5. kolo: VOJVODINA - Javor 4:0

Zaključana tema
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: 5. kolo: VOJVODINA - Javor 4:0

Post od Radoye »

Ja bih to malko drukcije postavio - sve ispod izlaska u Evropu je katastrofalan neuspeh, nama apsolutno mora biti prioritet izlazak na medjunarodnu scenu. Ako nekome nije jasno zasto - evo upravo sada mozete to da vidite, kolika euforija trese svakog Slaninara zbog dvomeca sa AZ i prilike za ulazak u grupnu fazu LE. Da nema toga cela bi nam sezona bila tipicno jesenje sivilo, natezanje sa raznim Borcima i Metalcima za 1:0 pred sveukupno 500 napacenih dusa na Karadjordju.

Prema onome sto sam video, partizan je totalni raspad, i trebace im puno vise od sok terapije promene trenera da se dovedu u red. Tesko ce to cak i cuvene SLS sudije i filijale da uspeju da poguraju do borbe za sampionsku titulu. Cigani su opet apsolutno favorizovani, svi znamo zasto, tako da osim nekih katastrofalnih lomova kod njih sto ne vidim da se moze desiti ja ne verujem da mi imamo sanse da ih ugrozimo.

Sto nas stavlja u sledecu situaciju:

Ispod 3-4 mesta, bez osvojenog kupa - neuspeh. :frown:
3-4 mesto, bez osvojenog kupa - minimum rezultata neophodan za funkcionisanje kluba. :deal:
Osvojen kup ili drugo mesto - uspeh vredan velikog slavlja. :hurray:
Osvojena titula sampiona - sveopste ludilo i delirijum! :valcer:

No, pre svega ovoga, daj da mi prvo vidimo sta cemo sa AZ...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 5. kolo: VOJVODINA - Javor 4:0

Post od Turija »

Corba, oraspolozi me sa prognozom.
Mozda jos jedino fali neka decimala? :D
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 5. kolo: VOJVODINA - Javor 4:0

Post od Milan »

Voja napisao:Zar je moguce da prvi mi ovde na forumu koji uvek kao palamudimo nesto prvi padamo u euforiju i prvi ne naucimo nista na sopstvenim greskama? Svake godine ista prica,zaletimo se,zavlada euforija,krecu price o tituli,o najboljim igracima,timu...i onda balon jednostavno pukne. Ljudi moji,pa mi jos ne raspolazemo ni jednim ozbiljnijim argumentom,za iole ozbiljniji fudbaslki rezultat i ne znam zaista cemu to busanje u grudi!? U goste nam dolazi najfudbalskija ekipa od kako pratim Vosu i mi pred sebe postavljamo cilj prolaska dalje. Da se razumemo,nisam ja pesimista,ali treba da cutimo i radimo,nikako da pretimo i da se busamo,razbacujemo izjavama i eto sad recitcijama na tribinama.Vidim vecina igraca uveliko po medijima prica o tituli.A verujte mi,veoma je mali broj sportista koji preti dobrim rezultatima,a isti i postigne.Na isti nacin su i nasi otisli na Olimpijadu,samouvereno i na sva usta najavljujuci rekordan broj medalja. Po meni je ishod sasvim ocekivan. Treba imati velicinu i dostojanstvo da bi bio uspesan u sportu. Da li ste nekada nekog velikog igraca culi da prica o tituli posle 5 dobrih meceva!? Ne pecajte se!!! Mada,razumem situaciju i iz onog drugog ugla koji cesto spominjem,navijaci Vose su uvek maksimalno 5 kola u igri za titulu,tako da kad cemo sanjati ako ne ovih dana :wink: Uzivajmo u ovim momentima dok traju.Po mom skromnom misljenju ova ekipa je na nekom vrhuncu,na svom maksimumu,e sad,da li je taj maksimum postignut ubedljivom pobedom protiv Javora ili cemo maksimum videti u sledeca 2-3meca,videcemo.

Dobar post!
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: 5. kolo: VOJVODINA - Javor 4:0

Post od gospodinFKV »

[video]https://www.youtube.com/watch?v=VvkrM19l1Bo[/video]

Suma sumarum nase istorije :mrgreen:

Navikli smo, ali valjalo bi malo razbiti tu naviku :cheers:
Zaključana tema