FK VOJVODINA - FK Voždovac (30. kolo) 2:1

Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: FK VOJVODINA - FK Voždovac (30. kolo), nedelja u 16h

Post od Karlsson »

Svejedno, ali je Lalat sa proslogodisnjim timom pravio zavidne rezultate. Pa čak i sa Stanisavljevićem na klupi. Recimo na utakmici sa partizanom se isplatilo što je ušao sa klupe. Svež, odmoran i u dva poteza rešio utakmicu.

Jesu igrači dovođeni po njegovoj želji, ali kada ti je budžet 0 dinara pitanje je kolika je ta želja zapravo ŽELJA. Doveo je tri igrača iz Borca sa kojima je čuda pravio, dakle ne možeš reći da čovek nije imao dobru nameru i da nije želeo najbolje.

Nadam se da će se konačno kockice poklopiti i da je krenulo nabolje.

Bojim se da će pravi raspad usledeti ako ne izborimo Evropu.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: FK VOJVODINA - FK Voždovac (30. kolo), nedelja u 16h

Post od Radoye »

Raspad se vec desio, samo jos uvek niko nije skupio muda da to javno kaze.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: FK VOJVODINA - FK Voždovac (30. kolo), nedelja u 16h

Post od Turija »

Za mene je prvo poluvreme bilo OK, ali smo pali u drugom fizički i motivaciono, individualno i kolektivno, što već postaje pravilo i ozbiljan problem za trenera kojeg ne može da reši izmenama igrača na meču, jer one nisu pravovremene i adekvatne, već šablonske i dogovorene.
Za brigu je kondiciona nespremnost igrača iz koje proističe i psihološka u poslednjoj trećini meča. Mogu da razumem da igrač nema zadovoljavajuću tehničku potkovanost, ali da profesionalni fudbaler nema snage za više od sat vremena, kao i odgovornosti i motiva, to ne mogu nikako, jedino je to moguće ako svako od njih igra preko veze, pa je siguran da mu je obezbeđeno mesto u timu, što je gotovo izvesno danas u Voši, prema onome što vidimo na terenu. Zato je sve manje i manje publike i komentara na navijačkim forumima.
I ovakvi kakvi smo, plasiraćemo se za prvo kolo evropskog takmičenja, ali ćemo se i obrukati tamo, ako se ne promeni način rada u Klubu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Grouch
Postovi: 206
Pridružio se: Uto Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: FK VOJVODINA - FK Voždovac (30. kolo), nedelja u 16h

Post od Grouch »

@laki:ajde lepo ponovo da procitas sta sam napisao da mi ne bi opet izvrtao komentar.Prozivati ili jos gore vredjati sopstvenog igraca usred utakmice zbog lose igre je idiotluk ili najblaze receno kontraproduktivno jer sjebava doticnog igraca,celu ekipu a i tribinu koja ne sluzi za vredjanje domacih igraca.Ponasanje igraca je nesto sasvim drugo,nevezano za prikazano na terenu i po tom osnovu je Supic i zasluzio svo ono napusavanje u vise navrata i to celog stadiona a ne samo severa,kako si napisao.Kordic je bio takodje ranije nesto palamudio,dobio je zasluzeno napusavanje,i to je to,bilo pa proslo,smirio se(valjda).Ali ne lezi vraze,mi imamo strucnjake na forumu koji pred bitnu utakmicu s ciganima Kordica vredjaju,napusavaju,omalovazavaju.Pa cak da su i u pravu kako covek nema pojma,totalni je debilitet sopstvenog igraca ubijati u pojam pred utakmicu.I ko uz k***c takvima Kordic bude najbolji na terenu ali se naravno niko od tih kriticara posle ne oglasava.Ako ste pametni pre utakmice kako ce ko odigrati onda budite pametni i posle kad vidite da ste se zajebali pa to i priznajte.Sto se tice Micica,ako ti tvoj navijac psuje majku celu utakmicu,onako ljudski nemam neke prevelike zamerke ako je istog i otero u pm kao sto kazes.Naravno s profesionalne strane je to njegov idiotluk,ako je to uradio.O cemu mi uopste i raspravljamo,dal je normalno ili nije napusavati domaceg igraca usred utakmice?Stvar elementarne navijacke kulture-maksimalna podrska 90 minuta a posle po zaslugama...
Korisnikov avatar
Bianco Rosso
Postovi: 23
Pridružio se: Pet Avg 30, 2013 11:21 am
Lokacija: Западно од пруге

Re: FK VOJVODINA - FK Voždovac (30. kolo), nedelja u 16h

Post od Bianco Rosso »

Нисам био на текми у недељу, јер нисам био у НС, али пошто сам део екипе коју овде неки ''не могу да сваре'', делимично се и осећам прозваним.

