6. kolo: Čukarički - Vojvodina 1:3 (0:1)

User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: 6. kolo: Čukarički - Vojvodina, nedelja u 19h

Post by ДушанСП »

Мени је највеће изненађење на утакмици одлична интервенција Кордића после њихових корнера.Утакмица добијена рутински, са 50 %, мада ме је нервирала индолентност наших фудбалера последњих десетак минута,да смо додали гас дали бисмо им пет комада,а она рука Антића на двадесетак метара пет минута до краја, могла је да донесе компликовану завршницу утакмице.Међутим задовољан сам како момци играју, и како рутински све добијају.Није ми само јасно да ли је Војводина прејака у овом моменту за остатак лиге, или су екипе са којима смо играли очајне,мада мислим да ће се и црни и Чукарички дићи до краја и да ће бити опет међу прве 4 екипе.Мало јачи тест нам је у следећем колу, Спартак је трећи на табели па ћемо видети,мада очекујем рутинску победу.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1102
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 6. kolo: Čukarički - Vojvodina, nedelja u 19h

Post by naseljekolumbija »

lazarr wrote: Baš nismo imali sreće u rasporedu u vezi utakmica sa Bačkom i Spartakom. Obe igramo kao domaćini pa u drugom delu gostujemo kada će oni svoje utakmice igrati kod kuće.

Samo ovo sto si naveo dovoljno govori o regularnosti ove lige. Toga nema ni u Bangladesu
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: 6. kolo: Čukarički - Vojvodina 1:3 (0:1)

Post by ragazzi di Neoplanta »

Što nema? Pa tako je, ako ćemo gledati pravo, jedino fer. Igraš jednom kao domaćin, jednom kao gost.
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1102
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 6. kolo: Čukarički - Vojvodina 1:3 (0:1)

Post by naseljekolumbija »

ragazzi di Neoplanta wrote:Što nema? Pa tako je, ako ćemo gledati pravo, jedino fer. Igraš jednom kao domaćin, jednom kao gost.
Ocigledno me nisi razumeo, govorim o tome da dva kluba iz prve lige igraju na neutralnom terenu a posle prvog dela sezone se vracaju na svoj stadion. I da igraju do kraja na neutralnom terenu liga je neregularna a kamoli ovako.
lazarr
Posts: 813
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 6. kolo: Čukarički - Vojvodina 1:3 (0:1)

Post by lazarr »

naseljekolumbija wrote:
lazarr wrote: Baš nismo imali sreće u rasporedu u vezi utakmica sa Bačkom i Spartakom. Obe igramo kao domaćini pa u drugom delu gostujemo kada će oni svoje utakmice igrati kod kuće.

Samo ovo sto si naveo dovoljno govori o regularnosti ove lige. Toga nema ni u Bangladesu
Slažem se da je neregularno, ali mi smo za to najmanje krivi. I kad postoji mogućnosti da na nečemu izvučemo neku korist, to se ne dogodi. To sam rekao da je šteta, ništa više od toga.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8805
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 6. kolo: Čukarički - Vojvodina 1:3 (0:1)

Post by Radoye »

naseljekolumbija wrote:I da igraju do kraja na neutralnom terenu liga je neregularna a kamoli ovako.
Ima dosta liga gde dobar deo klubova svoje utakmice igraju na neutralnom terenu jer nemaju zadovoljavajuci stadion. Na Malti recimo vecina klubova koristi nacionalni stadion za igranje zvanicnih utakmica, mislim da samo 2-3 kluba imaju svoje stadione koji zadovoljavaju kriterijume (ne cak ni za Evropu vec i za domace takmicenje), ostali u najboljem slucaju imaju samo trening centre, neki cak ni travu nemaju nego igraju na sljaci / prasini. Nisam mogao da verujem svojim ocima kad sam video na cemu ljudi igraju.

Nisu Maltezani jedini, ima toga jos.

