c. zvezda - VOJVODINA (35. kolo) 1:3 (1:1)

Korisnikov avatar
Grof Žekula
Administrator
Postovi: 2658
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 10:25 pm
Lokacija: Bulevar

c. zvezda - VOJVODINA (35. kolo) 1:3 (1:1)

Post od Grof Žekula »

U četiri dana, drugo uzastopno gostovanje u prestonici, sada ovima što (i zvanično) osvojiše titulu!

Ima prenos na Arenasport 1.
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: c. zvezda - VOJVODINA, subota 07. maj u 17h

Post od Stexman »

Titula obezbedjena bas nasom pobedom nad Cukom, tako da se poraz ne treba ocekivati u ovoj utakmici. Pobeda ili remi!

U slucaju da FSS uvazi zalbu i dozvoli ciganima da igraju pred svojim navijacima, u tom slucaju je moguc i poraz(ali tesko jer dugovi moraju da se vracaju).
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: c. zvezda - VOJVODINA, subota 07. maj u 17h

Post od Radoye »

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... id=1127851
Trujić: Našom igrom protiv Zvezde u Beogradu

Fudbaler Vojvodine Nikola Trujić rekao je da njegova ekipa u protiv Crvene zvezde treba da igra svoju igru i da se nada povoljnom rezultatu u Beogradu.

"Oni su već osvojili titulu, pa ne znamo u kakvom sastavu će zaigrati, ali Zvezda je uvek Zvezda, jedan od najboljih klubova u Srbiji. Čak i ukoliko ne izadju na teren u najjačem sastavu, ne mislim da će to biti olakšavajuća okolnost za nas, već više mač sa dve oštrice, pošto će ti momci koji dobiju šansu sigurno želeti da se dokažu", rekao je Trujić za sajt kluba.

"Mi ne treba da im pretimo, ali treba da pokušamo da igramo našu igru i ukoliko uspemo u tome, siguran sam da ćemo ostvariti povoljan rezultat. U ovakvoj situaciji, to bi podrazumevalo i osvajanje jednog boda", rekao je Trujić.

Vojvodina u subotu igra protiv Crvene zvezde utakmicu 35. kola Superlige Srbije.

Ekipa iz Novog Sada je u prošlom kolu pobedila Čukarički sa 2:1 i tako došla na četvrto mesto na tabeli, koje bi, u slučaju da Partizan osvoji Kup i zauzme jedno od prva tri mesta u prvenstvu, trebalo da im obezbedi učešće u kvalifikacijama za Ligu Evrope naredne sezone.

"Znali smo da će biti teška utakmica, pogotovo zbog činjenice da je Čukarički prethodno zabeležio sedam pobeda zaredom... Doduše, oni su maltene već obezbedili plasman u Evropu, pa su mogli da budu rasterećeni, ali su protiv nas zaigrali u najjačem sastavu. S druge strane, mi smo ranije milion bodova prosuli kod kuće i to protiv rivala mnogo slabijih od Čukaričkog, ali smo zato verovali da na ovoj utakmici možemo da pobedimo", rekao je Trujić.

Čukarički je na poluvremenu te utakmice vodio sa 1:0, ali je Vojvodina u nastavku preokrenula rezultat. Pobednički gol postigao je upravo Trujić.

Trujić je naveo da su on i saigrači na poluvremenu tog meča shvatili da mogu do pobede.

"Uspeli smo u tome i ti bodovi nam mnogo znače pred teške utakmice koje nam predstoje do kraja sezone, počevši već od utakmice protiv Crvene zvezde", rekao je Trujić.

Utakmica između Crvene zvezde i Vojvodine na programu je u subotu od 17.00.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: c. zvezda - VOJVODINA, subota 07. maj u 17h

Post od Voja »

Nas kompleksi jos uvek drmaju... postacemo veliki,kada imena blizanaca budemo pisali gramticki isparvno,a do tada...

