6. kolo: Čukarički - Vojvodina 1:3 (0:1)

Korisnikov avatar
newnowapv
Postovi: 589
Pridružio se: Ned Dec 06, 2009 4:05 pm
Lokacija: Telep

Re: 6. kolo: Čukarički - Vojvodina, nedelja u 19h

Post od newnowapv »

Tako jeeeeee!! Sad ih treba nakantati sa 5 komada!
Akcent
Postovi: 376
Pridružio se: Pet Mar 25, 2011 2:02 pm
Lokacija: Srpska Atina

Re: 6. kolo: Čukarički - Vojvodina, nedelja u 19h

Post od Akcent »

Sjajan odgovor nasih momaka na skandalozno sudjenje. Tako se to radi. Bravo!
Vojvodina, Vojvodina nepobediva...
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: 6. kolo: Čukarički - Vojvodina, nedelja u 19h

Post od Karlsson »

Pokušavaju da nas obore na sve načine, jer jedini držimo korak sa crvenim blizancem.
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: 6. kolo: Čukarički - Vojvodina, nedelja u 19h

Post od Danilo »

Al se Lazo Bakmaz nalupetao, pocev od Brazilca Fofane
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: 6. kolo: Čukarički - Vojvodina, nedelja u 19h

Post od Karlsson »

Danilo napisao:Al se Lazo Bakmaz nalupetao, pocev od Brazilca Fofane
Najgore je bilo kad je igrač Čukaričkog udario glavom pored gola, a ovaj im pripisao gol i još govori ime strelca.

Ja gledam, slušam i ne verujem.
Akcent
Postovi: 376
Pridružio se: Pet Mar 25, 2011 2:02 pm
Lokacija: Srpska Atina

Re: 6. kolo: Čukarički - Vojvodina, nedelja u 19h

Post od Akcent »

Pet puta govori "zuti karton D. Srnic" a u pozadini spiker glasno govori zuti karton Tomic. Bakmaze, Bakmaze...
Vojvodina, Vojvodina nepobediva...
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: 6. kolo: Čukarički - Vojvodina, nedelja u 19h

Post od Radoye »

Bravo momci, protiv 12 protivnika na terenu! No, navikli smo vec, ne bi valjalo da je drugacije! :deal:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
ogi
Administrator
Postovi: 1619
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 10:27 am
Lokacija: Свуда по мало

Re: 6. kolo: Čukarički - Vojvodina, nedelja u 19h

Post od ogi »

Bravo momci! Rutinska pobeda! Cukaricki nikad losiji.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9553
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 6. kolo: Čukarički - Vojvodina, nedelja u 19h

Post od Voja »

Vise nego prijatno sam iznenadjen igrom od prvog minuta.E protiv takve Vojvodine niko na forumu nema nista.Jednostavno izaci i pokazati zasto smo dosli. Dominacija!!! I kad tako pristupis mecu,ponovo se pokazuje da ti ni sudija,ni los golman,niti bilo sta drugo moze poremetiti dobar rezultat.

p.s.Lazo kralju!!! Ceo zivot pratis Vosu i nikako tim da naucis,a onda ti nije jasno kako neki igrac Cuke nema mesta u prvih 11 :mrgreen: :mrgreen: :cheers:
ogi napisao:Cukaricki nikad losiji.
Ovo nas ne treba da zanima. Treba da gazimo sve redom,j**e nam se ko je u kakvom stanju.A inace,cela Srbija pa i pola foruma su pricali i pisali bajke o tom Cukarickom i odlicnoj organizaciji kluba
Poslednja izmena od Voja u Ned Avg 21, 2016 9:41 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Slika
lazarr
Postovi: 812
Pridružio se: Sre Okt 20, 2010 10:01 am

Re: 6. kolo: Čukarički - Vojvodina, nedelja u 19h

Post od lazarr »

Bravo momci. A tako sam se plašio da ima neka muljaža u vezi ove utakmice. Drago mi je da sam pogrešio.
Sad Spartak kod kuće i polako, utakmica po utakmica pa da vidimo dokle možemo....
Baš nismo imali sreće u rasporedu u vezi utakmica sa Bačkom i Spartakom. Obe igramo kao domaćini pa u drugom delu gostujemo kada će oni svoje utakmice igrati kod kuće. Da smo kojim slučajem igrali sa njima kao "gosti" na Karađorđu imali bi lepu priliku da protiv te 2 ekipe uzmemo maksimalan broj bodova. Ovako treba im ići u goste, ali ako se bude igralo kao do sada, ni to ne bi trebalo da bude problem.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9553
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 6. kolo: Čukarički - Vojvodina, nedelja u 19h

Post od Voja »

[video]https://www.youtube.com/watch?v=BCPp0y10dWU[/video]

Najjace je sto i neko od njihovih na stadionu (2:16) jasno kaze "ovo nije penal". Mislim da bi trebali uloziti zalbu protiv ovakvog sudjenja,bas sad kad pobedjujemo,da ne bude posle sto se niste zalili dok ste pobedjivali
Slika
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 6. kolo: Čukarički - Vojvodina, nedelja u 19h

