Radnički Niš - FK VOJVODINA 0:3 (29. kolo)

Korisnikov avatar
Grof Žekula
Administrator
Postovi: 2658
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 10:25 pm
Lokacija: Bulevar

Radnički Niš - FK VOJVODINA 0:3 (29. kolo)

Post od Grof Žekula »

Zvanični sajt napisao:LALATOVIĆ: MOŽEMO, A I MORAMO DO POBEDE

Uoči gostovanja njegovog tima u Nišu, šef stručnog štaba Vojvodine Nenad Lalatović izjavio je da crveno-beli mogu, ali i moraju da dođu do pobede nad Radničkim.

U 29. kolu Super lige Srbije, fudbalere Vojvodine sutra očekuje gostovanje ekipi Radničkog u Nišu. Meč je zakazan za 16 časova, a iako je prvobitno bilo rečeno da će utakmica biti odigrana bez publike, poslednja informacija glasi da će navijačima ipak biti omogućen ulazak na stadion.

Posle remija sa Crvenom zvezdom na “Karađorđu”, pred ekipom Nenada Lalatovića nalazi se još jedno teško iskušenje, pošto gostuju timu koji im je direktan rival u borbi za plasman u kvalifikacije za Ligu Evrope.

- Vojvodina sigurno može, a i mora da dođe do prve prolećne pobede. Idemo u goste jednom jako dobrom timu, koji je posebno dobar kao domaćin. Igraju vrlo organizovano, sjajno iza lopte i imaju jako dobru kontru. Izuzetno su dobri kod prekida, a tako su i pobedili na većini utakmica. To sve govori da nas očekuje teško gostovanje. Dobio sam informaciju da će se igrati pred publikom i bolje je što je tako, jer smatram da je ovo jedan derbi i da takve utakmice ne treba kažnjavati igranjem bez gledalaca. Očekujem pun stadion, kao i to da će naši navijači iz Novog Sada takođe doći u velikom broju da nas podrže, jer pobeda u Nišu nam je zaista potrebna. Naš cilj je da se kući vratimo sa tri boda – kaže Lalatović.

Vojvodina u Nišu neće nastupiti kompletna.

- Ne može da igra Nastić, koji je dobio udarac u zglob, zatim Jovančić, kod koga se pojavila neka voda u kolenu i moraće da pauzira dva-tri dana, Babić ima kartone, a Perić će zbog operacije slepog creva nažalost biti odsutan na nešto duži period. S druge strane, posle odrađene suspenzije, vraća se Mićić i on će konkurisati za tim – rekao je Lalatović.


MELEG: VREME JE ZA POBEDU

Pred gostovanje ekipi Radničkog u Nišu, vezista Vojvodine Dejan Meleg (21) rekao je da smatra da je došlo vreme da crveno-beli ostvare prvu pobedu u ovoj polusezoni.

U 29. kolu Super lige Srbije, fudbaleri Vojvodine sutra će gostovati ekipi Radničkog u Nišu. U poslednjem meču koji su odigrali, crveno-beli su zabeležili remi protiv Crvene zvezde na “Karađorđu”, pa zato ističu da im je jako bitno da pobedom u Nišu uhvate priključak sa timovima koji se bore za Evropu i uđu u pravu formu pred početak plej ofa.

Jedan od najzapaženijih u ekipi Vojvodine na utakmici protiv Crvene zvezde bio je vezista Dejan Meleg, od koga navijači “stare dame” očekuju da i protiv Radničkog bude glavni organizator akcija svog tima.

- U utakmicu treba da uđemo sa istim pristupom kao protiv Crvene zvezde, ali i još većom željom i motivacijom. Mislim da će tako biti kod svakoga od nas. Što se tiče utakmice u Nišu, očekuje nas težak meč, protiv direktnog rivala u borbi za plej of. Mi pre svega moramo da pokažemo karakter, jer mislim da će to biti presudno u ovom susretu. Treba da nadoknadimo neke izgubljene bodove iz ove polusezone i verujem da je došlo vreme za pobedu, koja bi podigla čitav tim. Očekujem tvrd meč, ali nadam se pobedi – rekao je Meleg.

