VOJVODINA - Borac (36. kolo) 2:0 (1:0)

Korisnikov avatar
Grof Žekula
Administrator
Postovi: 2658
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 10:25 pm
Lokacija: Bulevar

VOJVODINA - Borac (36. kolo) 2:0 (1:0)

Post od Grof Žekula »

Sa timom, protiv koga u minula dva duela osvojismo svega jedan bod, u subotu od 19h u poslednjem ovosezonskom meču u Novom Sadu, a posle dve vezane "beogradske" pobede, igramo "za Evropu". Ulaz slobodan.
Zvanični sajt napisao:BABIĆ: DOBRO ZNAMO ŠTA JE ULOG PROTIV BORCA

Vezista Vojvodine Siniša Babić (25) izjavio je da su njegovi saigrači i on potpuno svesni važnosti predstojeće prvenstvene utakmice protiv Borca.

Posle pobede nad Crvenom zvezdom na stadionu “Rajko Mitić” u Beogradu, fudbaleri Vojvodine sve svoje misli usmerili su ka narednom prvenstvenom meču protiv čačanskog Borca, koji bi, u slučaju da ostvare pobedu i da se poklope određeni rezultati, praktično već kolo pre kraja sezone mogao da im obezbedi plasman u kvalifikacije za Ligu Evrope.

Jedan od igrača koji je dao veliki doprinos trijumfu “stare dame” nad velikim rivalom je i Siniša Babić, koji je na tom meču pružio odličnu igru i ostvario dve asistencije.

- Utakmica je protekla baš onako kako sam i očekivao. Imali smo veći motiv od Crvene zvezde i mislim da je to i presudilo. Oni su izašli u uslovno rečeno rezervnom sastavu, mada rezervni sastav ne postoji kad je u pitanju Crvena zvezda, jer svi igrači koji su tamo su ujedno i među najboljima u Srbiji. Celim tokom meča smo bili bolji na terenu i sada nam ostaje samo da se usredsredimo na utakmicu protiv Borca i pobedom se još više približimo plasmanu u Evropu – kaže Babić.

Momak koji je prošao omladinsku školu “Ilija Pantelić”, ove sezone je postigao šest golova i jedan je od oslonaca tima, što se pokazalo i na utakmici protiv Crvene zvezde.

- Zadovoljan sam svojom igrom na prošloj utakmici. Zabeležio sam dve asistencije, a ušao sam i u jednu dobru priliku da se upišem u strelce. Što se tiče čitave sezone, generalno sam zadovoljan svojim nastupima, pošto sam jesen završio sa golovima, a proleće nastavio sa asistencijama. Najžalije od svega mi je to što smo ispali u Kupu Srbije od Javora na penale, mada ukoliko pobedimo Borac u subotu i plasiramo se u Evropu, mislim da ćemo svi ovom sezonom moći da budemo zadovoljni – kaže Babić.

Ipak, pobediti Borac neće biti lako.

- Svakako da nas očekuje teška utakmica. Borac je dobra ekipa, koja nas je pobedila u Čačku, a u Novom Sadu uspela da osvoji bod. Međutim, imamo ogroman motiv da trijumfujemo, jer dobro znamo kakav ulog ova utakmica nosi – rekao je Babić.

Meč između Vojvodine i Borca na programu je u subotu od 19 časova na stadionu “Karađorđe”, a ulaz će biti besplatan.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: VOJVODINA - Borac (36. kolo), subota 14. maj u 19h

Post od Radoye »

Zvanični sajt napisao:BABIĆ: ...

Oni su izašli u uslovno rečeno rezervnom sastavu, mada rezervni sastav ne postoji kad je u pitanju Crvena zvezda, jer svi igrači koji su tamo su ujedno i među najboljima u Srbiji.
:pegla:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: VOJVODINA - Borac (36. kolo), subota 14. maj u 19h

Post od Turija »

Radoye napisao:
Zvanični sajt napisao:BABIĆ: ...

Oni su izašli u uslovno rečeno rezervnom sastavu, mada rezervni sastav ne postoji kad je u pitanju Crvena zvezda, jer svi igrači koji su tamo su ujedno i među najboljima u Srbiji.
:pegla:
Je l' se to on i zvanični sajt njima dodvoravaju :?: :pegla:Večiti đaci ponavljači.
Za prave Vojvodinaše tema blizanci je :whistler:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: VOJVODINA - Borac (36. kolo), subota 14. maj u 19h

Post od limanfkv »

Bravo debilko.
Korisnikov avatar
madda fakka
Postovi: 1114
Pridružio se: Sre Jun 04, 2008 7:15 pm
Lokacija: Adice

Re: VOJVODINA - Borac (36. kolo), subota 14. maj u 19h

Post od madda fakka »

Radoye napisao:
Zvanični sajt napisao:BABIĆ: ...

