partizan - VOJVODINA (37. kolo) 3:2 (2:1)

Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: partizan - VOJVODINA (37. kolo). subota 21. maj u 19h

Post od gospodinFKV »

Covece, pored Lalatovica onaj Piskavac ima manire kao engleska kraljica.

Povraca mi se od ovog truleza sto nam lebdi u klubu, a Lalatovic je olicenje svega onoga sto sa Vojvodinom ne valja trenutno.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: partizan - VOJVODINA (37. kolo). subota 21. maj u 19h

Post od Rabba »

Tja, ne znam sta bih rekao... Odgledao tekmu, prvih 45 minuta smo odigrali ofanzivno puno bolje nego nazad, u drugih 45 slabo... Izmene Tralalatovica... Sta bih mogao da kazem sto nije receno... Sto se tice igraca, neki iznad svog uobicajenog izdanja, ali odbrana(osim Nastica), Babic i izmene losi... Meleg i Nastic odlicni.

Videcemo sta nam evropa donosi. Ne izgleda na dobro, imamo mesec dana da slozimo nekakvu ekipu, a to sklapanje nikad ne donese nista dobro...

EDIT:
gospodinFKV napisao:Covece, pored Lalatovica onaj Piskavac ima manire kao engleska kraljica.

Povraca mi se od ovog truleza sto nam lebdi u klubu, a Lalatovic je olicenje svega onoga sto sa Vojvodinom ne valja trenutno.
+1

Vrlo lepo receno.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: partizan - VOJVODINA (37. kolo). subota 21. maj u 19h

Post od Stexman »

Ja se samo nadam da ce Lalatovic dobiti nogu!
Ako nekom jos uvek nije bilo jasno danas se lepo videlo da covek veze nema. Forsiranje igraca koji nemaju kvalitet ne za Vojvodinu vec ni za jedan klub u superlizi, takticki nula, izmene jos gore...

Treba nam trener koji ce umeti da sklopi TIM a ne ekipu, i da iskoristi potencijal koji imamo pod nosom u omladinskoj skoli a da se dovodjenje igraca sumnjivog kvaliteta prekine!

Ako Lalatovic krene da dovodi kojekakve igrace i onda kada ispadnemo iz evrope dobije otkaz, tog trenutka propada sezona, sto nam se ponavlja vec ko zna koji put!
ultra komsa
Postovi: 396
Pridružio se: Pet Maj 03, 2013 9:37 pm

Re: partizan - VOJVODINA (37. kolo). subota 21. maj u 19h

Post od ultra komsa »

Nema ovde ni V od VOSE nase. Sve je uzalud, cigani mars u Borcu, Krnjacu i Ovcu. Predsednice lagano za Bar, Lalate druze brate lagano put pod noge i u Bosnu da treniras neke k*rtone. Igraci, alal vera pozivam vas sve na izlazak veceras da proslavite izlazak u Evropu kao sto cu ja slaviti vase povrede. Zbogom fudbalu, cao Evropo, nisam ti se nadao.Kokeza se rodi, mir Boziji
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: partizan - VOJVODINA (37. kolo). subota 21. maj u 19h

Post od Karlsson »

Dovesti Rastavca ili Černišova. Jedan celu sezonu pravio čuda sa Radničkim, a drugi doveo Spartak u red i spasio ih ispadanja.
srkins
Postovi: 1422
Pridružio se: Uto Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: partizan - VOJVODINA (37. kolo). subota 21. maj u 19h

Post od srkins »

Koliko se ja secam Lalatovicu sad istice ugovor ,mislim da se govorilo ako izborimo Evropu onda ce se pregovarati oko ostanka.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: partizan - VOJVODINA (37. kolo). subota 21. maj u 19h

Post od Turija »

