4. kolo: Napredak - VOJVODINA 0:0

Korisnikov avatar
kafe bagdad
Postovi: 689
Pridružio se: Pet Sep 25, 2009 7:32 pm
Lokacija: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: 4. kolo: Napredak-VOJVODINA, sreda 10.08. u 20h

Post od kafe bagdad »

Kovačević ponovo ista greška, crveni karton i slobodnjaka za Napredak sa 16 m.
Korisnikov avatar
kafe bagdad
Postovi: 689
Pridružio se: Pet Sep 25, 2009 7:32 pm
Lokacija: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: 4. kolo: Napredak-VOJVODINA, sreda 10.08. u 20h

Post od kafe bagdad »

Srećom preko gola.
Korisnikov avatar
newnowapv
Postovi: 589
Pridružio se: Ned Dec 06, 2009 4:05 pm
Lokacija: Telep

Re: 4. kolo: Napredak-VOJVODINA, sreda 10.08. u 20h

Post od newnowapv »

E kad vidim naslove tipa "Vojvodina ce da bude srpski Lester", zeludac mi se okrene.
Ajmo malo da se spustimo na zemlju i da smirimo tu euforiju jer ce nas pojesti.
Vidim imamo i crveni na kraju. Nista, premamo se za mrtvi Javor, a posle kako bude bice!
Poslednja izmena od newnowapv u Sre Avg 10, 2016 9:54 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
Beonic
Postovi: 683
Pridružio se: Pon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: 4. kolo: Napredak-VOJVODINA, sreda 10.08. u 20h

Post od Beonic »

91. minut: Izvršena je i treća izmena u Vojvodini: izašao je Dejan Meleg, a ušao Nikola Ašćerić.

Po ovome vidim da je Lalatu jedan bod ko kuca.
Nisam zadovoljan.. Dobro je da nam nisu zavukli gol i uzeli i taj bod, ali ako vec ostavljas neke bitne igrace u pocetnoj koji su umorni, jos pred Evropu i rizikujes povrede (a Babic se jelte i povredio), onda brate pobedi. Ako ides na bod izvedi drugu postavu, pa i ako puknes bar si odmorio ljude za AZ. A ne ovo..
Korisnikov avatar
madda fakka
Postovi: 1114
Pridružio se: Sre Jun 04, 2008 7:15 pm
Lokacija: Adice

Re: 4. kolo: Napredak-VOJVODINA, sreda 10.08. u 20h

Post od madda fakka »

Bravo momci X u gostima 1 kod kuce... Meni licno bitnija tekma Javor i AZ naravno. Nemamo nijedan poraz od pocetka a naravno i utakmicu manje :cheers:
I Bog je Slaninar...
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 4. kolo: Napredak-VOJVODINA, sreda 10.08. u 20h

Post od Voja »

Utisak dana voditeljka na SOS Kanalu i izvestac iz Krusevca. :mrgreen:
Slika
Korisnikov avatar
kafe bagdad
Postovi: 689
Pridružio se: Pet Sep 25, 2009 7:32 pm
Lokacija: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: 4. kolo: Napredak-VOJVODINA, sreda 10.08. u 20h

Post od kafe bagdad »

Gotovo 0:0. Očajna igra. Napad impotentan bez Trujica, odbrana opet loša, kao da su se prvi put sastavili. Kovačević pravi besmislene greške. Sreća naša te je teren loš inače bi Napredak sigurno dao gol u prvih 25 minuta.
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 4. kolo: Napredak-VOJVODINA, sreda 10.08. u 20h

Post od Stexman »

Ma kakvo odmaranje igraca, ima nedelju dana do utakmice. Ne igramo sutra da mora da ih odmara. Steta sto nismo uzeli bodove, jer bi to bio lep kapital, ovako je sve po starom...
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: 4. kolo: Napredak-VOJVODINA, sreda 10.08. u 20h

Post od ssnigd »

To je to, sada ce krenuti opet pljuvacina :mrgreen: dajte ljudi opustite se, ocekivali smo da necemo proci ni drugo kolo, pa nas je pogledao zreb, onda da necemo proci ni Dinamo, pa kada je i on prosao, usput dobili partizan rutinski, iako su oni u raspadu, i onda na kraju kao slag na tortu u avgustu se razmislja o tituli zato sto smo odigrali dobro 3 utakmice u Evropi i dobili partizan koji se raspada.

