6. kolo: Čukarički - Vojvodina 1:3 (0:1)

Korisnikov avatar
ДушанСП
Postovi: 712
Pridružio se: Uto Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: 6. kolo: Čukarički - Vojvodina, nedelja u 19h

Post od ДушанСП »

Мени је највеће изненађење на утакмици одлична интервенција Кордића после њихових корнера.Утакмица добијена рутински, са 50 %, мада ме је нервирала индолентност наших фудбалера последњих десетак минута,да смо додали гас дали бисмо им пет комада,а она рука Антића на двадесетак метара пет минута до краја, могла је да донесе компликовану завршницу утакмице.Међутим задовољан сам како момци играју, и како рутински све добијају.Није ми само јасно да ли је Војводина прејака у овом моменту за остатак лиге, или су екипе са којима смо играли очајне,мада мислим да ће се и црни и Чукарички дићи до краја и да ће бити опет међу прве 4 екипе.Мало јачи тест нам је у следећем колу, Спартак је трећи на табели па ћемо видети,мада очекујем рутинску победу.
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: 6. kolo: Čukarički - Vojvodina, nedelja u 19h

Post od naseljekolumbija »

lazarr napisao: Baš nismo imali sreće u rasporedu u vezi utakmica sa Bačkom i Spartakom. Obe igramo kao domaćini pa u drugom delu gostujemo kada će oni svoje utakmice igrati kod kuće.

Samo ovo sto si naveo dovoljno govori o regularnosti ove lige. Toga nema ni u Bangladesu
Korisnikov avatar
ragazzi di Neoplanta
Postovi: 350
Pridružio se: Pon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: 6. kolo: Čukarički - Vojvodina 1:3 (0:1)

Post od ragazzi di Neoplanta »

Što nema? Pa tako je, ako ćemo gledati pravo, jedino fer. Igraš jednom kao domaćin, jednom kao gost.
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: 6. kolo: Čukarički - Vojvodina 1:3 (0:1)

Post od naseljekolumbija »

ragazzi di Neoplanta napisao:Što nema? Pa tako je, ako ćemo gledati pravo, jedino fer. Igraš jednom kao domaćin, jednom kao gost.
Ocigledno me nisi razumeo, govorim o tome da dva kluba iz prve lige igraju na neutralnom terenu a posle prvog dela sezone se vracaju na svoj stadion. I da igraju do kraja na neutralnom terenu liga je neregularna a kamoli ovako.
lazarr
Postovi: 812
Pridružio se: Sre Okt 20, 2010 10:01 am

Re: 6. kolo: Čukarički - Vojvodina 1:3 (0:1)

Post od lazarr »

naseljekolumbija napisao:
lazarr napisao: Baš nismo imali sreće u rasporedu u vezi utakmica sa Bačkom i Spartakom. Obe igramo kao domaćini pa u drugom delu gostujemo kada će oni svoje utakmice igrati kod kuće.

Samo ovo sto si naveo dovoljno govori o regularnosti ove lige. Toga nema ni u Bangladesu
Slažem se da je neregularno, ali mi smo za to najmanje krivi. I kad postoji mogućnosti da na nečemu izvučemo neku korist, to se ne dogodi. To sam rekao da je šteta, ništa više od toga.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: 6. kolo: Čukarički - Vojvodina 1:3 (0:1)

Post od Radoye »

naseljekolumbija napisao:I da igraju do kraja na neutralnom terenu liga je neregularna a kamoli ovako.
Ima dosta liga gde dobar deo klubova svoje utakmice igraju na neutralnom terenu jer nemaju zadovoljavajuci stadion. Na Malti recimo vecina klubova koristi nacionalni stadion za igranje zvanicnih utakmica, mislim da samo 2-3 kluba imaju svoje stadione koji zadovoljavaju kriterijume (ne cak ni za Evropu vec i za domace takmicenje), ostali u najboljem slucaju imaju samo trening centre, neki cak ni travu nemaju nego igraju na sljaci / prasini. Nisam mogao da verujem svojim ocima kad sam video na cemu ljudi igraju.

Nisu Maltezani jedini, ima toga jos.

