6. kolo: Čukarički - Vojvodina 1:3 (0:1)

Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 6. kolo: Čukarički - Vojvodina, nedelja u 19h

Post od Voja »

Turija napisao:
Voja napisao: p.s.Lazo kralju!!!
Vojo, ne diraj mi Lazu / Laza je nasa amajlija :dance2:
Laza je u jednom momentu rekao da vodimo 4:1 :mrgreen:
Inace ako za nesto posebno cenim Lalata to je sto gura jedan te isti tim. Tako i treba u modernom fudbalu. Ima tu odmaranja igraca,ali ne 6-7 odjednom,nego svaki mec po jedan dva,sto se takvog pristupa tice,moja podrska.Tako dobijaju i igraci i klub.
Slika
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 6. kolo: Čukarički - Vojvodina, nedelja u 19h

Post od Turija »

Vojo, pored ove dve promene u timu, ja sam ocekivao da cemo i oba beka promeniti, cisto da se proveri koliko mogu Lakicevic i Burekovic.
Za Lakija znamo, ali mu treba i utakamica u nogama.Za Burekovica nemamo pojma kakav je, pa eto prilike da ga vidimo, pred revans sa Alkmarom, posto ce nam tamo trebati ofanzivniji bekovi.
Takodje i Peric. Da momak, totalno, ne izgubi kontinuitet i samopouzdanje, posle operacije.
Kordic se nicim nije istakao, niti zasluzio ovako bezgranicno ,,poverenje,,.
Znam da se golman tesko menja, ali tesko se menja i stoperski par, pa to cinimo skoro na svakoj utakmici.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: 6. kolo: Čukarički - Vojvodina, nedelja u 19h

Post od Radoye »

I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 6. kolo: Čukarički - Vojvodina, nedelja u 19h

Post od Voja »

Turija napisao: Znam da se golman tesko menja, ali tesko se menja i stoperski par, pa to cinimo skoro na svakoj utakmici.
Pa to je ok,ali recimo kao danas,igraju svi,samo bek promenjen. Sledeci mec svi igraju samo Peric na golu.... ta prica je ok. Ali menjati tim,odmarati 4-5 igraca po kolu je neozbiljno. Izmenjao je Radnik 4-5 igraca u odnosu na proslo kolo,pa videsmo kako veceras prodjose :greenbutt:
Poslednja izmena od Voja u Ned Avg 21, 2016 11:48 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Slika
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: 6. kolo: Čukarički - Vojvodina, nedelja u 19h

Post od recni galeb »

u ovom slucaju, Turija debelo gresi!
ne menjamo mi tu nikakvog golmana, nego golmana vracamo na gol! :lala:
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 6. kolo: Čukarički - Vojvodina, nedelja u 19h

Post od Turija »

recni galeb napisao:u ovom slucaju, Turija debelo gresi!
ne menjamo mi tu nikakvog golmana, nego golmana vracamo na gol! :lala:
Realno, u pravu si.
Medjutim, mi imamo irealnu situaciju, pa...
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 6. kolo: Čukarički - Vojvodina, nedelja u 19h

Post od Voja »

Mene najvise plasi kad nam bezopasna lopta ide ka golu,a Korda se povlaci unazad i hvata je tek na gol liniji... :mrgreen:
Slika
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 6. kolo: Čukarički - Vojvodina, nedelja u 19h

Post od Neizlecivi »

Ne mogu da podnesem gotovo nijednog naseg komentatora. A Lazo je tu u top 3 sigurno. Jedini plus mu je sto je Slaninar. Covece da li on prati utakmicu? Faul za ofsajd, enac za faul, Miletic za Micic, Brazilac za Afrikanac ili sta vec... Kad na to sve dodamo isti ton u glasu za 90 minuta i totalno nezanimljivo komentarisanje tekme... Dovedite Dimitrija Banjca neka komentarise, radio je kao sportski novinar, pa neka ih upare kao Branka Borotu i Mileta Mociboba ako treba, bice zanimljivije od ovoga sada. Ovo je sramota bre. Pre neki dan je lik iz valjda Britanije skoro ostao bez posla i javno se izvinjavao jer je pogresio staze tj plivace po stazama pa se zabunio, a nasi lupetaju kao blesavi, ne prate igru, nemaju veze sa vezom i iznad svega ubiju zelju za vec dosadnim fudbalom.