Danas nisam ni ocekivao pobedu, po meni je bitno da nismo izgubili, mada sam u sebi pomisljao da bi bilo lepo da dodjemo do tri boda. Sedam bodova iz tri utakmice je dobar skor. Jeste da nam je utakmica sa AZom medju bitnijima, ali ako cemo sve da bacimo na nju kao prethodnih godina na Kup, onda cemo da ispadnemo isto kao i protiv Serifa i Plzenja, pa onda krece pljuvacina i trazenje krivca u Lalatovicu, Micicu, Kordicu,...
Prvo Javor da se dobije u nedelju uz dobru igru, posle AZ.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
Salvador
Postovi: 1060
Pridružio se: Ned Maj 09, 2010 6:07 pm

Re: 4. kolo: Napredak-VOJVODINA, sreda 10.08. u 20h

Post od Salvador »

I ja mislim da je ok rezultat, 7 bodova iz tri utakmice sa dva teška gostovanja je ok.

Sada se treba malo srediti, stabilizovati i oporaviti, pa u nove pobede.

Hajde da ne ponovimo grešku od prošle godine - idemo polako, iz tekme u tekmu, svaku na pobedu, pa gde stignemo.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 4. kolo: Napredak-VOJVODINA, sreda 10.08. u 20h

Post od Voja »

Pa nema sta da se pljuje i kuka.To smo radili i dok su rezultati bili dobri.Pobeda na JNA je trenutak radosti,za neku dugorocniju radost vise bi mi prijalo da smo tamo uzeli bod,sa onakvim muskim pristupom i onda ovde pokupili sva tri. Ovako bojim se da ateriranje krece.... samo da uspemo da izbacimo tockove,da bar malo ublazimo,da ne idemo direktno na nos :mrgreen: To sto smo mi ocekivali da oni ispadnu,a oni prosli moze samo biti veliki plus igracima,a isto tako ovaj bod je kod mene minus. Donekle ce biti ok ako izvucemo sva tri u Pazaru,a ako tamo pokleknemo,po meni ovo danas je prosuta dva boda
Poslednja izmena od Voja u Sre Avg 10, 2016 10:14 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Slika
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 4. kolo: Napredak-VOJVODINA, sreda 10.08. u 20h

Post od Neizlecivi »

Dobro je bre, u 6 dana tri gostovanja, bez poraza. Dva nimalo naivna, a niti je ovo bilo. Gurajte dalje, da dobijemo Javor za nova tri boda i podizanje atmosfere pre AZ. Ja sam zadovoljan svime do sada od pocetka leta. Nisam se mnogo cemu nadao, a dobio sam sasvim lepe radosti :)
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 4. kolo: Napredak-VOJVODINA, sreda 10.08. u 20h

Post od ernesto »

Pazar igra odlicno!
Da li 5 komada spaletu,Alivodic je bio ponovo strelac!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 4. kolo: Napredak-VOJVODINA, sreda 10.08. u 20h

Post od Voja »

Kako bi nam sad leglo jedno 3 ili 4:0 protiv Javora uh. Ovo danas,bilo pa proslo,IDEMO DALJE!!!! Jos smo u igri u evropi,jos smo igri za titulu,jos smo u igri u kupu.... juris na tripletu!!! :cheers: :cheers: :cheers:
Slika
milancl
Postovi: 447
Pridružio se: Uto Avg 21, 2012 2:18 am

Re: 4. kolo: Napredak-VOJVODINA, sreda 10.08. u 20h

Post od milancl »

Hvala Kafe Bagdad na utiscima sa lica mesta.

Ja sam očekivao 0:0. Do umora je moralo doći, kod nas maltene ista postava igra sve utakmice. Danas su bar Puška i Trujić odmorili. Nek se Novica oporavi skroz i protiv Javora odmoriti još par igrača.

Iako je Meleg nama vredan kao suvo zlato bilo bi dobro da odmori protiv Javora. Taman će i Kovačević da pauzira.

Hteo sam samo da kažem u vezi komentara sa prethonih utakmica da što se mene tiče Trujić ne mora da da nijedan gol, ali nam je jako bitan za napad i pravi jako veliki posao. Otvara, gradi se, stvara višak igrača, asistira, ja sam oduševljen. Još da dodam da ne igra svoju prirodnu poziciju u većini slučajeva. I po meni je veliki dobitak mali Kovačević. Sjajan u duelu, pametno jako igra. Eto večeras je možda malo podbacio, ali videćete koliko nam znači već protiv Javora kad je skok u pitanju. Gledao sam ih protiv Bačke u Ns, oni imaju Milovića i još par visokih igrača, a mi smo tu ubedljivo najtanji.

P.S. Trebali bismo da navikavamo igrače na tu oranicu, takav će biti i naš teren kad se pogorša vreme zbog ovog idiotizma sa Spartakom i Bačkom Palankom.
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
Zaključana tema