VOJVODINA - Voždovac (33. kolo) 0:0

User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2674
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

VOJVODINA - Voždovac (33. kolo) 0:0

Post by Grof Žekula »

После (резултатске) бламаже у Сурдулици, дочекујемо тим који има четири везана пораза у домаћем првенству.
Дневник wrote:Са „змајевима” у четвртак

Екипу Војводине у 3. колу плеј-офа очекује изузетно важна утакмица са београдским Вождовцем. Тај сусрет игра се на стадиону “Карађорђе” у четвртак, 28. априла, од 17.30 часова.

- У дуелу са “змајевима” сви наши играчи имају право наступа, односно нико неће паузирати због картона - рекао је секретар стручног штаба Војводине Драган Вукићевић. - Наравно, видећемо још какав је здравствени билтен, односно да ли се Новица Максимовић опоравио и хоће ли бити у комбинацији за овај сусрет.
ultra komsa
Posts: 402
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: VOJVODINA - Voždovac (33. kolo), četvrtak 28.04. u 17:30

Post by ultra komsa »

Dolaze nam navijaci iz Skandinavije, nadam se da ce ovi nasi bar njima zamazati oci. Vidimo se, muka se nastavlja.
User avatar
Djisa
Posts: 1200
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: VOJVODINA - Voždovac (33. kolo), četvrtak 28.04. u 17:30

Post by Djisa »

U isto vreme, cetvrtak 17.30 se igra I odbojka, finale play offa Vojvodina Zvezda, samo par metara dalje. Imali vece gluposti.
Pa da se ne ljubimo!
CRD FCV
Posts: 1559
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: VOJVODINA - Voždovac (33. kolo), četvrtak 28.04. u 17:30

Post by CRD FCV »

Не знам да ли имамо утицај на термине одигравања утакмица код куће, ал од три текме које се играју код нас већ друга је у термину који је чиста фантазија, тотални дебилизам. На нама је да дођемо на стадион а на играчима да играју како знају и умеју.
Ако ми не дођемо на стадион, ко ће?
User avatar
Turija
Posts: 10623
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: VOJVODINA - Voždovac (33. kolo), četvrtak 28.04. u 17:30

Post by Turija »

Mislim da je daleko važniji i kvalitetniji događaj na SPENSu u to vreme.
Za mene nema dileme šta ću gledati, ali razumem da je ovo Forum FK Vojvodine.
Srećno našim momcima i jednim i drugim.
Za one koji nisu gledali onomad odbojku, evo odličnog i vernog izveštaja izveštača Dnevnika iz Beograda M Ristića (nisam skoro pročitao bolji izveštaj sa neke utakmice - sažet, a sadržajan i nešablonski) :lala:
Финале плеј-офа: Брејк Новосађана, сјајни Мехић
Ажурирано пре 1 час 16 секунди

Ушао у игру Давид Мехић и покварио актуелног шампиона! Одбојкаши Војводине НС семе славили су победу у другом мечу финала плеј-офа над Црвеном звездом, изједначили на 1:1

Одбојкаши Војводине НС семе изједначили у финалној серији, фото: Ф. БакићЦрвена звезда – Војводина НС семе 1:3 (25:23, 17:25, 23:25, 24:26)

БЕОГРАД: Хала УСЦ “Вождовац”, гледалаца: 300, судије: Симоновић (Крагујевац), Миљковић (Београд).

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Околић 6, Јевтић (л), Шкрбић, Гмитровић, Ставлић, Милутиновић 7, Јаковљевић 15, Стојсављевић 8, Мунћан 4, Благојевић 19, Вељовић, Буцуљевић 3.

ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ: Симић 1, Николић 12, Бојичић, Станковић 15 (11 бл), Вемић 17, Премовић, Јовановић 3, Кујунџић, Пековић (л), Мехић 10, Радовић, Минић 25.

и серију за титулу преселили у Нови Сад. Није било слабог места ни слабог сегмента игре код новосадских црвено-белих, а победа је утолико вреднија када се зна да су Београђани добили први сет.

Иако је Војводина боље почела и имала предност (9:7), активни блок Звезде преокренуо је стање ствари на терену. Побегли су Београђани на 16:12, али су гости стигли на поен дефицита (18:17). Ипак, неизвесна завршница припала је актуелном шампиону, а гости су имали чак осам грешака у првом периоду и тесно га изгубили.

