partizan - VOJVODINA (37. kolo) 3:2 (2:1)

Korisnikov avatar
Grof Žekula
Administrator
Postovi: 2658
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 10:25 pm
Lokacija: Bulevar

partizan - VOJVODINA (37. kolo) 3:2 (2:1)

Post od Grof Žekula »

За Европу и трећу овосезонску победу над њима, у суботу 21. маја од 19 часова. Пренос, за оне који не оду, на Арена спорт 3.
Дневник napisao:Трећи тријумф над „ваљком” за историју

У миру и тишини свог Фудбалског центра „Вујадин Бошков“ у Ветернику, припремају се играчи Војводине за суботњи меч с Партизаном и одлуке хоће ли у наредној сезони играти у квалификацијама за Лигу Европе.

Иако је иза њих чак 36 утакмица у првенству, тек у последњих 90 минута пашће одлука о томе имају ли ученици Ненада Лалатовића снаге и квалитета да испуне циљ. С друге стране, наспрам њих наћи ће се један од најјачих могућих ривала у српском фудбалу, екипа Партизана. Црно-бели су, међутим, већ обезбедили излазак у Европу освајањем трофеја у Купу Србије, што може (а не мора) да иде наруку Новосађанима.

Капитен Војводине Радован Панков извешће своје саиграче на травњак стадиона Партизана, у утакмицу у којој пуно избора црвено-бели немају. Победа им, без обзира на остале резултате, гарантује испуњење циља, ако не победе мораће да сачекају исходе у дуелима: Црвена звезда – Раднички и Чукарички – Радник.

- И пред почетак пролећног дела сезоне, рекао сам да верујем у овај тим Војводине и да можемо да освојимо чак и друго место на табели – присетио се Панков, који ће у Београду, највероватније, последњи пут обући дрес Војводине пред одлазак у иностранство. – Сада нам се таква шанса пружа, а, уз то, боримо се и за пласман у Европу. У Београд путујемо с намером да победимо Партизан. Мислим да је то реалан домет, јер већ два пута смо били у овој сезони бољи од црно-белих, а, уз то, они су већ обезбедили ново играње у Европи.

Потом је млади репрезентативац Србије и освајач титуле светског првака с „орлићима“ прошлог лета на Новом Зеланду, додао:

- Искрено, не верујем да Раднички може да победи Црвену звезду на стадиону „Рајко Митић“. Београђани ће желети да заједно с навијачима прославе титулу и, колико чујем, играће у најбољем саставу. С друге стране, и из Партизана најављују да ће против нас поново играти с готово комплетним тимом, али ни то неће омести наше победничке амбиције. Заслужила је Војводине играње у Лиги Европе и, дубоко верујем у то, циљ ћемо и остварити.

На стадиону Партизана наступиће Воша без неколицине важних играча. Тренер Лалатовић неће моћи да рачуна на Трујића, Пушкарића и Максимовића, а повређен је Мићић.

- Чињеница је да ћемо бити некомомлетни, али се у тим враћа Лазар Росић. С њим највише волим да играм у пару на позицијама штопера. Вероватно ће се у тим, уместо Максимовића, вратити Данило Секулић, а у нападу имамо доста солуција, јер тамо за првих 11 конкуришу Ашћерић, Бабић, Малбашић, Мелег и Вукчевић. Имаћемо тим који може да се надиграва с Партизаном и који има снаге да направи оно што је мало којој генерацији играча Војводине пошло за руком, а то је да три пута у истој сезони победи црно-беле – нагласио је Радован Панков.


О одласку после Партизана

Прошлу утакмицу у Новом Саду, дуел Војводина – Борац, пратили су и људи из руског премијерлигаша Урала. У фокусу им је био управо Радован Панков. После утакмице појавила се информација да су Руси били задовољни оним што су видели и да ће капитен Војводине каријеру наставити у овој великој земљи.

- Не бих сада о томе – рекао је Панков. – Сачекајмо да се заврши утакмица с Партизаном, јер сам потпуно сконцентрисан на њу. После тога ћу отпутовати у Русију, ствари се развујају у добром правцу и прија ми то што су ме људи из Урала пратили и што сам оправдао њихова очекивања. Имам уговор с Војводином на још годину и по дана и сада прво желим да допринесем својом игром новом изласку новосадског клуба у Европу.
Korisnikov avatar
severozapad
Postovi: 611
Pridružio se: Sre Nov 10, 2010 3:23 pm
Lokacija: Liman 4

Re: partizan - VOJVODINA (37. kolo). subota 21. maj u 19h

Post od severozapad »

Samo da pozdravim temu o utakmici koja bi trebala da odlučuje ko igra u Evropi sledeće godine.
:shock:
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: partizan - VOJVODINA (37. kolo). subota 21. maj u 19h

