FK VOJVODINA - Radnički Niš (31. kolo) 4:0 (4:0)

vdn slaninar
Postovi: 985
Pridružio se: Pet Mar 30, 2012 9:46 am

Re: FK VOJVODINA - Radnički Niš (31. kolo), subota 16.04. u

Post od vdn slaninar »

Stamenic igra mnogo zrelije nego letos kad je igrao kod Zagorcica.Zna tacno sta treba da radi i to i uradi ,korisno za igru,treba mu vise prostora da bi postao ozbiljan igrac.Ne mogu da verujem da ne mozemo da afirmisemo bar njega i Zlicica za sledecu sezonu,to bi nam mogla biti najveca pojacanja uz ostanak Melega.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: FK VOJVODINA - Radnički Niš (31. kolo), subota 16.04. u

Post od Turija »

Još malo utisaka koje treba pomenuti, radi bolje budućnosti, posle fantastičnih 4:0.
Generalno, došli smo do ovog rezultata i boljih igara pojedinaca zahvaljujući jedino Melegu.Da nije njega patili bi se sa dovedenim igračima, gde smo brojčano ,,prepojačani", a kvalitetno malo, osim u visini ekipe.
Ta brojka se loše odrazila na naše mlade igrače, tako da ih je mnogo udaljila od Prvog tima i klupe za rezervne igrače.Isto tako i dovedene igrače od svojih pozicija, najočitije bekovske i stoperske.Tako da, recimo, imamo 2 desna beka na spisku, a to mesto igra stoper, u čemu dobijamo na visini i čvrstini, ali gubimo ofanzivu po tom boku.Malbašić ostaje usamljen i ne doprinosi našim očekivanjima.
Na drugoj strani Trujić ima obezbeđeno mesto u prvoj postavi, iako je u pitanju igrač skromnih kvaliteta, jedino je podigao brzinu na levom boku, što se mora reći da je postala relativna opasnost po protivničku odbranu, jer mi brzog igrača nemamo, što se delom može reći i za Malbašića.
C-for je totalni promašaj i štetan po Klub, jer je zatvorio napredak Pavkovu, a Merija poslao na tribine, dok je Ćurko opravdano poslat na kaljenje u Proleter, a neopravdano Zličić (zbog zimus premnogo dovedenih veznih igrača).
U međuvremenu pojavi se taj mladi talentovani c-for, koji će biti predaleko i od klupe, jer je sada ,,red"" davati šansu starijim omladincima (npr Stameniću, a trebao bi i Desančiću, pa Zličićima, pa...i onda nema mesta za sve).
Tako dolazimo da se ad hok prva ekipa tumba na nelogičan način, pa Lakićević i Milinković idu na tribine, povremeno miksujemo stopere, pa Maksa nema mesta u vezi, pa Mićić, pa Jovačić, pa Sekulić (koji je pozitivno promenio način fudbalskog razmišljanja), a sve ih je podigao Meleg, za kojeg i takvog nema mesta 90 minuta na terenu.
Šta hoću reći?Previše se luta i to nerezonski.Ja sam, još za vreme priprema u Turskoj, napisao da se jako dugo trebati da se iskristališe naša prva postava (jer su igrači sličnih kvaliteta i niko ne odskače nečim posebnim, da bi se ustalio u timu).Na kraju, ipak je Meleg spasao tim loših rezultata, a stigao je zimus (sa Stepijem), kao nepoželjan od onih koji kreiraju prelazni rok i takmičarsku ekipu.
No dobro, svaka se škola plaća, samo da ne bude preskupa za Vošu, jer premale su šanse za napredak talentovanih omladinaca, a oni su stvarna budućnost Kluba - igračka i finansijska.
Mislimo o tome. :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9554
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: FK VOJVODINA - Radnički Niš (31. kolo), subota 16.04. u

Post od Voja »

