FK VOJVODINA - Radnički Niš (31. kolo) 4:0 (4:0)

Korisnikov avatar
Grof Žekula
Administrator
Postovi: 2658
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 10:25 pm
Lokacija: Bulevar

FK VOJVODINA - Radnički Niš (31. kolo) 4:0 (4:0)

Post od Grof Žekula »

Nenad Lalatović za Zvanični sajt napisao:Priliku da još jednom pobedom obraduju svoje navijače, crveno-beli će imati već u subotu protiv Radničkog.

- Kao trener, ne volim kada se sa jednom ekipom sastajemo dva puta za tako kratko vreme. U Nišu smo ih pobedili sa 0:3 i sada svi misle da će ovde biti lako. Međutim, nama će ova utakmica biti teža, zato što Radnički ove polusezone igra mnogo bolje na gostujućem terenu. Kod kuće oni moraju da napadnu i tu imaju problem, ali u gostima igraju na kontru, koju izvode jako dobro, pošto imaju brza krila i vrlo dobrog špica. Ekipe se dobro poznaju, a do pobede će doći tim koji bude bolje ušao u utakmicu i pokaže veću želju za pobedom. Ja se nadam da ćemo to biti mi – rekao je Lalatović.

Utakmica između Vojvodine i Radničkog u 31. kolu Super lige odigraće se u subotu na stadionu “Karađorđe”, sa početkom u 15 časova.
Korisnikov avatar
Jan
Postovi: 374
Pridružio se: Pon Jan 24, 2005 12:18 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: FK VOJVODINA - Radnički Niš (31. kolo), subota 16.04. u

Post od Jan »

Grof Žekula napisao:
Nenad Lalatović za Zvanični sajt napisao:Priliku da još jednom pobedom obraduju svoje navijače, crveno-beli će imati već u subotu protiv Radničkog.

- Kao trener, ne volim kada se sa jednom ekipom sastajemo dva puta za tako kratko vreme. U Nišu smo ih pobedili sa 0:3 i sada svi misle da će ovde biti lako. Međutim, nama će ova utakmica biti teža, zato što Radnički ove polusezone igra mnogo bolje na gostujućem terenu. Kod kuće oni moraju da napadnu i tu imaju problem, ali u gostima igraju na kontru, koju izvode jako dobro, pošto imaju brza krila i vrlo dobrog špica. Ekipe se dobro poznaju, a do pobede će doći tim koji bude bolje ušao u utakmicu i pokaže veću želju za pobedom. Ja se nadam da ćemo to biti mi – rekao je Lalatović.

Utakmica između Vojvodine i Radničkog u 31. kolu Super lige odigraće se u subotu na stadionu “Karađorđe”, sa početkom u 15 časova.

15h ???
VOŠA ZAUVEK !!!
Korisnikov avatar
salefkv
Postovi: 592
Pridružio se: Sre Avg 01, 2012 11:28 am

Re: FK VOJVODINA - Radnički Niš (31. kolo), subota 16.04. u

Post od salefkv »

Jedna zanimljivost, Meri bi konacno trebalo da dobije neku minutazu... Lalat mu je obecao da ce igrati protiv Radnickog ako da gol Backoj :D

Slika
ultra komsa
Postovi: 396
Pridružio se: Pet Maj 03, 2013 9:37 pm

Re: FK VOJVODINA - Radnički Niš (31. kolo), subota 16.04. u

Post od ultra komsa »

Podrska za brata crnog! Ocekujem od 0-2 gola maksimalno.
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: FK VOJVODINA - Radnički Niš (31. kolo), subota 16.04. u

Post od naseljekolumbija »

salefkv napisao:Jedna zanimljivost, Meri bi konacno trebalo da dobije neku minutazu... Lalat mu je obecao da ce igrati protiv Radnickog ako da gol Backoj :D
Sansu je odavno zasluzio s' obzirom da oni koji su igrali ove sezone u napadu nisu nista bolji od njega.
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: FK VOJVODINA - Radnički Niš (31. kolo), subota 16.04. u

Post od ssnigd »

