VOJVODINA - Borac (36. kolo) 2:0 (1:0)

Korisnikov avatar
Qr0nJa
Postovi: 416
Pridružio se: Čet Sep 06, 2007 6:23 pm

Re: VOJVODINA - Borac (36. kolo) 2:0 (1:0)

Post od Qr0nJa »

A bezobraznog li sudije sto Trujicu dade zuti pa sad ovaj ne moze da igra protiv Partizana..jel igrac sme da bude na tribini ako je suspendovan? #samopitam
Prvi put u zivotu se osecam ravnodusno sto igramo Evropu..
...i nikad ne shvatiti to,sto volim tebe ja ludo jer srce moje vecno za tebe kucace znaj....
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: VOJVODINA - Borac (36. kolo) 2:0 (1:0)

Post od gospodinFKV »

ernesto napisao:Kaludjer je bio pre par sezona kod nas,pa sta je uradio?
U onoj depri od polusezone je dao desetak golova na nekih 20 meceva, tako da to uopste nije bio los skor :cheers:

Moze li neko da mi pojasni sistem? Ako dve ekipe imaju isti broj bodoa, gleda se bodovni saldo pre plejofa?
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1969
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: VOJVODINA - Borac (36. kolo) 2:0 (1:0)

Post od N13 »

gospodinFKV napisao:
ernesto napisao:Kaludjer je bio pre par sezona kod nas,pa sta je uradio?
U onoj depri od polusezone je dao desetak golova na nekih 20 meceva, tako da to uopste nije bio los skor :cheers:

Moze li neko da mi pojasni sistem? Ako dve ekipe imaju isti broj bodoa, gleda se bodovni saldo pre plejofa?
Gleda se pozicija na tabeli u regularnom delu sezone (2 kruga)
Korisnikov avatar
PelezinhoFkv
Postovi: 210
Pridružio se: Uto Avg 19, 2014 8:57 am
Lokacija: Liman, Novi Sad

Re: VOJVODINA - Borac (36. kolo) 2:0 (1:0)

Post od PelezinhoFkv »

Da li je ono brat Nastić pustio suzu jer ga je pukla emocija ili sto mu je juce bila poslednja tekma na stadionu? :(
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
Korisnikov avatar
MiSmoFKV!
Postovi: 1253
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 11:39 pm

Re: VOJVODINA - Borac (36. kolo), subota 14. maj u 19h

Post od MiSmoFKV! »

Turija napisao:Golmani:
Perić No1 i golman je za Vojvodinu.
Žakula br2, ali nije budućnost Voše.
Kordić je treći golman, ali je drugi jer je mlađi od Žakule, dok isti kriterijum nismo primenili između Ašćerića i Pavkova, što znači da kriterijum u Klubu ne postoji.Realno, Kordić je treći golman, odnosno drugi u izostanku Perića, a to bi trebao biti Rockov (po nekom mom razmišljanju).Ljudi koji su gledali Proleter, neka napišu nešto o tom momku.
Bekovi
Lakićević je najkopletniji da odgovori zadatku savremenog beka.
Nastić najjači u defanzifi, ali u ofanzivi veoma slabo koristan.Uz kompletnog desnog beka, koji bi išao u napad, može da igra u evropskoj Voši.U suprotnom, nemamo bekove koji će se efikasno ubaciti u napadački zadatak.
Miletić je nešto između.Dobar defanzivac i jači na toj poziciji od Lakićevića, ali slabiji u napadu po boku.U prekidu najjači od bekovskih pretedenata.
Antić malo jači u ofanzivi od Nastića, ali slabiji u defanzivi.Kada bi desne bekove, kao i leve spojili u jednog, imali bi prave i za Evropu.Nažalost, to je nemoguće.
Stoperi:
Rosić pravi, ostali prinudni, sa puno manjkavosti za to mesto.
Nadam se da će Stepanov moći da igra.
Pankov je po meni najbolji za zadnjeg veznog.Čvrst u duelu, ima solidan skok i dobar pas, a nije paničar (što ga često košta ozbiljne greške, kao i Mićića).Ja im to ne zameram mnogo, jer neće da ,,duvaju,, napamet.Sada samo treba te greške da svedu na minimum.
Puškarić je vezni.
Vezni
Maksa, bez premca.
Od Melega se mora zahtevati više, jer on to može.Dovesti naše momke iz Proletera, ostale, osim Jovančića i Puškarića, prodati.
Sad dolazi na red najkritičniji deo ekipe: NAPAD.
O tome ću u novom postu, jer bi bilo predugačko za ovde.
+1
Nastic sigurno odlazi jer mu ugovor istice sada. Sto se tice golmana tu osim Rockova koji je u Proleteru, imamo i golmana omladinaca Marka Ilica, koji je i clan reprezentacije.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: VOJVODINA - Borac (36. kolo) 2:0 (1:0)

Post od Turija »

Samo da podsetim one koji su bili na utakmici protiv Borca, na pozivnicu za rukometni derbi večeras na Slanoj Bari- podržimo momke u borbi za novu Titulu.
Večeras sa partizanom (ima i prenos na RTV u 18h15).Metaloplastika juče remizirala
http://www.rkv.rs/?p=7689
Rukometaši Vojvodine dočekaće Partizan u 7. kolu plej ofa Superlige Srbije. Utakmica je na programu u nedelju (15. maja) od 18 časova i 15 minuta. Ulaznice koštaju 100 dinara, a svako ko napravi sadržaj na društvenim mrežama sa heštegom #nemapredajejednajedina naćiće se na spisku onih kojima će ulaz biti besplatan.
Vojvodina je u prethodna četiri kola ostvarila isto toliko pobeda, nakon slabijeg starta u plej ofu. Još zaostaje za liderom na tabeli Metaloplastikom, ali sada samo jedan bod. Naši rukometaši bore se za četvrtu uzastopnu titulu državnog prvaka po čemu bi bili jedinstveni. U klubu očekuju veliku podršku sa tribina kao što je to bilo u prošlom kolu protiv Metaloplastike.

