Čukarički - VOJVODINA (34. kolo) 1:2 (1:0)

Korisnikov avatar
Grof Žekula
Administrator
Postovi: 2658
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 10:25 pm
Lokacija: Bulevar

Čukarički - VOJVODINA (34. kolo) 1:2 (1:0)

Post od Grof Žekula »

Синиша Бабић за ДНЕВНИК napisao:- Надам се да ће нам се за ове промашаје вратити већ у утакмици с Чукаричким. Голман Вождовца се добро постављао, а ми смо му помогли слабим шутевима. Пред нама је дерби с одличним тимом који је већ обезбедио пласман у Европу и који нема пред собом резултатски императив. Колико је Чукарички квалитетан, потврђују и његове победе над Партизаном и Црвеном звездом, али ја верујем у наш квалитет и мотив. Желимо да се дочепамо улазнице за Европу, а победа, или макар бод у тој утакмици нису за нас недостижни. Надам се да ће ривал бити и нешто опуштенији, а ми знамо шта нам ваља чинити и сигуран сам да ћемо у науму успети – најавио је Синиша Бабић.
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: Čukarički - VOJVODINA (34. kolo), utorak 3. maj u 17:30

Post od Marcello »

Bojim se da na Banovom brdu nemamo šta da tražimo. Čukarički je, u ovom momentu, mnogo bolja ekipa od nas, a po pitanju sređenosti kluba, može da nam bude uzor.

Eto, i to smo dočekali. Na žalost.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Čukarički - VOJVODINA (34. kolo), utorak 3. maj u 17:30

Post od Turija »

Imam neki predosecaj da utorak donosimo 3 boda iz Beograda.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Čukarički - VOJVODINA (34. kolo), utorak 3. maj u 17:30

Post od Stexman »

Turija napisao:Imam neki predosecaj da utorak donosimo 3 boda iz Beograda.
I to iz 1 u 2.
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Čukarički - VOJVODINA (34. kolo), utorak 3. maj u 17:30

Post od gospodinFKV »

Stexman napisao:
Turija napisao:Imam neki predosecaj da utorak donosimo 3 boda iz Beograda.
I to iz 1 u 2.
I to vracamo u jesenjem delu narednog sampionata.

Ko vas ne zna, skupo bi vas platio... :mafia:
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Čukarički - VOJVODINA (34. kolo), utorak 3. maj u 17:30

Post od Neizlecivi »

Koliko ce se vas opariti na ove prognoze, to je pravo pitanje? :D
Korisnikov avatar
Qr0nJa
Postovi: 416
Pridružio se: Čet Sep 06, 2007 6:23 pm

Re: Čukarički - VOJVODINA (34. kolo), utorak 3. maj u 17:30

Post od Qr0nJa »

Treba pomoci posrnulom velikanu iz NS, pa nece valjda provincijalci sa juga Srbije da igraju Evropu i ispadnu u prvom kolu kvalifikacija..nista me vise ne bi cudilo :oops:
...i nikad ne shvatiti to,sto volim tebe ja ludo jer srce moje vecno za tebe kucace znaj....
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Čukarički - VOJVODINA (34. kolo), utorak 3. maj u 17:30

Post od Neizlecivi »

Bice prenosa na RTV izgleda. Ono sto sam primetio je to da do sada od pocetka prvenstva nije proslo kolo da arena nije prenosila i crvene i crne. SVE DO JEDNE TEKME.
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1971
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Čukarički - VOJVODINA (34. kolo), utorak 3. maj u 17:30

Post od N13 »

Neizlecivi napisao:Bice prenosa na RTV izgleda. Ono sto sam primetio je to da do sada od pocetka prvenstva nije proslo kolo da arena nije prenosila i crvene i crne. SVE DO JEDNE TEKME.
Šta je tu čudno? Već godinama je tako. A i realno, zabole njih za crvene i crne... već prenose ono što ljudi gledaju. Da milion ljudi prati Javor, prenosili bi Javor.
To što nam je društvo zatucano, pa svi prate samo njih, je već druga stvar.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Čukarički - VOJVODINA (34. kolo), utorak 3. maj u 17:30

