3. kolo: fk partizan - FK VOJVODINA 1:3

Zaključana tema
Korisnikov avatar
Sasa1969
Postovi: 611
Pridružio se: Ned Sep 29, 2013 11:29 pm
Lokacija: Istok

Re: 3. kolo: fk partizan - FK VOJVODINA 1:3

Post od Sasa1969 »

Kad je calavi davao izjavu za Arenu nasi igraci su usli u svlacionicu i poceli da slave (urlaju) :D .Momentalo su celavog isekli i zavrsili prenos.
To je bilo jos jedno uriniranje po celavom izdajniku :D
Slika
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 3. kolo: fk partizan - FK VOJVODINA 1:3

Post od Voja »

Al je zanimljivo da se culo neko psovanje dok je Lalat davao izjavu,mozda je neko dobio po tamburi!? :mrgreen: I posle dok je Nikolic davao izjavu,pre tog naseg urlanja je non stop (uplaseno rekao bih) gledao tamo kao da je ocekivo da ga neko napadne... obratite paznju
Slika
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 3. kolo: fk partizan - FK VOJVODINA 1:3

Post od Rabba »

Tražiti dlaku u jajetu posle ovakve partije je u najmanju ruku bezveze... Ja uživam, i mogu samo da čestitam i momcima a i treneru, koji je prvi put otkad je došao kod nas, pokazao da je zaista to.

Uz jedno ime koje se definitivno izdvojilo

Dejan Meleg, bog.

E da, Lalatoviću, Paločeviću, Mićiću, zajebali ste se sinoć. Sad ste pokazali da umete. :greenbutt:
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
tulip
Postovi: 633
Pridružio se: Pet Jan 23, 2009 10:31 am
Lokacija: tik uz VOŠU

Re: 3. kolo: fk partizan - FK VOJVODINA 1:3

Post od tulip »

Sudija je ljigavac kao i većina ostalih, a brašanac i balažič su džukele neopevane. Trebao im je obojici dati po direktan crveni karton kada su na kraju mučki iz nemoći pokosili Zliku i Melega.
Gol Kovačevića ne bi poništio ni sudija u kadetskoj ligi, a ofsajdi što su se svirali Trujiću nisu greške, već namera!
DAJ GOL!!!
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: 3. kolo: fk partizan - FK VOJVODINA 1:3

Post od Radoye »

Marcello napisao:Ne bih da mračim, naravno da sam srećan kao mali majmun, ali, previše me sve podseća na prošlu sezonu. Bojim se da od septembra ne počne ono klasično naše rasipanje bodova.
Koliko sam ja primetio, to nase rasipanje bodova se redovno poklapa sa prvim kasnjenjima plata. Dok su igraci premirani dotle i igraju, cim ispadnemo iz Evrope i zavrne se slavina tako i forma naprasno pocne da pada...
naseljekolumbija napisao:I ja sam za Perica na golu, ali ne znam zasto se toliko napada Kordic. Ono sto je sigurno je da ne prima vise supacke golove.
Ja ipak ne bih rizikovao, mozda je Kordic (i mi s njim) samo imao srece do sada, sta ako primi par supackih bas kad nam to najmanje treba, na primer protiv AZ u samom finisu?
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
angua
Postovi: 244
Pridružio se: Uto Okt 05, 2010 12:07 pm
Lokacija: negde u kosmosu

Re: 3. kolo: fk partizan - FK VOJVODINA 1:3

Post od angua »

Možda i nije posledica sreće nego to što protivnički napadači ne znaju kršteno da šutiraju, ko što i protivnički golmani brane ko ludi protiv nas, jer naši napadači ne šutnu kako valja.
Pitanje kako će se pokazati kad ispred sebe bude imao napadače koji znaju da šutnu i kad je umešnost golmana ono što dolazi do izražaja. Ili kad protiv sebe budemo imali ekpiu koja će do tančina da iskenira našu i da prouči svaku slabost našeg golmana i da to maksimalno koristi. Holandjani bi skroz mogli biti takva ekipa. Dakle, Perića na gol, a ne da se oslanjamo na sreću i možda usere Kordića.
Sreća nije merljiv faktor i nešto na šta može da se utiče, tako da se na to ne oslanjati previše.
Korisnikov avatar
dulajlo
Postovi: 261
Pridružio se: Pon Avg 10, 2009 1:29 pm

Re: 3. kolo: fk partizan - FK VOJVODINA 1:3

Post od dulajlo »

Slika
мализека
Postovi: 311
Pridružio se: Uto Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: 3. kolo: fk partizan - FK VOJVODINA 1:3

Post od мализека »

Јуче је све било јако добро... :dance2: ја сам презадовољан. :mrgreen: Поред играча, који играју све боље и константно дижу форму и све су уигранији и Лалатовић је све бољи, што је јако важно и за АЗ и за наставак шампионата. Сада очигледно има више новца (спонзори) тако да мислим да ће све то бити добро. Чак и ако крене лоше, Лалата не бих мењао...он је лик, треба Воши такав тренер. :thankyou:
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: 3. kolo: fk partizan - FK VOJVODINA 1:3

