VOJVODINA - Borac (36. kolo) 2:0 (1:0)

Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: VOJVODINA - Borac (36. kolo), subota 14. maj u 19h

Post od Radoye »

E falim ti se Boze da jednom u zavrsnici mi damo gol a ne da ga primimo! :klanjanje:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
fare
Postovi: 2745
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: VOJVODINA - Borac (36. kolo), subota 14. maj u 19h

Post od fare »

Sutra ako crni kancer ne pobedi u Nišu a mi njih dobijemo zadnje kolo eto nas na 2 mestu :cheers:
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: VOJVODINA - Borac (36. kolo), subota 14. maj u 19h

Post od Stexman »

U slucaju da i cuka dobije zadnju nema sanse da ih obidjemo jer su imali vise bodova od nas u regularnom delu prvenstva. Mozemo biti drugi ako i oni kiksnu.
1892
Postovi: 1009
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 3:34 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: VOJVODINA - Borac (36. kolo), subota 14. maj u 19h

Post od 1892 »

Stexman napisao:U slucaju da i cuka dobije zadnju nema sanse da ih obidjemo jer su imali vise bodova od nas u regularnom delu prvenstva. Mozemo biti drugi ako i oni kiksnu.
Ne gleda se gol razlika ?
nakaradnog li sistema...
Come on you Reds!
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: VOJVODINA - Borac (36. kolo), subota 14. maj u 19h

Post od Karlsson »

Dominirali ceo meč. Mogao je biti i bolji rezultat.

Ašćerić me oduševio sa onim prodorom i golom. Paločević nevidljiv gde god da igra. Pankov hitno da se dovede u red. Dečko radi gluposti celu sezonu, kao da nije svestan koliko je njegova pozicija osetljiva. Previše je opušten.
Korisnikov avatar
kafe bagdad
Postovi: 689
Pridružio se: Pet Sep 25, 2009 7:32 pm
Lokacija: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: VOJVODINA - Borac (36. kolo), subota 14. maj u 19h

Post od kafe bagdad »

Zaista maksimalna borbenost i zalaganje. Zapad odličan! Gomila standardnih i malo manje standardnih faca.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: VOJVODINA - Borac (36. kolo), subota 14. maj u 19h

Post od Rabba »

Sve pohvale Ascericu za gol. Zao mi je sto je ovo samo povremeni bljesak a ne stvarni prikaz njegovog kvaliteta.

Lepa utakmica, neocekivano gledljiva. Mislim da je rani gol uticao na to, ali necu gledati u zube.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: VOJVODINA - Borac (36. kolo), subota 14. maj u 19h

Post od ernesto »

Vi ljudi nikad niste zadovoljni!!!!
Kakve smo napadace imai,mislim da je Ascera korektan a jeftin i ujedno ima 25 god. i moze lepo da se proda!
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: VOJVODINA - Borac (36. kolo), subota 14. maj u 19h

Post od Karlsson »

Bilo je i boljih resenja od Ašćerića da se ne lažemo.

Mudrinski, Ubiparip, Kaluđer su svi bolji od njega i još bili slobodni zimus, a mi se sa Radničkim ciganišemo za 30 000 evra.

On je i dalje ispodprosečan fudbaler, ali to ne znači da i oni ne mogu da imaju svoje momente.
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: VOJVODINA - Borac (36. kolo), subota 14. maj u 19h

Post od ernesto »

Kaludjer je bio pre par sezona kod nas,pa sta je uradio?
Za Mudrinskog se slazem!
Za Voju ne bas,treba mu jos jedna cela sezona da igra u kontinuitetu!
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: VOJVODINA - Borac (36. kolo), subota 14. maj u 19h

Post od Karlsson »

Opet je Kaluđer bolje rešenje od Ašćerića, a od svih navedenih Ubiparip je trenutno u najboljoj formi.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: VOJVODINA - Borac (36. kolo), subota 14. maj u 19h

Post od Rabba »

Nacin na koji je Asceric otisao iz Nisa, kad ih je izjebao i ostavio bez zglavnog spica(iako ne bih ni njega svrstao u te, ali je makar bio uigran sa ostatkom ekipe), je dovoljan da mi ne treba na oci. Pride, kvalitetom ni ic ne odskace od Pavkova, a ni konstitucijom. Samim tim, Ascerica mogu da poredim samo sa Pavkovim. Pavkov bi, za ovoliko minuta, imao ovoliko golova koliko je Nikola dao. Znaci, doveli smo istog igraca, kvalitet nam se nije povecao, samo nam je minus na racunu veci. I Asceric je stariji, i to tri godine. Gde je tu logika? A prica se o prodaji nekoj hipotetickoj. Evo onda pitanje i za to. Da imate dva igraca istih karakteristika i istog kvaliteta, za koga biste dali vise para? Mladjeg ili starijeg?

