7. kolo: Vojvodina - Spartak 5:0 (2:0)

Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 7. kolo: Vojvodina - Spartak, nedelja u 20h

Post od Turija »

Na desnom beku ćemo sutra sigurno imati promenu, zbog odlaska Miletića.
Miletić je odradio svoj posao u Voši sasvim korektno.Šteta što je igrao na poziciji koja mu nije prirodna, pa nije istakao svoj kvalitet u punom svetlu, već smo primetili neke nedostatke u igri na desnom beku.Želim mu sve najbolje u daljoj karijeri.
Nažalost i drugi bek nam je sa istim manama, pa smo u napadu /u Evropi/ bili jalovi.
Ja ne mogu da prežalim što nismo doveli Josimovića.Visok, snažan, prodoran, sa odličnim centaršutom i šutom.Jako me podseća na Kolarova.
Šteta i za njega i za Vošu što je izabrao Bačku Palanku, koja je neočekivano loše startovala i tamo se izgubio sav njegov kvalitet na poziciji levog beka, a nama je jako falio takav bek u ovim evropskim mečevima.
Mogli bi protiv Spartaka videti Burekovića, ako već nećemo videti promene na drugim pozicijama.Antića sigurno ne spremaju za odlazak.
Sutra će najzanimljiviji duel biti trenerski, između gore pomenutog Rusa Černjišova i Lalatovića :D .Da li će ga Rus ponovo nadmudriti, a Lalalatović gađati svojim taličnim markerom? :mrgreen:
Proverićemo i koliko je uprava i struka pogrešila sa Makarićem?
Videćemo još neke naše bivše igrače, od kojih me Mudrinski ne interesuje nimalo, kao što me neće interesovati svi slični blizanački preletanovići.
Moramo dobiti ovaj vojvođanski derbi, kako bi održali drugu poziciju na tabeli, kao i ritam dobrih rezultata u JSL.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: 7. kolo: Vojvodina - Spartak, nedelja u 20h

Post od gospodinFKV »

Lale isao do megashopa da osvezi zalihu markera. Treba pogoditi pijanog Rusa koji se klati. :cheers:

Ocekujem pobedu. Finansijski smo stabilni donekle, i bez ulaska u LE, nema sta da ''strajkuju'' na terenu. Ocekujem da ce ih Lalatovic podici i da ce momci nastaviti u istom ritmu.
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 7. kolo: Vojvodina - Spartak, nedelja u 20h

Post od Stexman »

recni galeb napisao:...ja dajem gajbu piva da bi ista ostala nevina, za Zapad druga pravila ista premija, ko sutne loptu sa gola na gol i ona eventualno dodje do tog drugog dodam i peceno prase,

Pa ovo ni jedan prvotimac nece moci da uradi :)

Sto se tice utakmice, ne ocekujem neke promene u timu osim kozmetickih. A ne verujem da je moral na visini posle ispadanja iz evrope tako da svasta ovde moze da se desi.
Plasim se one klasicne Vose u utakmicama sa ovakvim protivnicima. Dobijemo li ovu utakmicu lagano znacilo bi da ova ekipa moze da se lakta sa ona dva krokodila iz Beogradskog fudbalskog vrta, i to da Lalatovic stvarno ima neki uticaj na ove igrace.
U suprotnom... pa jbg... back to reality. Saka bensedina i eto veselog ostatka sezone.
fare
Postovi: 2745
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: 7. kolo: Vojvodina - Spartak, nedelja u 20h

Post od fare »