Post od Karlsson »

Raka Đurović rekao da nam je poništen čist gol Kovačevića i da faula nije bilo. Takođe Trujić definitivno nije bio u ofsajdu kada je imao šansu 1 na 1 sa Šaranovim, dok je Đurđić bio u ofsajdu.
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: 3. kolo: fk partizan - FK VOJVODINA 1:3

Post od ssnigd »

Karlsson napisao:Raka Đurović rekao da nam je poništen čist gol Kovačevića i da faula nije bilo. Takođe Trujić definitivno nije bio u ofsajdu kada je imao šansu 1 na 1 sa Šaranovim, dok je Đurđić bio u ofsajdu.
Platio ovaj nas predsednik sve na sosu da nas hvale uvek i da navlace u svim sumnjivim situacijama u crnoj tacki za nas :mrgreen:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: 3. kolo: fk partizan - FK VOJVODINA 1:3

Post od Marcello »

Kuuuud, Šaranove?

Pogledajte snimak par puta...da li je realno kako je Šaran konstantno "plivao"?! Bravo, Deki, care!
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
1892
Postovi: 1009
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 3:34 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 3. kolo: fk partizan - FK VOJVODINA 1:3

Post od 1892 »

Ne znam da li neko ima statistički podatak ali mi se čini da je Mićić mnogo više utakmica odigrao na gostujućem terenu nego na Karađorđu. Ukoliko je to moje zapažanje istinito a ne plod moje mašte :mrgreen: onda svaka čast Lalatu jer je Mićić imao par kikseva i izuzetno loše krenuo u našem dresu, a odmah zatim je bio izložen kritikama i zvižducima i možda je i to delovalo da izgubi samopouzdanje, koje je čini mi se polako počeo da vraća sa par dobrih izdanja na gostovanjima čija je kruna bila ova tekma sa crnima. Mislim da je vreme da (zasluženo) dobije aplauz na sledećem meču kući. Generalno nikad se nisam slagao sa pljuvanjem sopstvenih igrača tokom utakmica sem naravno par izuzetaka koji su to zaslužili pre svega ponašanjem a ne igrama ( Supa, onaj ćelavi štoper mislim Mijatović itd).
Come on you Reds!
Korisnikov avatar
Beonic
Postovi: 683
Pridružio se: Pon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: 3. kolo: fk partizan - FK VOJVODINA 1:3

Post od Beonic »

Slika

Slika od pre skoro godinu dana. Postava koja je na Karadjordju pobedila Partizan 3:2.
Zanimljivo mi je gde je tada igrao Puska, a gde je danas standardan.
Tuzan segment je to sto je on jedini igrac koji je igrao tada pre godinu dana i pre koji dan. Svi ostali napunili dzepove ljudima iz kluba. Takodje tu je i Maksa, ali on nije igrao pre koji dan.
Korisnikov avatar
dulajlo
Postovi: 261
Pridružio se: Pon Avg 10, 2009 1:29 pm

Re: 3. kolo: fk partizan - FK VOJVODINA 1:3

Post od dulajlo »

Kod, kad i kako je napunio džepove prodajom igrača sa fotografije?

Jel razmislite vi ljudi o čemu pišete ili tek tako, samo da nešto kažete u društvu da biste zvučali pametno?

Imaš ti neki dokaz za to?

I nemoj se osećati prozvano lično, ceo forum je u "daj da ti ja objasnim" modu.
Korisnikov avatar
Beonic
Postovi: 683
Pridružio se: Pon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: 3. kolo: fk partizan - FK VOJVODINA 1:3

Post od Beonic »

dulajlo napisao:Kod, kad i kako je napunio džepove prodajom igrača sa fotografije?

Jel razmislite vi ljudi o čemu pišete ili tek tako, samo da nešto kažete u društvu da biste zvučali pametno?

Imaš ti neki dokaz za to?

I nemoj se osećati prozvano lično, ceo forum je u "daj da ti ja objasnim" modu.
Postujem tvoj odgovor. Istina, lupam gluposti i nemam nikakvih dodira sa imenima i tim sta se radi. Ali dajem sebi za pravo da postavim ovako hipotezu.
Za Ozegovica, Ivanica, Stanisavljevica, Djurica su uzete pare zvanicno, Vasilica i Sekulica nisam siguran da li smo prodali ili su otisli kao slobodni igraci.
Mi u ovom roku kada "napadamo" Evropu nismo dinara dali na pojacanja, a koliko se pricalo sponzori su obezbedili da izadjemo iz minusa.
Sve zaostale plate za bivsim igracima smo izmirili.
Ne racunam ostale koje smo prodali, gde su pare od ove cetvorice?
Zaključana tema