Fudbaleri Vojvodine danas su otputovali za Niš, gde će večeras prenoćiti. Utakmica protiv Radničkog na programu je sutra od 16 časova.
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Radnički Niš - FK VOJVODINA (29. kolo), sreda 06.04. u 1

Post od Neizlecivi »

Koje euforija vlada, haos :mrgreen:

Meni nekako jednaka tri boda koja nosi ova utakmica i tri boda sa tekme minulog vikenda.
Bice napeto u Nisu, igraju po meni tvrd, ne lep, ali opet fudbal na rezultat, koji imaju ove sezone (kod nas u ligi izgleda jedino ruznim i tvrdim fudbalom mozes postici nesto). Brine me teren koji je tamo obicno kao miniran, mada kakve tehnicare imamo, mislim da ce se sasvim lepo snaci :)
Skinuta im je kazna praznih tribina, pa ce makar biti lepa atmosfera, samo mi je opet termin nejasan. Sta insistiraju na reflektorima, a igra se u 16? Ako je zbog LS, moglo je poceti i u 18h. Sa bilo kakvim bodovima bi osigurali gornji deo tabele.
Ocekujem sastav
Kordic
Lakicevic Rosic Miletic Antic
Micic Maksimovic
Vukcevic Malbasic Trujic
Asceric

Ovako nesto ocekujem pre svega zbog Micica,Ascerica,Miletica,Rosica koji su poprilicno visoki, a Radnicki i igra na prekide i visoke lopte.
Steta sto nema prenosa, ali opet smo prenoseni od pocetka drugog dela. Naravno, blizancima nijedna tekma bez prenosa nije prosla... Srecno!
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Radnički Niš - FK VOJVODINA (29. kolo), sreda 06.04. u 1

Post od Stexman »

Ja ocekujem da taj tim koji si sastavio ostane u Novom Sadu ako zelimo bodove!
Jer dok je Micica, Trujica, Vukcevica, Ascerica pa i Malbasica u timu nemamo cemu da se nadamo. Da u ovakvoj konkurenciji nema mesta za Zakulu, Melega, Stepanova, Sekulica, Zlicica.... Niko ne moze da me ubedi da su to cista posla.
Nadam se da cemo konacno izgubiti pa da uzimamo motku u ruke i teramo bagru, ovako se agonija samo produzava ali ce do motke svakako doci...
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Radnički Niš - FK VOJVODINA (29. kolo), sreda 06.04. u 1

Post od Neizlecivi »

Stexman, da razjasnim... Ovo ocekujem, ne prizeljkujem :D

Iako moram naglasiti da i dalje smatram da je Micic pored svih nasih igraca najvise napadan, a po mom misljenju nije to zasluzio. A ocekivanja do kraja sezone su mi takva da cemo u herojskom finisu opet iscupati neke kvalifikacije, pa se radovati prva dva kola... u krug, u krug, u krug... :valcer:
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Radnički Niš - FK VOJVODINA (29. kolo), sreda 06.04. u 1

Post od Radoye »

Neizlecivi napisao:...smatram da je Micic pored svih nasih igraca najvise napadan, a po mom misljenju nije to zasluzio...
Da, definitivno nije zasluzio da bude najvise napadan, ima tu jos jedno 3-4 kandidata koji su zasluzili da budu napadani u istoj meri kao i on.