Vaso, ja sam /do danas/ mislio da si ozbiljan čovek i forumaš.Od danas mislim da si Paločevićev rođak ili menadžerov drug (jer, prema iznetim informacijama, da se naslutiti da si veoma blizak klupskoj vrhuški).
Paločevića je čak i Lalatović morao da zameni u 59 minutu, a i tu je zakasnio barem pola sata (kada ga je već takvog stavio u prvih 11).Momak je svaku loptu upropastio.Nažalost, nije jedini.
Rosić je u dva poslednja nastupa, sebi spustio cenu najmanje za 30%.Centarhalfovi očajni, kao i komplet odbrana.
Priča o Sekuliću, kao dobrom defanzivcu, još jednom pada u vodu bez Makse (a i sa Maksom, jer mu smeta).Ustvari, videlo se koliko Maksa drži celu našu odbranu.
I Kordić pod ruku sa Paločevićem, pošto je kumovao svakom primljenom golu.Definitivno, nije golman za Vojvodinu.
Šta reći o našem napadu danas, kao i tokom cele sezone? Da li on, uopšte, postoji?Spor, bezidejan, bezopasan.
Nadam se da će Lalatović preuzeti mladu repku i da ćemo promeniti, najmanje 8 igrača iz današnjeg sastava.
U ovoj ekipi samo je Meleg fudbaler i Nastić solidan defanzivac.Ostalo je jako smešno i tragično za Vojvodinu.
Ako ne promenimo više od polovine današnje ekipe, nećemo stići dalje od prvog kola u kvalifikacijama ( a i do njega smo srećno došli).
Dobro je što sledi odmor, umorili smo se, da ne kažem smorili, od prezentovanog amaterizma.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
playmaker
Postovi: 514
Pridružio se: Ned Sep 18, 2011 1:31 am

Re: partizan - VOJVODINA (37. kolo). subota 21. maj u 19h

Post od playmaker »

Usudio bih se reci da je Meleg po prikazanom u drugom delu po mom misljenju ozbiljniji igrac od Ivanica.
Ozbiljan potencijal, steta sto je otisao rano, sto nije tamo igrao, nadam se da ima zelje i da nije izgubio ambicije za svetski nivo fudbala jednog dana, jos je mlad a puno toga zna.

Ostali, sta reci, cak sam pomislio da komentarisem ali zaista nemam snage, amaterizam, teski...
Korisnikov avatar
Salvador
Postovi: 1059
Pridružio se: Ned Maj 09, 2010 6:07 pm

Re: partizan - VOJVODINA (37. kolo). subota 21. maj u 19h

Post od Salvador »

ultra komsa napisao:Nema ovde ni V od VOSE nase. Sve je uzalud, cigani mars u Borcu, Krnjacu i Ovcu. Predsednice lagano za Bar, Lalate druze brate lagano put pod noge i u Bosnu da treniras neke k*rtone. Igraci, alal vera pozivam vas sve na izlazak veceras da proslavite izlazak u Evropu kao sto cu ja slaviti vase povrede. Zbogom fudbalu, cao Evropo, nisam ti se nadao.Kokeza se rodi, mir Boziji
Bravo, sve rečeno kako jeste!

Samo big se osvrnuo na Melega koji jedini istupa izvan ovog mediokritetizma, i gle čuda, baš takav nije bio po Lalatovicevim vrhunskim merilima.

A kokeza bozesakloni.... ni neki morbidni montipajtonovci se ne bi setili tako neceg...
Vasa
Postovi: 165
Pridružio se: Uto Jul 28, 2015 11:13 pm

Re: partizan - VOJVODINA (37. kolo). subota 21. maj u 19h

Post od Vasa »