У другом сету, сценарио из првог меча финала. Воша се разгоропадила, напала убитачним сервисом, активирао се Минић, али и блоковима Вемић и Станковић. Предност је расла из минута у минут и дошло се до експресног изједначења.

Имала је Звезда 9:6 у трећем сету, али се Воша вратила после сервиса Николића. Проиграли су домаћи у одбрани, изнудили пар грешака Новосађана и повели 19:15 у касној фази сета. Тада је нервозног Николића, тренер Воше Страхиња Козић, заменио младим Давидом Мехићем и направио потез утакмице. Мехић је одмах одличним сервисима вратио егал (19:19), а Војводина је повела после сјајних потеза Минића и Вемића. Погрешио је Јаковљевић и донео 22:20 гостима, а ови су то задржали и повели 2:1 у сетовима иако су пропустили неколико контри.

Остао је Мехић у постави и играо као да није јуниор. Јовановић је одлично разигравао екипу, Минић и Вемић били су ту да одржавају ниво игре, а чаробни Станковић и одлични Мехић да направе разлику. Ризик из сервиса се исплаћивао, нападнут је Јаковљевић, али је Звезда ипак дошла до две сет лопте (24:22). Тада је на сцену поново ступио Мехић, донео изједначење после добре одбране Пековића, а онда два пута узастопно изблокирао Благојевића за коначних 26:24 и велику победу која серију сели на два меча у Нови Сад.

М. Ристић

Двa меча у Новом Саду

Трећи мећ финалне серије игра се у Новом Саду у четвртак 28. априла од 17 часова уз директан тв пренос, а четврти меч је такође у Српској Атини на програму после ускршњих празника у среду 4. маја.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Salvador
Posts: 1065
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: VOJVODINA - Voždovac (33. kolo), četvrtak 28.04. u 17:30

Post by Salvador »

Mene inace interesuje samo FKV, ali ovo je zaista genijalno :oops:
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: VOJVODINA - Voždovac (33. kolo), četvrtak 28.04. u 17:30

Post by madda fakka »

Ko nije gledao odbojku grdno se prevario... Mali Mehic usao na teren i ako bismo poredili sa fudbalom, stavio u dzep mesija, ronalda i nejmara i jos dao gol :D
I Bog je Slaninar...
Stefke
Posts: 324
Joined: Thu Sep 12, 2013 10:50 am
Location: Клиса

Re: VOJVODINA - Voždovac (33. kolo), četvrtak 28.04. u 17:30

Post by Stefke »

Било је речи о сарадњи унутар спортског друштва и могућности да се фудбал помери. Мада, гледајући ситуацију сада, дан пред утакмицу, ништа од тога.
Прво одбојка, па фудбал. Не треба уопште расправљати шта је битније тренутно. Имамо прилику да освојимо титулу пред домаћом публиком и то против цигана. Што се тиче фудбала, накрпићемо ту Европу чак и без нападача :mrgreen: Као и сваке године, у то нема сумње.
Сутра је цео дан у знаку Воше и треба маскимално исцимати и испратити оба догађаја!
У свом кварту ти си херој,
И твоја улица твој је дом!
https://www.youtube.com/watch?v=sY6pBCx2cMI" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Grouch
Posts: 206
Joined: Tue Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: VOJVODINA - Voždovac (33. kolo), četvrtak 28.04. u 17:30

Post by Grouch »

Ovde ne da nema saradnje u SD-u nego se ponasaju kao da su jedni u Njojorku a drugi u LA-u.Pa koji je to bezobrazluk i kretenizam u fudbalskom klubu da stave isti termin kao finale odbojke?Ja ne mogu da poverujem da neko normalan to moze da uradi.Direktan udar i na odbojku i na fudbal,kao da neko namerno sabotira.Termin odbojke se zna minimum 2 nedelje al dzaba.Pa sto niste igrali u sredu?Sto niste igrali u 15:00 ili u 20:00,21:00?Sto niste igrali u jebenih 9 ujutro?Sto se medjusobno niste dogovorili pa da se napravi neki "Vosin dan",dve utakmice jedna posle druge,pa malo to izreklamirati,podici ljude...Jel vam to nuklearna fizika ili vas toliko boli qrac za sve?Kako je moguce da cela liga pretproslo kolo igra (bar) u 16:00 a mi jedini u 15:00?Kako je moguce da se u jebenoj Surdulici igra u 19:00 a u NS u 15:00 na 50 stepeni?Neverovatno.Pa jel treba da se zderemo oko ovih obicnih stvari,jel nam nije dosta krupnih problema?
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8809
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: VOJVODINA - Voždovac (33. kolo), četvrtak 28.04. u 17:30

