c. zvezda - VOJVODINA (35. kolo) 1:3 (1:1)

Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: c. zvezda - VOJVODINA, subota 07. maj u 17h

Post od Radoye »

Vojo, slazem se da je Miletic nas najbolji igrac u ovom poluvremenu!
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Vasa
Postovi: 165
Pridružio se: Uto Jul 28, 2015 11:13 pm

Re: c. zvezda - VOJVODINA, subota 07. maj u 17h

Post od Vasa »

I ocajni Meleg je mnogo bolji od Palocevica!
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: c. zvezda - VOJVODINA, subota 07. maj u 17h

Post od Radoye »

Kazem ja, da smo mi iole fudbalska ekipa trebalo bi ovaj krs od zvezde da nakantamo sa 5-6:0...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Vasa
Postovi: 165
Pridružio se: Uto Jul 28, 2015 11:13 pm

Re: c. zvezda - VOJVODINA, subota 07. maj u 17h

Post od Vasa »

I ocajni Meleg je mnogo bolji od Palocevica!Ops!Ipak je tako!
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: c. zvezda - VOJVODINA, subota 07. maj u 17h

Post od Stexman »

Ma ova zvezda je jedna velika prevara...
Evo i onaj njihov saskvoč dobio crveni...
Slika
Poslednja izmena od Stexman u Sub Maj 07, 2016 6:58 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: c. zvezda - VOJVODINA 1:3 (1:1)

Post od naseljekolumbija »

Samo da pozelim odbojkasima isti rezultat sutra!
Korisnikov avatar
Ultra slanina
Postovi: 394
Pridružio se: Uto Mar 01, 2011 1:34 am

Re: c. zvezda - VOJVODINA, subota 07. maj u 17h

Post od Ultra slanina »

Marcello napisao:Nemojmo se iznenaditi lepim ulovom danas.

Ispraceno ovaj put, Cukaricki mi se vise ne sme ponoviti! :mrgreen:

U Mocartu je kvota sa 5 pala na 3.15
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: c. zvezda - VOJVODINA 1:3 (1:1)

Post od gospodinFKV »

Mrzi me da trazim da se samocitiram :mrgreen: drago mi je da igramo kao barsa u finisu prvenstva :mafia:
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: c. zvezda - VOJVODINA 1:3 (1:1)

Post od Marcello »

Jbt. ne mogu da se otmem utisku, da bi redosled na tabeli bio manje-više isti, da se igralo pošteno. Ovo - mi dali ovima, oni tamo nam vraćaju, da bi neko treći vratio njima...na kraju se svodi na isto.

Ako me nešto čudi, to je da na našu ligu i dalje možeš da se kladiš, iako ceo svet zna da je 90% mečeva naštelovano. Gde je tu računica kladionica? :unnormal:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: c. zvezda - VOJVODINA, subota 07. maj u 17h

Post od Milan »

Ultra slanina napisao:
Marcello napisao:Nemojmo se iznenaditi lepim ulovom danas.

Ispraceno ovaj put, Cukaricki mi se vise ne sme ponoviti! :mrgreen:

U Mocartu je kvota sa 5 pala na 3.15

U listama je kvota bila 9, a pala je na 2,6. Evo drugarov:


Slika

Stexman napisao:Ma ova zvezda je jedna velika prevara...
Evo i onaj njihov saskvoč dobio crveni...
Slika

Hahahaahahahaahahahahahahahaahah

Znao sam da me na nekog/nesto podseca...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: c. zvezda - VOJVODINA 1:3 (1:1)

Post od Turija »

Posle pobede od 3:1 u Beogradu, umesto da se veoma radujem, ja prosto ne znam šta da napišem, tj kakvi su mi utisci?Iskreno govoreći, više sam se iznervirao tokom meča, nego radovao, a dočekao sam pobedu umorno iznerviran.
Zaista je neverovarno šta smo promašili, kakve smo lopte gubili u dodavanju, kakve su zamisli naših igrača bile.
Moram, takođe, reći da smo na sredini terena odigrali veoma dobru defanzivu, ali kada smo im oduzimali lopte, za izgledne kontre, užasno jeftino smo ih ,,prodavali".
Danas se dogodila i prva loša partija Rosića.
Meč je obeležio Trujić, a prelomio ga (do tada neprimetni) Malbašić, lepim okretom i dodavanjem Trujuću za naše ponovno vođstvo.
Preslabi Paločević je poviso na 3:1 iz šanse iz koje se ne promašuje (mada je Sekulić dokazao da se i to može).Slično je uradio i Lakićević, u čistoj situaciju u kontri, iako je opšti utisak o njegovoj igri dobar.
Kordić, ponovo nesiguran, uz 2 dobre odbrane.
Nastić i Miletić dobri, isto i Puškarić.
Babić, kao i uvek, slabo primetan, ali dve asistencije za 2 gola.
Jovančić i Maksa: sasvim solidni.
Trujić je obeležio meč sa 2 gola, ali je trebao dati još toliko, da je igrao pametnije.To mora korigovati.
Malbašić upropastio zicer u prvom poluvremenu, ali se izborio za šansu Trujiću u drugom delu meča, iz koje smo poveli 2:1.Vidno nema snage za više od 70 minuta.
Na kraju, naš ljubimac Meleg je danas jako razočarao - za neprepoznati.Učinak nikakav, uz promašenu gol šansu pri rezultatu 0:0.
Izmene su bile logične, iako nam nisu mnogo donele na terenu.Ono što imam zamerku Lalatoviću je odbir igrača za klupu.Osim Žakule, Lakićevića i Sekulića, ostali igrači su nezasluženo sedeli na njoj.
No, dobro je.Svaka pobeda je značajna, a posebno nad blizancima.Međutim, Radnički nam žestoko preti da se ispreči na putu ka Evropi.Ipak, nadam se da ćemo mi biti bolje plasiran klub na kraju plej ofa.
Poslednja izmena od Turija u Sub Maj 07, 2016 9:29 pm, izmenjeno 2 puta ukupno.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: c. zvezda - VOJVODINA 1:3 (1:1)

