2. kolo: FK VOJVODINA - FK Bačka 1:0 (0:0)

Korisnikov avatar
NapredBacka
Postovi: 60
Pridružio se: Sre Maj 06, 2015 6:13 pm
Lokacija: Бачка Паланка, Србија

Re: FK VOJVODINA - FK Backa (2. kolo SLS, nedelja 20h)

Post od NapredBacka »

Himna Backe https://www.youtube.com/watch?v=1Zo9fZV01EI Himna je tamburaska, najstarija snimljena navijacka pesma kod nas i vrlo karakteristicna :mrgreen: Mi se gola ne bojimo jer ga znamo i dati protivnici racunajte da cemo se boriti -BACKA-PLAVI- :D
Pesma nakon poraza koju momentalno slusam :mrgreen: https://www.youtube.com/watch?v=Hi6mr7s1JA0

Toliko od mene a vama puno srece u Belorusiji, mora vas sreca pogledati u Evropi, moraju jednom i te grupe doci na red. Svi se nadamo.

Edit: Vojo jel si bar 1 promil za Backu danas navijao? :lol:
Региструјте се на форум навијача и симпатизер Бачке http://fkbacka.forumsclub.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: FK VOJVODINA - FK Backa (2. kolo SLS, nedelja 20h)

Post od Voja »

NapredBacka napisao: Edit: Vojo jel si bar 1 promil za Backu danas navijao? :lol:

:mrgreen:
Navijao sam prosli vikend duplom dozom,jer mi nismo igrali,a Backa je imala pravog protivnika 8)
Slika
CRD FCV
Postovi: 1458
Pridružio se: Pon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: FK VOJVODINA - FK Backa (2. kolo SLS, nedelja 20h)

Post od CRD FCV »

фудбал је био жали боже већину времена. За похвалу су штоперски тандем Планић-Ковачевић. Мада уз дужно поштовање, не знам колико је екипа Бачке меродаван противник за такву оцену.
Палочевић диже форму.
Мелег би могао да преседи једну утакмицу, делује ми погубљено у нападу, доста је добар у дефанзиви.
Јованчић - да ли је то фудбалер?
Не свиђа ми се стил који Лалатовић форсира, измене без неке логике, само да се отаљају. Често тумбање играча по позицијама.
Поред тога, имали смо прилку да видимо барем 3 играча који су некада играли или били део Воше - Рогач, Смиљанић и Мојсиловић.
И да не заборавим, вежбају ли ови наши корнере на тренинзима? Тотално смо безопасни са њима, нема ко лопту до казненог да добаци. Мало смо почели да шутамо са дистанце што је похвално ал треба то још доста вежбати да би личило на нешто. И било би лепо кад би остатак екипе испратио продор свог саиграча да има коме да упути центаршут или да неко натрчи на одбијену лопту.
Voja napisao:Eh kad smo kod tog prijateljski moram ovo da napisem veoma sam ljut na vase organizatore. Dogovor je bio Palancani u kavez na istoku, mi smo kupili karte da bi nam na istoku rekli idite na zapad sektor 1 ako se ne varam, na istok je uslo pola ljudi predstavili su se kao Novosadjani na sektor jedan na zapadu je zavrsila druga polovina, u kavezu istoka nikog nije bilo. Na ulazu su nam zabranili da ulazimo sa Backinim obelezjima i 90 % nas je moralo iste da odlozi u autobus ili automobile jer kao propisi su propisi. Pitao sam iste te redare kako nisu bili propisi kad su igrali Backa - partizan na tom istom stadionu gde je receno da niko na zapad nece moci uci sa partizanovim obelezjima a uslo ih je podosta. Ako si navijac blizanaca imas protekcije svuda, nemas cimanja, zajebavanja, znas sve samo treba da se pojavis. Ako bodris svoj mali klub samo ovakve stvari mozes da ocekujes, pretresali su mi i gace jer su videli jednog momka da je uneo sal Backe...
Е сада знаш како то изгледа кад ти близанци долазе у госте. Све најбоље у даљем току сезоне :cheers:

