7. kolo: Vojvodina - Spartak 5:0 (2:0)

Korisnikov avatar
ogi
Administrator
Postovi: 1619
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 10:27 am
Lokacija: Свуда по мало

7. kolo: Vojvodina - Spartak 5:0 (2:0)

Post od ogi »

Vojvodjanski derbi. Spartak igra dosta solidno, nalaze se na trecem mestu sa 12 osvojenih bodova. Treba podrzati momke jer u domacem prvenstvu su i dalje bez poraza i treba sve uciniti da se u nedelju osvoje nova 3 boda. Steta sto nema prenosa.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: 7. kolo: Vojvodina - Spartak, nedelja u 20h

Post od gospodinFKV »

Ova utakmica je pravi test, a ne Cukaricki. Kao sto vec rekoh, pali smo prosle sezone tek posle revansa na Karadjordju, kad smo se sunovratili u odvratnu realnost.

Ako momci u nedelju pobede, znaci da ih je Lalatovic potpuno podigao i spremio za sezonu. :cheers:
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: 7. kolo: Vojvodina - Spartak, nedelja u 20h

Post od recni galeb »

... i da cemo ponosno skinuti gace samo pred gurbetima...
to je utakmica sezone i sustina stvarnog bitisanja kluba u ovoj zajebanciji od lige...
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: 7. kolo: Vojvodina - Spartak, nedelja u 20h

Post od Danilo »

Nisam siguran da li i posle ove utakmice sledi pauza zbog reprezentativnih obaveza.Da smognemo snage ,da pobedimo,pa da malo momci odmore
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 7. kolo: Vojvodina - Spartak, nedelja u 20h

Post od Turija »

Sramota i bezobrazluk je što nema tv prenosa vojvođanskog derbija na RTV.
Najgora redakcija na RTV je sportska. Sve blizanac do blizanca :shit: :shit: :shit:
Kako god prenosio Lazo, bolji je od svih ostalih. Bar mu je malo stalo do Voše (mada u poslednje vreme, u prenosima vošinih utakmica, često spominje blizance, kada im tu mesto nije).

RTV pretplatnici zahtevaju direktan tv prenos Vojvođanskog derbija, drugo plasiranog i treće plasiranog kluba u JSL.
Poslednja izmena od Turija u Pet Avg 26, 2016 4:14 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: 7. kolo: Vojvodina - Spartak, nedelja u 20h

Post od Radoye »

Danilo napisao:Nisam siguran da li i posle ove utakmice sledi pauza zbog reprezentativnih obaveza.Da smognemo snage ,da pobedimo,pa da malo momci odmore
Treba negde da ucackamo i onu zaostalu protiv Novopazaraca.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1969
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 7. kolo: Vojvodina - Spartak, nedelja u 20h

Post od N13 »

Koliko ja znam nije RTV kriv za to sto se ne prenosi, vec je uprava to zahtevala, sto je po meni potpuno pogresan potez.

Što se tiče utakmice sa Spartakom, mene najviše zanima koliko će sad ljudi doći na stadion.... da li će opet broj gledalaca opasti za 70% kada se završi evropska priča...


Sad moramo sve snage usmeriti na domaću ligu. Partizan nikad lošiji, Čuka slabija, Zvezdu je ukopala eliminacija iz evrope... doveli su strance sa visokim platama, a od evrope nema ništa... teško da će uspeti da budu konstantni. Ovo je prilika za Vojvodinu... ali se do titule ne dolazi sa praznim stadionom. Zadatak uprave mora biti marketing i pun stadion. Porodični paketi ulaznica, nagradne igre za besplatne ulaznice, zabava za gledaoce na poluvremenu.. itd.
Kad bismo svaku utakmicu imali minimum 7.000 ljudi na Karađorđu, siguran sam da ni jedan jedini bod kod kuće ne bismo izgubili!
Korisnikov avatar
kafe bagdad
Postovi: 689
Pridružio se: Pet Sep 25, 2009 7:32 pm
Lokacija: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: 7. kolo: Vojvodina - Spartak, nedelja u 20h