Sto se same utakmice tice jedna od retkih izmedju nas i Zvezde u kojoj bilo kakav rezultat nista promeniti nece. Istorijski gledano,apsolutno mec bez znacaja!!! Tu smo da predamo buket cveca (kakva simbolika) i to je to!
Slika
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: c. zvezda - VOJVODINA, subota 07. maj u 17h

Post od Stexman »

Voja napisao:Nas kompleksi jos uvek drmaju... postacemo veliki,kada imena blizanaca budemo pisali gramticki isparvno,a do tada...
Poštovanje se zaslužuje! Niti se nasledjuje, niti se nameće! Kada to oni budu shvatili, slova će sama postati veća! ;)
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: c. zvezda - VOJVODINA, subota 07. maj u 17h

Post od Voja »

Stexman napisao:
Voja napisao:Nas kompleksi jos uvek drmaju... postacemo veliki,kada imena blizanaca budemo pisali gramticki isparvno,a do tada...
Poštovanje se zaslužuje! Niti se nasledjuje, niti se nameće! Kada to oni budu shvatili, slova će sama postati veća! ;)
Da samo sto mi u Vojvodini sve radimo naopacke,gde bi trebalo (na forumu) mi ih "ne postujemo",a gde bi trebalo da ih maksimalno omalovazimo (na terenu) mi im se (s)klanjamo :frown:
Slika
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: c. zvezda - VOJVODINA, subota 07. maj u 17h

Post od Marcello »

To je, Vojo, zato što mi, navijači, ne igramo dole, na terenu. Velika je razlika između nas i igrača, nebo i zemlja. Inače, znaš kako bih ih poštovao, morali bi čelične kostobrane da nose! :devil:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: c. zvezda - VOJVODINA, subota 07. maj u 17h

Post od Voja »

Pa zar (svaki) klub "ne dise" onako kako navijaci zele?
Slika
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: c. zvezda - VOJVODINA, subota 07. maj u 17h

Post od Red Marquis »

Voja napisao:Pa zar (svaki) klub "ne dise" onako kako navijaci zele?
Nijedan ne diše, naš pogotovo.
Io odio Belgrado
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: c. zvezda - VOJVODINA, subota 07. maj u 17h

Post od Marcello »

Čekaj, ako sam ja dobro skont'o, danas igramo prvenstvo sa ciganima, a oni već sutra imaju spektakAl sa svojom toplom braćom iz Atine?????

To mi govori da im je današnja tekma potpuno u 10-om planu, jer će sutra da napune pok. čika Rajka. Nemojmo se iznenaditi lepim ulovom danas.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
fare
Postovi: 2744
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: c. zvezda - VOJVODINA, subota 07. maj u 17h

Post od fare »

Pa zato i pada strmoglavo kvota na nas :shock:
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: c. zvezda - VOJVODINA, subota 07. maj u 17h

Post od Stexman »

Posto su cigani kaznjeni i nemaju pravo prisustva publike, jel se to odnosi i na nase navijace? Ili nasi smeju da prisustvuju utakmici?
Nikad mi to nije bilo jasno.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: c. zvezda - VOJVODINA, subota 07. maj u 17h

Post od Radoye »

"Bez prisustva publike" znaci prazan stadion...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Baltazar
Postovi: 376
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 9:31 pm
Lokacija: Socijalno

Re: c. zvezda - VOJVODINA, subota 07. maj u 17h

Post od Baltazar »

Pobeda, dašta!!!
Vojvodina, jedna jedina!
Korisnikov avatar
Beonic
Postovi: 683
Pridružio se: Pon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: c. zvezda - VOJVODINA, subota 07. maj u 17h

Post od Beonic »

Супић, Цветковић, Едсон, М. Стојановић, Анђелковић, Ристић, Грујић, Бабунски, Плавшић, Гаврић, Сикимић

Morali bismo ovo dobiti. :ugeek:
Zaključana tema