Radnik Surdulica - FK VOJVODINA (32. kolo) 1:0

Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Radnik Surdulica - FK VOJVODINA (32. kolo), subota u 19h

Post od Radoye »

fare napisao:Putuj evropo ne čekaj na nas :evil:
Zaista, kao da ne zelimo dogodine da igramo Evropu. Sad nam je bila prilika da uhvatimo prikljucak za drugo / trece mesto, a ovako smo ze zagovnjali i sada prikljucak sa nama imaju peti i sesti... :frown:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Radnik Surdulica - FK VOJVODINA (32. kolo), subota u 19h

Post od Karlsson »

Ne mogu da verujem da mi 3 utakmice ne možemo da dobijemo neki lokalni klub iz Surdulice.
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Radnik Surdulica - FK VOJVODINA (32. kolo), subota u 19h

Post od Neizlecivi »

Ne leze nam :mrgreen:

Niste mi jasni sto se toliko potresate... Za evropu imamo sve u svojim rukama, imamo 2 duela sa direktnim ekipama, plus crvene, plus Vozdovac i Borac kuci. Pa ako zelimo nesto da igramo na leto, iz ovog moramo izvuci maksimum. Meni smeta jedino to sto se pri vujanju rezultata krece u nastavak meca bez spica. Pa valjda je logicnije metuti Pavkova uz Ascerica, pa bunari poslenje minute... kako god, opustite se braco Slaninari, cuvajmo zivce! :cheers:
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Radnik Surdulica - FK VOJVODINA (32. kolo), subota u 19h

Post od Stexman »

Joj sta ti rade Vojvodino...
A crni ga izduvali u 90-tom. Sve nam se lepo otvorilo al dzabe kad naš strucnjak tera inat! Marš iz Vojvodine lalatovicu, veze ti nemas! Lako je zvezdu trenirati kad igras 95% namestenih utakmica.
Vasa
Postovi: 165
Pridružio se: Uto Jul 28, 2015 11:13 pm

Re: Radnik Surdulica - FK VOJVODINA (32. kolo), subota u 19h

Post od Vasa »

Uzeti jedan bod na tri utakmice od ovakvog protivnika je dovoljan znak da cele sezone nemamo tim a ni trenera!
Nisam do sad previse ili gotovo nikako kritikovao Lalatovica, posle ove utakmice i cele polusezone je izuzev Zvezde i Radnickog obe utakmice sve ostale je takticki odigrao uzasno pa cak i drugo protiv radnickog u NS!Izmene su uglavnom zakasnele i ne adekvatne jer cini mi se da nijadan igrac sa klupe nije uneo preokret u igri niti je dao gol a to je i ocajna procene trenera.Ocigledno da se slabo priprema za protivnike odnosno utakmice za koje misli da ih poznaje i da su lagane ,Spartak,Borac,Rad,Javor,Radnik,Ofk previse obzirom na ambicije pa i cilj!Pojacanja, Meleg jedini opravdao da je pojacanje i pomalo Malbasic i Miletic,Jovancic za koga sam mislio da ce biti najvece za sada najgori,Micic posle slabog debija igra uprkos godinama i iskustvu vrlo nesigurano,Trujic premalo zainteresovan i potpuno van forme,Asceric doveden silom prilika pa i nije los ali nije bilo potrebe pored Pavkova slicnih karakteristika, sve usvemu za mene razocaravajuce u svakom pogledu.
Korisnikov avatar
Ken mahniti
Postovi: 310
Pridružio se: Čet Jun 09, 2011 9:15 pm
Lokacija: Salajka

Re: Radnik Surdulica - FK VOJVODINA (32. kolo), subota u 19h

Post od Ken mahniti »

Opet Mićić u startnih jedanaest,i opet ostasmo bez bodova.Pametnom dosta!!!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Radnik Surdulica - FK VOJVODINA (32. kolo), subota u 19h

Post od Turija »

Vasa napisao:Uzeti jedan bod na tri utakmice od ovakvog protivnika je dovoljan znak da cele sezone nemamo tim a ni trenera!
Šta reći, postali smo najveći provincijski grad i Klub u Srbiji :oops:
I oni što predstavljaju Monografiju Kluba, osim autora i Radosava, pojma nemaju o Vojvodini.Zato smo tu gde smo, jer Vojvodina (osim njenih vernih navijača) suštinski nikog (od uticajnih) ne zanima i ne predstavlja im ništa, izuzev praznih fraza u pojedinim prilikama, gde promovišu sebe, a ne Vošu.
Sledi nam još dublje propadanje.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Radnik Surdulica - FK VOJVODINA (32. kolo), subota u 19h

Post od Stexman »

Vasa napisao:..., Meleg jedini opravdao da je pojacanje
Da, i jedini kojeg trener nije zeleo sto je i sam lalatovic naglasio! Mislim da je razlog zasto nije pustao Stepanova i Merija upravo taj, da se ne ispostavi da su i oni bolji od njegovih pojacanja!
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: Radnik Surdulica - FK VOJVODINA (32. kolo), subota u 19h

Post od ssnigd »

Sta su ti izbori... Nema nikoga :mrgreen:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Radnik Surdulica - FK VOJVODINA (32. kolo), subota u 19h

Post od Voja »

ssnigd napisao:Sta su ti izbori... Nema nikoga :mrgreen:
Nije do izbora,mi ovde ionako dobijamo lazna obecanja svakog dana,godine... :mrgreen:
Slika
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Radnik Surdulica - FK VOJVODINA (32. kolo), subota u 19h

Post od Radoye »

Voja napisao:
ssnigd napisao:Sta su ti izbori... Nema nikoga :mrgreen:
Nije do izbora,mi ovde ionako dobijamo lazna obecanja svakog dana,godine... :mrgreen:
Dobro primeceno Vojo, kod nas vlada atmosfera permanentne predizborne kampanje.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Radnik Surdulica - FK VOJVODINA (32. kolo) 1:0

Post od Rabba »

Jel to naš superstrateg stvarno pokušao bez zglavnog špica da stigne rezultat?

Povratak Ćićmija i Jovanče u 11(14) propraćeno adekvatnim rezultatom.

Bravo treneru. Da te nema, uistinu bi te trebalo izmisliti.

Pogledao sam snimak, i osim što sam se iznervirao ovim našim pokušajima za izjednačenje, gde Jovanča sa 12-13 metara cilja kao da je na streljani, pa ima svo vreme sveta, i Paloč the Neverovatni sa 14 metara ne može stadion da pogodi, golčina Ovusua je stvarno najlepši potez.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Radnik Surdulica - FK VOJVODINA (32. kolo) 1:0

Post od Turija »

Rabba napisao:Jel to naš superstrateg stvarno pokušao bez zglavnog špica da stigne rezultat?
Bravo treneru. Da te nema, uistinu bi te trebalo izmisliti.
... golčina Ovusua je stvarno najlepši potez.
Da, ali nama ne trebaju ti brzi stranci, jer oni su slabi tehničari za ove naše vedete u vidu Ašćerića, Paločevića & company.
Jedino u čemu se slažem sa komentarom ove naše utakmice, od strane trenera Lalatovića, to je totalna bespotrebnost sudija iza gola.Oni nikad ništa nisu pomogli glavnom arbitru ili nešto odlučili u 16m.
Totalni paraziti koji uzimaju novac klubovima, koji gledaju meč iza gola, kao najobičniji gledaoci, a tu kao nešto glume pažnju.Veća je korist od one dečurlije, skupljača lopti iza gola, nego tih ,,sudija".
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Zaključana tema