Ono sto je tu problem je to da se kod nas ovakve stvari uvek stimaju tako da odgovaraju drzavnim mezimcima. Jedni kriterijumi vaze za njih i njihove filijale, drugi za sve ostale. Jos ako mogu da udese stvar tako da sjebu svoje najblize rivale (recimo, da tri kluba igraju na njihovom stadionu) onda nema niko srecniji od njih.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 6. kolo: Čukarički - Vojvodina 1:3 (0:1)

Post od Voja »

Mi smo prosli Brdo,Krusevac,JNA... sve vruca gostovanja,ako jos pobedimo i u Pazaru imamo cemu da se nadamo u drugom delu sezone,jer su velike sanse da Spartak i Backa i dalje budu domacini na Karadjordju... bio bi nam to veliki vetar u ledja (mada,ako ovo sad procitaju oni,donirace sami reflektore u Suboticu i Palanku :mrgreen: :mrgreen: )
Slika
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1968
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 6. kolo: Čukarički - Vojvodina 1:3 (0:1)

Post od N13 »

Ako ne rasprodamo sve na zimu, tj ako tim ostane na okupu cele sezone, ja garantujem da ćemo biti drugi u najgorem slučaju, i da će borba za titulu biti do poslednjeg kola... pogotovo kada se bodovi budu delili sa dva. Ovaj tim realno može dosta toga, a što je najbolje imamo i solidnu klupu.. dosta se može rotirati. Za Evropu jeste ovakav tim slab, ali za ovo smeće odlike je i više nego jak.
Čorba
Postovi: 31
Pridružio se: Pon Avg 08, 2016 4:56 am

Re: 6. kolo: Čukarički - Vojvodina 1:3 (0:1)

Post od Čorba »

http://www.ekspres.net/sport/intervju-l ... -vojvodinu" onclick="window.open(this.href);return false; - ukoliko je neko već kačio, izvinjavam se
Korisnikov avatar
madda fakka
Postovi: 1114
Pridružio se: Sre Jun 04, 2008 7:15 pm
Lokacija: Adice

Re: 6. kolo: Čukarički - Vojvodina 1:3 (0:1)

Post od madda fakka »

Voja napisao:Mi smo prosli Brdo,Krusevac,JNA... sve vruca gostovanja,ako jos pobedimo i u Pazaru imamo cemu da se nadamo u drugom delu sezone...
Ceka nas (sm)rad posle utakmice reprezentacije pa 2 nedelje kasnije czv. Ako ova dva gostovanja prodju sa X ili jos bolje pobedom imamo cemu da se nadamo u nastavku :cheers:
I Bog je Slaninar...
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 6. kolo: Čukarički - Vojvodina 1:3 (0:1)

Post od Turija »

madda fakka napisao:
Voja napisao:Mi smo prosli Brdo,Krusevac,JNA... sve vruca gostovanja,ako jos pobedimo i u Pazaru imamo cemu da se nadamo u drugom delu sezone...
Ceka nas (sm)rad posle utakmice reprezentacije pa 2 nedelje kasnije czv. Ako ova dva gostovanja prodju sa X ili jos bolje pobedom imamo cemu da se nadamo u nastavku :cheers:
Rad nam valjda vise nije bauk (kao i prehvaljeni Cukaricki)?
A sa zvezdom: ,,kom opanci, kom obojci,,.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
vdn slaninar
Postovi: 985
Pridružio se: Pet Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 6. kolo: Čukarički - Vojvodina 1:3 (0:1)

Post od vdn slaninar »

U zurnalu igrac kola super lige Palocevic a prve lige Krstevski
Korisnikov avatar
ДушанСП
Postovi: 712
Pridružio se: Uto Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: 6. kolo: Čukarički - Vojvodina 1:3 (0:1)

Post od ДушанСП »

Да ми за почетак победимо све утакмице код куће,(Спартак,Борац,Вождовац,Металац,Радник) то је већ 21 бод,у претходним сезонама нисмо се баш накупили бодова на Карађорђу,па онда да сумирамо полусезону.
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: 6. kolo: Čukarički - Vojvodina 1:3 (0:1)

Post od gospodinFKV »

Pravo merilo za to da li smo pali/povukli rucnu/neko drugi je povukao rucnu za nas cemo videti tek posle revansa u Holandiji. I posle Viktorije smo mi zgazili nekog s pola gasa i pali tek posle revansa, kada smo se vratili u surovu realnost superligaskih kaljuga i finansijskog ambisa. Sponzorskim novcem je, nadam se, ugasen ovaj drugi problem, pa mozemo ocekivati pristojne rezultate makar dok ne stigne naredba da prospemo koji bod :mafia:
Zaključana tema