Tekma sa nase strane rutinski odradjena, dobri smo bili celu tekmu i dosta dominantni. Ne znam jel se zna sta je sa Trujicem? Jovancic je dobro odigrao i Maksa takodje. Palocevic nas i dalje cupa i raduje me njegova forma. Takodje se slazem za kornere koje bilo ko drugi makar treba da pokusa da izvodi, jer nismo imali ni jednu sansu, a ne gol posle kornera. Ti korneri nam pogotovo trebaju protiv bunker ekipa!
Sve u svemu dobra tekma. Lepo ih je gledati kao tim, a to je ono jedino sto ja zelim. To i borbu. Volim klub, volim da gledam fdudbal i jedino sto zelim je da uzivam u svakom trenutku koji provodim uz fudbal koji se igra. Bravo momci, gazite dalje!

Ko zeli cela utakmica: https://www.youtube.com/watch?v=X6mgcFUMTS8" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Sasa1969
Postovi: 611
Pridružio se: Ned Sep 29, 2013 11:29 pm
Lokacija: Istok

Re: 6. kolo: Čukarički - Vojvodina, nedelja u 19h

Post od Sasa1969 »

Ja mislim da je krajnje vreme da bar ovde na forumu vise ne pominjemo izraze kao sto su vracanje,sklanjanje,pustanje hajde da verujemo ovim momcima do kraja.Oni su Vojvodina a mi navijamo za njih i treba da im verujemo !
Slika
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 6. kolo: Čukarički - Vojvodina, nedelja u 19h

Post od Turija »

Sasa, ovaj Forum je, kakva takva, rucna kocnica od neverovatnih gluposti i inacenja.
Sta mislis kada bi samo hvalili i ono sto nije za hvalu (da ne remetimo ,,harmoniju,,), po cemu bi se razlikovali od ,,onih,,?
Oni i dalje, zaista, misle da su fudbalska velesila.A malo ozbiljniji evropski klub ih pregazi kao potocic.
Forum je jako dobar korekcioni faktor, da se ne zanesu u masti.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fare
Postovi: 2744
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: 6. kolo: Čukarički - Vojvodina, nedelja u 19h

Post od fare »

Ašćerić mora igrati u Alkmaru zaslužio je to igrama ali i zbog njegove visine da se bije sa njihovim štoperima, pa posle vraća Paločku na povratne praćke :D.
Čorba
Postovi: 31
Pridružio se: Pon Avg 08, 2016 4:56 am

Re: 6. kolo: Čukarički - Vojvodina, nedelja u 19h

Post od Čorba »

Nije da sam neki pesimista... Ali mislim da je stvar sa Alkmarom propala. I da je ova utakmica možda i važnija. Jer su sada šanse 93 prema 7 za Alkmar. :dedica:
I ako je tako, onda smatram da nije bilo potrebe za promenom sastava. Možda promeniti nešto za Holandiju, ali... Mrka kapa.
Nadam se da grešim.

Inače, koja je kvota da će brat Lalat da se pošiba na sred terena sa nekim do kraja godine? :D
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: 6. kolo: Čukarički - Vojvodina, nedelja u 19h

Post od Marcello »

Da li je realno da neko razmišlja o prolasku protiv AZ-a??? Ljudi, dajte malo realnosti. Za mene su oni završena priča, ja već razmišljam o Spartaku sledeće nedelje. AZ mi dođe samo kao nepotreban izlet. Zaboga, nije bilo 0:1!

Inače, sinoćnja pobeda, po meni, najvažnija u dosadašnjem toku prvenstva.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: 6. kolo: Čukarički - Vojvodina, nedelja u 19h

Post od gospodinFKV »

Marcello napisao:Inače, sinoćnja pobeda, po meni, najvažnija u dosadašnjem toku prvenstva.
:!:

Sustina.

Protiv crnih i crvenih uvek postoji motiv. Ovde je gostovanje utoliko teze, jer nema tog nekog naboja, a protivnik i dalje jak. Sve u svemu, drago mi je da su me razuverili i da gazimo u istom ritmu. Svaka cast momcima!!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 6. kolo: Čukarički - Vojvodina, nedelja u 19h

Post od Turija »

Treba pokusati pobediti. To je novac (koliko je receno da vredi pobeda 200.000?) .
Drugo, zbog casti rejtinga, kao i evropskog samopouzdanja, koje ce puno koristiti i za domace takmicenje.
Ja bih obecao sav taj novac od pobede igracima i treneru da podele. Pa da vidimo kako se igra?
Mogle bi se i lepe pare zaraditi na kladionici. Nismo mi tako daleko od pobede, od prolaza DA.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Zaključana tema