Ono sto je tu problem je to da se kod nas ovakve stvari uvek stimaju tako da odgovaraju drzavnim mezimcima. Jedni kriterijumi vaze za njih i njihove filijale, drugi za sve ostale. Jos ako mogu da udese stvar tako da sjebu svoje najblize rivale (recimo, da tri kluba igraju na njihovom stadionu) onda nema niko srecniji od njih.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9634
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 6. kolo: Čukarički - Vojvodina 1:3 (0:1)

Post by Voja »

Mi smo prosli Brdo,Krusevac,JNA... sve vruca gostovanja,ako jos pobedimo i u Pazaru imamo cemu da se nadamo u drugom delu sezone,jer su velike sanse da Spartak i Backa i dalje budu domacini na Karadjordju... bio bi nam to veliki vetar u ledja (mada,ako ovo sad procitaju oni,donirace sami reflektore u Suboticu i Palanku :mrgreen: :mrgreen: )
Image
User avatar
N13
Posts: 2007
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 6. kolo: Čukarički - Vojvodina 1:3 (0:1)

Post by N13 »

Ako ne rasprodamo sve na zimu, tj ako tim ostane na okupu cele sezone, ja garantujem da ćemo biti drugi u najgorem slučaju, i da će borba za titulu biti do poslednjeg kola... pogotovo kada se bodovi budu delili sa dva. Ovaj tim realno može dosta toga, a što je najbolje imamo i solidnu klupu.. dosta se može rotirati. Za Evropu jeste ovakav tim slab, ali za ovo smeće odlike je i više nego jak.
Čorba
Posts: 31
Joined: Mon Aug 08, 2016 4:56 am

Re: 6. kolo: Čukarički - Vojvodina 1:3 (0:1)

Post by Čorba »

http://www.ekspres.net/sport/intervju-l ... -vojvodinu" onclick="window.open(this.href);return false; - ukoliko je neko već kačio, izvinjavam se
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: 6. kolo: Čukarički - Vojvodina 1:3 (0:1)

Post by madda fakka »

Voja wrote:Mi smo prosli Brdo,Krusevac,JNA... sve vruca gostovanja,ako jos pobedimo i u Pazaru imamo cemu da se nadamo u drugom delu sezone...
Ceka nas (sm)rad posle utakmice reprezentacije pa 2 nedelje kasnije czv. Ako ova dva gostovanja prodju sa X ili jos bolje pobedom imamo cemu da se nadamo u nastavku :cheers:
I Bog je Slaninar...
User avatar
Turija
Posts: 10622
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 6. kolo: Čukarički - Vojvodina 1:3 (0:1)

Post by Turija »

madda fakka wrote:
Voja wrote:Mi smo prosli Brdo,Krusevac,JNA... sve vruca gostovanja,ako jos pobedimo i u Pazaru imamo cemu da se nadamo u drugom delu sezone...
Ceka nas (sm)rad posle utakmice reprezentacije pa 2 nedelje kasnije czv. Ako ova dva gostovanja prodju sa X ili jos bolje pobedom imamo cemu da se nadamo u nastavku :cheers:
Rad nam valjda vise nije bauk (kao i prehvaljeni Cukaricki)?
A sa zvezdom: ,,kom opanci, kom obojci,,.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
vdn slaninar
Posts: 997
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 6. kolo: Čukarički - Vojvodina 1:3 (0:1)

Post by vdn slaninar »

U zurnalu igrac kola super lige Palocevic a prve lige Krstevski
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: 6. kolo: Čukarički - Vojvodina 1:3 (0:1)

Post by ДушанСП »

Да ми за почетак победимо све утакмице код куће,(Спартак,Борац,Вождовац,Металац,Радник) то је већ 21 бод,у претходним сезонама нисмо се баш накупили бодова на Карађорђу,па онда да сумирамо полусезону.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4764
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 6. kolo: Čukarički - Vojvodina 1:3 (0:1)

Post by gospodinFKV »

Pravo merilo za to da li smo pali/povukli rucnu/neko drugi je povukao rucnu za nas cemo videti tek posle revansa u Holandiji. I posle Viktorije smo mi zgazili nekog s pola gasa i pali tek posle revansa, kada smo se vratili u surovu realnost superligaskih kaljuga i finansijskog ambisa. Sponzorskim novcem je, nadam se, ugasen ovaj drugi problem, pa mozemo ocekivati pristojne rezultate makar dok ne stigne naredba da prospemo koji bod :mafia:
Locked