5. kolo: VOJVODINA - Javor 4:0

Zaključana tema
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: 5. kolo: VOJVODINA - Javor, nedelja 14.08. u 20h

Post od gospodinFKV »

Obozavam te ''gde ste sada, pljuvaci'' ljude :dance2:

Ljudi su opljuvavani s razlogom. Slozicete se da niko od njih u prosloj polusezoni nije licio ni na fudbalera, a ni na trenera. Nama jako malo treba da zavolimo nekog, pogotovo leti, kad krenu evropske utakmice, a mi poletimo. Igraju lepo sad, sve je to ok, i shodno tome dobijaju pohvale, jer su navijaci zadovoljni, ali to ne znaci da treba da im zaboravimo sve dosadasnje brlje. Pozdrav :cheers:
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: 5. kolo: VOJVODINA - Javor 4:0

Post od Karlsson »

Ne znam, ne želim da potenciram nešto, ali gledam ovaj snimak sa golovima i šansama i imam osećaj kao da su se igrači Javora sklanjali. Nadam se da grešim.
Korisnikov avatar
kafe bagdad
Postovi: 689
Pridružio se: Pet Sep 25, 2009 7:32 pm
Lokacija: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: 5. kolo: VOJVODINA - Javor 4:0

Post od kafe bagdad »

Kako ste krenuli sa komentarima biće na kraju da su nam se sklanjali i na JNA.
Korisnikov avatar
Chana
Postovi: 376
Pridružio se: Pet Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: 5. kolo: VOJVODINA - Javor 4:0

Post od Chana »

Čovek bi mogao da završi bar kurs primenjene psihologije, čitajući samo ovaj forum.

VOŠO MOJA, NEK TI JE SA SREĆOM U PLEJ OF-u LE !

A igračima i Lalatoviću iskrene čestitke :lala:
AJMO CRVEN-BELI !!!
Slika
Marko93
Postovi: 549
Pridružio se: Pet Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: 5. kolo: VOJVODINA - Javor 4:0

Post od Marko93 »

Karlsson napisao:Ne znam, ne želim da potenciram nešto, ali gledam ovaj snimak sa golovima i šansama i imam osećaj kao da su se igrači Javora sklanjali. Nadam se da grešim.
normalno da se sklanjaju ..kad pazi vosa gazi
Čorba
Postovi: 31
Pridružio se: Pon Avg 08, 2016 4:56 am

Re: 5. kolo: VOJVODINA - Javor 4:0

Post od Čorba »

Isto kao što je Srbima malopotrebno da nekoga zavole, tako im je malo potrebno i da krenu da kritikuju... I polazim od sebe... U afektu znam da kažem svašta.
Lalatović ima samo 38 godina, pa i on zajedno sa timom iz sezone u sezonu napreduje... I njega treba istrpeti :D
I na njega cela fudbalska javnost u Srbiji treba da navikne - on će ili napredovati i otići preko tipa u neku Belgiju, ili će još tri decenije voditi klubove širom Srbije.
A to čiji je navijač... Pa ako on i ceo tim daju sve od sebe u utakmicama protiv Zvezde, onda se ta stvar može zanemariti.

Još jednom, čestitke igračima i Lalatoviću, samo hrabro u četvrtak!
Korisnikov avatar
Forza Voša
Postovi: 568
Pridružio se: Pet Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: 5. kolo: VOJVODINA - Javor, nedelja 14.08. u 20h

Post od Forza Voša »

Turija napisao:Lepo vece, lep fudbal, odlicna uvertira za AZ.
Nije bilo slabog pojedinca kod nas, svi odlicni i borbeni. Najbolja partija Malbasica do sada.
Steta sto nije bilo prenosa na RTV, imalo se sta videti.
Lalatovic pustio Omladinu na teren od 60 minuta. Cini mi se da se Stamenic ,,budi,,. i Nekako najvise pokazao od njih trojice.
Puna i Loza poznatih lica. Lepa atmosfera veceras i na tribinama.
Dobra igra najbolje miri navijace i trenera.
Pozitivna atmosfera na svakom delu Stadiona.Kritika donela pozitivne promene i kontinuitet rezultata, pa i napredak u igri.
Cekamo Alkmar.
:cheers:
Rezime po meri, svaka cast.