Post od Turija »

N13 napisao:
Neizlecivi napisao:Bice prenosa na RTV izgleda. Ono sto sam primetio je to da do sada od pocetka prvenstva nije proslo kolo da arena nije prenosila i crvene i crne. SVE DO JEDNE TEKME.
Šta je tu čudno? Već godinama je tako. A i realno, zabole njih za crvene i crne... već prenose ono što ljudi gledaju. Da milion ljudi prati Javor, prenosili bi Javor.
To što nam je društvo zatucano, pa svi prate samo njih, je već druga stvar.
Nije to bas tako. Oni kao sportska televizija od drzavnog znacaja imaju obavezu da promovisu domaci sport.
Sreca sto mi u Vojvodini imamo RTV inace ne bi videli nase druge klubove nikad, osim kad igraju protiv blizanaca.
Cuvajmo ono sto imamo, jer saznacemo sta to vredi tek kad ga izgubimo
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Čukarički - VOJVODINA (34. kolo), utorak 3. maj u 17:30

Post od Voja »

Decenijama unazad mnogo vise smo izgubili sto nas niko nije prenosio dok smo igrali fudbal,nego sto sad Arena prenosi blizance i RTV nas.Nasi prenosi sada samo degradiraju jednu istoriju,jedan mit...
Slika
Novosacki Garisha
Postovi: 79
Pridružio se: Uto Dec 01, 2015 2:33 am
Lokacija: Just follow the yellow brick road...

Re: Čukarički - VOJVODINA (34. kolo), utorak 3. maj u 17:30

Post od Novosacki Garisha »

Једва чекам сутрашње гостовање :hurray:

Ми смо тифози на једној нози! :cup:
You can not stop us!
Liman 1
Postovi: 77
Pridružio se: Pet Avg 30, 2013 2:31 am

Re: Čukarički - VOJVODINA (34. kolo), utorak 3. maj u 17:30

Post od Liman 1 »

Arena kao privatna televizija naravno prenosi ono što joj donosi najveći profit tj. ono što najviše ljudi gleda. U ovoj zemlji ipak i pored kvaliteta fudbala koji je ispod svakog nivoa postoji veliki broj ljudi koji prati blizance. A što se nas tiče, dovoljna preporuka je broj ljudi na stadionu.
Док гледам тебе у оку моме види се сјај!
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: Čukarički - VOJVODINA (34. kolo), utorak 3. maj u 17:30

Post od ssnigd »

Da se ne lazemo mi nikada nismo imali publiku u vidu broja, i kada smo igrali fudbal i sada kada pokusavamo da ga igramo, 500-1000 kada smo ocajni i 1500-2000 kada kao igramo fudbal. Ovde naravno ne racunam dzabe ulaz.
Neka nam je srecno danas na Brdu, a nadam se da ce se slaninari obogatiti danas sa dvojkom. Saljite print screenove dobitnih tiketa.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Čukarički - VOJVODINA (34. kolo), utorak 3. maj u 17:30

Post od Voja »

ssnigd napisao:Neka nam je srecno danas na Brdu, a nadam se da ce se slaninari obogatiti danas sa dvojkom. Saljite print screenove dobitnih tiketa.
Realno,izbori jos traju,nema drzava vremena za Zvezdu,ko zna mozda ih i Vozdovac saplete... Cuka je jos u igri,ne vidim niti jedan jedini razlog zasto bi nam dali i bod.U ovom trenutku su kvalitetniji i pre svega kompaktniji od nas,zreliji i ozbiljniji.Voleo bih da svi koji uplatite dvojke dobijete tikete,ali ja nemam veru u tu dvojku i necu je ni igrati
Slika
Zaključana tema