Post od Neizlecivi »

Turija napisao:Posle pobede od 3:1 u Beogradu, umesto da se veoma radujem, ja prosto ne znam šta da napišem, tj kakvi su mi utisci?Iskreno govoreći, više sam se iznervirao tokom meča, nego radovao, a dočekao sam pobedu umorno iznerviran.

Vala bas! Ja sam se pred kraj toliko nervirao... Igrate protiv tima koji vam je najljuci rival i vi na 3:1 cuvate rezultat i drljate loptu, a jasno je da mozete da ih zgazite. Dok sam trenirao fudbal cesto sam od trenera slusao "Koliko im das, toliko ce da te cene". I jeste tako, iskoristi sansu! Oni su vas tukli 3:0 i hteli jos u prvom delu sezone! Pa zamisli kako bi zvonilo da ste zagrizli i dobili 5:1!

Kako god, moramo dobiti Borac po meni da bi se bilo cemu nadali. u sredu ce biti jasno da li smo dzabe ganjali to 4. mesto ili ono vredi nesto.
Na utakmici dobar Miletic, cak je poceo i napred solidno da se snalazi. Trujic dao dva gola, sta vise traziti. Veoma dobro kretanje kod prvog! Babic solidan, Malbasic takodje. Mogao bih sve analizirati, ali mi nijedan nije nesto jako podbacio,niti odigrao maestralno. Da samo pozelimo identican rezultat i sutra :cheers:
Korisnikov avatar
Sasa1969
Postovi: 611
Pridružio se: Ned Sep 29, 2013 11:29 pm
Lokacija: Istok

Re: c. zvezda - VOJVODINA 1:3 (1:1)

Post od Sasa1969 »

@Turija
Ja sam jedan od najzescih kriticara Kordica ali danas moram da priznam skoro bez greske uz nekoliko bravura.....nisam nigde video nesigurnost.
Hajde da budemo fer pa kad se dobro odradi posao to pohvalimo a ne po navici da kritikujemo.
Slika
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: c. zvezda - VOJVODINA 1:3 (1:1)

Post od Milan »

Meni je u glavi sut plavsica iz prvog, kada mu je prosla malo kroz ruke, ali srecom dovoljno da je skrene u korner. I jos jedno ispustanje lopte kod centarsuta. Jos je on i dobar u odnosu na ocekivanja, ali mi nikako ne uliva sigurnost. Za razliku od Perica...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: c. zvezda - VOJVODINA 1:3 (1:1)

Post od Stexman »

Ja i dalje ne mogu da se otmem utisku da smo mogli bolje proci. I to ne samo danas... Samo da je postavka bila onakva kakva treba.
Trujic jeste postigao dva gola, ali mislim da bi bili mnogo efikasniji da imamo pravog centarfora a da on igra na svojoj prirodnoj poziciji po krilu. Imao bi vise prostora i njegova bi brzina tad imala mnogo vise ucinka.
Isto tako, tumbanja u odbrani, gde nam bek igra stopera, stopera zadnji vezni a zadnjeg veznog bek, stvarno nema smisla pogotovo na duze staze. Sve vise mislim da bi sa ovakvim "drvima" mogao da se napravi tim ako bi svako igrao na svojoj poziciji. To dovodi do zakljucka da je za sav los rezultat kriv iskljucivo Lalatovic. Dobar je motivator kako neko rece, ima dobar odnos sa igracima ali nema znanja za neke ozbiljnije takticke zamisli... Sreca nasa da on nije doveo svog golmana, cini mi se da ih imali dvojicu u timu...
Zaključana tema