Bilo bi lepo da dobije priliku i da vidimo zna li ili ne zna, pa da prestane ova fama oko njegovog imena. Nazalost ono malo sto sam ga gledao mi ne uliva poverenje, daleko od lopte, uvek su stoperi brzi od njega, da li pje ovreda ostavila traga ili ne, ne znam, no to su samo prijateljske.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
severozapad
Postovi: 611
Pridružio se: Sre Nov 10, 2010 3:23 pm
Lokacija: Liman 4

Re: FK VOJVODINA - Radnički Niš (31. kolo), subota 16.04. u

Post od severozapad »

Svaka decku cast na trudu posle te povrede i na tome sto je hteo da igra i kad su mu govorili da ostane jos malo da odmara.
I ja zelim da ga vidim na terenu malo jer ne verujem da je toliko los.
Ono sto se meni ne svidja je to eksponiranje na fb i iznosenje tako nekih dogovora sa trenerom u vidu statusa.
Kapiram da ga boli sto jos nije dobio posteno sansu i to je svima zao ali mislim da je i ranije prema igracima bilo nepravednih odluka ali nisu odlazili pravo na fb i ostavljali tako neke pasivno-agresivne poruke. Ne mislim konkretno na ovo nego na nesto od ranije gde je psovao u neodredjenom pravcu a u stvari se zna na koga se odnosi.
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: FK VOJVODINA - Radnički Niš (31. kolo), subota 16.04. u

Post od Milan »

ssnigd napisao:Bilo bi lepo da dobije priliku i da vidimo zna li ili ne zna, pa da prestane ova fama oko njegovog imena.

Ako i dobije priliku, tesko da ce nesto pokazati. Retki su igraci, i to u svetskim okvirima, koji eksplodiraju posle jedne-dve prilike i tako izbore sebi mesto u timu- kao, na primer, Asceric :mrgreen: . Ovo davanje sanse od po poluvreme na svakih par meseci je cista zajebancija ovog momka i nista drugo. Ja ga gledao nisam, pa ne mogu da sudim o njegovim mogucnostima (ne iskljucujem da je prevara), ali tesko da mogu i oni koji mu postenu priliku nisu ni dali...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
madda fakka
Postovi: 1114
Pridružio se: Sre Jun 04, 2008 7:15 pm
Lokacija: Adice

Re: FK VOJVODINA - Radnički Niš (31. kolo), subota 16.04. u

Post od madda fakka »

proklet vam bio termin sta ce nam reflektori??? J.. vas el komunistiko!!!
I Bog je Slaninar...
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: FK VOJVODINA - Radnički Niš (31. kolo), subota 16.04. u

Post od Radoye »

Ocel' biti negde prenosa?
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: FK VOJVODINA - Radnički Niš (31. kolo), subota 16.04. u

Post od Milan »

RTV prenosi...
POŠTO OBRAZ ???!!!
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: FK VOJVODINA - Radnički Niš (31. kolo), subota 16.04. u

Post od recni galeb »

Lazica Bakmaz, jos jedan razlog zasto treba doci na stadion! :D
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: FK VOJVODINA - Radnički Niš (31. kolo), subota 16.04. u

Post od Radoye »

Hvala Milane & RG! :lala:


Ma dobar je Bazo Lakmaz :mrgreen: on je jedini sportski komentator u zemlji koji iskreno navija za Vosu!

(Ono, jes' da mu je stil komentarisanja takav da se posle utakmice osecas ko da si popio pola kila bensedina, al' jebiga...)
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
ДушанСП
Postovi: 712
Pridružio se: Uto Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: FK VOJVODINA - Radnički Niš (31. kolo), subota 16.04. u

Post od ДушанСП »

4:0 а да се нисмо ни ознојили,ово је оно кад те хоће :D
Korisnikov avatar
salefkv
Postovi: 592
Pridružio se: Sre Avg 01, 2012 11:28 am

Re: FK VOJVODINA - Radnički Niš (31. kolo), subota 16.04. u

Post od salefkv »

Sjajan rezultat, necu da mracim ali sramno je sta Meriju rade, obecaju ako da gol da ce igrati a onda ga nema ni u protokolu dajte vise da ga vidimo na delu i okoncamo dramu vezanu za njega...
Zaključana tema