FK VOJVODINA - FK Voždovac (30. kolo) 2:1

Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: FK VOJVODINA - FK Voždovac (30. kolo), nedelja u 16h

Post od Turija »

Preterujete u vezi Micica i delim misljenje sa vdn slaninarem. Nije Micic najgori. Ima cudnih gresaka za iskusnog igraca, ali i dobrih intervencija.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
laki
Postovi: 1974
Pridružio se: Ned Dec 05, 2010 1:51 pm
Lokacija: Podbara

Re: FK VOJVODINA - FK Voždovac (30. kolo), nedelja u 16h

Post od laki »

Mogu da shvatim da taj Micic igra samo ako su svi stoperi ostali gripozni sa temperaturom ne manjom od 39,5. Iskreno, nisam ga prozivao, ali isto me tako, iskreno, zabole patka jer je isprozivan. Zao mi je sto Lalat nije sa nase strane terena, jer bih ga licno ja prozivao celu tekmu jer Micic igra. Bukvalno mu ne bih dao mira, pa neka se nervira jer ga j***mo celu tekmu.
A za to sto mu Asceric igra...MAJKO SVETA?! Sta taj decko radi u fudbalu? Ko njega dovede u Vosu?

I jos me samo zanima da li je Maksa odmarao zbog kartona ili zbog Micica.

Zadovoljan sam pobedom, zadovoljan sam i igrom, ali ljudi, ovo je Vozdovac. Sta treba da pucam od srece jer smo dobili prvu tekmu na Karodjordju ovog proleca??

Neizlecivi, ok je sto nekog ne mozes da svaris ili ne, zaista je ok sto ti je smetalo prozivanje Micica, ali pruzena je podrska svakom ko je to zasluzio. I svaki put je tako. A ako neko igra u prvih 11 i zauzima mesto jednom od najboljih igraca u ekipi jer se doticni j**e sa trenerom ili zbog neceg drugog, onda je po meni sasvim ok da se takav lik proziva i da se zna da ce tako proci svako ko igra preko veze u Vosi.
Micicu ovo prozivanje od strane onog koji je to radio nije zbog ove tekme, vec zbog Spartaka, zatim onog autogola, pa onda i crvenog kartona, kao i zbog toga sto je imao niz losih utakmica a konstantno forsiran i zauzimao mesto jednom Novici, koji je i po nama svima, za sada, najbolji igrac Vose ove sezone, barem kako kaze glasanje.

Da ne duzim, vec sam solidno smorio, cestitke igracima, a pogotovo Sekulicu kod koga se vidi veliki pomak u igri, kako u defanzivi tako i u ofanzivi. Defanzivu je popravio, postao dosta cvrsci i otresitiji, uzima dosta lopti na tekmama. Sto se ofanzive tice, malo gresi, daje dobre pasove i ne gresi cesto. Sasvim dovoljno. Samo da tako ostane, tj samo neka nastavi da napreduje.

Jedva cekam da se Peric vrati, onaj Kordic...Majko sveta...
Slika
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: FK VOJVODINA - FK Voždovac (30. kolo), nedelja u 16h

Post od Neizlecivi »

Koliko ja znam, Maksa ima kartone, a Jovancic je povredjen.
Ne branim Micica, imao je kriminalne poteze, ali ne moze mi biti ok da se celu utakmicu vredja na taj nacin da mu se psuje majka i 90minuta se vice izadji sa terena. Pomislicu da nismo daleko od blizanackog skidanja dresova, lupanja samara i slicnog...

I sto se tice Perica, da li se zna koliko mu jos treba za oporavak?
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1970
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: FK VOJVODINA - FK Voždovac (30. kolo), nedelja u 16h

Post od N13 »

Pohvalio bih Pankova danas, par odličnih intervencija (i slanja igrača Voždovca po burek s višnjama).

Micic slab sa loptom, i to baš... procenat uspešnih dodavanja ispod 30%... a to je loše i za ulični fudbal na koji ja ponekad odem. Bez lopte je prosek... ume da pokvari igru protivnika, drži u džepu određene igrače... ali to je nedovoljno za ozbiljan fudbal.