Лично, нисам за то да се наши играчи (какви год балвани били и преко каквих год веза дошли) вређају, а поготово не чланови њихове породице. Никад то нисам радио, нити ћу, али опет, не могу ни да осуђујем оне који то раде, јер сви ми који долазимо да гледамо овај антифудбал и сво то блато око њега, не можемо а да на себе не навучемо извесну дозу фрустрације коју, свако на свој начин, мора да излечи. Ја лично мислим да у преко четврт века колико пратим Вошу нисам гледао горег играча у нашем дресу од тог Мицића (или Мићића, не знам ни како се презива), па ме сад разапните! Наравно, то је утисак на основу 3-4 утакмице у којима сам га гледао... можда већ у плејофу буде коначно показао свој раскалашан таленат који је крио током своје двадесетогодишње каријере играјући за исто толико клубова. Лик се буквално нигде није задржао дуже од годину дана!

А што се тиче екипе и ''зашто вичете Мицићу а не вичете управи, Терзићу, Караџићу...'' - па где баш нас нађе?! Не знам где је тај који то пита био прошлог викенда, али поменута екипа је била на Западу, и то више ка десној половини! При томе не бих тачно могао да се присетим репертоара увреда и вербалног деликта на рачун Творзана :mrgreen: , улажења у клинч са крезубом багром око нас и давања до знања нашој неспособној управи да им се циганија шири и пева по трибини!
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: FK VOJVODINA - FK Voždovac (30. kolo), nedelja u 16h

Post od Neizlecivi »

Evo da se ispravim, ne smeta meni ekipa ENAC, samo ovakve stvari ne mogu da svarim. Zbog toga sam tako odreagovao. Mogu da razumem kad se psuju i prozivjau protivnici i igraci i navijaci, ali na ovaj nacin nasi, to mi nije jasno.
Ajde da prekinemo sada raspravu, ako se moze bez vredjanja na ovaj način nasih igraca super, ako ne nista. Mislim da nas je dovoljno malo da bi preskočili svadjanje i rasprave na ovim nivoima.
carlons
Postovi: 182
Pridružio se: Uto Sep 22, 2009 9:32 pm
Lokacija: Detelinara

Re: FK VOJVODINA - FK Voždovac (30. kolo), nedelja u 16h

Post od carlons »

Bianco Rosso napisao: ...
Лично, нисам за то да се наши играчи (какви год балвани били и преко каквих год веза дошли) вређају, а поготово не чланови њихове породице. Никад то нисам радио, нити ћу, али опет, не могу ни да осуђујем оне који то раде, јер сви ми који долазимо да гледамо овај антифудбал и сво то блато око њега, не можемо а да на себе не навучемо извесну дозу фрустрације коју, свако на свој начин, мора да излечи.
...
Mićić može da bude samo izgovor, eventualno okidač, a frustracija se donosi od kuće.
Korisnikov avatar
Sasa1969
Postovi: 611
Pridružio se: Ned Sep 29, 2013 11:29 pm
Lokacija: Istok

Re: FK VOJVODINA - FK Voždovac (30. kolo), nedelja u 16h

Post od Sasa1969 »

Pre utakmice sa zvezdom bilo je reci da ce Lakicevica doci da gledaju neki predstavnici Standarda iz Lijeza ako se ne varam ?
I onda iznenadjenje Miletic na njegovom mestu ? Hajde mozda je Lalat resio da bunkerisemo takticka zamisao...u Nisu ako se ne varam takodje Miletic i sada protiv Vozdovca oval Milinkovic ?
O cemu se sad ovde radi ? Zasto je momak sada zakucan za klupu i pored dosta dobrih partija ?
Da stvar bude gora po njega uzesmo 7 bodova bez njega u timu.
Slika
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: FK VOJVODINA - FK Voždovac (30. kolo), nedelja u 16h

Post od gospodinFKV »

Liman 1 napisao:Posle pobede u Nišu direktno pripremljene od strane sudija došla je i prva ovogodišnja pobeda na Karađorđu. Bodovi se dele a naša Voša u foto finišu uspeva da izbori evropu. Gomila raspevanih slaninara slavi Lalata i najpošteniju upravu u istoriji kluba.
Gde se izgubila ona Vojvodina koju sam kao klinac zavoleo? :unnormal:
O ovome sam ja pricao kad je poceo prolecni deo. Zaigrace Vosa kao Barsa...do jesenjeg dela, kad ponovo dodje do okrsaja s istim ekipama :)
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: FK VOJVODINA - FK Voždovac (30. kolo), nedelja u 16h

Post od Radoye »

Jebiga ako smo vec zvezdina filijala red je da dozivimo i mi to famozno "zvezdino prolece"... Slika
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Zaključana tema