Odgledao sam snimak od 10tak minuta i video sam greske koje je pravio Palocevic ali i dobre stvarri,uzeo je vise lopti nego Babic,Malbasic i Sekulic zajedno a Sekulicu je to primarni zadatak,mozda nije bio vrhunski ali je bio do izmene po meni najbolji nas igrac uz Melega!Sto se Kordica tice koji je to gol mogao da brani?On je imao problem sa delom navijaca i sada mu svi traze gresku pa cak kao danas neko i za Rosicev a.g. kazu kuda je krenuo a taj koji se pita ocigledno da nema pojma osnovne stvari u fudbalu,prvi gol su dva nasa igraca krenula pa stala lopta jeste blizu ali po toj logici nijedan golman u Primeri nikada ne bi smeo primiti gol posle centarsuta,drugi je sut bio toliko tacan i dobro sakriven da bi i mnogo bolji golman isto prosao,inace on je drugi golman.Turija, pokusavam da iznesem svoje misljenje i to kada mi se pise i napisem bez obzira sta ces ti ili bilo ko reci ili misliti,a kada neko ko kaze da Mery zasluzuje sansu shvatim koliko se taj razume u fudbal,Meryu ce biti ponudjen raskid ugovora u to sam ubedjen a videcemo da li ce ga on prihvatiti,on nema mesta ni u Proleteru i bojim se ni u jednom prvoligasu,zao mi je sto ponovo njega uzimam za primer ali prosto nemam nacina da pojedine priblizim onome kako ja gledam fudbal,nisam expert ali za nekolicnu sam Murinjo!Lalatovicev veliki problem su izmene i tajming istih,mora vise da se oslanja na pomocnike!
Evropu su izborili mukom na terenu ,sad uprava ima ogromni problem da resi dugovanjia bivsim i sadasnjim igracima,vremena je jako malo a dug mislim povelik!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: partizan - VOJVODINA (37. kolo). subota 21. maj u 19h

Post od Turija »

Vaso, ja sam napisao da je juče, u našem sastavu, na terenu bio jedan i po fudbaler, tako da porediti učinak bilo koga sa ostatkom naše ekipe je totalno nerelevantno.
Imali smo, ranije, na golu,,Supu rupu" (sa čime se Voja neće složiti, jer Supa je umeo i da odbrani već viđen gol :wink: ),, a sada imamo ,,rupetinu" na golu.
Prvi gol je morala biti Kordićeva lopta (ako je golman), pre nego stoperska, pošto je ,,predugo putovala" i išla kroz peterac, a nije bila baš nešto ni oštra.
I kod drugog gola su propustili mnogi u odbrani da intervenišu očekivano, a tako i Kordić.Jeste bilo blizu gola i precian šut, ali, brate, preslab, što je davalo vremena golmanu da napravi korak i odrazi se mnogo bolje.
Treći, bez obzira na grešku Rosića, lopta je toliko dugo putovala, da je golman morao stići (čak i sa peterca, gde se nalazio, da se vrati i izbaci je iz okvira gola).Jedna odbrana Kordića na meču (kada ga je mislim Božinov napucao), je nikakav golmanski učinak.
Što se tiče Merija, gde se uhvati za ,,najtrulaviju granu"?Samo daješ sjajnu priliku da učvrstim(o) stav da je u pitanju animozitet prema tom igraču.Tvrdiš nešto o neviđenom, a o viđenom pričaš neviđeno u korist odbrane pojedinaca (valjda radi ravnoteže negativne i pozitivne kritike na Forumu?).
Za 10 viđenih i provedenih Merijevih minuta na terenu, tvrdim da bi bio 100% korisniji od Ašćerića, a o Pavkovu da ne pričam(o).
Ja čak mislim da Lalatović mora da stavi u postavu neke igrače, mimo svoje volje, jer prosto je nemoguće, da neko ko je bio fudbaler (i to dobar), pravi takve katastrofalne poteze kao trener.
Te igrače koje on stavlja u prvih 11, svake utakmice i zamenjuje, već posle 60og minuta ili na sledećem meču.Problem je što propisi dozvoljavaju maksimalno 3 izmene (a realno, trebalo bi nam barem 5).
Sve u svemu sezona loša, priznali ili ne, a Evropa će to stanje samo cementirati (ako se ne probudimo iz utopije, zaslepljeni ličnim interesima na štetu Kluba).
Valjda će se u Klubu naći i neko ,,ko ne voli Vošu do poslednjeg dinara ", a može da učini nešto na dobrobit Stare Dame.Dok je Vojvodine, postoji i neka nada, svakim danom sve manja, ali teoretski postoji.I promil ostavlja šansu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
laki
Postovi: 1974
Pridružio se: Ned Dec 05, 2010 1:51 pm
Lokacija: Podbara