Trujić u sve boljoj formi, i to je ohrabrujuće pred početak plej ofa. Napokon da vidim da neko ume sa loptom trčati po strani... još od Envera tako nešto nisam video.

Babić je lukav, ali često i nevidljiv. Ja tog dečka ne razumem. Vidi se da ume, sećam se i u prvoj polusezoni nekih njegovih poteza koji se retko viđaju u ligi uopšte.. i danas ona stativa šutem spoljnim stopalom.. ja obožavam videti takve poteze. Jednostavno dečko ume, ali to pokaže u svakoj petoj utakmici. Kad bi mogao malo češće tako odigrati, bio bi vrhunski igrač.

Kordić mnogo bolji nego na jesen, pre svega sigurniji... ali opet, jedva čekam Perketa.

Ostali na svom nivou. Sad samo hrabro, početak plej ofa će biti najvažniji. Što više bodova tu da se skupi... jer u poslednja 3 kola, idu 2 gostovanja blizancima. Između ta dva kola je Borac koji će verovatno s nama voditi bitku za poziciju koja nam treba.
Bilo bi lepo da se serija nastavi
Liman 1
Postovi: 77
Pridružio se: Pet Avg 30, 2013 2:31 am

Re: FK VOJVODINA - FK Voždovac (30. kolo), nedelja u 16h

Post od Liman 1 »

Posle pobede u Nišu direktno pripremljene od strane sudija došla je i prva ovogodišnja pobeda na Karađorđu. Bodovi se dele a naša Voša u foto finišu uspeva da izbori evropu. Gomila raspevanih slaninara slavi Lalata i najpošteniju upravu u istoriji kluba.
Gde se izgubila ona Vojvodina koju sam kao klinac zavoleo? :unnormal:
Док гледам тебе у оку моме види се сјај!
Korisnikov avatar
newnowapv
Postovi: 589
Pridružio se: Ned Dec 06, 2009 4:05 pm
Lokacija: Telep

Re: FK VOJVODINA - FK Voždovac (30. kolo), nedelja u 16h

Post od newnowapv »

laki napisao: onda je po meni sasvim ok da se takav lik proziva i da se zna da ce tako proci svako ko igra preko veze u Vosi.
Da, sad smo svima pokazali kako ce proci! Fudbalski svete, plasite se istoka Karadjordja, koji ce vam isprozivati sve zivo i mrtvo za 90 minuta. Daj molim te, tim prozivanjem i j***m keve smo samo mi pokazali kakvi smo. Pa koliko takvih ima kod nas? Boli ih bas patka. Kako je on dosao znamo svi i ne svidja se ni meni ali tim vikanjem necemo nista postici, sta vise, mnogo je iritantno.
Korisnikov avatar
laki
Postovi: 1974
Pridružio se: Ned Dec 05, 2010 1:51 pm
Lokacija: Podbara

Re: FK VOJVODINA - FK Voždovac (30. kolo), nedelja u 16h

Post od laki »

newnowapv napisao:
laki napisao: onda je po meni sasvim ok da se takav lik proziva i da se zna da ce tako proci svako ko igra preko veze u Vosi.
Da, sad smo svima pokazali kako ce proci! Fudbalski svete, plasite se istoka Karadjordja, koji ce vam isprozivati sve zivo i mrtvo za 90 minuta. Daj molim te, tim prozivanjem i j***m keve smo samo mi pokazali kakvi smo. Pa koliko takvih ima kod nas? Boli ih bas patka. Kako je on dosao znamo svi i ne svidja se ni meni ali tim vikanjem necemo nista postici, sta vise, mnogo je iritantno.
Ja nisam vikao, ali to nije poenta. Poenta je da zelim da te pitam: A sta ti predlazes? Da gledam kako mi balvan seta po terenu? Kazem, da sam na zapadu, vredjao bih i tovario Lalatovica, ja prvi, evo javno priznajem. Ne bih ga psovao, ali bih ga tucao u glavu celu tekmu. I glupo mi je kod tovarenja Micica jedino sto su ga psovali, ne volim da psujem ljudima porodicu. A ono ostalo je i vise nego zasluzio.
I pokusaj da ne budes cinican, to je mngo odvratnije od bilo kakvog dobacivanja. Pogotovo kad imas taj nick kakav imas. Ali necu iz pristojnosti prema onima koji vode forum da komentarisem sta mislim o tvom nicku.

