5. kolo: VOJVODINA - Javor 4:0

Zaključana tema
Korisnikov avatar
Grof Žekula
Administrator
Postovi: 2658
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 10:25 pm
Lokacija: Bulevar

5. kolo: VOJVODINA - Javor 4:0

Post od Grof Žekula »

Ове сезоне још увек непоражена Војводина ће у недељу у 5. колу домаћег шампионата, од 20 часова, дочекати, а пред најважнији меч овог лета против холандског АЗ, ивањички Јавор.

Утакмица за увертиру и још једно славље. Дођи на Стадион!!!
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: 5. kolo: VOJVODINA - Javor, nedelja 14.08. u 20h

Post od recni galeb »

Sada pametnjakovici neka daju varijantu da karte za Javor vaze i za AZ, cisto da posle nekog poznatog vidite na tribinama... :?
Meni licno sezonka radi ali nikada da mi neko tacno objasni sa koliko godina deca moraju da imaju iste i na kojim utakmicama?
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: 5. kolo: VOJVODINA - Javor, nedelja 14.08. u 20h

Post od Marcello »

Protiv Javora standardnih 1500, protiv AZ-a pun stadion (sem Juga). To je svima jasno.

Protiv Javora tuga, muka, nerviranje....protiv AZ-a selfiji, osmesi odo uha do uha, parfemi, toalete, Armani, Paćoti, k..cobolja.

Ali, Sizifov posao je objašnjavati ljudima da Voša igra i u novembru, aprilu...tada se ispijaju kafe i češkaju jaja po fensi lokalima.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Stefke
Postovi: 324
Pridružio se: Čet Sep 12, 2013 10:50 am
Lokacija: Клиса

Re: 5. kolo: VOJVODINA - Javor, nedelja 14.08. u 20h

Post od Stefke »

Marcello napisao:Protiv Javora standardnih 1500, protiv AZ-a pun stadion (sem Juga). To je svima jasno.

Protiv Javora tuga, muka, nerviranje....protiv AZ-a selfiji, osmesi odo uha do uha, parfemi, toalete, Armani, Paćoti, k..cobolja.

Ali, Sizifov posao je objašnjavati ljudima da Voša igra i u novembru, aprilu...tada se ispijaju kafe i češkaju jaja po fensi lokalima.
Управо због тога, ставити цене карата! Сасвим је јасно да ће и са истоком од 500 динара, и бесплатним истоком, бити пун стадион. На нама је да ли ћемо да бацимо 50к евра у ветар или не.
Уосталом, ако њима не треба, нека ставе 100 динара карте па све у хуманитарне сврхе, за оног дечка са полувремена.
У свом кварту ти си херој,
И твоја улица твој је дом!
https://www.youtube.com/watch?v=sY6pBCx2cMI" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Sasa1969
Postovi: 611
Pridružio se: Ned Sep 29, 2013 11:29 pm
Lokacija: Istok

Re: 5. kolo: VOJVODINA - Javor, nedelja 14.08. u 20h

Post od Sasa1969 »

Hocemo Zlicica i Stamenica protiv Javora !
Slika
vdn slaninar
Postovi: 985
Pridružio se: Pet Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 5. kolo: VOJVODINA - Javor, nedelja 14.08. u 20h

Post od vdn slaninar »

Nadam se da ce javor igrati kao protiv crnog blizanca,nezainteresovano,beskrvno.
Stefke
Postovi: 324
Pridružio se: Čet Sep 12, 2013 10:50 am
Lokacija: Клиса

Re: 5. kolo: VOJVODINA - Javor, nedelja 14.08. u 20h

Post od Stefke »

Спреман сам да скочим у Дунав ако нам ово не буде састав:

Кордић, Милета, Планић, Пушка, Антић, Јованчић, Палочевић, Мелег, Мића, Малбашић, Трифуновић

Колико другчије вам изгледа овај састав? Ја бих најсрећнији био кад би стартери били Стамени и Зличић. Само што је један склоњен, а други очигледно још увек нема квалитет за први тим. Лалат умислио да је Ранијери, па ће са истим саставом да пичи на три фронта..... мада колико видим, и Трујић мисли да је нови Варди :mrgreen:
Имамо једну полубитну утакмицу у домаћем првенству, и имамо утакмицу сезоне у четвртак.... срећом (или не) обе су кући. Ротација тренеру, али у правом смислу те речи!
У свом кварту ти си херој,
И твоја улица твој је дом!
https://www.youtube.com/watch?v=sY6pBCx2cMI" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Beonic
Postovi: 683
Pridružio se: Pon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: 5. kolo: VOJVODINA - Javor, nedelja 14.08. u 20h

Post od Beonic »

U Krusevcu se video umor igraca, koliko se naculo od ljudi koji su gledali.
Lalate, odmori ih protiv Javora i daj nam da vidimo na koga treba racunati na klupi, pola igraca smo jedva vidjali u igri, a neki su evo i drugu godinu u klubu.