Post od kafe bagdad »

U šampionskoj sezoni u SFRJ je prosek bio 7000 tako da nemojte sanjati.
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 7. kolo: Vojvodina - Spartak, nedelja u 20h

Post od Neizlecivi »

Koliko ja znam za prenos nije kriv ni Rtv ni uprava, nego arena sport koji je ove sezone kupio prava na tri prenosa po kolu. Tako da su valjda time "zabranili" prenose drugim tv kucama. Ako se ne varam oglašavao se i rtv i klub po tom pitanju.
Sto se tice ovog da je zvezda pala u depresiju zbog evropskog rezultata, okacite macku o rep. Ako vam treba da se setite ko su i sta su, pogledajte golove sa fantastičnog meča prošlog kola Zvezda-Radnik. Imaju mozda pet ekipa, ako i toliko koje ce igrati protiv njih zaista. Sto je najtuznije mi smo u iščekivanju da vidimo jesmo li mi medju njima... :mrgreen:
Dodjite ljudi na stadion ako mozete, uzivajte u fudbalu, u druzenju, lepom vremenu... Iskoristite dok ne krene kaljuga na terenu i mokre noge na tribinama... To je već za sladokusce :cheers:
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 7. kolo: Vojvodina - Spartak, nedelja u 20h

Post od Turija »

kafe bagdad napisao:U šampionskoj sezoni u SFRJ je prosek bio 7000 tako da nemojte sanjati.
Koliki je bio prosek u prvoj Šampionskoj, kada je grad bio itekako manji?
Bitku smo izgubili zbog Televizije, jer nismo koristili TVNS za promociju klubova sa teritorije APV.
A i sad, ponovo, to nastavljamo, taman kad smo započeli kako treba sa tv prenosima i promocijom klubova iz Vojvodine.
Uprava Vojvodine se u svemu ugleda na zvezdu, samo ne u tv prenosima. Baš čudno, zar ne?
RTV, kao Javni servis građana Vojvodine ima zadatak da prenosi utakmice Vojvodine, Spartaka i Bačke.
Šta mislite da će Subotičani i Palančani gledati masovnije RTV zbog Novosadske hronike?Aa haa.
Obaveza je sportske redakcije prema pretplatnicima da se založi za povratak prenosa na mali ekran, a klubovima sa područja APV će biti od velike koristi, kao i RTVu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1969
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 7. kolo: Vojvodina - Spartak, nedelja u 20h

Post od N13 »

kafe bagdad napisao:U šampionskoj sezoni u SFRJ je prosek bio 7000 tako da nemojte sanjati.
U pravu si, to mogu sanjati, ali ne i razumeti. Ako jedan Novi Pazar, koji je tačno 5 puta manji od Novog Sada, u drugoj ligi pre par sezona imao prosek gledalaca 7000... ne razumem zašto ne može i Vojvodina. Imamo sve uslove... Klub koji se bori za vrh tabele, stadion sa dobrim kapacitetom, pokrivenu najveću tribinu, ne preterano visoke cene karata... sezonske još smešnije cene. Čak i igrači počeli da daju dosta golova po utakmici... jedno publike nema.
Ne razumem stavrno. Sigurno da bi se i ljudi trgli malo, samo da se odradi još bolji marketing i rezultati uklope u to!
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 7. kolo: Vojvodina - Spartak, nedelja u 20h

Post od Stexman »

Novi Pazar nema blizanackog sljama koji ce oduzeti procenat navijaca na tribinama... Oni imaju jednostavan izbor, ili da navijaju za svoj grad i klub ili da navijaju za neki Srpski klub.