A da je drvo bez talenta, jeste. :deal:

Ili ga to mozda samo trese trema zbog neiskustva, kao sto neki ovde rekose, mlad je decko, tek 32 godine, ima potencijal da se jednog dana razvije u pravog fudbalera... :greenbutt:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Radnički Niš - FK VOJVODINA (29. kolo), sreda 06.04. u 1

Post od Rabba »

Kordić - Antić, Pankov, Rosić, Miletić - Sekulić, Maksimović - Trujić, Meleg, Malbašić - Ašćerić

Startnih 11 sa sajta superlige

Klupa: Žakula, Mićić, Puškarić, Paločević, Vukčević, Lakićević, Pavkov.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Radnički Niš - FK VOJVODINA (29. kolo), sreda 06.04. u 1

Post od Neizlecivi »

Evo na mozzartu, tu i tamo detaljnije daju izvestaje nego na fb stranici kluba...

http://www.mozzartsport.com/uzivo-prenos/utakmica/20481
Akcent
Postovi: 376
Pridružio se: Pet Mar 25, 2011 2:02 pm
Lokacija: Srpska Atina

Re: Radnički Niš - FK VOJVODINA (29. kolo), sreda 06.04. u 1

Post od Akcent »

Jel moze neko da mi objasni zasto nam vec drugu utakmicu za redom stoper igra desnog beka, Lakicevic greje klupu, a Milan Milinkovic na tribinama ????
Vojvodina, Vojvodina nepobediva...
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Radnički Niš - FK VOJVODINA (29. kolo), sreda 06.04. u 1

Post od Rabba »

Sumnjiv penal po komentatoru sa Mocartsporta, i 1:0 za nas, strelac Meleg.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Radnički Niš - FK VOJVODINA (29. kolo), sreda 06.04. u 1

Post od Neizlecivi »

Kanda ih Asceric bas isprovocirao :D nad njim penal, pa neka guzva, crveni za njih :mrgreen:
Akcent
Postovi: 376
Pridružio se: Pet Mar 25, 2011 2:02 pm
Lokacija: Srpska Atina

Re: Radnički Niš - FK VOJVODINA (29. kolo), sreda 06.04. u 1

Post od Akcent »

Komentator mozzarta je navijac Radnickog, tako da njegovo misljenje uzimati sa rezervom.
Vojvodina, Vojvodina nepobediva...
Korisnikov avatar
ДушанСП
Postovi: 712
Pridružio se: Uto Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Radnički Niš - FK VOJVODINA (29. kolo), sreda 06.04. u 1

Post od ДушанСП »

Akcent napisao:Komentator mozzarta je navijac Radnickog, tako da njegovo misljenje uzimati sa rezervom.
Коментатор Моцарта је навијач близанаца,али као нишлија симпатише Раднички.
lazarr
Postovi: 812
Pridružio se: Sre Okt 20, 2010 10:01 am

Re: Radnički Niš - FK VOJVODINA (29. kolo), sreda 06.04. u 1

Post od lazarr »

"Škuletić je pao u šesnaestercu domaćih posle duela sa Radošem Bulatoviće, ali je prošao samo sa opomenom sudije Stojilkovića."

Po Mozzartu Škuletić danas igra za Vošu. :frown:
Korisnikov avatar
Baltazar
Postovi: 376
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 9:31 pm
Lokacija: Socijalno

Re: Radnički Niš - FK VOJVODINA (29. kolo), sreda 06.04. u 1

Post od Baltazar »

Trujić za naš treći gol. Baš sam njemu dao bodove protiv zvezde za pun šprint sa loptom.
Vojvodina, jedna jedina!
Korisnikov avatar
Salvador
Postovi: 1060
Pridružio se: Ned Maj 09, 2010 6:07 pm

Re: Radnički Niš - FK VOJVODINA (29. kolo), sreda 06.04. u 1

Post od Salvador »

Baltazar napisao:Trujić za naš treći gol. Baš sam njemu dao bodove protiv zvezde za pun šprint sa loptom.
Ta istrčavanja protiv cigana su mu bila prva dobra stvar koju je uradio od kada je došao, ali nažalost u subotu nije imao tri čiste ne da da gol, nego ni da pristojno doda korisnu loptu.
Ispada da su trener i igrači od starta ove polusezone samo mislili o tekmi sa ciganima, a tek sada se počeli da igraju.
Samo da potraje, pa da ipak nekako u uđemo u prvih 4.
Zaključana tema