7. kolo: Vojvodina - Spartak 5:0 (2:0)

Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1968
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 7. kolo: Vojvodina - Spartak, nedelja u 20h

Post od N13 »

Rutinski! Bez zamerke.

Molba za upravu da zadrži tim cele sezone!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 7. kolo: Vojvodina - Spartak, nedelja u 20h

Post od Voja »

Po prvi put od kako slusam Spiru Grujica na SOSu on kaze da ce se Vosa umesati u borbu za titulu. :mrgreen: Do sada je svake sezone govorio da nemamo sansu,i uvek bio u pravu
Slika
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: 7. kolo: Vojvodina - Spartak, nedelja u 20h

Post od Red Marquis »

Nisam od onih koji su uzdizali Miletića, i povratak Moglija me je obradovao...da konačno gledam čoveka na boku koji ume da pošalje upotrebljivu loptu. Prijatno iznenađen Jovančićevom partijom u prvom poluvremenu. Pohvale istoku i severozapadu za ono dovikivanje na kraju meča. Ostaje nada da nikog od glavnih šrafova ne prodamo u sledećim nedeljama.

Uvek sam mrzeo ovu reprezentativnu pauzu. Zna li se kad igramo meč sa Pazarom?
Io odio Belgrado
Akcent
Postovi: 376
Pridružio se: Pet Mar 25, 2011 2:02 pm
Lokacija: Srpska Atina

Re: 7. kolo: Vojvodina - Spartak, nedelja u 20h

Post od Akcent »

Milane makaricu, posto znam da citas forum redovno, ovih 11 momaka u dresu Vose veceras ti nisu ni najmanje krivi sto si oteran iz kluba. Ako imas nesto da dokazes, to se radi sa loptom u nogama, a ne lomljenjem nogu, laktanjem u facu, pesnicama lo ledjima. A po ovome sto smo veceras videli, i dalje si samo nabedjeni klinac, imas da popijes jos mnogo mleka pre nego sto bi mogao poceti da licis na fudbalera.

Elem, momcima svaka cast. Mogli posebno borben, Ascera proradio, steta sto ide pauza.
Vojvodina, Vojvodina nepobediva...
lazarr
Postovi: 812
Pridružio se: Sre Okt 20, 2010 10:01 am

Re: 7. kolo: Vojvodina - Spartak, nedelja u 20h

Post od lazarr »

Skoro bez greške. Rutinski. I što je još važnije,nisu posle 2:0 na poluvremenu otaljavali posao nego su grizli do poslednjeg minuta. To se traži. Iznenađenje večeri je Jovančić koji je odigrao najbolju utakmicu od kako je došao. Takođe i Malbašić. Vrhunska partija.
Čak i bekovi danas raspoloženi i korisni....
Jedino mi se nije svidelo guranje Paločevića na desno krilo jer on jednostavno nije za tu poziciju. Ipak nije ni on odigrao loše i pored toga što mu ta uloga ni malo ne leži.
Dobili smo i Zličića. Najavljivan kao extra talenat, do sada nije opravdavao te epitete, danas je počeo da ih potvrđuje.
Miletićev odlazak Mogli sasvim dobro pokriva, čak tvrdim da je i bolji od njega. U ofanzivi svakako jeste, dok je Mileta bio jači u skoku i defanzivi.
Sve u svemu, stvarno lepo veče na Karađorđu.

Poenta i ključ uspeha u našem fudbalu je u samo jednoj stvari. Kakav god tim da imaš, nemoj ga rasprodati minimum godinu dana, trenera ostavi da radi i dobićeš rezultate.
Ako ovaj tim ostane na okupu, možemo se nadati nečemu što čekamo od 89-te. Ako prodaju makar i dvojicu, ode mast u propast!!!
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: 7. kolo: Vojvodina - Spartak, nedelja u 20h

Post od ssnigd »

Dok se ne zavrsi prelazni rok i ne vidi na cemu smo sto se tice igrackog kadra, ne mogu se dati nikakve dalje procene. A rec titula bih zabranio na forumu do otprilike aprila meseca. Za mene cilj, naravno rezultatski, ostaje Evropa. Svi smo ocekivali tesko mucenje na pocetku sezone, taj sam :mrgreen: , no za sada sasvim lepo izgleda.
Cestitke momcima na borbenosti i tome sto nisu dozvolili Spartaku da mrdne danas. Odlican trio na sredini Meleg-Jovancic-Maksa.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 7. kolo: Vojvodina - Spartak, nedelja u 20h

Post od Neizlecivi »