Nadam se da je za mene ovde kraj rasprave o dobacivanju balvanu zvanom Micic. ( Ili Kordic, posto smo njega apsolutno svi vredjali i prozivali. Mislim da je sreca njegova sto od njega ima mnogo gorih kao sto je trenutno Micic. )
Slika
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: FK VOJVODINA - FK Voždovac (30. kolo), nedelja u 16h

Post od Neizlecivi »

Ajd ovako, jos jednom da dodam moju misao za kraj.

Nikad ali nikad nisam za vredjanje igraca ili trenera koji nisu pokazali nepostovanje prema klubu. Smeta vam nesto? Smeta vam ustvari sve u klubu ( kao i svima nama).
Micica je postavio na teren Lalatovic, Lalatovica na klupu uprava. Neka se ori UPRAVA NAPOLJE, ako vec svima sve smeta. Ovako vredjamo i ponizavamo ljude, koji to, po meni, nisu zasluzili. E sada dal je lakse i manje rizicno na ovaj nacin vredjati igrace? Naravno da jeste...

Vidimo se ljudi za vikend na Karadjordju! Iskreno se nadam da se uvek mozemo raspraviti ovako, bez nekih zlih misli, jer nam jos samo podele fale...
Korisnikov avatar
newnowapv
Postovi: 589
Pridružio se: Ned Dec 06, 2009 4:05 pm
Lokacija: Telep

Re: FK VOJVODINA - FK Voždovac (30. kolo), nedelja u 16h

Post od newnowapv »

laki napisao:
newnowapv napisao:
laki napisao: onda je po meni sasvim ok da se takav lik proziva i da se zna da ce tako proci svako ko igra preko veze u Vosi.
Da, sad smo svima pokazali kako ce proci! Fudbalski svete, plasite se istoka Karadjordja, koji ce vam isprozivati sve zivo i mrtvo za 90 minuta. Daj molim te, tim prozivanjem i j***m keve smo samo mi pokazali kakvi smo. Pa koliko takvih ima kod nas? Boli ih bas patka. Kako je on dosao znamo svi i ne svidja se ni meni ali tim vikanjem necemo nista postici, sta vise, mnogo je iritantno.
Ja nisam vikao, ali to nije poenta. Poenta je da zelim da te pitam: A sta ti predlazes? Da gledam kako mi balvan seta po terenu? Kazem, da sam na zapadu, vredjao bih i tovario Lalatovica, ja prvi, evo javno priznajem. Ne bih ga psovao, ali bih ga tucao u glavu celu tekmu. I glupo mi je kod tovarenja Micica jedino sto su ga psovali, ne volim da psujem ljudima porodicu. A ono ostalo je i vise nego zasluzio.
I pokusaj da ne budes cinican, to je mngo odvratnije od bilo kakvog dobacivanja. Pogotovo kad imas taj nick kakav imas. Ali necu iz pristojnosti prema onima koji vode forum da komentarisem sta mislim o tvom nicku.

Nadam se da je za mene ovde kraj rasprave o dobacivanju balvanu zvanom Micic. ( Ili Kordic, posto smo njega apsolutno svi vredjali i prozivali. Mislim da je sreca njegova sto od njega ima mnogo gorih kao sto je trenutno Micic. )
Kao prvo, ni jednom recju nisam napisao da si to bio ti, cak sam pisao kao "mi",a ja definitivno nisam bio deo toga, ali jesam deo te iste tribine,ali da, to nije poenta. Tim vikanjem se nece niko skloniti sa terena, i dalje ce setati, to je sigurno, a ja predlazem da procitas jos jednom post Neizlecivog, posto je on sve napisao pre mene. Uprava nam dobra a Micic je kriv sto je jadan dosao da zaradi neke novce...
Kao drugo, to sto ja tako pisem, to je moja stvar, na adminima je da izbrisu, promene nesto ako nije po pravilima.
Kao trece, ja nick mogu imati kakav hocu (a da ne omalozavam ili vredjam bilo koga) i to se tebe ne tice, zaista ne znam zbog cega si uopste zapoceo tu temu.
Previse smo otisli u privatne poruke, i takodje sto se mene tice, ovde je kraj rasprave.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: FK VOJVODINA - FK Voždovac (30. kolo), nedelja u 16h