Re: partizan - VOJVODINA (37. kolo). subota 21. maj u 19h

Post od laki »

Ja ne mogu da verujem od kakvog grobarskog tima smo mi primili 3 gola i izgubili. Ja ne mogu da verujem koliko smo mi lose igrali juce. Meleg jedini igrao fudbal. Nasta se trudio, ali jbg, decko je limitiran, ali ne zameram mu, bitna je volja. Sekula nije bio los, a ovo ostalo...
Kad sam na kraju tekme sisao do ograde, niciji dres nisam zeleo da trazim, bukvalno. Ali jebeno niciji, jer Sekulin imam, a Nasta i Meleg nisu bili tu.

Sekuli nece uprava da produzi ugovor tako da on vise nece igrati za nas. To je valjda jer nam je nepotreban posto imamo Micica.
Igraci pre tekme su govorili da im se ne igra ova utakmica jer nisu primili plate dugo. To sam vec cuo pre tekme ali sam mislio da je to malo prepumpano jer su valjda i oni svesni da bez te Evrope, nece jebeno ni primiti plate, niti ce se prodati igde. Ali ako vec nisu hteli da igraju, onda neka su ostali u svlacionici ili kod kuce, a ne da nam prirede ono od sinoc. Moj drug je sinu slavio rodjendan, iscimao se kao budala da stigne na tekmu, poveo malo dete na tekmu jer mali voli Vosu i ide svaku kod kuce, i ovi smradovi se onako ponasaju na terenu. Ne mogu da opisem koliko sam ogorcen zbog picketina koje nose nas dres i koje vode nas klub.
Zoko, napusi se znas vec cega, i ti i svi oko tebe, govnaru jedan najobicniji. Hohstapleru pilicarski, koji nisi u stanju igracima ni plate da obezbedis. Sta ti u stvari radis u Vosi? Sta? Bagro neopevana!
Slika
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: partizan - VOJVODINA (37. kolo). subota 21. maj u 19h

Post od Neizlecivi »

Nije Kordic nista sinoc zgresio... Po meni nema neki kvalitet, ali sinoc nije nista mogao da brani od ovoga.
Dok sam morao da dodam nesto na Lakijev komentar. Mi smo bili postali toliko nezainteresovani i pasivni da nasa bajna uprava radi bez ijednog grama pritiska. Nesto poput ovog stanja u drzavi i politicara. Zagrizli su stolice, dok narod(navijaci u nasem slucaju) tek ponekad ostave negativan komentar na internetu. Nemam nista protiv Micica, mislim da nam u rotaciji moze biti veoma koristan,ali sto se tice svih igraca, uspeha kluba, pa mozda i najpre plata i finansijskog funkcionisanja kluba mora postojati neka odgovornost. E tu je nas klub poput vrha drzave. Sjebi sta god zelis, niko se nece buniti, niko nece odgovarati. Sta god ne valja okrivi prethodnike. Jesu prethodni napravili njesra, ali je vas posao da odatle cupate. Pod tim motom ste i zaseli tu gde jeste.
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1968
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: partizan - VOJVODINA (37. kolo). subota 21. maj u 19h

Post od N13 »

Kordić u ovoj polusezoni brani dosta bolje nego u prvoj polusezoni.... ali daleko je to od kvaliteta za Vojvodinu.
Juče je prvi gol njegov, i SAMO njegov. Centaršut ide paralelno sa gol linijom na 2 metra od nje, on propušta. Znači nije ni 5 metara, već dva! To se ne sme desiti ni jednom golmanu ni u mnogo nižim rangovima takmičenja. Profesionialni golmani svaki centaršut iz kornera hvataju i kad ide na 7-8 metara od gola... a kamoli kad je lopta unutar peterca. U fudbalu oduvek je bilo da je golman jedini krivac kad se primi gol iz peterca nakon centaršuta, pogotovo kornera. I kod drugog i trećeg gola je mogao bolje reagovati (kvalitetniji golman bi sigurno oba odbranio bez problema), ali ne može se on nazvati krivcem za ta dva gola... već odbrana.