Koliko raduje ovako nesto :) to je ono zbog cega ja idem na stadion. Napadcki, raznovrsno, borbeno i tecno. Nema niti jedne jedine zamerke. Dobre partije Melega opet, Palocevica, takodje i Antica, ali na mene je najjaci utisak ovaj put ostavio Jovancic! Bravo svima momci, zasluzen odmor. Posle toga nema stajanja!
мализека
Postovi: 311
Pridružio se: Uto Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: 7. kolo: Vojvodina - Spartak, nedelja u 20h

Post od мализека »

Ијаоооо...ал` је ово добро...само да потраје. :slon: :slon: :slon: Није ни тако лоше да иде пауза, да се ипак мало најоптерећенији играчи одморе, још боље уиграју и да се спрече повреде. :mrgreen: Зна ли неко када ћемо да играмо са Пазарцима?
vdn slaninar
Postovi: 985
Pridružio se: Pet Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 7. kolo: Vojvodina - Spartak, nedelja u 20h

Post od vdn slaninar »

Fantasticno vece,hvala momcima,Meleg je doktor,pravi kapiten,trci bori se do 92. minuta,za primer svima,na kraju slikanje sa klincima na zapadu,dobijaju pravog idola.Nema sta da se pametnuje,Lalatovic je uradio nesto,imamo igru kojom meljemo protivnika,dobili smo par igraca za koje smo tvrdili da ne valjaju nicemu,Micic,Palocevic,Malbasic,Asceric,Jovancic.Odrzati ovaj nivo igre i dovesti ga do savrsenstva,mi treba da jurimo Evropu.O tituli pricati sad je smesno,nek samo igraju ovako i bolje,nek imaju ovakav pristup svakom mecu, idemo jedna po jedna utakmica,svaka sledeca je najbitnija.Mi bi trebali da se ujedinimo i da ih podrzimo,dosta je teorija zavere.Videcemo dal ce jos neko otici,to ce dosta pokazati ambicije kluba.Bitno je da Trujic i Meleg ostanu do zime,pa ako budemo bili u trci za titulu i do leta.Lepo nam je,uzivajmo,nek traje sto duze.
Korisnikov avatar
angua
Postovi: 244
Pridružio se: Uto Okt 05, 2010 12:07 pm
Lokacija: negde u kosmosu

Re: 7. kolo: Vojvodina - Spartak, nedelja u 20h

Post od angua »

Bilo je divno večeras biti na stadionu. Odlična partija, naših i izuzetno timska igra. Čak ako bi se nekom i potkrala neka sitna greška uvek je bio tu neko da zatvori to i pokrije. Fantastična borbenost i trčanje. Stekla sam utisak da su igrači Spartaka već negde posle 60-tog minuta bili mrtvi umorni, a naši još imali snage za trčanje i nadmetanje.
Moram da kažem da mi se svidelo i što Spartak nije došao da igra bunker, več su i oni napadali. Opet takva situacija je možda bila i zbog našeg relativno ranog gola. Bravo svima!
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 7. kolo: Vojvodina - Spartak, nedelja u 20h

Post od limanfkv »

knudsen
Postovi: 17
Pridružio se: Sre Avg 17, 2016 11:12 am

Re: 7. kolo: Vojvodina - Spartak, nedelja u 20h

Post od knudsen »

Ne pamtim kad sam gledao bolje izdanje Vojvodine na Karađorđu, ovo je bilo savršenstvo. Spartak je bukvalno pregažen. Ekipa koja je prošle nedelje dobila grobare večeras je rastavljena na delove.
Trio Meleg-Malbašić-Paločević standardno dobar, ali danas je Dušan Jovančić apsolutno izdominirao. Preorao teren i bio sjajan na lopti. Drago mi je i zbog Zličića. Dobro je što isplivavaju igrači iz drugog plana.
Lalat ovo Lalat ono, ali niko ne može osporiti njegovu sposobnost da motiviše ekipu. Napravio je buldoge od ovih igrača.
Korisnikov avatar
madda fakka
Postovi: 1114
Pridružio se: Sre Jun 04, 2008 7:15 pm
Lokacija: Adice

Re: 7. kolo: Vojvodina - Spartak, nedelja u 20h

Post od madda fakka »