Post od Radoye »

Istina je samo jedna - Micic je balvan koji je zalutao u fudbal, Lalatovic je prevara od trenera, a uprava nam vecinom navija za crveno-bele ali one iz Beograda.

Mislim da je u ovakvoj situaciji potpuno gubljenje vremena raspravljati o tome koga iz ove ekipe treba vise ili manje prozivati. Sve ih treba prozivati, svi su oni nasa zajednicka sramota.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: FK VOJVODINA - FK Voždovac (30. kolo), nedelja u 16h

Post od Milan »

laki napisao: Pogotovo kad imas taj nick kakav imas. Ali necu iz pristojnosti prema onima koji vode forum da komentarisem sta mislim o tvom nicku.

A sta fali niku, ne kontam?
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
Grouch
Postovi: 206
Pridružio se: Uto Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: FK VOJVODINA - FK Voždovac (30. kolo), nedelja u 16h

Post od Grouch »

Vredjanje sopstvenog igraca tokom utakmice je vrhunski kretenizam i ne mogu da verujem da se o tome uopste raspravlja.Sa severa nisam cuo sta se desavalo na istoku ali verujem da je bilo vredjanja jer se to desavalo i ranije.Vi koji to radite pravite direktnu stetu celoj ekipi na terenu a pogotovo pojedincu kome je to upuceno.Oce neko koga vredjate u toku utakmice igrati bolje ili ce postati jos vise sjeban?Sigurno je da nece bolje igrati.Kao sto je vec neko rekao izgleda da kod nas mora da se izmisli neko zrtveno jagnje pa da se pljuje po njemu.Sta hocete da od Micica napravite novog Supica?Pre utakmice s ciganima nekoliko komentara sa napusavanjem Kordica,covek bude igrac utakmice.Ne secam se da se neko izvinio.Juce Micic medju boljima,u defanzivi verovatno i najbolji od svih,presekao i oduzeo mnogo lopti,verovatno najvise pretrcao,uvek pred protivnikom sa loptom,dobar u skoku...Cak i da je kriterijum za vredjanje losa igra(sto je totalno pogresno) Micic sigurno nije bio ni blizu najlosijeg na terenu nego upravo suprotno.Imao je naravno i gresaka,ko nema,mora da se oslobadja lopte ranije kad ga stisnu da ne bi napravio sranje kao pre koje kolo kad smo primili gol posle njegove greske.Jedina velika zamerka je onaj crveni karton,jer takav idiotluk ne sme da se desava i za to je zasluzio kaznu kluba.Sve ostalo nije zasluzio,pogotovo ne vredjanje jer igrac vredjanje moze da zasluzi jedino na osnovu ponasanja a ne na osnovu igre.Uostalom,jer vam u nasem fudbalu i drzavi sve super i sjajno pa nemate koga da vredjate osim sopstvenih igraca?Smirite se sa tim,vredjajte Karadzice,Terzice,sudije,politicare,protivnicke igrace ako zasluze itd.Za nase igrace maksimalna podrska 90 minuta!
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: FK VOJVODINA - FK Voždovac (30. kolo), nedelja u 16h

Post od Karlsson »

A zašto Lakićević ne igra? Po meni je jedan od najboljih, ako ne i najbolji, a decko ne igra evo koliko već.

I mislim da nije u redu što neki od vas Lalatovića tako lako okrivljuju maltene za sve.

Dok je imao tri nosioca igre (Ivanić, Stanisavljević i Ožegović) bilo je i rezultata. Uprava mu je uzela svu trojicu, prodala za siću i dovela mu nedokazane igrače, igrače kojima nikome ne trebaju i koji su skroz van forme. Naravno sve bez potrošenog dinara.