Ja bih poceo sa malo standardnih i recimo izveo ovo:
Peric - Lakicevic - Planic - N. Kovacevic - Antic - Vukasovic - Jovancic - Zlicic - Babic - Stamenic - Trifunovic
fare
Postovi: 2745
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: 5. kolo: VOJVODINA - Javor, nedelja 14.08. u 20h

Post od fare »

Vratite vi nama ipak staru upravu oni su davali svaku utakmicu Voše kad je bila domaćin, a za ovima koliko sam načuo malko ćemo se načekati da gledamo Vošu na tv (osim evropskih utakmica) . Šta ćemo mi koji smo malo dalje od Novog Sada ? Misle da će napuniti pun stadion ? onaj koji živi u Novom Sadu ili okolini ako voli Vošu doćiće da gleda utakmicu bio prenos ili ne .Mogli bi malo gospoda iz uprave da se zamisle da li se tako postupa sa svojim navijačima ? Ovakvim postupcima će ih samo još udaljiti od Voše a i tako nas baš izgleda nema preterano mnogo :shock: .
Korisnikov avatar
ogi
Administrator
Postovi: 1619
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 10:27 am
Lokacija: Свуда по мало

Re: 5. kolo: VOJVODINA - Javor, nedelja 14.08. u 20h

Post od ogi »

fare napisao:Vratite vi nama ipak staru upravu oni su davali svaku utakmicu Voše kad je bila domaćin, a za ovima koliko sam načuo malko ćemo se načekati da gledamo Vošu na tv (osim evropskih utakmica) . Šta ćemo mi koji smo malo dalje od Novog Sada ? Misle da će napuniti pun stadion ?
Kao prvo, uprava nema veze sa prenosom. Sva prava prenosa utakmica Superlige drzi Arena sport i prosle sezone je RTV otkupljivao od njih (bila je ista uprava i koliko se secam svaka utakmica na Karadjordju je isla na RTV). Ove sezone, za sada, obezbedjuju samo evropske utakmice, a s obzirom na desavanja tamo u poslednjiih meseci, dobro je i da uopste funkcionisu. Nisi jedini koji nije u prilici da gleda Vojvodinu uzivo.

I ako prizivas proslu upravu, sa pravom te pitam, jesi li ti normalan?
fare napisao:Misle da će napuniti pun stadion ? onaj koji živi u Novom Sadu ili okolini ako voli Vošu doćiće da gleda utakmicu bio prenos ili ne .
Da, bas nam je puniji stadion kada nema prenosa... :shock:
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
fare
Postovi: 2745
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: 5. kolo: VOJVODINA - Javor, nedelja 14.08. u 20h

Post od fare »

E nije istina lično mi je rekao Lazo Bakmaz '' Nova uprava nova pravila 5 utakmica do kraja kalendarske godine''
Korisnikov avatar
ogi
Administrator
Postovi: 1619
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 10:27 am
Lokacija: Свуда по мало

Re: 5. kolo: VOJVODINA - Javor, nedelja 14.08. u 20h

Post od ogi »

fare napisao:E nije istina lično mi je rekao Lazo Bakmaz '' Nova uprava nova pravila 5 utakmica do kraja kalendarske godine''
Uprava je ista kao i prosle sezone. Ok, i recimo da je to tacno...to je 5 prvenstvenih utakmica od 11 kod kuce do kraja kalendarske godine na RTV plus utakmica sa Partizanom koja ide na Arena sport. To je ukupno 6 utakmica koje ce biti prenosene od 11..sasvim solidno! I opet nisi zadovoljan? Covece...
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 5. kolo: VOJVODINA - Javor, nedelja 14.08. u 20h

Post od Turija »

Treba da razumemo forumaša ,,fare" i sve one ostale navijače Voše, koji su daleko od Novog Sada.Siguran sam da su gledali svaku utakmicu u prenosu na RTV, a gledali bi i dalje.
Doći u Novi Sad iz Lalića ili Banata košta 2-3 puta više od ulaznice za, recimo, Zapad.
Drugo, to znači potrošiti ceo dan, ako je utakmica dnevna, a ako je noćna stići oko ponoći kući (u slučaju da imaš auto, ako ga nemaš, autobus sigurno nećeš imati iz NS posle 22h).
Fakat je da je uprava na papiru ista, a suštinski da li je? Jer, pojavio se sponzorski pul?
E sad, Arena i blizanci.
Kako oni mogu da prenose svaku utakmicu oba blizanca, a da ne daju pravo RTV da prenosi Vošu, ako to već neće da ubace u svoj program prenosa?
OK, imaju ekskluzivno pravo na prenose Super lige, zašto onda ne prenose svaku utakmicu Vojvodine, a recimo zabranjuju da to RTV radi (ako je tako)?Mada, ja više verujem da je u pitanju ono što je Lazo Bakmaz rekao.
Zašto se svaka utakmica blizanaca redovno prenosi?Jasno - zbog popularizacije kluba u narodu.To je važnije, nego prodati par stotina karata više, jer će se višestruko nadoknaditi npr protiv Alkmara (i predhodnih evropskih mečeva, koji su bili besplatni na Istoku, a Zapad bio pun, iako se plaćalo).Ti svi što su platili ulaz na Zapad su gledali svaki prenos Vojvodine na RTV, budite ubeđeni.

Vratite prenose ,,provinciji" (ne samo vojvođanskoj) i Dijaspori na RTV1.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 5. kolo: VOJVODINA - Javor, nedelja 14.08. u 20h

Post od Voja »

Iskreno,mislim da bi Arena prenosila i nas kada bi im stiglo nekoliko protestnih mailova,ali mislim da je zainteresovanost mala. Sam klub bi mnogo uradio kadabi se pobunio,ali mislim da nikome nije do toga. Evo danas se na Areni prenosi Backa-Spartak :cheers: ,a po gradu se vec davno pricalo da ce biti prenos,znaci da se dosta toga i unapred zna
Slika
Korisnikov avatar
ogi
Administrator
Postovi: 1619
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 10:27 am
Lokacija: Свуда по мало

Re: 5. kolo: VOJVODINA - Javor, nedelja 14.08. u 20h

Post od ogi »

Arena prenosi Backa - Spartak jer danas ne igraju blizanci. To je izuzetak. Oni u zadnje vreme prenose svaku utakmicu kada blizanci igraju. Pre dve, tri sezone mnogo vise puta su i nas prenosili a da nismo igrali protiv zvezde i partizana.

RTV mora da plati Areni za prenos.. u tome je stvar, a ovi nemaju para...
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Zaključana tema