Цитирао сам корисника NapredBacka а пише да је цитиран Воја, нека грешка је у питању
Korisnikov avatar
PelezinhoFkv
Postovi: 210
Pridružio se: Uto Avg 19, 2014 8:57 am
Lokacija: Liman, Novi Sad

Re: FK VOJVODINA - FK Backa (2. kolo SLS, nedelja 20h)

Post od PelezinhoFkv »

Zličić dobar i u defanzvi, vraća se da pomogne i ulazi u duele i pred našim kaznenim prostorom. Ne znam što se čeka da uđe u 70+ ...
Ne znam za vas ali svaki put kad Korda primi loptu ili krene da interveniše, neka me jeza prođe ... :roll:
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: 2. kolo: FK VOJVODINA - FK Bačka 1:0 (0:0)

Post od ssnigd »

Mene je jeza hvatala vise kada je Zakula primao i ispucavao loptu. Kordic je jednostavno takav, Kordic, i to je to. Ne ocekujes nista, a sve sto dobijes dobro od njega je ekstra :mrgreen:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 2. kolo: FK VOJVODINA - FK Bačka 1:0 (0:0)

Post od Turija »

Poruka za mladog Zlicica: ako ti publika skandira ime i trazi da udes u igru i kad ulazis na teren ispraca aplauzom, red je da odgovoris istom merom. Ovako to je isto kao kad bi ti neko rekao dobar dan a ti prosao kao pored drveta.
Treba nauciti ponasati se (na vreme). Sport i fudbal su vise od igre.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: 2. kolo: FK VOJVODINA - FK Bačka 1:0 (0:0)

Post od recni galeb »

naucice vec on to valjda kada ode u premijerov klub, ovde se samo vezba arogancija... :frown:
gospodski klub, ma da fudbaler danas sve gospodin do gospodina, dajte vise... :beg:
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 2. kolo: FK VOJVODINA - FK Bačka 1:0 (0:0)

Post od Voja »

Ne znam,ja nisam Zlicica gledao nego ono sto je igrao u prvom timu. Gotivim tog decka. Ne znam zasto,ali me pojavom asocira na Ronaldinja. Verujem vam svima koji tvrdite da je talenat. Iako ste to i za Merija tvrdili :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Medjutim,moram reci da sam primetio da se protiv Belorusa (prvi ozbiljniji mec) odbijao od njih kao ping pong loptica. Posebno mi je to zasmetalo kad sam video da "slabasni" Palocevic kida u duelima protiv istih
Slika
Korisnikov avatar
djape_ns
Postovi: 385
Pridružio se: Sub Dec 13, 2008 6:34 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 2. kolo: FK VOJVODINA - FK Bačka 1:0 (0:0)

Post od djape_ns »

Voja napisao:Ne znam,ja nisam Zlicica gledao nego ono sto je igrao u prvom timu. Gotivim tog decka. Ne znam zasto,ali me pojavom asocira na Ronaldinja. Verujem vam svima koji tvrdite da je talenat. Iako ste to i za Merija tvrdili :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Medjutim,moram reci da sam primetio da se protiv Belorusa (prvi ozbiljniji mec) odbijao od njih kao ping pong loptica. Posebno mi je to zasmetalo kad sam video da "slabasni" Palocevic kida u duelima protiv istih
Ne slazem se sa konstatacijom. Pazljivo sam pratio svaki njegov korak. Zlicic je usao u 87. minutu, u tim momentima je postavka nasih igraca izgledala tragikomicno. Mali je pun snage pokusavao nemoguce, tj da probije klasican bunker, pri tom se niko nije otvarao... I tu je dolazilo i do tih padova koje spominjes Vojo ;) mislim da je Zlicic trebao da dobije sansu barem 45 minuta. Brz je, zna da sutne (sto je pojam postao u Vosi, vec godinama), uglavnom mislim da bi se mnogo bolje snasao iz nekih polukontri.
U zivotu volim samo jedan klub, kome sam srce dao i koga cu vecno da bodrim!!!
Zaključana tema