Oni su izašli u uslovno rečeno rezervnom sastavu, mada rezervni sastav ne postoji kad je u pitanju Crvena zvezda, jer svi igrači koji su tamo su ujedno i među najboljima u Srbiji.
:pegla:
Ovom izjavom ne pokazuje postovanje ni prema sebi ni prema klubu, debilko vala bas.
I Bog je Slaninar...
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: VOJVODINA - Borac (36. kolo), subota 14. maj u 19h

Post od ssnigd »

Kontam da se tako pogube kada daju izjave za novine da ni ne znaju sta pricaju, ako je uopste tako nesto i izjavio.
Jebali vas blizanci, da li ste vi ljudi normalni
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: VOJVODINA - Borac (36. kolo), subota 14. maj u 19h

Post od Radoye »

Ovo nije za novine, vec za zvanicni sajt, sto stvar cini jos gorom. Jer da je za novine postojao bi makar izgovor da nije rekao bas tako kako je preneseno, ali ako na zvanicnom sajtu tako pise to znaci da je pored Babicevih usta ovo proslo i preko urednika sajta i jos ko zna koga. Taj sajt je zvanicni izlog kluba, ono sto je tamo je ono cime se klub predstavlja svetu, eto ovih dana mi se svetu predstavljamo jednom ovakvom dupeuvlakackom bezmozgom izjavom! :frown:

Ne, to sto neko igra za zvezdu (ili partizan) ne znaci automatski da je medju najboljima u Srbiji. Narocito ne sa stanovista igraca poniklih u Vosi, koji su sve te "medju najboljima" redovno drali kroz nize kategorije. Gde je nestao taj pobednicki mentalitet? Sta se desi s njim onog momenta kad oni stasaju za prvi tim?

Momci, VI ste medju najboljima u Srbiji. Barem oni medju vama sto su stasali kroz nasu skolu (koliko god malo da vas je takvih ostalo danas u prvih 11). Vas treba drugi da se plase, a ne vi od njih.

"Mi smo FK Vojvodina, a ko ste vi?" :deal:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: VOJVODINA - Borac (36. kolo), subota 14. maj u 19h

Post od recni galeb »

Oni su Babici, Trujici, Lalatovici, imaju svoje ime i prezime, ona nasa parola je ipak bila previsoki standard za njih tako male i jadne...
Korisnikov avatar
MiSmoFKV!
Postovi: 1253
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 11:39 pm

Re: VOJVODINA - Borac (36. kolo), subota 14. maj u 19h

Post od MiSmoFKV! »

Radoye napisao:Ovo nije za novine, vec za zvanicni sajt, sto stvar cini jos gorom. Jer da je za novine postojao bi makar izgovor da nije rekao bas tako kako je preneseno, ali ako na zvanicnom sajtu tako pise to znaci da je pored Babicevih usta ovo proslo i preko urednika sajta i jos ko zna koga. Taj sajt je zvanicni izlog kluba, ono sto je tamo je ono cime se klub predstavlja svetu, eto ovih dana mi se svetu predstavljamo jednom ovakvom dupeuvlakackom bezmozgom izjavom! :frown:

Ne, to sto neko igra za zvezdu (ili partizan) ne znaci automatski da je medju najboljima u Srbiji. Narocito ne sa stanovista igraca poniklih u Vosi, koji su sve te "medju najboljima" redovno drali kroz nize kategorije. Gde je nestao taj pobednicki mentalitet? Sta se desi s njim onog momenta kad oni stasaju za prvi tim?

Momci, VI ste medju najboljima u Srbiji. Barem oni medju vama sto su stasali kroz nasu skolu (koliko god malo da vas je takvih ostalo danas u prvih 11). Vas treba drugi da se plase, a ne vi od njih.

"Mi smo FK Vojvodina, a ko ste vi?" :deal:
Bukvalno nam je klub uništen, umesto da igru gradimo na igračima koji imaju u sebi pobednički mentalitet (Zličić, Krstevski) mi našu igru baziramo na tehnički limitiranim igračima, bez imalo samopouzdanja. Mislim da bi najveći uspeh kluba bio vraćanje Gojka Kačara, ne samo zbog igračkih kvaliteta, nego zbog njegove ličnosti. Zamislite da ste na prelasku između prvog tima i omladinaca, a saigrač vam je Gojko Kačar ili u stvarnijoj varijanti Micic(Jovancic, Kovačević), pored koga biste postali bolji igrač?
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: VOJVODINA - Borac (36. kolo), subota 14. maj u 19h