Da zakljucim pricu. Budemo li u evropu izasli sa Ascericem kao glavnim spicem i osloncem ekipe, bolje da se ne prijavljujemo za evropska takmicenja. Nadam se nekim Maltezanima u prvoj rundi, da nas oduce od fudbala, i da odjebu vise svi spasioci kluba.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
ogi
Administrator
Postovi: 1619
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 10:27 am
Lokacija: Свуда по мало

Re: VOJVODINA - Borac (36. kolo), subota 14. maj u 19h

Post od ogi »

Hvala momcima za jos jednu priliku da sanjamo ovog leta!

Cela utakmica
https://www.youtube.com/watch?v=pzd4Ue4MtFM
Stexman napisao:Utisak dana, klinci koji navijaju na zapadu! U jednom trenutku poveli pesmu pa sektor 6 prihvatio sto me odusevilo! Nije sve tako crno.
1:36:10 na snimku :cheers:
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: VOJVODINA - Borac (36. kolo), subota 14. maj u 19h

Post od Turija »

Golmani:
Perić No1 i golman je za Vojvodinu.
Žakula br2, ali nije budućnost Voše.
Kordić je treći golman, ali je drugi jer je mlađi od Žakule, dok isti kriterijum nismo primenili između Ašćerića i Pavkova, što znači da kriterijum u Klubu ne postoji.Realno, Kordić je treći golman, odnosno drugi u izostanku Perića, a to bi trebao biti Rockov (po nekom mom razmišljanju).Ljudi koji su gledali Proleter, neka napišu nešto o tom momku.
Bekovi
Lakićević je najkopletniji da odgovori zadatku savremenog beka.
Nastić najjači u defanzifi, ali u ofanzivi veoma slabo koristan.Uz kompletnog desnog beka, koji bi išao u napad, može da igra u evropskoj Voši.U suprotnom, nemamo bekove koji će se efikasno ubaciti u napadački zadatak.
Miletić je nešto između.Dobar defanzivac i jači na toj poziciji od Lakićevića, ali slabiji u napadu po boku.U prekidu najjači od bekovskih pretedenata.
Antić malo jači u ofanzivi od Nastića, ali slabiji u defanzivi.Kada bi desne bekove, kao i leve spojili u jednog, imali bi prave i za Evropu.Nažalost, to je nemoguće.
Stoperi:
Rosić pravi, ostali prinudni, sa puno manjkavosti za to mesto.
Nadam se da će Stepanov moći da igra.
Pankov je po meni najbolji za zadnjeg veznog.Čvrst u duelu, ima solidan skok i dobar pas, a nije paničar (što ga često košta ozbiljne greške, kao i Mićića).Ja im to ne zameram mnogo, jer neće da ,,duvaju,, napamet.Sada samo treba te greške da svedu na minimum.
Puškarić je vezni.
Vezni
Maksa, bez premca.
Od Melega se mora zahtevati više, jer on to može.Dovesti naše momke iz Proletera, ostale, osim Jovančića i Puškarića, prodati.
Sad dolazi na red najkritičniji deo ekipe: NAPAD.
O tome ću u novom postu, jer bi bilo predugačko za ovde.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: VOJVODINA - Borac (36. kolo) 2:0 (1:0)

Post od Turija »

Ova rečenica je trebala da stoji prva u prethodnom mom postu:
,,Posle utakmice sa Borcem, mogli bi polako svoditi račune o našoj ekipi i igračima, kao i šansama u kvalifikacijama za LE".
Međutim, nešto mi se izbrljavilo u tekstu, pri direktnom pisanju posta ne netu (valjda zbog dužine i bežanja kursora :mrgreen: )
Izvinjavam se svima.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Zaključana tema