Steta sto na ovom klipu nema akcije za prvi gol od pocetka... Krenulo se sa Anticeve strane preslo na drugu stranu kod palocevica i lakicevica pa se vratila lopta na sredinu i malbasic daje gol. Tacnije, Antic daje loptu Ascericu koji se vratio skroz na nasu polovinu. Asceric dodaje Jovancicu on je vuce do sredine terena, dodaje Lakicevicu. Ostavlja loptu Palocevicu i preotrcava dalje, ostatak se vidi na klipu... Dugo nisam video takvu akciju bilo gde na bilo kakvom fudbalu :cheers: Iako je Miletic pokazao znatni napredak na bekovskoj poziciji, drago mi je sto se Lakicevic adekvatno uklopio sinoc u ekipu. Decko nije nesto imao posla u odbrani ali opet nije niti jednom zakazao u napadu. Jos draze mi je sto je sam dotrcao posle utakmice do zapadne tribine i aplaudirao sa nama vidi se da mu znaci povratak u ekipu. Jovancic me je par puta iznenadio prijatno imao je 3 pasa koje nikada ne bih ocekivao od njega. Kovacevic malo da se smiri, opet umalo da ponovi gresku iz Krusevca i da zavrsimo utakmicu sa 10 igraca. Zlicic se napokon oslobodio malo, nadje prostor i sutira nije kombinovao niti previse razmisljao. Mora se popraviti dvojac Malbasic-Antic cini mi se da su im kombinacije previse "telefonirane" i da ih protivnici lako citaju. U svakom slucaju lepa prijateljska utakmica zavrsena odlicnim rezultatom po nas :cheers:

Off topic: "Blue marines" otisli sa stadiona kada je Spartak primio peti gol. Posle trenera poceli smo i publiku da rasterujemo sa stadiona :greenbutt:
I Bog je Slaninar...
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 7. kolo: Vojvodina - Spartak, nedelja u 20h

Post od Turija »

madda fakka napisao: Off topic: "Blue marines" otisli sa stadiona kada je Spartak primio peti gol. Posle trenera poceli smo i publiku da rasterujemo sa stadiona :greenbutt:
'ajde da krenem od ovog, pa cemo o onom lepom sinoć.
Nije lepo što su otišli sa stadiona pre kraja meča (jbg, desi se petarda), a još ružnije je kako su ispraćeni sa našeg Severa.Ako ćemo kopirati Spartakovim navijačima skandiranje partizanovog juga i zvezdinog severa nama (ako sam dobro čuo, a mislim da jesam?), onda nema nikakve razlike između njihove ultra tribine i naše.To nije Vojvodina i Sever tako nikad neće vratiti one koji su otišli na Zapad i Istok.
Druga scena, na kraju meča (ovo sam možda i propustio, ali čini mi se da je tako bilo) je eskiviranje Rusa od sportskog pozdrava Lalatoviću (pošto mu se Lalatović večeras fudbalski revaširao žestoko), dok je ostala klupa i igrači Spartaka dostojanstveno i sportski prihvatila ubedljiv poraz u izuzetno kvalitetnoj igri Vojvodine.
Zaista je sinoć bilo veoma lepo biti navijač Vojvodine.Igra koja pleni gledaoce, začinjena sa 5 lepih golova i mnogo fudbalskih poteza.Ne sećam se kada sam poslednji put video 4-5 ,,spoljašnjih", nekoliko duplih pasova iz prve, uz 5 prelepih golova iz akcija.
Nije bilo slabog igrača u našoj ekipi. a izuetno su se istakli, Meleg, lucidnim proigravanjem, Maksa na svakom delu terena, gde treba, Jovančić najboljom svojom partijom, Malbašić prodorima u prvom poluvremenu (u drugom je pao u igri i bio zamenjen), Lakićević ofanzivom po desnom boku, Puškarić igrom na tlu, Antić željom, ali još uvek nedorečenom (ima problem u skok igri, kao i Puška i visoki Ašćerić).Paločević u padu forme, ali se iskupio golom.
Izmene su bile prave i pravovremene.
Trifunović mi se čini opasnijim od Aščerića, iako je ovaj Ašćerić dao gol i imao jednu lepu asistenciju.Babić zamenio Malbašića, ali nevidljiv učinak, dok je Zličić lepo šutirao kod oba data gola.Fali mu još brzine i snage.
Sinoć smo videli koliko znači evropsko iskustvo.Kao što je nas AZ razbio u NS, tako smo mi Spartak.
:cheers:
PS
Makarić dobar, ali prenervozan, verovatno zbog velike želje za dokazivanjem (vodio je neki svoj rat sa Maksom, a to mu ne treba).
Mudrinski ništa nije pokazao i bio zamenjen.
Meni se dopala Spartakova 9.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Čorba
Postovi: 31
Pridružio se: Pon Avg 08, 2016 4:56 am

Re: 7. kolo: Vojvodina - Spartak 5:0 (2:0)

Post od Čorba »

Na konferenciji za novinare posle meča, on se pojavio u majici na kojoj je pisalo “Slaninari zapad”.
- Koliko pripada igračima, ova pobeda toliko pripada i našim navijačima. Evo, baš večeras kada sam dolazio na utakmicu, dobio sam majicu od njih i rekli su mi: “Hajde obuci majicu, ti si slaninar”. Ja sam rekao: “Jesam” i naravno da sam je obukao. Ovu pobedu posvećujemo svim našim navijačima, upravi kluba i svim novinarima koji nas prate – kaže Lalatović.
Zaključana tema