c. zvezda - VOJVODINA (35. kolo) 1:3 (1:1)

Korisnikov avatar
laki
Postovi: 1974
Pridružio se: Ned Dec 05, 2010 1:51 pm
Lokacija: Podbara

Re: c. zvezda - VOJVODINA 1:3 (1:1)

Post od laki »

Ja i dalje ne mogu da poverujem koliko su se oni nama sklanjali na terenu! Jel vi ostali to stvarno niste videli?!?!
Slika
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: c. zvezda - VOJVODINA 1:3 (1:1)

Post od Marcello »

Upravo to, Laki! Kako vas, ljudi, ne mrzi da analizirate ko je kako odigrao 100% nameštenu utakmicu???

Evo, i mrtvi Radnički je u 2 utakmice dao 10 golova!!!! 5 komada Čukaričkom u sred BG??? Eeeej, da li je realno?!

Fudbal u ovoj zemlji treba Ustavom zabraniti.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: c. zvezda - VOJVODINA 1:3 (1:1)

Post od Radoye »

Dal' su se bas sklanjali ili samo nikad nisu u zivotu odigrali utakmicu u ovakvom sastavu - ne znam, ali ja rekoh vec da ove sezone goru fudbalsku ekipu od ove zvezde jos nisam gledao. Svaka krstena ekipa bi im dala 5-6 komada bez problema, eto mi smo im dali 3 primili 1, to govori otprilike gde smo i mi u odnosu na fudbalsku igru... :sorry:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
laki
Postovi: 1974
Pridružio se: Ned Dec 05, 2010 1:51 pm
Lokacija: Podbara

Re: c. zvezda - VOJVODINA 1:3 (1:1)

Post od laki »

Nema reci kojima bih opisao koliko me je bilo sramota juce!
Slika
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: c. zvezda - VOJVODINA 1:3 (1:1)

Post od Turija »

@Saša1969
potpisujem Milanov odgovor i dodao bih još jedno katastrofalno ispucavanje na 30 neki metar, kada smo imali sreće, što nas nisu kaznili golom.Saša ispustio si iz mog posta da je Kordić imao i 2 dobre odbrane, ali bez obzira na to strahujem pri svakoj njegovoj intervenciji.
Milan napisao:Meni je u glavi sut plavsica iz prvog, kada mu je prosla malo kroz ruke, ali srecom dovoljno da je skrene u korner. I jos jedno ispustanje lopte kod centarsuta. Jos je on i dobar u odnosu na ocekivanja, ali mi nikako ne uliva sigurnost. Za razliku od Perica...
Zvezda jeste bila krš juče i trebali smo je napuniti, ali da bi se to desilo ekipa mora biti bolje posložena.
Ne verujem da su nam dali bodove (ne daju oni nikom ništa), nego mi samo nije jasno kako kod 3:1 nisu mogli da nas napadnu, bez obzira na kvalitet njihovih igrača na terenu?Gde se izgubio motiv - možda ostao za proslavu sa Olimpijakosom? Ili...(kao što je i Radnički ,,proradio" protiv Čuke)?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: c. zvezda - VOJVODINA 1:3 (1:1)

Post od ssnigd »

Nema sta da se krstimo na jucerasnju utakmicu. Ako udjemo u Evropu, svi cemo da analiziramo te utakmice kao da se u ovoj sezoni nista nije desilo i da je sve bilo regularno. Ako nas opet usere neka Sampa, opet cemo se sprdati sa dajte Dortmund da se igramo, dajte Totenhem.... Cela liga ucestvuje u namestanju, ceo sistem nam je takav uostalom.
Postoji nekoliko opcija, da se batali nas fudbal uopste, generalno sport, posto je do bola korumpiran, i da se bavimo drugim stvarima u zivotu. Da se pokusa nesto promeniti i oterati bagra, ali za tako nesto mora se krenuti od vodjstva drzave kako ovog sadasnjeg, tako i onih bivsih. Ili da nastavimo da gledamo ovo sto gledamo. Svi znamo da cemo uraditi ili prvo ili trece, posto je to najlakse.
Nadam se da su oni koji su pricali da ce biti namesteno uzeli lepu kintu i na Cuki i ciganima, ali ne sa alibi ulozima. Svakako cete imati priliku sledece sezone da opet uzmete kintu kada budemo vracali bodove.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1968
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: c. zvezda - VOJVODINA 1:3 (1:1)

Post od N13 »

Jučerašnja utakmica je slila i prilika trenutnog stanaj u našem fudbalu... ako se uopšte može to nazvati fudbalom. Tražio mi jedan prijatelj iz Francuske (veliki navijač Saint Etienn-a), da mu pošaljem strim neki da vidi kako to Vojvodina o kojoj toliko pričam igra... mene je bilo sramota da mu šaljem da to gleda, jer to nije uopšte isti sport koji je on navikao da gleda.