Post od churguzijanac »

Bez obzira na pobedu treba insistirati na suspenziji grujica i da nam vise ne sudi.Nema utakmice gde nas nije ostetio i navlacio za protivnika, cak i onu sto smo dobili 1-0 sektase 2011, pred finale kupa.
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: 6. kolo: Čukarički - Vojvodina, nedelja u 19h

Post od Karlsson »

Izgleda da je zaista Paločević kod prvog gola igrao rukom. Verovatno je Grujić onim smešnim penalom pokušao to da nadoknadi.
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 6. kolo: Čukarički - Vojvodina, nedelja u 19h

Post od churguzijanac »

Voja napisao:[video]https://www.youtube.com/watch?v=BCPp0y10dWU[/video]

Najjace je sto i neko od njihovih na stadionu (2:16) jasno kaze "ovo nije penal". Mislim da bi trebali uloziti zalbu protiv ovakvog sudjenja,bas sad kad pobedjujemo,da ne bude posle sto se niste zalili dok ste pobedjivali
Bogami Lalatovic je zesce popizdeo na sudiju kod 1-1 kad nismo dobili penal za guranje u njihovih 16.Ne zna Lalatovic za nas jadac kad je sudjenje u pitanju, ali naucice vrlo brzo.Ne treba se zavaravati, grujic je isto govedo ko i veselinovic, samo sto nije tolko glup ko veselinovic da navlaci do iznemoglosti.Probo je, video da mora cirkus da napravi da bi ostali bez bodova i onda je stao, posle palocevicevog gola. Za 2 gola nas je ostetio, njima svirao penal a nama ne.Nije bilo dovoljno.Uprava mora da insistira da ovaj zlojeb vise ne sudi!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 6. kolo: Čukarički - Vojvodina, nedelja u 19h

Post od Turija »

Voja napisao: p.s.Lazo kralju!!! Ceo zivot pratis Vosu i nikako tim da naucis
Ovo nas ne treba da zanima. Treba da gazimo sve redom,j**e nam se ko je u kakvom stanju.A inace,cela Srbija pa i pola foruma su pricali i pisali bajke o tom Cukarickom i odlicnoj organizaciji kluba
I mene je nervirala ta prica o super organizovanom Cukarickom.Koji bre Cukaricki, privatizacija i sl.Oni su samo jos jedan Bg klub kojeg su odredili da bude treci u gradu, posto je OFK raspad, ali kad god zatreba, sklonice se blizancima.
Vojo, ne diraj mi Lazu / Laza je nasa amajlija :dance2:
Da nisu stavili onog baksuza blizanackog onomad za komentatora, mozda bi i pobedili Alkmar.Ja toj dvojici ne bih dao da udju na stadion da gledaju nasu utakmicu, a ne da je jos prenose na RTV.
Cestitke momcima na pobedi, samo me plasi da ce biti premoreni za neko iznenadjenje u Holandiji.
Trenutno nam je Palocevic numero uno igrac.Meleg je pao u formi.
Zamerka Melegu za veoma lose izvodjenje kornera, vec duze vreme.Ne mogu da tvrdim, ali mislim da nismo jos dali gol posle izvedenih preko 100 kornera.To je prevelik luksus za bilo koju ekipu.Ne svidja mi se kako ih Meleg sada izvodi.Mekane su i kratke te lopte.Lake za intervenciju protivnicke odbrane.Slobodnjaci jos nekako, ali ne kako se ocekuje od njega.
Palocevic je u zivotnoj formi i mozda bi i rokada izvodjaca kornera promenila stvar nabolje?
Planic i Kovacevic mi deluju mnogo ozbiljnije od uparivanja bilo kog stopera sa Puskaricem.Puski treba naci pravu ulogu.E sad, tu je velika guzva u vezi, ali ima mesta i za Puskarica.
Kordic danas nije ima poznatih gafova, ali ni posla.Dobro je izasao na par centarsuteva, medjutim, nisu oni bili ni previse opasni.
Meni se uvek cini da je Kordic dekoncentrisan i nespreman za intervenciju, zbog onog poskakivanjem na golu, jer gubi delove sekunde, dok ne doskoci na zemlju.Vec koji penal mu daju gol po sredini gola, zbog istog tog skakutanja.Smiri se covece i koncentrisi se. Ne gubi dragoceno vreme, dok te zemljina gravitacija ne spusti na tlo.
Na kraju, ocekivao sam veceras vise izmena u timu, ali posle visoke pobede je to sada bespredmetno pricati.
Ipak, mislim da premaramo igrace, pa nam se desilo da posle 5 minuta moramo da potrosimo prvu zamenu.Nema nasa prva postava toliko snage da izdrzi ovakav tempo, bez povreda.Falilo je i veceras svezine u timu,ali uspeli smo to sakriti pobedom protiv, dosta slabog, Cukarickog.
Idemo dalje - da probamo da pobedimo i u Holandiji :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Zaključana tema