3. kolo: fk partizan - FK VOJVODINA 1:3

Zaključana tema
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 3. kolo: fk partizan - FK VOJVODINA, nedelja 7. avgust u

Post od Neizlecivi »

Au, nacrniste vi ovde lepu pobedu. Kanda smo previse navikli na tugu :D
Sto se mene tice sasvim dobra tekma, momci lepo igraju i nema ekstra velikih gresaka u defanzivi, gubljenja igraca i to. Fizicki smo izgleda dobro spremni i volim da vidim kad vrsimo pritisak.
E sada, iskreno se nadam da je doslo i da ce tek doci mojih pet minuta da se smejem svima koji su vredjali Micica :) Zbog losijeg starta u timu, dobijao je takve uvrede da sam se stideo onih sa kojima delim ljubav prema klubu. Rekao sam da ce Micic biti sasvim dobar, i nadam se da ce ovako i nastaviti! Na njega tipujem za igraca sezone :D
Dobra partija Trujica, takodje i Melega, Palocevic vec postaje redovan! Generalno nismo imali loseg pojedinca. Kordica takdje ne volim da vidim nikako, ali kad saberem i oduzmem on ok brani , ali kad mu se centrira, prodje me jeza. Procene i takve stvari su za horor film. Iskreno se nadam pobedi u Krusevcu, mislim da ce me ona obradovati vise nego ova danas! Jako momci!
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 3. kolo: fk partizan - FK VOJVODINA, nedelja 7. avgust u

Post od Stexman »

@ Voja

Pa racunam na to da mora da igra! Jer non stop je u timu a ni jednom na svojoj poziciji sto se namece kao rezultat toga da mora da je u timu. Ali recimo ja ga vidim uz Novicu. Pogotovo u romb formaciji u vezi.
Novica
Puska Palocko
Meleg

U toj formaciji(4-4-2) nema mesta za Babica i Malbasica ali bi bili jaci na klupi mnogo. Mada bi ja licno vise voleo i Zlicica u timu pre Trujica jer nam krilo koje ne igra na krilu ne treba.

Sad kad malo razmislim, dosta igraca se bas popravilo i izjednacilo status sa ostalima da je stvarno muka sastaviti tim :)
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4042
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 3. kolo: fk partizan - FK VOJVODINA, nedelja 7. avgust u

Post od Milan »

slanina napisao: Nego zašto neko ne odvali šamarčinu onom alkosu Iliću koji ima komentar za svaku odluku sudiju plus vređa naše igrače?

Kakva ljiga od čoveka. Mada, bilo je tu još igrača crnih koji idu njegovim stopama. Kada bi blizanci imali ovakvo suđenje tokom cele sezone, zanimljiv fudbal bismo gledali. I da, Kovačeviću, nemoj više nikada da se pola sata dupelizački izvinjavaš ološu od čoveka, već ga još dodatno napuši kad neće da primi ruku izvinjenja!
POŠTO OBRAZ ???!!!
fare
Postovi: 2744
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: 3. kolo: fk partizan - FK VOJVODINA, nedelja 7. avgust u

Post od fare »

Jel može neko postaviti celu utakmicu jer nisam bio u mogućstvu da je odgledam a ovakvo k.... e se mora odgledati :P koliko sam povatao preko hajlajtsa Meleg 2 asistencije i 1 gol :hurray: :hurray: :klanjanje: :klanjanje: :klanjanje:.
Korisnikov avatar
Red Firm Telep
Postovi: 44
Pridružio se: Sre Apr 18, 2012 11:44 pm
Lokacija: Telep

Re: 3. kolo: fk partizan - FK VOJVODINA, nedelja 7. avgust u

Post od Red Firm Telep »

samo ću reći...
DAJTE AZ DA SE IGRAMO!!!
:greenbutt:
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1968
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 3. kolo: fk partizan - FK VOJVODINA, nedelja 7. avgust u

Post od N13 »

Trifun kad je ono promašio, hteo sam da napišem ovde, da ako se do kraja meča ne iskupi za taj primašaj, ili izgubimo bodove zbog toga, ima da ga pljujem kad god ga vidim na terenu. Ipak, vrlo brzo se iskupio, i mogu reći doneo pobedu, jer partizan se naložio na 2:1, ne želim da zamislim šta bi bilo da je taj rezultat duže ostao. Treći gol ih je do kraja ukopao. Čak mi se i svideo Trifunović, izuzetno sedobro kretao za nekog ko ima 32 godine, i prelako ulazio u šanse... A imamo dosta igrača koji umeju gurnuti loptu u prostor i omogućiti napadaču situaciju 1na1... Samo nam svih ovih godina falio napadač koji se ume lepo kretati... Trifunović izgleda ume, tako da možda i bude od njega neštno.

Igračima čestitke, ovaj presing na odbranu donosi rezultat. Jednostavno ne dozvoljavamo protivniku ni aut lepo da izvede čak i kada je aut skroz na njihovoj polovini. I to mi se kod Lalata najviše sviđa, što traži toliko agresivnu igru. Tako mora i protiv AZ-a...jedini način da ih izbacimo jeste da im se ne dozvoli iznošenje lopte i pas igra.

Suđenje odlično... Grešaka jeste bilo, ali prvi put da vidim da protiv blizanaca ne svira faul u njihovu korist za svaku sitnicu, da im ne svira nepostojece aute i kornere.

