FK VOJVODINA - fkcz (28. kolo) 0:0

Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: FK VOJVODINA - fkcz (28. kolo), subota 02.04.2016. u 18h

Post od Neizlecivi »

Kad bih mroao opisati utakmicu jednom rečju, rekoa bih: borbeno.
Ne igramo vec dugo ko svet, tako da mi je ovo sve bilo ok. Makar smo defanzivno bili dobri. Dok u napadu bas bas bas tanko. Trujic u par navrata super, brz, prodje, ali se nakon toga spetlja i upropasti. Tanak osim toga. Malbasic moze sa loptom dosta, u napadu najbolji nas igrač. Meleg danas slab. Fali nam Micic u igri :)
U sredu ako se ne varam u Nis idemo, pred praznim tribinama se igra. Ako zelimo da se borimo za prva dva tri mesta, trebaju nam pobede i u regularnom delu, jer ce nam pobeci svi, pa makar se bodovi delili i sa 3.
Igramo borbeno, ali mi je krivo sto nikako ne ide napadački i lepo...
nssale
Postovi: 179
Pridružio se: Sre Jan 07, 2009 12:02 am

Re: FK VOJVODINA - fkcz (28. kolo), subota 02.04.2016. u 18h

Post od nssale »

Zapad pola-pola, samo su oni bili mirni, sreća nismo primili gol pa su ostali mirni do kraja. Kada je ukazano da se na domaćoj tribini ne nalaze samo domaći navijači, i kada je grupa domaćih navijača došla do sredine zapada, policija je naravno naše upozorila da se smire a pojedine i izvela sa tribine. Ništa neočekivano i ništa što već toliko puta nije viđeno.
Korisnikov avatar
kafe bagdad
Postovi: 689
Pridružio se: Pet Sep 25, 2009 7:32 pm
Lokacija: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: FK VOJVODINA - fkcz (28. kolo), subota 02.04.2016. u 18h

Post od kafe bagdad »

Čestitke za Lakija i ekipu, još jednom bili na visini zadatka!
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: FK VOJVODINA - fkcz (28. kolo), subota 02.04.2016. u 18h

Post od Stexman »

Izgubismo bodove Lalatovicevim taktickim bravurama! Zbog nedostatka centarfora u timu zavrsnica bekovska! Da smo imali centrafora .... Al mozda nismo smeli da igramo sa špicem... Plasio sam se pre utakmice da ce nas nakantati(ne zato sto su bolji vec sto im se moze), ali oni su ipak smejurija od ekipe.

Ko sve nece biti sampion u ovoj zemlji... Povraca mi se. Jedva cekam jul i evropske kvalifikacije da im se smejem od srca.
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: FK VOJVODINA - fkcz (28. kolo), subota 02.04.2016. u 18h

Post od recni galeb »

Kordic je bio najbolji na terenu! :!:
E jebo te fudbale i igro koja se tako zoves i kod nas! :shock:
A ok i da smo slucajno sutnuli na gol one rupe i dali ga bio bi nam ponisten. Tako da je rezultata sam kao takav ok. Oni blage veze nemaju a mi imamo kamion trupaca.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9553
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: FK VOJVODINA - fkcz (28. kolo), subota 02.04.2016. u 18h

Post od Voja »

Neverovatna snaga Vojvodine... sa najlosijim timom od kako navijam za nju,laganica zaustavimo Zvezdu koja jurisa na svetski rekord po broju pobeda :mrgreen:

Neverovatno je kakav fudbal mi igramo,kakve su reakcije nasih odbrandbenih igrac kada dodju do lopte,kakvi su to pasovi na sredini terena,centarsutevi bekova,slobodnjaci...

Mec cu pamtiti samo po tome sto je Nastic,kao kapiten tima svojim centarsutem nasao centarfora i omogucio mu stopostotnu sansu... malo li je!?
Slika
Korisnikov avatar
Salvador
Postovi: 1060
Pridružio se: Ned Maj 09, 2010 6:07 pm

Re: FK VOJVODINA - fkcz (28. kolo), subota 02.04.2016. u 18h

Post od Salvador »

kafe bagdad napisao:Čestitke za Lakija i ekipu, još jednom bili na visini zadatka!
Slažem se, najsvetliji deo FKV danas.

Utakmica jedna od gorih koje sam gledao, jesmo bili borbeni, ali strašno puno neobjašnjivo jeftinih grešaka.

I da dodam jedan pozdrav ciganskom kompleksaškom polusvetu - džaba vam sve državne pare i pomoć vlasti kada ste obično smeće.
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: FK VOJVODINA - fkcz (28. kolo), subota 02.04.2016. u 18h

Post od Stexman »

Samo bih jos da dodam, zaboravio sam, mi smo danas u direktnim duelima oduzeli vise od 15 cistih lopti! Ja se ne secam da sam to skoro video, i pored generalno lose igre. To je neverovatan podatak za fudbal ali sve jednu smo kasnije upropastili jer nismo imali realizatora u ekipi.
To tumbanje sa centarforima je stvarno nepotrebno. Ok ne zelis da pustis Merija, pusti koga hoces, nazovi ga centarforom ali ga onda forsiraj na toj poziciji neka se uigra a ne svaku drugu utakmicu u novom formatu igramo sa drugim centarforom.

