljivo, ali zato sto su dosta srecno poveli na startu, pa se Rad otvorio. Protiv nas su isli na 0:0 i to i izvukli. Fali nam mozda Trujic, koliko god cudno zvucalo mislim da bi pre on probio bunker nego krupni spicevi koje imamo. Nemaju niti jedan koristan centarsut, a Asceric ima dva metra.
Jedino mi se ne svidja to sto ne znam kako ce ispasti ovo sa 6 krilnih igraca. Trujic (to mu je prirodna pozicija), Malbasic, Gavric, Babic, sada igra Palocevic, Stamenic, (ne znam da li ce on negde na pozajmicu ili ne...), Knezevic. Problem je sto smo imali ofanzivni red koji je bio u formi i imali smo igrace u rezervi koji su im konkurencija. Mislim da je tesko da odrzavas formu na visokom nivou tolikom broju igraca ukoliko ne dobijaju minute. Nemam sta da zamerim, borbena tekma, ali i sa jedne i sa druge strane slabo u napadu. Sporo nam je lopta isla, plus njihova po meni veoma defanzivna igra i jbg... Nadamo se boljem izdanju u sredu :cheers:
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: 8. kolo: Rad - Vojvodina 0:0

Post od naseljekolumbija »

Smesna igra, smesan fudbal. Zali Boze potrosenog vremena , bar da je bilo 1:1,2:2... Znao sam da necemo dobiti, u sredu cemo da izgubimo i to je to. Sve po starom
Zaključana tema