2. kolo: FK VOJVODINA - FK Bačka 1:0 (0:0)

Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: FK VOJVODINA - FK Backa (2. kolo SLS, nedelja 20h)

Post od Radoye »

Jebiga Vojo, kad pises u siframa... :deal:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
fare
Postovi: 2744
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: FK VOJVODINA - FK Backa (2. kolo SLS, nedelja 20h)

Post od fare »

Šta se dešava sa Puškom nema ga čak ni na klupi ? Kakav se pokazao tandem Planić Kovačević ?
lazarr
Postovi: 812
Pridružio se: Sre Okt 20, 2010 10:01 am

Re: FK VOJVODINA - FK Backa (2. kolo SLS, nedelja 20h)

Post od lazarr »

Planić je ozbiljno pojačanje!
fare
Postovi: 2744
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: FK VOJVODINA - FK Backa (2. kolo SLS, nedelja 20h)

Post od fare »

Neki kraći izveštaj kako smo igrali ? kako se pokazale novajlije? ko je bio na utakmici .
playmaker
Postovi: 514
Pridružio se: Ned Sep 18, 2011 1:31 am

Re: FK VOJVODINA - FK Backa (2. kolo SLS, nedelja 20h)

Post od playmaker »

Slabo dosta slabo.

Palocevic se popravio ali idalje daleko od onoga sto treba da bude.
Planic sasvim solidan ajde da ga ne ureknem prvi put ga gledam.
Jovancic i Lakicevic, nemam reci, tuga pregolema...
Korisnikov avatar
Sasa1969
Postovi: 611
Pridružio se: Ned Sep 29, 2013 11:29 pm
Lokacija: Istok

Re: FK VOJVODINA - FK Backa (2. kolo SLS, nedelja 20h)

Post od Sasa1969 »

Backa uglavnom bolja na terenu.Planic se lepo uklopio.Na pocetka utakmice je imao par greskica ali posle je odigrao odlicno.
Trifunovic igrao jedno pola sata nije nista pokazao klasicno drvo.
Babic i Malbasic neprimetni,Malbasic je igrao spica (jos jedan biser Tralalatovica) posle ga je zamenio Trifunovic.
Trujic u drugom poluvremenu proigrao.
Palocevica ne bi komentarisao meni je on i dalje trn u oku mada je imao i dobrih poteza (gol i onaj dribling na kraju utakmice).
Kordic i dalje deluje nesigurno posebno kod ubacenih lopti
Utakmica koja ce se jedino pamtiti po debiju Planica i ni po cemu drugom.
Slika
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: FK VOJVODINA - FK Backa (2. kolo SLS, nedelja 20h)

Post od Neizlecivi »

Igrali smo dovoljno da pobedimo. Dominirali smo, u prvom delu imali nekoliko ozbiljnih sansi, ali nismo dali gol. Od izmena skoro ni traga. Planic, Mogli i ne znam da li je postojala jos neka izmena osim toga sto su Babic i Malbasic zamenili strane, odnosno Trujic je bio levo, Babic desno, a napred je bio Malbasic, makar je meni tako izgledalo, ali menjali su mesta. U drugom delu smo dosta pali, Meleg je izmoren bio, slabija nesto partija, ali je Lalat trebao da ga vadi ranije. Maksa takodje dosta umoran, kao i svi. Palocevic je opet odigrao jako dobro, i postigao gol. Gol je pao posle akcije kroz sredinu, te je Palocevic posle pasa izasao sam pred golmana i resio lepo. Na stoperima Planic i Kovacevic su bili po meni na visini zadatka. Kovacevic je za mene bio najbolji pojedinac, doduse uz Palocevica. Planic je imao jednu situaciju gde je njihov igrac isao 1 na 1, ali ga je ovaj stigao i pored pocetnih 3 metra zaostatka. Mozda nisam u poslednje vreme toliko ambiciozan sto se tice nas, niti imam velika ocekivanja, ali ja sam recimo zadovoljan, iako je na stadionu bilo i onih koji ne dele misljenje sa mnom.
Nismo imali toliko prilika kao na nekih prethodnim tekmama, ali smo igrali solidno. Trujic je imao dosta dobrih poteza i prodora, dok su Mogli i Antic odigrali nesto slabije od onog sto mogu.
Nadao sam se Burekovicu, Zlicicu od starta mozda, mada kad je usao mi se cinio nekako izmoreno. Bilo kako bilo, lepo je sto smo pobedili, ali nas ono vaznije ceka u cetvrtak!
Sima Strahota
Postovi: 74
Pridružio se: Sub Avg 04, 2012 7:12 pm

Re: FK VOJVODINA - FK Backa (2. kolo SLS, nedelja 20h)

Post od Sima Strahota »

3 utiska:

1. Paloč pokazuje znake napretka.
2. Planić dosta dobar, par duela rutinski završio, možda i dobijemo normalan štoperski duo.
3. Mogli bismo opet malo napraviti disperziju po zapadu, na jugozapadu je bilo recimo 7 naših.