Neko pitao sta izjavio ćelavi.... Pa isto što i uvek... U fazonu da su i jedni i drugi agresivno krenuli, da je Vojvodina iz 2 napada dala 2 gola, i da ih je to ubilo... I da je on tu tek 3 dana i nine uspeo mnogo toga popraviti... U svakom slučaju klasično traženje izgovora.

Još jednom čestitke igračima... Igrač utakmice po meni Miletić.
Čorba
Postovi: 31
Pridružio se: Pon Avg 08, 2016 4:56 am

Re: 3. kolo: fk partizan - FK VOJVODINA, nedelja 7. avgust u

Post od Čorba »

Tri opservacije.
Prvo - ja ne znam ima li trenutno bolje fizički pripremljene ekipe u Srbiji od Vojvodine. A to je zasluga celog stručnog štaba.
Drugo - Lalatović kakav god da je, jedno je sigurno da zna. On zna da motiviše ekipu. Očigledno je da mu igrači veruju i to je lepo videti.
I treće - Mali paradoks. Dok su se Zvezda i Partizan rasipali i dovodili strance da bi došli do Evrope, Voša je dovodila jeftine, pa i odbačene fudbalere. I opet je bliža toj Evropi nego ovi. To je za svaku pohvalu. :cheers:

Meleg je za domaću ligu neprocenjiv. Prosto mi je neverovatno kako nije uspeo u Ajaksu.
Sa klupe računam kao džokere Zličića i Trifunovića (mada onako nešto ne sme više da mu se dešava).
Golman je kritičan, a bilo bi dobro dovesti još jednog napadača... Ima li para i vremena za tako nešto, to je već pitanje.

AZ nije bauk. Može protiv njih da se igra. Ali ima vremena za njih. Napredak je sledeći... I bilo bi dobro domaćini malo da poprave teren za tu priliku.

Sportski pozdrav. :lala:
Marko93
Postovi: 549
Pridružio se: Pet Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: 3. kolo: fk partizan - FK VOJVODINA 1:3

Post od Marko93 »

Ljudi mozda nam je Kordic postao amajlija il kako se to kaze vec strucno
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: 3. kolo: fk partizan - FK VOJVODINA 1:3

Post od Karlsson »

Ono što sam primetio, a što smatram da je važno i nadam se da je Lalatović takođe primetio:

Trujić napadač promašuje stopostotnu priliku. Trujić krilo asistira za pravog napadača za stopostotnu priliku i za konačnih 1:3.
pastoreduci
Postovi: 17
Pridružio se: Čet Dec 25, 2014 7:21 am

Re: 3. kolo: fk partizan - FK VOJVODINA 1:3

Post od pastoreduci »

Sto bi novinari rekli, LEPO JE BITI NAVIJAC VIJVODINE u ovim trenucima.. :cheers:
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: 3. kolo: fk partizan - FK VOJVODINA 1:3

Post od Marcello »

Ne bih da mračim, naravno da sam srećan kao mali majmun, ali, previše me sve podseća na prošlu sezonu. Bojim se da od septembra ne počne ono klasično naše rasipanje bodova.

Plus, nemojmo poleteti u nebesa, Partizan nije merilo. To je krš od ekipe.
Vdim da mnogi potcenjuju AZ. Tako smo podlegli euforiji i pred Plzenj, pa su nas odučili od fudbala.

Moramo ostati "na zemlji" i naravno - "samo borbeno"!!!! :cheers:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: 3. kolo: fk partizan - FK VOJVODINA 1:3

Post od naseljekolumbija »

I ja sam za Perica na golu, ali ne znam zasto se toliko napada Kordic. Ono sto je sigurno je da ne prima vise supacke golove.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 3. kolo: fk partizan - FK VOJVODINA 1:3

Post od Voja »

Mene je juce najvise uplasio kod onog suta Bozinova petom,kad je zaustavio loptu na liniji,a zatim digao ruku da pokaze sudiji gde je lopta. Da li bi gol bio priznat da je Bozinov tada cusnuo loptu u mrezu?

Sad sam gledao izvestaj na SOSu i moram jos jednom odati priznanje svim igracima koji su ih posteno tukli (jer sto rece Albert Nadj,fudbal je muska igra :greenbutt: ),ali i Lalatu za izjavu na konferenciji posle meca :thankyou:
Slika
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 3. kolo: fk partizan - FK VOJVODINA 1:3

Post od Neizlecivi »

Vojo ne bi bio priznat. Ne sme se sutnuti lopta dokle god je golman drzi makar jednom rukom.
Za one koji hoce da pogledaju celu tekmu, krece negde od 60. minuta https://www.youtube.com/watch?v=Fksus2v4vZo
vdn slaninar
Postovi: 985
Pridružio se: Pet Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 3. kolo: fk partizan - FK VOJVODINA 1:3

Post od vdn slaninar »

Izgleda je kljuc svega trpenje igraca,svi igraci za koje smo tvrdili da nemaju pojma usled prevelikog forsiranja i dobijanja sanse su pokazali napredak a neki postali i kvalitetni igraci.Osporavani Micic,Palocevic,Malbasic,Kordic su dosli na nivo dovoljan da se popisamo po lavoru.Steta sto toliko prostora ne dobijaju Stamenic,Zlicic,Djurusic i ostali klinci.Treba iskiristiti Melega i Trujica,koji su definutivno kvalitetni igraci, dok su tu da uz njih stasaju nasi klinci.
Zaključana tema