VOJVODINA - Voždovac (33. kolo) 0:0

Korisnikov avatar
FirmaNS
Postovi: 33
Pridružio se: Uto Jul 30, 2013 11:37 pm
Lokacija: Преко пута стадиона

Re: VOJVODINA - Voždovac (33. kolo), četvrtak 28.04. u 17:30

Post od FirmaNS »

Neizlecivi napisao:
FirmaNS napisao:Да ли постоји начин решити се тапкароша испред благајне,ти ''људи'' на све начине покушавају да отерају људе од благајне и покушавају да им увале своје карте које им набавља гдин врањеш ?


Знам да није тема за то,али нисам знао где да поставим...
Kome smeta jak Cuks? :mrgreen:

Komsin upis je istina.
Medjutim meni ovde nije jasno zasto se cim neko ima drugačije mišljenje odmah proziva, pod*ebava i proziva da je trener ili cigan ili nesto. Ja smatram da su nasi igrači odigrali sasvim dobru utakmicu. Imali smo sanse, nismo iskoristili i kraj. Jedino je previše prekida bilo lose.
Jos jednom da naglasim da je komsa rekao pravu stvar vezanu za atmosferu na stadionu i za ljude. Ja sam mladja generacija, na prve utakmice sam krenuo dok je firma bila na jugu, fudbala se ni ne sećam, pa znate kakav je bio... Posle toga na severu i sada na istoku. Ono sto me je vezalo za Vojvodinu i jeste ta atmosfera i cela priča koju smo kao navijači nekada imali. Smatram da smo kao navijači i simpatizeri poprilično izgubili identitet. To je ono sto nas i ubija.
Odnosi se na onog drugog sto se pretstavlja kao zaposlenog u fkv na odrzavanju terena... Potpisujem komsin post od reci do reci ...
... samo ti, Vojvodino, ljubavi!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: VOJVODINA - Voždovac (33. kolo), četvrtak 28.04. u 17:30

Post od Turija »

Neizlecivi napisao: Jos jednom da naglasim da je komsa rekao pravu stvar vezanu za atmosferu na stadionu i za ljude. Ja sam mladja generacija, na prve utakmice sam krenuo dok je firma bila na jugu, fudbala se ni ne sećam, pa znate kakav je bio... Posle toga na severu i sada na istoku. Ono sto me je vezalo za Vojvodinu i jeste ta atmosfera i cela priča koju smo kao navijači nekada imali. Smatram da smo kao navijači i simpatizeri poprilično izgubili identitet. To je ono sto nas i ubija.
Svojevremeno (kada se Firma selila sa Malog Juga na Sever) sam izneo na Forumu svoje mišljenje, tj da je to greška (iz puno navedenih razloga, a glavni je bio identitet Grupe i da će nas Sever ,,pojesti").
Međutim, nisam hteo da se upuštam u širu diskusiju, jer nisam član Firme i nemam pravo da se mešam u organizaciju i odluke, osim da iznesem lični stav povodom te seobe.
Pošto je tada Mali Jug postao tesan i nefunkcionalan, logično je bilo da se Firma preseli na Istok, kao što je uradila Stara Garda (iz mnogo razloga i danas ih vidimo sasvim dobro i jasno).Od vajkada, Sever je bio rezervisan za gostujuće navijače u Novom Sadu i sve je odlično funkcionisalo na Stadionu.
Postojao je jedini objektivni problem ulaska gostujućih ultra navijača sa te strane (iz grada), ali o tome je tada vrlo dobro vodila računa Policija i nije bilo ni blizu današnjih incidenata, a kada su se, vrlo retko, pojavili, u startu su bili umireni, odvođenjem kolovođa i pražnjenjem tog dela tribine.Nekad bilo, a sad se samo pripoveda.
Šta činiti danas?Teško je reći, ali, generalno, kada se ne zna kako dalje, najbolje je preseći i krenuti od početka.Oslobodiš se, barem, loših stvari, a kako će stvari dalje teći, to već zavisi od kreatora i aktera.Što se tiče naše navijačke tribine, ja i dalje mislim da to treba da bude Istok, a Sever da damo onima čiji on ustvari jeste (neka se oni bore sa dimom i tekmu gledaju iza gola), a da na našu, punu, navijačku tribinu i transparente budu uprte tv kamere, a ne da stoji ,,kavez" na Istoku, skidaju se stolice i kojekakve gluposti.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: VOJVODINA - Voždovac (33. kolo) 0:0