Malbasic jeste odigrao najbolju partiju od kada je dosao ali se mora priznati da mu je ovo prva utakmica na levom krilu (mislim da je to pozicija koja njemu najvise odgovara - proboje nalik jucerasnjim je pruzao i na zimskim pripremama dok nije stigao Trujic i preuzeo to mesto uz levu aut liniju). Po meni Malbasa za razliku od Truje ima mnogo finiju nogu, ima vise vica u igri i lakse ulazi u sredinu te je otuda i mnogo korisniji za tim (Truja mnogo polaze na svoju brzinu - mislim da bi korisniji bio desno u utakmicama u kojima igra krilo).
„Hasta la Victoria Siempre!“
Korisnikov avatar
slanina
Postovi: 797
Pridružio se: Sre Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 5. kolo: VOJVODINA - Javor, nedelja 14.08. u 20h

Post od slanina »

Ken mahniti napisao:
Bane napisao:Za mene je utisak večeri skandiranje "LALE MAJSTORE VODI NAS DO TITULE"........jebote jel ste mogli da zamislite da će zapad to da skandira pre samo šest meseci??
Ja ni sad ne verujem da je iko mogao da smisli tako nesto :frown:
Takođe,vikati nešto tako posle 3 kola nije mi normalno.Pomake u igri je napravio to je evidentno neki igrači su digli formu i prijatno me iznenadili.Ali prosto onaj ko prati fudbal i igrao je fudbal zna da tu ima samo 3-4 školovana fudbalera sa znanjem osnovnih fudbalskih elemenata ostalo je po meni na snagu.
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 5. kolo: VOJVODINA - Javor 4:0

Post od Stexman »

Forum je nesto zabagovao pa mi nije objavio poruku kako treba a nisam mogao da obrisem... Zato dva posta zaredom. Izvinjavam se.
Poslednja izmena od Stexman u Pon Avg 15, 2016 2:50 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 5. kolo: VOJVODINA - Javor 4:0

Post od Stexman »

Rabba napisao:
pastoreduci napisao:Nek se javi sad oni sto su pljuvali lalata i palocevica i ostale, ljudi znaju svoj posao samo je potrebno vreme...!!
Evo me. Pitam se kako bi Voša sad izgledala da nam trener nije stoka ciganska, a da je umesto Paločevića istrpljen, evo lupiću sada, Zličić.
+1

Mi smo ovako trebali da izgledamo jos prosle sezone.
A luksuz da nekog cekamo da proradi jednostavno nemamo.

Mozes misliti dobili Javor. Da smo ovako igrali u Krusevcu pa da budemo optimisti, ovako... Ipak nadam se prolasku u LE, dal na snagu, dal na srecu totalno je ne bitno.
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: 5. kolo: VOJVODINA - Javor 4:0

Post od Marcello »

To "Lalate majstore" ja sam shvatio kao zezanje, baš zato što je krenulo od ljudi koji su ga do juče najviše pljuvali sa zapada. Meni se dopalo, jer je ispalo baš šmekerski, onako, Vojvodinaški. Kao neka ironija na ono što neko malopre napisa, da mi zavolimo i zamrzimo u deliću sekunde.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: 5. kolo: VOJVODINA - Javor 4:0

Post od Karlsson »

Ja ne mogu da verujem da ovde stvarno ima ljudi koji bi se odrekli titule ukoliko bi je Lalat doneo.
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: 5. kolo: VOJVODINA - Javor 4:0

Post od Marcello »

Karlsson napisao:Ja ne mogu da verujem da ovde stvarno ima ljudi koji bi se odrekli titule ukoliko bi je Lalat doneo.
??? Odakle ti to, ko je napisao da bi se odrekao titule? Možda nisam pažljivo pročitao sve postove, ali nisam skontao da je iko tako nešto "izjavio".
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: 5. kolo: VOJVODINA - Javor 4:0

Post od naseljekolumbija »

Stexman napisao: Da smo ovako igrali u Krusevcu pa da budemo optimisti, ovako...

У Крушевцу може само да се оре а фудбал не може да се игра. Срећно Вошо у четвртак!
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: 5. kolo: VOJVODINA - Javor 4:0

Post od Karlsson »

Pa vidim ljudima se gadi skandiranje 'Lalate majstore vodi nas do titule', što znači da titula nije poželjna dok je Lalatović trener.
Zaključana tema