Post by Radoye »

5. mesto, sa tendencijom da nastavimo da tonemo na tabeli ko sljiva u g... :frown:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4765
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: VOJVODINA - Voždovac (33. kolo), četvrtak 28.04. u 17:30

Post by gospodinFKV »

Radoye wrote:5. mesto, sa tendencijom da nastavimo da tonemo na tabeli ko sljiva u g... :frown:
Nesto mi mnogo prosipamo bodove od kako smo odbijeni za evro licencu...

Ne bih da gresim dusu, ali smo svasta doziveli, pa me vise nista ne bi cudilo...
1892
Posts: 1040
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: VOJVODINA - Voždovac (33. kolo), četvrtak 28.04. u 17:30

Post by 1892 »

gospodinFKV wrote:
Radoye wrote:5. mesto, sa tendencijom da nastavimo da tonemo na tabeli ko sljiva u g... :frown:
Nesto mi mnogo prosipamo bodove od kako smo odbijeni za evro licencu...

Ne bih da gresim dusu, ali smo svasta doziveli, pa me vise nista ne bi cudilo...
S obzirom da u naredna 4 kola gostujemo i Cuki i blizancima, a kuci docekujemo samo Borac, Evropu mozemo samo da sanjamo. Sve u svemu uzasna sezona....nismo izborili izlazak na medjunarodnu scenu, izgubili smo i to malo publike sto smo imali, nismo promovisali ni jednog mladog igraca sto znaci da nas na leto ceka finansijski cabar, uprava konstantno vuce amaterske poteze, marketing je i dalje nula.....totalna apatija sto se moze videti i ovde na forumu, definitivno jedna od najgorih sezona poslednjih 15ak godina gledajuci igracki, upravljacki i navijacki deo kluba. Sramota.
Come on you Reds!
User avatar
Sasa1969
Posts: 619
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: VOJVODINA - Voždovac (33. kolo), četvrtak 28.04. u 17:30

Post by Sasa1969 »

Veliki strucnjak Lalatovic je izbacio iz tima Nastica i Lakicevica, za Pankova nisam siguran ali evo Puskaric vec trecu utakmicu igra stopera (sasvim solidno).
Takodje Babic se preselio na klupu
Stamenica nema nigde
Zlicica je poslao u Proleter
Pavkov dobija sansu na kasicicu
Merija nismo gledali na Karadjordju nijednom uprkos ocajnom Ascericu
Palocevic igra gore sada nego prosle godine

Lalate odlazi nista nisi uradio.....i da povedi sa sobom Ascerica,Micica,Jovancica,Trujica i Miletica.
Image
lesa
Posts: 371
Joined: Thu Jun 15, 2006 2:01 am
Location: Novi Sad,Podbara
Contact:

Re: VOJVODINA - Voždovac (33. kolo), četvrtak 28.04. u 17:30

Post by lesa »

U ovakvoj ekipi nema mesta ni za jednog igrača iz omladinskog pogona? Pa koga bre vi zajebavate...
...ti si nasa prva ljubav...
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: VOJVODINA - Voždovac (33. kolo), četvrtak 28.04. u 17:30

Post by Marcello »

I pored svih balvana kojih sam se nagledao poslednjih godina, uz, naravno, neprevaziđenog Mićića, istakao se još jedan jablan. Jovančić! On nije 0, on je -1 od fudbalera. Dečko ne zna niiiš-ta!!! I to, u najjačoj konkurenciji panjeva koji su ikad bili u Vojvodini, u istom momentu.

Rekao sam ja drugarima pre par meseci - pravićemo mi Žarka Lazetića od blata! :frown:

P.S. Zamisli da si menađer Mićića ili Jovančića! Ju, ju, ju...gde naći budalu koja bi to platila??? Da ih vratimo Borcu, uz našu doplatu, sa sve strategom, pa da imamo razlog da se, ako ni zbog čeg drugog - u maju kupamo u fontani, u Porti, zbog toga! Neprocenjivo!
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Locked