Sto se nas tice, puno ce vode proteci Dunavom dok se stanje ne popravi. A najveci krivac je drzava sa proteziranjem blizanaca, i onda je dosta ljudi diglo ruke od domaceg fudbala zbog neverovatne kolicine muljanja. Stanje ce se popraviti kada najmanje dve sezone ne vidimo jednog od dva kancera na sampionskoj poziciji... Cak ni onda nisam siguran da ce se to bas desiti... Nema to mnogo veze sa brojem stanovnika. Verovatno i klub tu moze da pomogne da se malo ogradi od Beogradskog mulja, da digne glas za neke stvari. Al svi znamo da to nesme da se radi.
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1969
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 7. kolo: Vojvodina - Spartak, nedelja u 20h

Post od N13 »

Slažem se sa tobom, ali svakako je da mi imamo više navijača od Novog Pazara, samo su oni manje lenji od nas (makar tada bili).
Za to su dokaz evropske utakmice kada se traži karta više... istina da tada ima i blizanaca na tribini, ali imali smo mi utakmice i protiv OFK u polufinalu kupa pre par sezona kada smo napunili stadion sa sve severom... i to na u martu mesecu radni dan.
Dakle kod nas nije problem broj navijača, već to što je većina navijača lenjo.

Budimo realni, kada bismo se borili za titulu do poslednjeg kola, garantujem da bi poslednjih 5 kola tribine bile krcate... pa makar tih poslednjih 5 utakmica bilo protiv Radnika, Javora, Lučana i sličnih.
Publiku najviše na stadion privlače rezultati... a problem je što rezultati ne mogu doći bez publike.

Zato ne moramo odma podići broj gledalaca na 7,000, ali ajde bar 5 hiljada? To može uraditi kvalitetan marketing. Evo prvo što mi pada na pamet jeste da se svakome ko uđe na stadion dodeli neki broj... pa da spiker na poluvremenu utakmice izvlači npr 3 broja. Gledaoci koji imaju te brojeve izlaze na teren, dobiju loptu, i sa 16 metara gađaju prečku. Ko uspe da pogodi, dobija na poklon nešto iz shopa po izboru (dres, majica, šal...). Jednostavan, zabavan i dobar primer marketinga. Može milion sličnih stvari da se smisli, a što će pomoći u povećanju broja gledalaca.

Na taj način može da se poveća broj gledalaca postepeno (kod nas se smanjuje... najviše ima na početku sezone, i vremenom sve manje). I ako uz to dođu i rezultati, ne sumnjam da će u drugom delu sezone redovno biti gotovo pun stadion.
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: 7. kolo: Vojvodina - Spartak, nedelja u 20h

Post od recni galeb »

vidi, cirkus tipa "amerika" bi nas svrstao samo u cirkus, to sa gadjanjem precke bi mogao da das polovini istocne tribine i ja dajem gajbu piva da bi ista ostala nevina, za Zapad druga pravila ista premija, ko sutne loptu sa gola na gol i ona eventualno dodje do tog drugog dodam i peceno prase, Sever samo da nabroji sampionsku generaciju '89 bez googla... :lala:
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: 7. kolo: Vojvodina - Spartak, nedelja u 20h

Post od ssnigd »

@N13 Ajde malo ozbiljnosti, kakve precke i nagrade u vidu svadbe megafona. Marketing je ozbiljna nauka. Prva stvar koju masu privlaci je osecak pripadnosti klubu i povratna reakcija da klub oseca svoje navijace, tek druga je rezultat. Prvo nemamo, dok drugo imamo samo u Evropi, sto je i logicno jer je ona jedino merilo za sve, pa otud i vise mase na stadionu plus naravno dzabe ulaz.
Da se vratim na temu, protiv Spartaka ne bi bilo lose izvesti malo izmesan tim, zbog pada morala u ekipi povodom ispadanja iz Evrope i osveziti ga sa novim imenima. Knezevic, Burekovic, Peric, Zlicic, mada iskreno ne verujem u to, posto do kraja prelaznog roka ima jos 5 dana. Prilika i da vidimo duel Rusa i Lalatovica :mrgreen: Vidimo se na stadionu.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Zaključana tema