Post od Red Marquis »

Da nam snscz gradska uprava nije zavukla do balčaka onom idiotskom ruinom od južne tribine, ne bi imali više taj problem istoka.
Blizancima nikad ne bih dao tribinu gde 5 hiljada ljudi može da se natrpa, nek se guraju na dva ulaza i ulaze pola sata dok je sveta i veka.
Io odio Belgrado
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: VOJVODINA - Voždovac (33. kolo) 0:0

Post od Turija »

Treba da se bavimo nama, a ne njima.
Bezeci od toga da ih bude 5000 na Severu, imacemo ih 15000 na celom Stadionu. Nazalost, to vodi tome.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Vasa
Postovi: 165
Pridružio se: Uto Jul 28, 2015 11:13 pm

Re: VOJVODINA - Voždovac (33. kolo) 0:0

Post od Vasa »

Naravno da ima uvek onih koji samo cekaju lose rezultate da bi kritikovali i vredjali,vredjaju igrace koji treba da dodju,pa one koji su dosli pa one koji u njihovim glavama dolaze!
Raba i njegova ekipa su isti oni koji su na noz docekali Ozegovica i na kraju nesto niste bili protiv sto je klub od njega dobio 750 hilada eura a nije ulozio nista cak ni platu,usput decko je otisao pre 3 meseca na profilu mu je slika u Vosinom dresu i pred svaku utakmicu pozeli srecu!
Ko god vama nije po volje jel Boze moj vi ste vrsni strucnjaci a narocito gore pomenuti on je izlozen uvredama a ne kritikama!
Onaj ko smatra Merija fudbalerom ne zasluzuje da sa njim uopste nesto raspravljam o fudbalu,a to su ti isti koji vredjaju Ascerica i mnoge druge,Assceric nije fudbalercina ali za Merija je Levandovski,kako to da nije igrao kod Marica,Zagorcica,Saule,Kosanovica i evo Lalatovica imate li objasnjenje ili stvarno mislite da ge ne vole,znamo svi kako je dosao ali o tome cutite a znate kako su dosli Jovancic,Micic,Miletic,Trujic...uostalom pitajte vama omiljenog trenera sta misli o njemu a je znam sta misli,zao mi je sto uopste pominjem Merija decko nije apsolutno kriv sto je zalutao cak i u ovu nasu ligu a i kao takav pred utakmice je nekoliko puta bio besan sto ne igra,on mi je dobar primer da vam objasnim ili da vam kazem zasta se vi zalazete!!!!!!Rabo da znas nisam bot i ako procitas ranije komentare o upravi mozda ti bude malo jasnije ali kada ne znas kako da das komentar onda upotrebis rec BOT i ti si svoje odradio za one koji ti veruju i cekaju da vredjaju,sto se tice dilera glupo je da ti ista kazem!
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: VOJVODINA - Voždovac (33. kolo) 0:0

Post od Marcello »

Vaso, reći ću ti šta je meni čudno.
Registrovao si se krajem jula 2015, a imaš 153 posta!
Isključivo afirmativno govoriš o Lalatoviću i njegovima (do njegovog dolaska te nisam "zapazio", pa neću da sudim).
Očigledno mnogo znaš o tome ko je kako došao, tj. preko koga, ko mora i ko ne sme da igra, ali to fino pakuješ kroz formu kvaliteta a ne imperativa.

Lično, nemam pojma šta se u klubu dešava. Samo ono što čujem po čaršiji. Ali, baš mi, koji ne znamo do detalja situaciju, možemo biti barometar reakcije običnih navijača. A, ne možemo svi biti u zabludi.

