FK VOJVODINA - FK Voždovac (30. kolo) 2:1

User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2674
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

FK VOJVODINA - FK Voždovac (30. kolo) 2:1

Post by Grof Žekula »

N13 wrote:Otvorite temu za meč u nedelju... Poslednje kolo pred plej of, dosta važan meč. Bilo bi besmisleno da posle punog Karađorđe opet bude 500 ljudi.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1453
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: FK VOJVODINA - FK Voždovac (30. kolo), nedelja u 16h

Post by Neizlecivi »

Poslednje kolo ovog dela, posle prve pobede u 2016. godini... Od nama bitnih utakmica ekipe ispred nas igraju ovako :

Rad - Radnicki Nis (2 boda vise od nas)
Borac (5 bodova ) - Zvezda
Spartak - Cukaricki (10 bodova )
Partizan (11 bodova) - Mladost.

Bodovi se dele nakon ovog kola, tako da je maksimim koji nam neko moze bezati - Partizan za 7 bodova. Nama ostaje da ispratimo ovo prvenstvo do kraja... Sto se mene tice, ispraticu ga onako kako sam i poceo, bez nekih velikih nadanja. Sa srecom nakon pobede, bez preteranih emocija nakon poraza i lepim razocaranjem u upravu. Vidimo se u nedelju!

Evo i konferencije

[video]https://www.youtube.com/watch?v=-Gb0zR3yQEg[/video]
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8809
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: FK VOJVODINA - FK Voždovac (30. kolo), nedelja u 16h

Post by Radoye »

Neizlecivi wrote: Sa srecom nakon pobede, bez preteranih emocija nakon poraza i lepim razocaranjem u upravu.
:lala: :klanjanje:

Davno nisam video bolji opis trenutnog stanja u i oko naseg kluba.

A ovo sto se tice 500 gledalaca, to je garant. I mi smo se profinili pa nam se u zadnje vreme dize samo na crne i crvene... :frown:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
salefkv
Posts: 594
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: FK VOJVODINA - FK Voždovac (30. kolo), nedelja u 16h

Post by salefkv »

Bice prenosa na RTV 1, znaci nereseno u najboljem slucaju i to pod uslovom da imamo igraca vise ili nam se svira nepostojeci penal :D

Salu na stranu, ocekujem sigurnu pobedu. Ne zbog naseg (ne)kvaliteta nego zato sto uvek kad treba za Evropu igraci se naloze i pruzaju maksimum, verujem da ce tako biti i u nedelju...
User avatar
Turija
Posts: 10623
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: FK VOJVODINA - FK Voždovac (30. kolo), nedelja u 16h

Post by Turija »

Lalatoviću, sklanjaj Ašćerića s terena, daj Pavkova, inače ćemo i ovu utakmicu prokockati u finišu.Ko će ti dati gol - Ašćerić drvo?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: FK VOJVODINA - FK Voždovac (30. kolo), nedelja u 16h

Post by Beonic »

Turija wrote:Lalatoviću, sklanjaj Ašćerića s terena, daj Pavkova, inače ćemo i ovu utakmicu prokockati u finišu.Ko će ti dati gol - Ašćerić drvo?
Sva sreca pa je Pavkov rasni strelac i nije drvo. :frown:
User avatar
Turija
Posts: 10623
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: FK VOJVODINA - FK Voždovac (30. kolo), nedelja u 16h

Post by Turija »

Beonic wrote:
Turija wrote:Lalatoviću, sklanjaj Ašćerića s terena, daj Pavkova, inače ćemo i ovu utakmicu prokockati u finišu.Ko će ti dati gol - Ašćerić drvo?
Sva sreca pa je Pavkov rasni strelac i nije drvo. :frown:
Vidi, za Ašćerića jeste rasni strelac i po kretanju, i po osećaju, i u skoku.
No dobro, sačuvasmo u finišu tu minimalnu pobedu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1263
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: FK VOJVODINA - FK Voždovac (30. kolo), nedelja u 16h

Post by MiSmoFKV! »

Turija wrote:
Beonic wrote:
Turija wrote:Lalatoviću, sklanjaj Ašćerića s terena, daj Pavkova, inače ćemo i ovu utakmicu prokockati u finišu.Ko će ti dati gol - Ašćerić drvo?
Sva sreca pa je Pavkov rasni strelac i nije drvo. :frown:
Vidi, za Ašćerića jeste rasni strelac i po kretanju, i po osećaju, i u skoku.
No dobro, sačuvasmo u finišu tu minimalnu pobedu.
I plus je mlađi.
carlons
Posts: 182
Joined: Tue Sep 22, 2009 9:32 pm
Location: Detelinara

Re: FK VOJVODINA - FK Voždovac (30. kolo), nedelja u 16h

Post by carlons »

Potpuno zaslužena pobeda. Meč je mogao (i trebao) biti rešen još u prvom poluvremenu sa bar 4 gola u protivničkoj mreži.
CRD FCV
Posts: 1559
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: FK VOJVODINA - FK Voždovac (30. kolo), nedelja u 16h

Post by CRD FCV »

Добро одиграна утакмица. У друго полувреме смо ушли уплашено и дошло је до конфузије које срећом противник није умео да казни. Кордић умало да трећу утакмицу за редом прође без гола.
Мићић одиграо врло добро, чак бих рекао најбољи играч на терену данас. Штета што Мелег нема снаге за 90 минута, евидентна је разлика на терену са њим и без њега.
Добар резултат са комбинованим саставом.
Сад нас чека борба за Европу, неће бити лако.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1453
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: FK VOJVODINA - FK Voždovac (30. kolo), nedelja u 16h

Post by Neizlecivi »

Ne znam dal sam ja bio toliko gluv celu tekmu, ili mozda corav, ali posle ovoga mi se cini da mogu lakse da svarim ekser nego ekipu koja stoji iza zastave "ENAC". Mozda i gresim, ako je tako izvinjavam se, ali nije mi jasno da neko dodje na tekmu da bi 90 minuta psovao majku svom igracu i u svakoj drugoj akciji vikao "Je*em ti majku Micicu, izadji napolje sam". Konstantno, bez prestanka. Sto se mene tice, neka se vredja uprava, pa i trener , zabole me. Nije mi normalno da se na ovaj nacin to radi igracu koji nije pokazao nepostovanje kluba. Umem i ja da opsujem naseg, ali nikad ovako, 90 minuta konstantno bez obzira na dobar ili los potez.