I onda se od njega očekuje da nastavi tamo gde je stao što je nerealno.

A što ste utakmice tiče, prvo poluvreme je bilo fenomenalno. Kao da sam gledao neki drugi klub i neke druge igrače.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: FK VOJVODINA - FK Voždovac (30. kolo), nedelja u 16h

Post od Radoye »

De necemo sada izmisljati. Stanisavljevic iako je bio ubedljivo nas najbolji pojedinac na volseban nacin je izgubio mesto u timu davno pre nego sto je prodat, ne znam da li je kod Lalata ukupno dve utakmice startovao, sad da li je to Lalatov izbor ili mu je nametnuto i u jednom i u drugom slucaju ide treneru na dusu jer ili ne zna ili nema svoje ja pa mu drugi diktiraju sastav. A u ovom ruku je dovedeno 3-4 igraca cisto na njegov zahtev, rece vec neko da smo postali Borac Cacak B i nije daleko od istine, a slabo se ko od tih novajlija pokazao da ima kvalitet i uglavnom su gori od igraca koje su istisnuli iz tima / koji su poslati na pozajmice / sa kojima je raskinut ugovor.

Nazalost u ovom momentu tesko da ima jedna svetla tacka u klubu koja ne zasluzuje kritike i koju treba isticati za primer, pa je u takvom odnisu snaga Lalatovic (prevara od trenera) jos i dobar.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
laki
Postovi: 1974
Pridružio se: Ned Dec 05, 2010 1:51 pm
Lokacija: Podbara

Re: FK VOJVODINA - FK Voždovac (30. kolo), nedelja u 16h

Post od laki »

Stvarno sam brojao do 100 ali ne ide. Bicu kulturan u svakom slucaju:

Ovaj sa severa sto govori kako nije kul vredjati sopstvene igrace...A kad ste vredjali Supica onda je bilo ok jer ste imali razlog , jel da? Kad je pola stadiona vredjalo Lazetica jer je cigan, onda je to bilo ok jer je cigan? Ne secam se da su ga ljudi branili po forumu. I Micic je, isprovociran, psovao navijace, isto kao sto je i Supic to uradio, ali verovatno je drugacije to sto se Supa uhvatio za muda a ovaj terao doticnog koji ga je prozivao, u pm. I neka je, bas me briga.
Kao sto sam rekao, iako ja to nisam radio, bas me briga sto Micica prozivaju, jer on i sam zna da je ovde dosao preko veze. Lalatovica ne moze niko da proziva sa istoka jer je klupa na kojoj sedi kod zapada, a zasluzio je.
Terzica da prozivamo? Pa prozivao sam ga celu tekmu protiv cigana. Na svakih par minuta, kad se setim, pa mu se najebem majke.
Upravi? Rekao sam na zapadu protiv cigana Scepanovicu da nije sposoban ni za k***c, a kamoli da vodi klub, jer Slaninare izbacuju sa sopstvene tribine.
Koga jos treba? Reci da znam. Kad dodje Karadzic, i njemu cu se najebati majke. A Micica nisam psovao. Sgta se sad svi primate sto ga je jedna osoba prozivala celu tekmu. Lazetica je prozivao ceo stadion, a ne secam se da je nesto uradio da ne postuje klub ili slicno. Daj da se ne zezamo...

Milane...Nista ne fali nicku. Super je.

Sa onim sto mu je nick skroz ok, zaista vise ne zelim da razmenim ni jednu rec, jer mi je cinizam nesto najodvratnije sto postoji.

Umorih se Micica na forumu vise nego kad ga gledam kako veze sa zivotom nema dok je na terenu.

Radoye, skroz se slazem za Stanisavljevica. Na njegovom mestu je igrao uzasni Vukcevic a Stanisavljevic dobijao sansu sa klupe. Momak je bio po meni jedna od najvaznijih figura u timu. Da je u igri bio samo zbog prekida, bilo bi dovoljno, a kamo li sto je osim prekida, mnogo bolji od polovine igraca, minimum. Ali za Lalata je do jaja tad bio Vukcevec. UZAS!
Slika
Zaključana tema