P.S. Cenim što si kulturan i što prepisku vodiš na civilizovan način.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: VOJVODINA - Voždovac (33. kolo) 0:0

Post od Turija »

Slažem, se sa onim što je Marcello napisao, tj da mi prosečni navijači, izvan svake interesne grupe, drugačije vidimo situaciju, posmatrajući isključivo teren i učinak članova Kluba na terenu, oko njega i u rukovođenju FK Vojvodinom.
Glavni problem je što je letvica spuštena previše nisko u svim segmentima i može da je preskoči svako, ako je član i na liniji uticajne grupe (grupa, jer ima ih više).Sve dok je na liniji, može da radi šta hoće, odnosno, da igra kako hoće, mesto mu je zacementirano i nema bojazni za njega, dok ne dođe neki omiljeniji član (igrač).Klasičan i vrlo svež primer je Malbašić, koji je istisnuo Vukčevića, kao da ovaj nije ni postojao, a do juče je bio nezamenljiv.A Malbašić se baš nije nešto naigrao i pokazao kvalitet.
Vaso, potpuni je promašaj porediti Ožegovića i Ašćerića i nije čudo da te onda neko od forumaša, prepozna kao bota, iako ja lično smatram da nisi.
Ožegovoć je dočekan zasluženo, onako kako je dočekan i to je kasnije dobro uticalo na njegovo ponašanje, koje je bilo korektno.Što se tiče fudbala tu za njega nije bilo velikih zamerki navijača, osim ,,'alavljenja" na terenu, koje je posledica nedodiriljivosti.
Kako danas igra Ašćerić, tako može igrati svako - i Pavkov i Meri i Ćurko i svaki klinac iz Omladinaca.Fudbalska biografija mu nije bez razloga prazna.
Čovek je potpuno promašio sport, jer osim visine, nema ništa sportskog u njemu, da bi bio nezamenljivi c-for u Voši.To iritira ljude i opravdano mogu da misle da bi Pavkov, Meri, Ćurko i drugi, bar za jotu bili bolji od njega.
Samo da te podsetim, da si sa istim žarom do juče branio Vukčevića na krilu, odnosno, dok nije stigao u Vošu omiljeniji igrač uticijanoj grupi u Klubu (Malbašić), kako je Vukčević zahvalan igrač, jer ima odličnu defanzivu.Čovek igra na mestu napadača (i to katastrofalno, kao sada Ašćerić), a onda pričamo o njegovoj sjajnoj defanzivi, što unosi ozbiljnu sumnju u objektivnost pisanja na Forumu - što bi se na pismenom iz srpskog reklo: ,,promašio temu".
Međutim, čim se pojavio novi miljenik, Vukčević je pao u zaborav, kao da nikad nije ni igrao.To samo potvrđuje da se guraju svoji, a drugima ne da ni gram šanse, kako ih slučajno ili objektivno ne bi izgurali iz postave.
Vaso, tvoje pisanje je korektno (ja ga rado čitam), ali držiš stranu pojedincima i kada nema objektivnih razloga za to - što neki članovi foruma prepoznaju, kao interesno.Ja mislim da nije, ali daješ podršku i kada su argumenti previše tanki ili ih čak ni nema.Verujem da voliš Vošu, pa možda iz tog razloga ne možeš da napraviš otklon od štetnih pojava po naš Klub.
Da bi Klubu išlo dobro, moramo svi biti objektivni i samokritični :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: VOJVODINA - Voždovac (33. kolo) 0:0

Post od Stexman »

Turija odlicna prezentacija stvari.
Samo jos nesto moram da dodam na pisanje Vase, to jest ponovim od ranije:
Pricas kako ne zelis da polemises sa nekim ko smatra Merija fudbalerom, a taj Asceric je postigao manje golova od tog Merija iako je Meri za vecinu vremena provedenog u klubu proveo u bolnickom krevetu i opet ima bolji ucinak od Ascerica a boga mi i Vukcevica. Zato mani tu patetiku da je on za Merija Levandovski.
Tvoje vidjenje fudbala je smesno, osim ako namerno tako ne pises jer je ocigledno da si pristrasan ka potezima Lalatovica!
lesa
Postovi: 371
Pridružio se: Čet Jun 15, 2006 2:01 am
Lokacija: Novi Sad,Podbara
Kontakt:

Re: VOJVODINA - Voždovac (33. kolo) 0:0

Post od lesa »

Za Ašćerića je Vukelja levandovski... eto reko sam pa sad ti reci da li se ja razumem u fudbal
...ti si nasa prva ljubav...
Zaključana tema