Sto se tice tekme, lose drugo poluvreme, ali opet dosta je lepo izgledalo to u napadu na trenutke. Prvo poluvreme dobro. Mislim da je Lalat promasio izmene i trebao vaditi Sekulica i Micica, posto su izgubili malo snage pred kraj. Dok je bas dobro odigrao Trujic, ali opet malo zezne zavrsnicu... Elem,posle ovog dela, ceka nas bas zeznut drugi, gde cemo morati samo tako da cupamo, ne bi li se dokopali neceg vise od blata Super lige...
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: FK VOJVODINA - FK Voždovac (30. kolo), nedelja u 16h

Post by madda fakka »

Tekma tipičan SLS mulj, Mićić i dalje govedo koje gleda kuda se lopta kotrlja.
I Bog je Slaninar...
srdjansrdjan
Posts: 10
Joined: Sat Jul 07, 2012 8:44 pm

Re: FK VOJVODINA - FK Voždovac (30. kolo), nedelja u 16h

Post by srdjansrdjan »

Micic je direktan krivac za min 5 izgubljenih bodova + dobio jako bezobrazan crveni karton. Danas ocajan, skocio 15 puna na loptu ona ga 13 puta preletela. Pogodila ga lopta u ledja jer ne zna gde se nalazi. Pogresio bar 5 6 puta u dodavanju na nasoj polovini. Dva igraca napadaju protivnika on se ukljuci zasmeta svom i on prodje svu trojicu. U 80 % situacija stoji ne zna sta radi na terenu.Posle svakog dobrog poteza usledio je los. Uzeo loptu istrcao po levoj strani i napravio faul a on vodio loptu. Znaci samo trci kao govedo na terenu. Promenio ko zna kolko timova i sad dosao kod nas da se glupira. Nije on igrac od 19 god pa da gresi da uci da igra fudbal on je iskusan igrac koji o fudbalu pojma nema.Nije ni cudo sto ga prozivaju....
User avatar
Djisa
Posts: 1200
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: FK VOJVODINA - FK Voždovac (30. kolo), nedelja u 16h

Post by Djisa »

Neizlecivi wrote:Ne znam dal sam ja bio toliko gluv celu tekmu, ili mozda corav, ali posle ovoga mi se cini da mogu lakse da svarim ekser nego ekipu koja stoji iza zastave "ENAC". Mozda i gresim, ako je tako izvinjavam se, ali nije mi jasno da neko dodje na tekmu da bi 90 minuta psovao majku svom igracu i u svakoj drugoj akciji vikao "Je*em ti majku Micicu, izadji napolje sam". Konstantno, bez prestanka. Sto se mene tice, neka se vredja uprava, pa i trener , zabole me. Nije mi normalno da se na ovaj nacin to radi igracu koji nije pokazao nepostovanje kluba. Umem i ja da opsujem naseg, ali nikad ovako, 90 minuta konstantno bez obzira na dobar ili los potez.

Sto se tice tekme, lose drugo poluvreme, ali opet dosta je lepo izgledalo to u napadu na trenutke. Prvo poluvreme dobro. Mislim da je Lalat promasio izmene i trebao vaditi Sekulica i Micica, posto su izgubili malo snage pred kraj. Dok je bas dobro odigrao Trujic, ali opet malo zezne zavrsnicu... Elem,posle ovog dela, ceka nas bas zeznut drugi, gde cemo morati samo tako da cupamo, ne bi li se dokopali neceg vise od blata Super lige...
Micic je drvo!
Ne zasluzuje dres Vose!
Jedino je Lalatovic koji ga je doveo veci magarac od njega!
Pa da se ne ljubimo!
vdn slaninar
Posts: 997
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: FK VOJVODINA - FK Voždovac (30. kolo), nedelja u 16h

Post by vdn slaninar »

Posle duzeg vremena na trenutke smo igrali fudbal,bilo je malo tempa,ideje,akcije narocito u prvom poluvremenu.Meni smo mi najveci utisak,kad pobedjujemo nema postova na forumu,ocigledno nam pljuvanje mnogo bolje ide.Ne vidim razlog stvaranja novog dezurnog krivca,licne frustracije leciti na svom igracu mi je van pameti.Micic ima svoje i prednosti i mane u odnosu na Maksu i Sekulu,ni jedan ne odskace kvalitetom da se kaze e on je najbolji.Micic verovatno igra zbog svoje fizicke konstitucije,visine i duel igre,tu je mnogo bolji od njih,pravi dosta gresaka u igri tu je slabiji.Mnogo mi je veca nejasnoca sto smo dovodili Ascerica,stvarno ne pokazuje da je napadac za nas.Ako Pavkov i Meri nisu dovoljno dobri onda je trebalo pustiti nekog klinca(npr. Curko ili Krstevski)da igra qa a ne dovoditi jos goreg.
Locked