Solidan južnobački derbi, bilo mi nekako drago videti masu Bačkopalančana. Jedino su mogli malo manje da tuku po nogama, slomiće nam Paloča.
lazarr
Postovi: 812
Pridružio se: Sre Okt 20, 2010 10:01 am

Re: FK VOJVODINA - FK Backa (2. kolo SLS, nedelja 20h)

Post od lazarr »

Ovakve utakmice ranijih godina nismo dobijali već smo prosipali bodove. Ako bi ovako na čistu rutinu i dalje dobijali, mogli bi se boriti za sam vrh.
Veliki minus i neprijatno iskustvo sam doživeo na ulazu na stadion. Prvi put otkad znam za sebe a pogotovo od kad vodim decu na utakmice su mi tražene ulaznice za decu.... I to sve sa dresovima Voše. Zar posle onoga u četvrtak? Zar na praznom stadionu? Ne razumem zašto.... Ipak, posle par minuta rasprave i deca su puštena....
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: FK VOJVODINA - FK Backa (2. kolo SLS, nedelja 20h)

Post od Voja »

E sad da vidimo od cega smo... u cetvrtak gosti Dinamu,nedelja JNA,sreda Krusevac :dance2:
Slika
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: FK VOJVODINA - FK Backa (2. kolo SLS, nedelja 20h)

Post od Turija »

Posle duzeg vremenskog perioda sam bio na stadionu.
Ne bih nista komentarisao da ne kvarim atmosferu pred utakmicu sa Dinamom.
Backi derbi za zaborav.
Planic bi mogao biti pojacanje. Ocekivao sam da cu videti i Burekovica, sto bi se verovatno dogodilo da nam nije Lalatovic trener, koji je prezadovoljan sadasnjom postavom, u stilu nista ja tu ne bi menjao. Veceras je jedino lepo na stadionu bilo letnje vece.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: FK VOJVODINA - FK Backa (2. kolo SLS, nedelja 20h)

Post od gospodinFKV »

Voja napisao:E sad da vidimo od cega smo... u cetvrtak gosti Dinamu,nedelja JNA,sreda Krusevac :dance2:
Dinamo ce proci kako ce proci. To stvarno ne mogu da predvidim. Na JNA, ako ne smene Tomica, a i ako ga smene, ocekujem da cemo gristi za ''sportske prijatelje'' kao za goli zivot da se borimo. Sto se Krusevca tice, tu ce biti borba za bod :cheers:
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: FK VOJVODINA - FK Backa (2. kolo SLS, nedelja 20h)

Post od Voja »

Turija napisao:Posle duzeg vremenskog perioda sam bio na stadionu.
Ja sam imao sve placeno,znao da nece biti prenosa,ali nisam isao jer sam znao da nema sta da se vidi. I proslih sezona jedino Meri im je davao golove :mrgreen:
Slika
Korisnikov avatar
NapredBacka
Postovi: 60
Pridružio se: Sre Maj 06, 2015 6:13 pm
Lokacija: Бачка Паланка, Србија

Re: FK VOJVODINA - FK Backa (2. kolo SLS, nedelja 20h)

Post od NapredBacka »

Cestitam na zasluzenoj pobedi pre svega.

Ne bih se slozio sa forumasem koji kaze da je Backa bila bolja ekipa, gledajuci celu utakmicu to je ipak Vosa i pobeda je sasvim zasluzena iako se Backa sasvim solidno suprostavila s obzirom na razliku u klasi dva tima. Rekao bih da je trener Spasoje Jelacic nadmasio Lalatovica jer je sa znatno manje kvalitetnim igracima uspeo da koliko toliko parira Vojvodini. Greska naseg kapitena nije mogla da prodje nekaznjeno, individualni kvalitet je presudio jer bukvalno ne vidim na kojoj poziciji imamo igraca da moze makar da parira nekom vasem igracu to je cinjenica.

Publika na obe strane vrlo mirna, dobili ste zvizduk od mladjih Backista ali i mi od vasih u jednoj situaciji :mrgreen: Ali kod izmena aplauzi na obe strane, ni malo tenzije, ni jedno skandiranje Palancana kao sto je recimo bio slucaj protiv Partizana. Jednostavno Vojvodina je komsijski i prijateljski klub.

Eh kad smo kod tog prijateljski moram ovo da napisem veoma sam ljut na vase organizatore. Dogovor je bio Palancani u kavez na istoku, mi smo kupili karte da bi nam na istoku rekli idite na zapad sektor 1 ako se ne varam, na istok je uslo pola ljudi predstavili su se kao Novosadjani na sektor jedan na zapadu je zavrsila druga polovina, u kavezu istoka nikog nije bilo. Na ulazu su nam zabranili da ulazimo sa Backinim obelezjima i 90 % nas je moralo iste da odlozi u autobus ili automobile jer kao propisi su propisi. Pitao sam iste te redare kako nisu bili propisi kad su igrali Backa - partizan na tom istom stadionu gde je receno da niko na zapad nece moci uci sa partizanovim obelezjima a uslo ih je podosta. Ako si navijac blizanaca imas protekcije svuda, nemas cimanja, zajebavanja, znas sve samo treba da se pojavis. Ako bodris svoj mali klub samo ovakve stvari mozes da ocekujes, pretresali su mi i gace jer su videli jednog momka da je uneo sal Backe...
Региструјте се на форум навијача и симпатизер Бачке http://fkbacka.forumsclub.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: FK VOJVODINA - FK Backa (2. kolo SLS, nedelja 20h)

Post od Voja »

Lepa asistencija kod gola :mafia: A Lalat opet,umesto da se raduje golu,on drzi seminar zapadnoj tribini :mrgreen:
Slika
Zaključana tema