Post od Turija »

MiSmoFKV! napisao:
Radoye napisao:Ovo nije za novine, vec za zvanicni sajt, sto stvar cini jos gorom. Jer da je za novine postojao bi makar izgovor da nije rekao bas tako kako je preneseno, ali ako na zvanicnom sajtu tako pise to znaci da je pored Babicevih usta ovo proslo i preko urednika sajta i jos ko zna koga. Taj sajt je zvanicni izlog kluba, ono sto je tamo je ono cime se klub predstavlja svetu, eto ovih dana mi se svetu predstavljamo jednom ovakvom dupeuvlakackom bezmozgom izjavom! :frown:

Ne, to sto neko igra za zvezdu (ili partizan) ne znaci automatski da je medju najboljima u Srbiji. Narocito ne sa stanovista igraca poniklih u Vosi, koji su sve te "medju najboljima" redovno drali kroz nize kategorije. Gde je nestao taj pobednicki mentalitet? Sta se desi s njim onog momenta kad oni stasaju za prvi tim?

Momci, VI ste medju najboljima u Srbiji. Barem oni medju vama sto su stasali kroz nasu skolu (koliko god malo da vas je takvih ostalo danas u prvih 11). Vas treba drugi da se plase, a ne vi od njih.

"Mi smo FK Vojvodina, a ko ste vi?" :deal:
Bukvalno nam je klub uništen, umesto da igru gradimo na igračima koji imaju u sebi pobednički mentalitet (Zličić, Krstevski) mi našu igru baziramo na tehnički limitiranim igračima, bez imalo samopouzdanja. Mislim da bi najveći uspeh kluba bio vraćanje Gojka Kačara, ne samo zbog igračkih kvaliteta, nego zbog njegove ličnosti. Zamislite da ste na prelasku između prvog tima i omladinaca, a saigrač vam je Gojko Kačar ili u stvarnijoj varijanti Micic(Jovancic, Kovačević), pored koga biste postali bolji igrač?
+1
Međutim, još je Gojko mlad da bi se vratio u Vošu.
Nadam se večerašnjoj pobedi, da bar rešimo to pitanje učešća u Evropi, iako bez ozbiljnih pojačanja nećemo odmaći dalje od početka.Moraćemo se zadovoljiti onom olimpijskom (što nas prati već decenijama, uz poneko ,iskakanje"): ,,važno je učestvovati".
Ipak ćemo se i ove godine naći na fudbalskoj mapi Evrope, makar najminimalnije - da nas, barem, ne zaborave da postojimo.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Djisa
Postovi: 1187
Pridružio se: Ned Mar 07, 2010 10:14 am

Re: VOJVODINA - Borac (36. kolo), subota 14. maj u 19h

Post od Djisa »

Uf sto napaste coveka :mrgreen: .Nisam siguran da je hteo da uzdize Zvezdu kako ste shvatili. Po mom misljenju je hteo da naglasi da iako je Zvezda igrala sa rezervama, na njihovom stadionu je nilo lako pobediti, samo se malo glupo izrazioo, nemojte odmah drvlje I kamenje.
Pa da se ne ljubimo!
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: VOJVODINA - Borac (36. kolo), subota 14. maj u 19h

Post od recni galeb »

neka sledeci put stavi i konzervans u tu teglu od krastavaca koja mu je nasadjena na ramena i daje izjave... :lala:

ovo vazi i za ostale "tursije", daj malo razmislite gde i za koga igrate! ili bar cutite, postoji ona izreka da je cutanje zlato, e pa budite zlatni bar tako! :frown:
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: VOJVODINA - Borac (36. kolo), subota 14. maj u 19h

Post od Turija »

Dobro smo krenuli, zastali, ali ipak odlazimo na odmor sa1:0, lepim golom Babica.
Moramo dati jos jedan gol, da nas Borac ne bi kaznio u finisu, tj da nas skupo ne kosta nerealizovana sansa Trujica.
Palocevic udavi loptu i nas.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: VOJVODINA - Borac (36. kolo), subota 14. maj u 19h

Post od Stexman »

Utisak dana, klinci koji navijaju na zapadu! U jednom trenutku poveli pesmu pa sektor 6 prihvatio sto me odusevilo! Nije sve tako crno.
1892
Postovi: 1009
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 3:34 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: VOJVODINA - Borac (36. kolo), subota 14. maj u 19h

Post od 1892 »

Po komentatoru smo poveli golom Babovića :mrgreen:
Ps svaka čast Ašćeriću za prodor i rutinsku realizaciju, lep gol
Come on you Reds!
Zaključana tema