Turija napisao:
kafe bagdad napisao:U šampionskoj sezoni u SFRJ je prosek bio 7000 tako da nemojte sanjati.
Koliki je bio prosek u prvoj Šampionskoj, kada je grad bio itekako manji?
Bitku smo izgubili zbog Televizije, jer nismo koristili TVNS za promociju klubova sa teritorije APV.
A i sad, ponovo, to nastavljamo, taman kad smo započeli kako treba sa tv prenosima i promocijom klubova iz Vojvodine.
Uprava Vojvodine se u svemu ugleda na zvezdu, samo ne u tv prenosima. Baš čudno, zar ne?
RTV, kao Javni servis građana Vojvodine ima zadatak da prenosi utakmice Vojvodine, Spartaka i Bačke.
Šta mislite da će Subotičani i Palančani gledati masovnije RTV zbog Novosadske hronike?Aa haa.
Obaveza je sportske redakcije prema pretplatnicima da se založi za povratak prenosa na mali ekran, a klubovima sa područja APV će biti od velike koristi, kao i RTVu.
Drago mi je što još neko razmišlja na forumu kao i ja , treba da zaspemo i upravu Voše i upravu rtv mejlovima da moraju da prenose utakmice Voše,kad su mogli prošle sezone ja ne vidim razlog zašto ne mogu ove još pogotovo kada smo finasinsijski "jači" :?
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: 7. kolo: Vojvodina - Spartak, nedelja u 20h

Post od Marcello »

FKV TV? :mrgreen:

Evo, samo da završe priču oko šopa i klupska televizija je sledeća na redu. U sledećoj petoletci.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 7. kolo: Vojvodina - Spartak, nedelja u 20h

Post od churguzijanac »

Koliko je proslo od poslednje titule? Ako mene pitate vreme je za sezonu za nezaborav :D
fare
Postovi: 2745
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: 7. kolo: Vojvodina - Spartak, nedelja u 20h

Post od fare »

Kao da živimo u 15 veku niti radio prenos ,niti tv niti neki nakaradni textualni prenos strašno Bruka !!!!!!!!! E ovako se gubi i ovo malo publike što je preostalo van Novog Sada :x .Stvarno bi trebali nešto poraditi na klubskoj tv ovo stvarno više nema smisla, sada izgleda dobro stojimo finansijski kako zbori naš predsednik, kada mogu cigani i glodari što nebi mogli i mi a plus toga vise i na areni svako kolo .
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: 7. kolo: Vojvodina - Spartak, nedelja u 20h

Post od recni galeb »

2:0 trenutno, samo za vas iz XV veka... :)
fare
Postovi: 2745
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: 7. kolo: Vojvodina - Spartak, nedelja u 20h

Post od fare »

:thankyou:
recni galeb napisao:2:0 trenutno, samo za vas iz XV veka... :)
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 7. kolo: Vojvodina - Spartak, nedelja u 20h

Post od ernesto »

Ima rezultat na livescore.com!
Dajte sastav tima!
Korisnikov avatar
ogi
Administrator
Postovi: 1619
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 10:27 am
Lokacija: Свуда по мало

Re: 7. kolo: Vojvodina - Spartak, nedelja u 20h

Post od ogi »

Laganini :lala:
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
:)
Postovi: 568
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:43 pm
Lokacija: Na zapadu

Re: 7. kolo: Vojvodina - Spartak, nedelja u 20h

Post od :) »

recni galeb napisao:2:0 trenutno, samo za vas iz XV veka... :)
Ajd kad se golub vrati prepisi sta su mu zakacili na poluvremenu :mrgreen:

Koja rutina. Kolke li su tek plate u ostalim superligasima.
Korisnikov avatar
Beonic
Postovi: 683
Pridružio se: Pon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: 7. kolo: Vojvodina - Spartak, nedelja u 20h

Post od Beonic »

ernesto napisao:Ima rezultat na livescore.com!
Dajte sastav tima!
Kordić - Lakićević, V. Kovačević, Puškarić, Antić - Maksimović, Jovančić - Malbašić, Paločević, Meleg - Ašćerić

Rezerve: Perić, Planić, Mićić, Vukasović, Babić, Zličić, Trifunović

Golovi: 12. minut, Malbašić i 30. minut, Ašćerić
fare
Postovi: 2745
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: 7. kolo: Vojvodina - Spartak, nedelja u 20h

Post od fare »

Jel zna neko na koji mejl se treba obratiti rtv za prenose zašto nema ?
Dragojlo
Postovi: 692
Pridružio se: Uto Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 7. kolo: Vojvodina - Spartak, nedelja u 20h

Post od Dragojlo »

Neka neko kaže ovom spikeru na razglasu da prestane više da MUUUČE!!!Iritantan je do bola!!
Zaključana tema