Čukarički - VOJVODINA (34. kolo) 1:2 (1:0)

ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: Čukarički - VOJVODINA (34. kolo), utorak 3. maj u 17:30

Post od ssnigd »

A sto je najgore, drugi deo poluvremena nikada brzu Vojvodinu ove sezone nisam gledao :mrgreen:
Cela sezona je ovakva, ispucali smo se protiv Sampdorije i partizana, Plzenj nas je spustio na zemlju, a onda drugi samo izgazili.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Čukarički - VOJVODINA (34. kolo), utorak 3. maj u 17:30

Post od gospodinFKV »

Ovom Malbasicu da dodju i kazu ''sutni bilo gde, bice gol'', on bi promasio loptu.

Lilika, vrati se, sve ti je oprosteno!
Korisnikov avatar
Salvador
Postovi: 1059
Pridružio se: Ned Maj 09, 2010 6:07 pm

Re: Čukarički - VOJVODINA (34. kolo), utorak 3. maj u 17:30

Post od Salvador »

Svaka cast lalatu, za samo 6 meseci od Vose je napravio ozbiljan klub! :mrgreen:

p.s. evo sada ce jovanca da zabije tri komada :lol:
Korisnikov avatar
MiSmoFKV!
Postovi: 1253
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 11:39 pm

Re: Čukarički - VOJVODINA (34. kolo), utorak 3. maj u 17:30

Post od MiSmoFKV! »

Valjda ste uplatili tikete :mrgreen:
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: Čukarički - VOJVODINA (34. kolo), utorak 3. maj u 17:30

Post od naseljekolumbija »

Ko je rekao iz 1-2 ,svaka cast :D
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: Čukarički - VOJVODINA (34. kolo), utorak 3. maj u 17:30

Post od Marcello »

FUJ! :mafia:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: Čukarički - VOJVODINA (34. kolo), utorak 3. maj u 17:30

Post od Red Marquis »

Toliko su iz kluba potencirali u poslednje vreme tu Evropu, da nisam ni sumnjao da ćemo ostati na tom putu :whistler:
A i sportskim prijateljima smo doneli titulu, sad da nam se oduže u sledećem kolu...
Poslednja izmena od Red Marquis u Uto Maj 03, 2016 7:50 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Io odio Belgrado
Korisnikov avatar
slanina
Postovi: 797
Pridružio se: Sre Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Čukarički - VOJVODINA (34. kolo), utorak 3. maj u 17:30

Post od slanina »

Ova utakmica me podsetila na onu sa Spartakom u Subotici ali ovog puta u obrnutim ulogama,voleo bih da grešim ali čini mi se da su se igrači Čukaričkog malko uplašili naših uraganskih napada po bokovima vihornog Miletića. :mrgreen:
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Čukarički - VOJVODINA (34. kolo), utorak 3. maj u 17:30

Post od Voja »

MiSmoFKV! napisao:Valjda ste uplatili tikete :mrgreen:
Slika

:mafia:

Znate i sami da sam i prosle sezone (kada mnogi ovde nisu) verovao u postenje nase lige :wink: :cheers:

Bilo je cupavo u prvom poluvremenu,neizvesno,ali mi je kamen pao sa srca kada je Lazo nehotice prevremeno procitao cestitanje titule Zvezdi.Od tog momenta sam bio spokojan i samo cekao kraj :mrgreen:
Slika
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Čukarički - VOJVODINA (34. kolo), utorak 3. maj u 17:30

Post od Turija »