Što se tiče utakmice... kao što rekoh - usrali se. Melegu skidam kapu, jedini je pristupio utakmici kako se očekuje.
Utakmica je dokazala da je Maksa držao celu sredinu tokom ove sezone, i da bez njega, ni sredina ni odbrana ne postaje. To je dokazalo i da smo veći deo sezone igrali sa igračem manje... jer kad Maksa igra, drugi defanzivni vezni nije ni potreban niti ima neku ulogu na terenu. Bolje umesto drugog defanzivnog veznog da smo igrali sa još jednim napadačem... kladim se da bi broj bodova bio veći na kraju. Bez Makse je ok bilo igrati sa 2 zadnja vezna.

Za Evropu su potrebne velike promene. Prošle godine smo imali sreću da smo imali 3 igrača koji su znali doneti rezultat u takvim utakmica. Doveli smo Stanisavljevića (prekidi), Ožegovića (koji odlično igra proitv ekipa koje ne igraju bunker) i imali smo Ivanića koji je bio mozak ekipe. Sad imamo samo Melega i eventualno Trujića koji će nam sigurno koristiti u mečevima u Evropi... Fali nam klasičan centarfor, pod hitno, koji koliko toliko ume sa loptom, i koji ume skočiti. Mi od Abubakara nismo iz igre dali više od dva gola glavom u toku jedne sezone.
united
Postovi: 43
Pridružio se: Sre Mar 05, 2014 2:10 pm

Re: partizan - VOJVODINA (37. kolo). subota 21. maj u 19h

Post od united »

Vasa napisao:Odgledao sam snimak od 10tak minuta i video sam greske koje je pravio Palocevic ali i dobre stvarri,uzeo je vise lopti nego Babic,Malbasic i Sekulic zajedno a Sekulicu je to primarni zadatak,mozda nije bio vrhunski ali je bio do izmene po meni najbolji nas igrac uz Melega!Sto se Kordica tice koji je to gol mogao da brani?On je imao problem sa delom navijaca i sada mu svi traze gresku pa cak kao danas neko i za Rosicev a.g. kazu kuda je krenuo a taj koji se pita ocigledno da nema pojma osnovne stvari u fudbalu,prvi gol su dva nasa igraca krenula pa stala lopta jeste blizu ali po toj logici nijedan golman u Primeri nikada ne bi smeo primiti gol posle centarsuta,drugi je sut bio toliko tacan i dobro sakriven da bi i mnogo bolji golman isto prosao,inace on je drugi golman.Turija, pokusavam da iznesem svoje misljenje i to kada mi se pise i napisem bez obzira sta ces ti ili bilo ko reci ili misliti,a kada neko ko kaze da Mery zasluzuje sansu shvatim koliko se taj razume u fudbal,Meryu ce biti ponudjen raskid ugovora u to sam ubedjen a videcemo da li ce ga on prihvatiti,on nema mesta ni u Proleteru i bojim se ni u jednom prvoligasu,zao mi je sto ponovo njega uzimam za primer ali prosto nemam nacina da pojedine priblizim onome kako ja gledam fudbal,nisam expert ali za nekolicnu sam Murinjo!Lalatovicev veliki problem su izmene i tajming istih,mora vise da se oslanja na pomocnike!
Evropu su izborili mukom na terenu ,sad uprava ima ogromni problem da resi dugovanjia bivsim i sadasnjim igracima,vremena je jako malo a dug mislim povelik!
Evo da se ja javim kao neko ko zna malo više o Meriju . Što se tiče ponude za raskid ugovora do nje još nije došlo ( ako ti radiš u klubu onda znaš i zašto ) . Što se tiče kvaliteta igrača mislim da nisi kompetentan da pričaš o tome a ako jesi molim te se predstavi imeno i prezimenom pa da ti se javno izvinem. Toliko sam njegovih treninga odgledao da stvarno mislim da nisu upravu da nema mesta ni u Proleteru . Mislim da ima mesta u prvih 11 FKV da je za to bilo volje . Vetar uvek duva sa jedne strane tako da je suvišno komentarisati sto on nije dobio šansu .
Zaključana tema