Mislim da ni sama privatizacija ovde ne bi pomogla. Ko ima motiv da ulaže u ovaj naš fudbal, i od njega pravi nešto više? Sponzori ovde nikad doći neće, niti će neke inostrane tv kuće da otkupljuju tv prava za našu ligu, niti će veliki proizvođači opreme ponuditi dobre ugovore za izradu dresova našim klubovima. A to su glavni uslovi da se neka liga nazove ozbiljnom.
Jedina pomoć ovde je regionalna liga + privatizacija. Tada možda sponzori i dođu, pa i privatnici budu imali veći motiv da rade ovde nešto.

Što se utakmice tiče.. ne verujem da je nameštena (iako sam svim svojim prijateljima rekao da sve pare daju na Vošu), već jednostavno se znalo da zvezda nema motiv. Onaj njihov grof je još davno rekao da će isprobati neke omladince tek kada matematički obezbede titulu. I uzimajući u obzir tu izjavu, prazne tribine, obezbeđena titula i današnjiu veliki spektakl sa njihovom sestrom iz Grčke... jasno je da Vojvodina pobeđuje. Onaj izliv besa na sudiju grof sigurno nije glumio... da je namešteno, sedeo bi on mirno.

Kordić prvih 20 minuta nesiguran, kasnije dobar. Trujić sve bolji, nadam se da će i na leto zadržati u formu... u Evropi bi njegova brzina više došla do izražaja, jer ćemo tada i mi igrati na kontre. Melegu loš dan, Maksa standardan. Za ostale ne znam šta bih rekao.

Protiv Borca poslednja utakmica u sezoni na Karađorđu. Bilo bi lepo da mi navijači pomognemo da se dokopamo te Evrope.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: c. zvezda - VOJVODINA 1:3 (1:1)

Post od Voja »

Svako od nas je utakmicu doziveo na svoj nacin. Po meni,katastrofalan nastup naseg tima. Jednu jedinu akciju smo sastavili kada je Babic sutirao nebu pod oblake (drugo polvreme).Vec na poluvremenu rekoh,tehnicki smo ocajni,postavka na terenu takodje. Nama odbrana koja igra prvi put zajedno,i koja je skartirana napravi 10 ofsajd zamki na mecu!? Prenos lopte nismo ni imali. Zar trener koji provodi svo radno vreme ne bi trebao da oseti svaku promenu na igracu,zar je moguce da je nama u 55.minutu i tri izmene malo da bi se nesto promenilo u postavci. Nevidjeno. Golman nesiguran,Rosic... sta mu bi? Puska standardica,Miletic sve bolji i bolji.. Maksa,po meni totalno podbacio,o Jovancicu nema potrebe ni pricati... Meleg... to je to.Igras protiv Radnika,Jagodine,Pazara.... pokazujes igre iz Jong Ajaxa,dodjes protiv Zvezde,Partizana pokazujes igre iz prvog tima Ajaxa.... Malbasic pokazuje koliko dobri saigraci (Partizan) od loseg igraca mogu napraviti igracinu. Babic... u njemu od prvog dana vidim Maradonu,Poletanovica,Davidova... tako da tesko da me on moze iznenaditi. Trujic... da nije dao nijedan gol,covek se bar trudi,ostavlja celog sebe na utakmici... i to cu uvek postovati,a jos i ovi golovi.... jedini polozio danas tj.juce. Zaboravih Nastica.... standardica... samo ne znam zasto se onoliko nervirao oko ofsajda u kojima je uhvacen... samo bi ga mi ovde posle vise kritikovali da nisu bili ofsajdi :mrgreen: Sekulicu,Sekulicu..... ocajna igra u polju od ulaska,krunisana onim velemajstorskim promasajem fudbala. Palocevic... nas najproduktivnij igrac :thankyou: :cheers: :mrgreen:
Slika
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: c. zvezda - VOJVODINA 1:3 (1:1)

Post od Voja »

Marcello napisao:Jbt. ne mogu da se otmem utisku, da bi redosled na tabeli bio manje-više isti, da se igralo pošteno. Ovo - mi dali ovima, oni tamo nam vraćaju, da bi neko treći vratio njima...na kraju se svodi na isto.
Ne bih rekao da bi redosled bio isti... meni je zanimljivije da najvise stradaju ekipe za koje sam ubedjen da su surovale sa blizancima... pre Smederevo,Bsk,Kula,sada Jagodina,OFK...
Slika
Zaključana tema