Voja napisao:Kao sto sam rekao,ne verujem u dvojku,ali posto verujem u sistem velikih brojeva (mnogo Cukinih pobeda uzastopce...) ispostovao sam i vecinu forumasa koji kazu da je dvojka i uplatio novac na dvojku.Ako dodje dobrodoslo,ako ne dodje,i ne ocekujem,pa se necu nervirati nesto posebno. Neka nam je srecno!!! :mrgreen:
Vojo, ako si se jedio zbog Voše, svo ovo vreme, bar si se sada ,,opario" :cheers:
Inače, i dalje ostajem pri konstataciji da imamo samo 2 (uz Maksu) ozbiljna fudbalera: ROSIĆ i MELEG.
Puno zamerki Lalatoviću i na današnjoj utakmici, jer smo raspalu Čuku trebali dobiti sa 5:0.
Izmene, osim ulaska Jovančića, katastrofa.Najveća, što je izveo Melega (neverovatno, da li smo mi gledali istu utakmicu?) i uveo 2 leva smetala Paločevića i Ašćerića, mislim da loptu nije pipnuo nijedan od njih dvojice.
U odbrani, osim Rosića (i delimično Miletića), sve kikser do kiksera (Nastić, Pankov, Kordić).
Maksa i Sekulić ne mogu zajedno nikad, jer onda nemamo nikakvu oraganizaciju napada, dok je sa Jovančićom, već nešto bolja priča.
U napadu nam je takav krš od igrača, da prosto ne možeš ništa očekivati, jedino neki ,,user", kao što je Trujićev i gol Miletića.
Na klupi ne da nema Merija, nego ni Pavkova :frown: Osim Žakule /i u nekom gledanju kroz prste/ Mićića (za neki strogo defanzivni zadatak), ostali ne vrede ni ,,pola lule duvana".
Ako odemo u Evropu, sve današnje igrače, koji su bili na Banovom Brdu, hitno rasprodati /osim iznad izdvojenih/ i dovesti normalne fudbalere, koji znaju primiti i dodati tačnu loptu saigraču, barem na 10m udaljenosti.Danas (i ne samo danas) nam je stoper Rosić, bio najbolji zadnji vezni.Jedini čije su lopte išle kako treba.
Meleg odličan, ali nema s kim.To je tragedija, isto kao i što je zamenjen.Samo neka mi neko objasni zbog čega?Fizičke spreme?Nemojmo biti smešni, ako pogledamo koliko je bila ,,duša u nosu" ostalima iz napada, koji su bili u njemu i koji su ušli kao zamene (neozbiljno je kao argument, kao i da ga čuvamo za sledeću utakmicu).
Nemojte samo reći da se Meleg povredio, zbog onog klizećeg.Da ne beše srećnog gola Trujića, trener bi zaslužio čistu jedinicu.
Što pre treba odraditi prelazni rok, očistiti redove od škarta i spremiti ekipu za leto.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
MiSmoFKV!
Postovi: 1253
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 11:39 pm

Re: Čukarički - VOJVODINA (34. kolo), utorak 3. maj u 17:30

Post od MiSmoFKV! »

Turija napisao:
Voja napisao:Kao sto sam rekao,ne verujem u dvojku,ali posto verujem u sistem velikih brojeva (mnogo Cukinih pobeda uzastopce...) ispostovao sam i vecinu forumasa koji kazu da je dvojka i uplatio novac na dvojku.Ako dodje dobrodoslo,ako ne dodje,i ne ocekujem,pa se necu nervirati nesto posebno. Neka nam je srecno!!! :mrgreen:
Vojo, ako si se jedio zbog Voše, svo ovo vreme, bar si se sada ,,opario" :cheers:
Inače, i dalje ostajem pri konstataciji da imamo samo 2 (uz Maksu) ozbiljna fudbalera: ROSIĆ i MELEG.
Puno zamerki Lalatoviću i na današnjoj utakmici, jer smo raspalu Čuku trebali dobiti sa 5:0.
Izmene, osim ulaska Jovančića, katastrofa.Najveća, što je izveo Melega (neverovatno, da li smo mi gledali istu utakmicu?) i uveo 2 leva smetala Paločevića i Ašćerića, mislim da loptu nije pipnuo nijedan od njih dvojice.
U odbrani, osim Rosića (i delimično Miletića), sve kikser do kiksera (Nastić, Pankov, Kordić).
Maksa i Sekulić ne mogu zajedno nikad, jer onda nemamo nikakvu oraganizaciju napada, dok je sa Jovančićom, već nešto bolja priča.
U napadu nam je takav krš od igrača, da prosto ne možeš ništa očekivati, jedino neki ,,user", kao što je Trujićev i gol Miletića.
Na klupi ne da nema Merija, nego ni Pavkova :frown: Osim Žakule /i u nekom gledanju kroz prste/ Mićića (za neki strogo defanzivni zadatak), ostali ne vrede ni ,,pola lule duvana".
Ako odemo u Evropu, sve današnje igrače, koji su bili na Banovom Brdu, hitno rasprodati /osim iznad izdvojenih/ i dovesti normalne fudbalere, koji znaju primiti i dodati tačnu loptu saigraču, barem na 10m udaljenosti.Danas (i ne samo danas) nam je stoper Rosić, bio najbolji zadnji vezni.Jedini čije su lopte išle kako treba.
Meleg odličan, ali nema s kim.To je tragedija, isto kao i što je zamenjen.Samo neka mi neko objasni zbog čega?Fizičke spreme?Nemojmo biti smešni, ako pogledamo koliko je bila ,,duša u nosu" ostalima iz napada, koji su bili u njemu i koji su ušli kao zamene (neozbiljno je kao argument, kao i da ga čuvamo za sledeću utakmicu).
Nemojte samo reći da se Meleg povredio, zbog onog klizećeg.Da ne beše srećnog gola Trujića, trener bi zaslužio čistu jedinicu.
Što pre treba odraditi prelazni rok, očistiti redove od škarta i spremiti ekipu za leto.
Mislim da ce nam ovo biti prvi prelazni rok, gde necemo morati da brinemo oko prelaska igraca u blizance, jer definitivno nisu zainterosavani za nijednog naseg igraca. Nadam se samo da se necemo obrukati kao protiv Vaduca.
PS Ko je u nasem klubu uopste zaduzen za prelazni rok?
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Čukarički - VOJVODINA (34. kolo), utorak 3. maj u 17:30