E ovako... juce se igrala utakmica svih utakmica... kao i uvek,ceo grad bruji o tome... kako sacuvati klince? Sve i da ne zele,ipak kada svi pricaju o utakmici svih utakmica,zainteresovalo bi i njih. I onda gledajuci nasu satnicu,pravim "pakleni plan" :mrgreen: Ima emotivno da se istrosimo vec do 17h :mrgreen: I tako i bi. Spremim jedno malo iznenadjenje za njih,najavim im utakmicu recima "gledamo Vosu danas,pocepacemo Nislije,gledamo fudbal,onaj antifudbal posle neka gledaju ostali" :mrgreen: Posle rucka,na sto stize specijalno iznenadjenje,i vec tada sam u njihovim ocima video da je to poseban dan jer... igra Vosa :cheers: Uzivali smo tih sat vremena posle rucka,slikali se,jeli,pricali o Vosi... a onda utakmica... Klinci navijaju,meni srce puno,pa jos i goleada... cak i Lazo kao da oseti... i njemu podrhtava glas posle svakog gola... trebalo bi iseci i spojiti u celinu njegove komentare posle golova Sampdoriji i ovih juce :thankyou: Rezultat mi je bio jako bitan juce i eto dosao je,pogodilo se... zao mi je samo sto nije stigao i peti,jer se pevalo "5 komada,5 komada...".Nema veze,i ovako je sve delovalo spektakularno,iako je u pitanju obican dan,obicna utakmica... I dok je vecina sugradjana oko 18h bila uz Arenu,dvoristem se culo sutiranje fudbalske lopte uz povike: "Meleg... Rosic.. Puskaric...". Posle smo samo na sve dodali i jagodu na tortu,tj.gledali smo snimak Kahrimanove intervencije i smejali se. USPEO SAM!!! :lala:

Slika



:cheers:
Poslednja izmena od Voja u Ned Apr 17, 2016 9:59 am, izmenjeno 1 put ukupno.
Slika
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: FK VOJVODINA - Radnički Niš (31. kolo), subota 16.04. u

Post od recni galeb »

Srecom mi taj problem nemamo...
Pita neki cica na sredini zapada nesto oko pocetka gledanja el comunistica, :shock: a moj mali mu se nadoveze sa pricom da ce rado gledati snimak, vise puta, kada se na njemu obrusi stadion i zatrpa komplet :shit: u tu rupu...
Ljubi ga tata tolerantna! :mrgreen:
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: FK VOJVODINA - Radnički Niš (31. kolo), subota 16.04. u

Post od Turija »

Sjajni klinci :!:
Vojo, rečni galebe :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
CRD FCV
Postovi: 1458
Pridružio se: Pon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: FK VOJVODINA - Radnički Niš (31. kolo), subota 16.04. u

Post od CRD FCV »

После дужег временског периода Пушкарић у првој постави и баш на ту утакмицу не могу да одем. И још горе да буде по мене он да гол.
Утисак утакмице ми је дефинитивно то што смо коначно дали гол из корнера, и то не један него два комада. Дефинитивно утакмица која је донела пуно лепих утисака, само ето штета што је термин био као да су циљали на што мању посету.
Сад утакмицу по утакмицу па и та Европа да се угледа.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9554
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: FK VOJVODINA - Radnički Niš (31. kolo), subota 16.04. u

Post od Voja »

CRD FCV napisao:
Утисак утакмице ми је дефинитивно то што смо коначно дали гол из корнера, и то не један него два комада.
Sekulic je i prosli put iz identicno izvednog kornera dao gol ako se dobro secam... bas sam se za vreme meca pitao kakvi su to golmani kojima igraci iz peterca daju golove,na drugoj stativi prilikom kornera :frown:
Slika
Korisnikov avatar
Del_Boske
Postovi: 365
Pridružio se: Ned Apr 25, 2010 1:30 am

Re: FK VOJVODINA - Radnički Niš (31. kolo), subota 16.04. u

Post od Del_Boske »

Колико је ова утакмица тј. ово прво полувреме права слика Војводине, а колико последица доброг дана и незаинтересованости противника?
Видећемо ускоро...
CRD FCV
Postovi: 1458
Pridružio se: Pon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: FK VOJVODINA - Radnički Niš (31. kolo), subota 16.04. u

Post od CRD FCV »

CRD FCV napisao:Sekulic je i prosli put iz identicno izvednog kornera dao gol ako se dobro secam... bas sam se za vreme meca pitao kakvi su to golmani kojima igraci iz peterca daju golove,na drugoj stativi prilikom kornera
Истина, превидео сам тај његов погодак. Ето, у последње две утакмице три гола из корнера, охрабрујуће могло би се рећи.
Korisnikov avatar
angua
Postovi: 244
Pridružio se: Uto Okt 05, 2010 12:07 pm
Lokacija: negde u kosmosu

Re: FK VOJVODINA - Radnički Niš (31. kolo), subota 16.04. u

Post od angua »