I da ne zaboravim sudjenje... Za ovog majmuna treba traziti izuzece. Ostetio nas je u svakoj utakmici koju je sudio!
Korisnikov avatar
laki
Postovi: 1974
Pridružio se: Ned Dec 05, 2010 1:51 pm
Lokacija: Podbara

Re: FK VOJVODINA - fkcz (28. kolo), subota 02.04.2016. u 18h

Post od laki »

Sudija je smece nevidjeno. Klasicno navlacenje i tendenciozno sudjenje.

SEKULA I MAKSA UHAPSILI CIGANE, PICKETINE SE NISU VIDELE NA TERENU I KAD SU OD NEMOCI POKUSALI DA SE SVADJAJU, BEZ RESPEKTA SA PICKAMA. OOOOOOO DA SAM I JA DOCEKAO OVAJ DAN!
Steta sto Maksa nije polomio obe noge onoj sisi kad mu je uleteo sa dve noge i dobio karton.

Najjace mi je sto se Lalat nervira zbog sudjenja a kad je on vodio tu istu cergu onda mu nije smetalo navlacenje. Koji licemer.

Utisak dana, sto i nije nesto novo: malogradjani provociraju na zapadu, Slaninari zele da rese taj problem jer su izazvani i nakon toga umesto da se poradi na smirivanju provokatora, inspektori, ili koji su vec k***c, prete Slaninarima da ce ih hapsiti i izvoditi sa stadiona. I sve to dok se malogradjanske pickice smeju Slaninarima u facu jer se kriju iza murije i jer znaju da 5 inspektora sa staze posmatra svaki nas pokret. Koje jajarenje, pa to svet nije video. Govoris inspektorima da je to nasa tribina i da je pobrkao loncice time sto nas smiruje umesto ljude koji pevaju pogresne pesme na pogresnoj tribini, a oni kao pokvarena ploca ponavljaju kako ce da nas hapse i izvode sa stadiona.
ZOKO I SVI OSTALI KOJI "VODITE" NAS KLUB: NESPOSOBNI STE DA OGRANIZUJETE BILO STA. VI NISTE SPOSOBNI NI ZA STA DRUGO OSIM DA PILICARITE PO FK VOJVODINI. GADITE MI SE!!!!!!!!!

I jos mi samo nije jasno kako su ljudi mogli da ne prozivaju terzica kada je sedeo u prvom redu u lozi?!
Slika
Korisnikov avatar
Протомајстор
Postovi: 418
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 8:29 pm
Lokacija: Исток, Лиман

Re: FK VOJVODINA - fkcz (28. kolo), subota 02.04.2016. u 18h

Post od Протомајстор »

После дуго времена једна велика утакмица!
Борбеност је била централни утисак. Задњи везни Макса и Секула, па и Мелег, су преоравали терен.
Кордић је утисак бр. 2, а навијачи који смо били на Карађорђу смо утисак бр. 3!
Што се тиче напада, очекивано смо били безопасни. Видели смо разлику коју праве Мусави нападачи - свака полушанса је била озбиљна прилика за гол. Срећом Кордић је очигледно вредно радио зимус...
Korisnikov avatar
Протомајстор
Postovi: 418
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 8:29 pm
Lokacija: Исток, Лиман

Re: FK VOJVODINA - fkcz (28. kolo), subota 02.04.2016. u 18h

Post od Протомајстор »

Ипак кад боље размислим ми смо оставили најјачи утисак. Реално, данас смо скупили снаге и отишли на егзекуцију, и навијачку и играчку. Водио сам млађег клинца, припремајући га причао му о водећем голу Леринца и затим 7 комада у нашој мрежи. Причао му о бестидним нападима Делијама из заседе....Ипак добро је то данас било и идемо даље - до (нове) победе!
Korisnikov avatar
kafe bagdad
Postovi: 689
Pridružio se: Pet Sep 25, 2009 7:32 pm
Lokacija: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: FK VOJVODINA - fkcz (28. kolo), subota 02.04.2016. u 18h

Post od kafe bagdad »

Nego, jeste primetili kako nam se Lalat picnuo za svoje? :mrgreen:
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: FK VOJVODINA - fkcz (28. kolo), subota 02.04.2016. u 18h

Post od naseljekolumbija »

kafe bagdad napisao:Nego, jeste primetili kako nam se Lalat picnuo za svoje? :mrgreen:
hahhaha da se nadovezem na protomajstora lalat utisak br.4 :-) kratko o utakmici - cist penal nije sviran za nas sto nije novina. Bili smo bolji
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: FK VOJVODINA - fkcz (28. kolo), subota 02.04.2016. u 18h

Post od borrissey »

Протомајстор napisao:Ипак кад боље размислим ми смо оставили најјачи утисак. Реално, данас смо скупили снаге и отишли на егзекуцију, и навијачку и играчку. Водио сам млађег клинца, припремајући га причао му о водећем голу Леринца и затим 7 комада у нашој мрежи. Причао му о бестидним нападима Делијама из заседе....Ипак добро је то данас било и идемо даље - до (нове) победе!
+1

Nismo se dali. U trenucima najgore apatije i beznađa, pokazali smo da nas ima i da nikada nećemo izneveriti Staru damu.
ultra komsa
Postovi: 396
Pridružio se: Pet Maj 03, 2013 9:37 pm

Re: FK VOJVODINA - fkcz (28. kolo), subota 02.04.2016. u 18h

Post od ultra komsa »

Hvala cevorici momaka sto su dosli JEDINI da pomognu ekipi sa sredine zapadne tribine.
Zaključana tema