Post od Turija »

MiSmoFKV, nemoj biti siguran.A Rosić i Meleg?
Pa i kapiten (koji bi sve nogom u du.e kod crvenih).Nije on ni za mali prst Ćomiju.A, njima je jako važno da odvedu Kapitena Vojvodine, čak kad im ne treba (npr krivokapić...).
Jedan je Mirko Ivanić :lala: :thankyou:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Čukarički - VOJVODINA (34. kolo), utorak 3. maj u 17:30

Post od gospodinFKV »

Turija napisao:Što pre treba odraditi prelazni rok, očistiti redove od škarta i spremiti ekipu za leto.
Kad smo vec kod ciscenja od skarta, kad je ona skupstina koju su pominjali?
Korisnikov avatar
MiSmoFKV!
Postovi: 1253
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 11:39 pm

Re: Čukarički - VOJVODINA (34. kolo), utorak 3. maj u 17:30

Post od MiSmoFKV! »

Turija napisao:MiSmoFKV, nemoj biti siguran.A Rosić i Meleg?
Pa i kapiten (koji bi sve nogom u du.e kod crvenih).Nije on ni za mali prst Ćomiju.A, njima je jako važno da odvedu Kapitena Vojvodine, čak kad im ne treba (npr krivokapić...).
Jedan je Mirko Ivanić :lala: :thankyou:
Mislim da nece, previse su samouvereni i ne smatraju nas za konkurenciju, ocekujem da ce pre napasti igrace Cukarickog(Pavlovic, Stojkovic...)
Takodje nasih igraca nema u medijima, ni u reprezentaciji.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Čukarički - VOJVODINA (34. kolo), utorak 3. maj u 17:30

Post od Turija »

MiSmoFKV! napisao:
Turija napisao:MiSmoFKV, nemoj biti siguran.A Rosić i Meleg?
Pa i kapiten (koji bi sve nogom u du.e kod crvenih).Nije on ni za mali prst Ćomiju.A, njima je jako važno da odvedu Kapitena Vojvodine, čak kad im ne treba (npr krivokapić...).
Jedan je Mirko Ivanić :lala: :thankyou:
Mislim da nece, previse su samouvereni i ne smatraju nas za konkurenciju, ocekujem da ce pre napasti igrace Cukarickog(Pavlovic, Stojkovic...)
Takodje nasih igraca nema u medijima, ni u reprezentaciji.
A, Pavlovića će.Ja se već uplaših da nam ne uzmu Ašćerića (on je u štampi, medijima i kod trenera rasni c-for) :mrgreen:
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Zaključana tema