Post od Neizlecivi »

Maaa zatisje pred buru :)

Bas nam ne godi to sto nam fale i Trujic i Maksimovic, jer smatram da bi nam bili dva najkorisnija igraca u ovoj utakmici.
Crni su vratili igrace sa odmora pod izgovorom da zele pobedu za kraj, tako da nece biti lako. Mislim da Cukaricki teoretske sanse nema da ne ode u Evopu i da se lomimo mi i Nislije.
Sto se tice tih par evropskih tekmi koje bi igrali na leto... Zaista nam znace. I finansijski , ali i nama navijacima. Jer po cemu cemo pamtiti ovu minulu sezonu, nego po onom iz Torina, punom Karadjordju i trazenju karte vise za te tekme. Nadam se da ce nas momci obradovati sutra. I rezultatom i igrom.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: partizan - VOJVODINA (37. kolo). subota 21. maj u 19h

Post od Turija »

Rezultatski otvorena i potpuno neizvesna utakmica. kao i nas nastup u Evropi.
Nadam se uspesnom ishodu.
Srecno momci, mi drugu Vojvodinu nemamo.
Ziveli :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: partizan - VOJVODINA (37. kolo). subota 21. maj u 19h

Post od Neizlecivi »

LALATOVIC SE DROGIRA! Ne znam sta on misli gde je dosao, ali ovo nece izaci na dobro. Da mi odigramo dve utakmice uzastopno sa samo jednim zadnjim veznim?! :mrgreen:

Vojvodina (4-1-4-1): Kordić- Lakićević, Rosić, Miletić, Nastić - Sekulić - Malbašić, Paločević, Meleg, Babić - Ašćerić.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: partizan - VOJVODINA (37. kolo). subota 21. maj u 19h

Post od Radoye »

Imal' kogod link za prenos? :lala:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Pera Centar
Postovi: 810
Pridružio se: Sub Jan 18, 2014 12:01 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: partizan - VOJVODINA (37. kolo). subota 21. maj u 19h

Post od Pera Centar »

Radoye napisao:Imal' kogod link za prenos? :lala:


http://uzivotelevizija.net/arena-sport-3-live-stream



Palocevic opet pocinje utakmicu??
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: partizan - VOJVODINA (37. kolo). subota 21. maj u 19h

Post od Stexman »

Sansa da ih dobijemo treci put je 1:10000
To oni jednostavno nece dozvoliti a svi znamo na sta su sve spremni...
Korisnikov avatar
Grof Žekula
Administrator
Postovi: 2658
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 10:25 pm
Lokacija: Bulevar

Re: partizan - VOJVODINA (37. kolo). subota 21. maj u 19h

Post od Grof Žekula »

Pera Centar napisao:
Radoye napisao:Imal' kogod link za prenos? :lala:


http://uzivotelevizija.net/arena-sport-3-live-stream
Dobro je i ovde:
http://www.navidiku.rs/tv-uzivo/arena-sport-3
Korisnikov avatar
Pera Centar
Postovi: 810
Pridružio se: Sub Jan 18, 2014 12:01 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: partizan - VOJVODINA (37. kolo). subota 21. maj u 19h

Post od Pera Centar »

Moj Kordicu kakav si gol primio.Greska Kordica i Miletica!
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: partizan - VOJVODINA (37. kolo). subota 21. maj u 19h

Post od Radoye »

Hvala za linkove! :)

Majko moja ala smo suplji pozadi! :frown:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1968
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: partizan - VOJVODINA (37. kolo). subota 21. maj u 19h

Post od N13 »

Usrali se kao da im je Bajern protivnik!!!
Hitno mora da im udje u glavu da su oni ove vec dva puta ove sezone dobili!!!
carlons
Postovi: 182
Pridružio se: Uto Sep 22, 2009 9:32 pm
Lokacija: Detelinara

Re: partizan - VOJVODINA (37. kolo). subota 21. maj u 19h

Post od carlons »

Ovaj Paločević definitivno ima dve leve noge. Čim krene sa loptom, znam da će se saplesti o nju.
Gol iz peterca, zna se čiji je.
Korisnikov avatar
Pera Centar
Postovi: 810
Pridružio se: Sub Jan 18, 2014 12:01 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: partizan - VOJVODINA (37. kolo). subota 21. maj u 19h

Post od Pera Centar »

Opet Miletic i Kordic u glanoj ulozi, grobari vode 2:0.
Korisnikov avatar
ogi
Administrator
Postovi: 1619
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 10:27 am
Lokacija: Свуда по мало

Re: partizan - VOJVODINA (37. kolo). subota 21. maj u 19h

Post od ogi »

Ne mozemo mi bez Makse...
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Zaključana tema