partizan - VOJVODINA (37. kolo) 3:2 (2:1)

Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: partizan - VOJVODINA (37. kolo). subota 21. maj u 19h

Post od Stexman »

Ma Vasa pise po zadatku! Stvarno mi nije jasno sta ima protiv tog coveka. Momak je pokazao vise volje na treninzima nego bilo koji od igraca koje Vasa hvali! Svakom normalnom coveku je jasno da neko zabranjuje decku da igra... Pa sve i da decko ima dve leve noge, bar bi na pripremama dobio sansu na ime toga sto su mu nasi mesari sredili koleno...

Lalatovic je jedna prevara od trenera kao i ovaj "grof" sto ce pokazati evropa. Kad vidim spisak igraca koje je trazio stomak mi se okrene...
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: partizan - VOJVODINA (37. kolo). subota 21. maj u 19h

Post od Karlsson »

Lalatović nije Bog zna kakav trener, ali sada ga ponižavati, pljuvati i kriviti za sve loše u Vojvodini u svakom komentaru je zaista suvišno.

Zar se tako brzo zaboravlja da kad je Lalat preuzeo Vojvodinu klub je bio deveti, dakle u plej autu, a sada je izborena Evropa? Do poslednjeg kola se borilo za drugo mesto?

Dakle malo realnosti pre navijačke ostrašćenosti nije na odmet.
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: partizan - VOJVODINA (37. kolo). subota 21. maj u 19h

Post od Red Marquis »

Karlsson napisao: Zar se tako brzo zaboravlja da kad je Lalat preuzeo Vojvodinu klub je bio deveti, dakle u plej autu, a sada je izborena Evropa? Do poslednjeg kola se borilo za drugo mesto?
Dakle malo realnosti pre navijačke ostrašćenosti nije na odmet.
Mogao sam i ja dovesti Vošu do Evrope s obzirom da je je postojao samo jedan tim viška zainteresovan za Evropu (Radnički) koji je objektivno mnogo lošiji od nas. A da ne spominjem i naše sportske prijatelje iz državnog kluba #1 bez kojih bi sve bilo teže...

Cigan je daleko od najvećeg problema kluba, ali nećemo ga sad još kovati u zvezde?
Io odio Belgrado
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: partizan - VOJVODINA (37. kolo). subota 21. maj u 19h

Post od Voja »

Od kako navijam za Vosu,ubedljivo najgore vodjena sezona. Katastrofa na svim poljima. Najtuznije po stanje nase lige je to sto ovakav tim izbori Evropu. Nije mi jasno gde nestade ona magija sa Cukarice i Marakane? :mrgreen: Igrali smo sad protiv tima ciji igraci 10 dana nisu sutali loptu uopste :frown: Iskreno zao mi Nislija,jer su dve sezone vec sami protiv svih. Zasluzili su Evropu. Ove godine svim nasim timovima sledi potop u Evropi,bez obzira na ime protivnika
Slika
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: partizan - VOJVODINA (37. kolo). subota 21. maj u 19h

Post od Turija »

Voja napisao:Od kako navijam za Vosu,ubedljivo najgore vodjena sezona. Katastrofa na svim poljima. Najtuznije po stanje nase lige je to sto ovakav tim izbori Evropu. Nije mi jasno gde nestade ona magija sa Cukarice i Marakane? :mrgreen: Igrali smo sad protiv tima ciji igraci 10 dana nisu sutali loptu uopste :frown: Iskreno zao mi Nislija,jer su dve sezone vec sami protiv svih. Zasluzili su Evropu. Ove godine svim nasim timovima sledi potop u Evropi,bez obzira na ime protivnika
I stogod su blizanci losiji, mi cemo se potruditi da budemo jos losiji od njih. Umesto da dodamo gas, mi ga oduzmemo. To je prava solidarnost filijale i bratsko postovanje.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: partizan - VOJVODINA (37. kolo). subota 21. maj u 19h

Post od Turija »

Nama je potreban ozbiljan nastup u Evropi, tj da već jednom prezimimo u njoj i zacelimo sve domaće rane.
Međutim, bez pojačanja od toga nema ništa.Jedva stižemo i do tog prvog kola.Više nismo ni treći klub u državi, nego nam u poslednjem kolu drugi (ovaj put zvezda) obezbeđuje plasman, što otvara velik prostor za sumnje i kod drugih klubova i kod nas samih navijača.Vojvodina ne sme da se nađe u takvoj poziciji i ne sme unutar kluba da se vode razgovori, njegovih aktuelnih članova, na temu ko je crveni, a ko crnog blizanac, a da Voše nema nigde ili samo negde između.
Lepo je pročitati danas Ožegovićevu podršku Voši iz Kine, što smo uspeli obezbediti pisanjem, skretanjem pažnje i pritskom na ovom Forumu, kada je dolazio u naš Klub.Da toga nije bilo, verovatno, tako nešto nikad se ne bi dogodilo.
Ukazivanje na nedopustivo ponašanje pojedinih članova je permanentni zadatak i obaveza svakog iskrenog navijača Voše.Ko se ne ponaša u skladu sa tradicijom i renomeom FKV nije mu mesto na FCVB.
Upravo, dovedite pojačanja da se bar možemo ponadati da u predstojećim kvalifikacijama imamo, makar, teoretske šanse.U suprotnom, samo nazadujemo i nazadujemo, sve dok ne skliznemo u plej aut domaćeg prvenstva i ne oteramo poslednjeg navijača sa stadiona.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
carlons
Postovi: 182
Pridružio se: Uto Sep 22, 2009 9:32 pm
Lokacija: Detelinara

Re: partizan - VOJVODINA (37. kolo). subota 21. maj u 19h

Post od carlons »

Ne da majka svoju filijalu :mrgreen:

Kordić je u poslednje verme branio iznad očekivanja, ali je u poslednjoj utakmici definitivno podbacio. Perić je bar za klasu bolji, ako ne i za dve.
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: partizan - VOJVODINA (37. kolo). subota 21. maj u 19h

Post od Stexman »

Turija napisao: I stogod su blizanci losiji, mi cemo se potruditi da budemo jos losiji od njih. Umesto da dodamo gas, mi ga oduzmemo. To je prava solidarnost filijale i bratsko postovanje.
Sve dok nas vode ljudi koji navijaju za blizance tako ce biti!
Cim dodje neko kome je Vojvodina na prvom mestu imacemo cemu da se nadamo. Do tad cemo da trpimo i gledamo u bg kao u sveti gral.
Zaključana tema