Mene je odusevio Melegov prijem lopte spoljnom u vazduhu tokom prvog poluvremena. Uzivanje je gledati čoveka koji zna da igra.
Korisnikov avatar
laki
Postovi: 1974
Pridružio se: Ned Dec 05, 2010 1:51 pm
Lokacija: Podbara

Re: FK VOJVODINA - Radnički Niš (31. kolo) 4:0 (4:0)

Post od laki »

Koliko u ekipi znaci igrac koji je prebrutalan na prekidu. Meleg i sa viskom kilograma i totalno nespreman je jedan od najzasluznijih za dve pobede koje smo ostvarili.
Prodaja Stanisavljevica je bio najgori potez moguc, ali nas je usralo da je Meleg bas jako solicdno dobra zamena za njega.
NE SMEMO DA GA PRODAMO NI PO KOJU CENU DOK NE ODIGRA BAREM CELU SLEDECU SEZONU U VOSI!

Cestitke igracima na igri i rezultatu.
Slika
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: FK VOJVODINA - Radnički Niš (31. kolo) 4:0 (4:0)

Post od Marcello »

Meni je strašno čudno, da ekipa, koja je stvarala 0 šansi po utakmici, u poslednja 3 kola postigne 10 golova. Hmmm, odjednom se momci setiše, da znaju da igraju fudbal.

Kako mi sve to smrdi, od glave do pete :frown:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
carlons
Postovi: 182
Pridružio se: Uto Sep 22, 2009 9:32 pm
Lokacija: Detelinara

Re: FK VOJVODINA - Radnički Niš (31. kolo) 4:0 (4:0)

Post od carlons »

Ova utakmica samo pokazuje koliko u našem propalom fudbalu znači kada u timu postoji igrač koji može da odigra solidnu klasičnu desetku.
Korisnikov avatar
ДушанСП
Postovi: 712
Pridružio se: Uto Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: FK VOJVODINA - Radnički Niš (31. kolo) 4:0 (4:0)

Post od ДушанСП »

Marcello napisao:Meni je strašno čudno, da ekipa, koja je stvarala 0 šansi po utakmici, u poslednja 3 kola postigne 10 golova. Hmmm, odjednom se momci setiše, da znaju da igraju fudbal.

Kako mi sve to smrdi, od glave do pete :frown:
Чукарички који целу сезону игра променљиво бије све пред собом,партизан туче све пред собом...а тек Спартак.
Korisnikov avatar
laki
Postovi: 1974
Pridružio se: Ned Dec 05, 2010 1:51 pm
Lokacija: Podbara

Re: FK VOJVODINA - Radnički Niš (31. kolo) 4:0 (4:0)

Post od laki »

Ej, ljudi, ali mi smo nanizali 6 pobeda i remi na kraju prvog dela. Onda su otisli najbolji igraci i dovedeni neki drugi. Da se ne lazemo, da Meleg nije proradio, mucili bismo se mi i sada da dodjemo do i jednog gola a kamoli do pobede. Nemojte da tripujete kako nam se neko kao sklanja i tako to. Meleg jednostavno kad izvodi korner, jako smo opet opasni, jer u skoku imamo par visokih igraca koji znaju da nabodu loptu glavom gde treba.
I nemoj sada da zaboravimo i kako smo prokockali neke bodove do sada. Evo cega se ja secam: Rasa promasio loptu na Banjici pri rezultatu 1 2 i tad smo primili gol u nadoknadi za 2 2. Zatim je Micic driblao protiv Spartaka kad smo dobili gol. Zatim je Micic dao i neki auto gol, vise se i ne secam protiv koga. Igrali smo protiv cigana, koji su realno, u boljoj formi od nas, iako to nisu pokazali, ali ja bih pre te tekme , iskreno, potpisao oberucke neresen rezultat.

Tako da ajde malo da iskuliramo sa tim nekim indicijama kad je Vosa u pitanju. Ok je prvo gledati u svoje dvoriste, ali mislim da to sto smo pobedili 3 tekme za redom nije nista nenormalno, pogotovo kad ti Meleg onako proradi i igra sve bolje. Jos da ima kondicije... Da me neko ne shvati pogresno, ali taj tip igraca kao sto je on mislim da moze biti korisniji cak i od Comija. Plus su se i Trujic i Sekulic nesto napalili, bas idu uzlalznom putanjom sto se forme tice. Ne znam samo zasto je Malbasic bolji od Babica, ali ok, necu sada da duzim previse.

Eto... :cheers:
Slika
Zaključana tema