Inače, navijači Vojvodine koji će prisustvovati fudbalskoj utakmici protiv Borca na stadionu "Karađorđe" u subotu od 19 časova, imaće priliku da na blagajni stadiona, uz besplatnu ulaznicu za zapad, dobiju i besplatnu ulaznicu za rukometnu utakmicu Vojvodina – Partizan koja se, ponovimo još jednom, igra u nedelju u SC "Slana Bara" od 18 časova i 15 minuta
.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: VOJVODINA - Borac (36. kolo), subota 14. maj u 19h

Post od Neizlecivi »

MiSmoFKV! napisao: Nastic sigurno odlazi jer mu ugovor istice sada.
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=57DACC37

Ako dobro vidim, suze u Nastinim ocima... Poslednja tekma na Karadjodju! Preko 100 utakmica. Hvala Nale!!!


Dobra tekma! Meni se cini da smo imali jos ovakvih utakmica slicnih posle kojih su mnogi bili veoma nezadovoljni, jer je rezultat izostao. Ovaj put sve za 10! Pankov je imao kiks ili dva, Palocevic malo slabiji, ali svi generalno veoma dobri. I najveci utisak tekme su po meni deca sa zapada :cheers:
CRD FCV
Postovi: 1457
Pridružio se: Pon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: VOJVODINA - Borac (36. kolo) 2:0 (1:0)

Post od CRD FCV »

Све је већ речено. Кад сам ушао на запад и видео колико има публике запитао сам се зашто за сваку текму није улаз бесплатан. Није као да клуб зарађује неке силне паре од продатих улазница а много је лепше видети фино попуњену трибину него да је свако пето седиште попуњено. А и занимљивији смо спонзорима тада.
Korisnikov avatar
madda fakka
Postovi: 1114
Pridružio se: Sre Jun 04, 2008 7:15 pm
Lokacija: Adice

Re: VOJVODINA - Borac (36. kolo) 2:0 (1:0)

Post od madda fakka »

CRD FCV napisao:...запитао сам се зашто за сваку текму није улаз бесплатан. Није као да клуб зарађује неке силне паре од продатих улазница а много је лепше видети фино попуњену трибину него да је свако пето седиште попуњено...
+1

Svaki put se i ja to pitam. Ionako vec decenijama unazad svi klubovi u Srbiji kukaju kako je glavni/jedini prihod prodaja igraca. Koliko sam samo prica procitao ovde na forumu kako ne mogu sa detetom mladjim od 7 godina da udju na stadion nego moraju da kupe karte. Bas zbog ovakvog sitnicarenja ljudi ne mogu da dovedu decu na stadion. Da ne govorimo o ceni te karte koja je, zbog tuge i jada u drzavi, nekome velik izdatak.

Zadovoljan sam pobedom naravno ali neki igraci iz prvog tima bi mogli da odu iz kluba i da nam ucine uslugu.
I Bog je Slaninar...
Korisnikov avatar
Baltazar
Postovi: 376
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 9:31 pm
Lokacija: Socijalno

Re: VOJVODINA - Borac (36. kolo) 2:0 (1:0)

Post od Baltazar »

Mi imamo samo 2 igrača koji mogu igratu koliko-toliko u Evropi. Perića i Melega. Zato nikad nećemo ući u grupnu fazu LE.
Vojvodina, jedna jedina!
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: VOJVODINA - Borac (36. kolo), subota 14. maj u 19h

Post od limanfkv »

Neizlecivi napisao:
Slika
:lala:
carlons
Postovi: 182
Pridružio se: Uto Sep 22, 2009 9:32 pm
Lokacija: Detelinara

Re: VOJVODINA - Borac (36. kolo), subota 14. maj u 19h

Post od carlons »

fare napisao:Sutra ako crni kancer ne pobedi u Nišu a mi njih dobijemo zadnje kolo eto nas na 2 mestu :cheers:
Ja se unapred izvinjavam ako sam nešto pogrešno shvatio, ali zar nama ne bi više odgovaralo da Partizan dobije? Zvezda je prva, Partizan kao pobednik kupa je drugi predstavnik i ako Radnički dobije Zvezdu, a mi izgubimo u poslednjem kolu ostadosmo bez Evrope?!

Inače, šta je sa Perićem, jel on još uvek povređen?
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: VOJVODINA - Borac (36. kolo) 2:0 (1:0)

Post od Turija »

Dirnule su me iskrene suze ovog momka.
Nasticu, puno srece.Sto utakmica u dresu Vojvodine i Tvoj odnos prema njemu pamtice se zauvek.
Ziveli :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Zaključana tema