27. kolo: OFK Beograd - Vojvodina 1:0

Vasa
Postovi: 165
Pridružio se: Uto Jul 28, 2015 11:13 pm

Re: 27. kolo: OFK Beograd - Vojvodina, subota u 14h

Post od Vasa »

Palocevic i Babic kao i 95% svojih utakmica dakle OCAJNI!
Ostali malo bolji,tek iznad stoperi i Antic.
Kakva god da je forma Jovancica,Trujica i narocito Melega oni moraju da igraju.
Taktika uzasna,protiv ovog Ofka se se nesto kalkulise,alo sta glumis protiv tima gde je Planic najbolji igrac!!!!!!!!!!!!!!!
Scepanovicu bez obzira na rezultate do kraja prvenstva-ODLAZI sve sa upravom!!!!!!!!!!!!
Ubedljivo najbolji Lazo Bakmaz!!!!!!!!
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: 27. kolo: OFK Beograd - Vojvodina, subota u 14h

Post od recni galeb »

Taman je i Bakmaz kakva je i utakmica... Mrtav i 'ladan. :(
Korisnikov avatar
newnowapv
Postovi: 589
Pridružio se: Ned Dec 06, 2009 4:05 pm
Lokacija: Telep

Re: 27. kolo: OFK Beograd - Vojvodina, subota u 14h

Post od newnowapv »

Veliki remont u klubu, pod obavezno...


Haha, pa mi sa 2 metra ne mozemo da damo gol... :|
Poslednja izmena od newnowapv u Sub Mar 19, 2016 4:40 pm, izmenjeno 2 puta ukupno.
Vasa
Postovi: 165
Pridružio se: Uto Jul 28, 2015 11:13 pm

Re: 27. kolo: OFK Beograd - Vojvodina, subota u 14h

Post od Vasa »

Mislim da bi bilo dobro da ostane 1-0 ,pa da se svi zajedno pokupe vec veceras,Lalatovicu ako ima nekakvih problema reci posto i sam za sebe kazes da ne znas da cutis.Osim takticki,igracki ima problema koji se kriju ali igre sve odaju!
Mislio sam da ne moze gore, izvinjavam se svima ipak moze!
Skracujem spisak dobrih na Antica i Lazu!
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: 27. kolo: OFK Beograd - Vojvodina, subota u 14h

Post od gospodinFKV »

Pitanje za one 'nadlezne':

Koliko jos samara treba da dobijemo da bi se zaorilo ''Uprava napolje!''???

Ovo je najgora Vojvodina koju pamtim...a pamtim svakakve Vose pre ove...
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: 27. kolo: OFK Beograd - Vojvodina, subota u 14h

Post od recni galeb »

A igramo kao da 5:0 vodimo...
Ne moze mrtav konj da prdne pa mu radi sta hoces! :rage:
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: 27. kolo: OFK Beograd - Vojvodina, subota u 14h

Post od Red Marquis »

Ovaj skup diletanata ne može nikoga dobiti.
Došlo doba da ću poželeti poraz protiv cigana, jer uvek je bolje veze nemati, nego igrati nameštene mečeve. Mada Trujić, Paločević i Ašćerić neće dati gola ni ako čitava ciganska odbrana ode na pecanje taj dan...
Io odio Belgrado
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 27. kolo: OFK Beograd - Vojvodina, subota u 14h

Post od Turija »

Neka lepo svi ostanu u svojim stanovima u Beogradu, nema potrebe da se vracaju u Novi Sad.Videli smo sta znate.
Hvala, dovidjenja.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Salvador
Postovi: 1060
Pridružio se: Ned Maj 09, 2010 6:07 pm

Re: 27. kolo: OFK Beograd - Vojvodina, subota u 14h

Post od Salvador »

I opet cu napisati isto - Palocevica, Trujica i ostale Lalatove genijalce u Proleter (ili gdegod zele), a Zlicica, Stamenica, Melega u prvi tim.
Naravno, Lalatu sut-karta jer je potpuno promasio koncept i treba da snosi odgovornost kao sto je i sam rekao kada je dovodio svoje balvane.
Idealno vreme da se vrati Djumi.
Poslednja izmena od Salvador u Sub Mar 19, 2016 5:02 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
мализека
Postovi: 311
Pridružio se: Uto Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: 27. kolo: OFK Beograd - Vojvodina, subota u 14h

Post od мализека »

Реално, ова екипа заједно са тренером има једино потенцијал да се бори за опстанак...срећа па је касно за то. :shock:
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 27. kolo: OFK Beograd - Vojvodina, subota u 14h

Post od limanfkv »

Slika
Vasa
Postovi: 165
Pridružio se: Uto Jul 28, 2015 11:13 pm

Re: 27. kolo: OFK Beograd - Vojvodina, subota u 14h

Post od Vasa »

Nije najveci problem igrac cak i Babic i Palocevic vec igra,gledao sam sve superligase ovog proleca i sigurno igramo najlosiji fudbal cak i Partizan igra bolje sa 5 omladinaca i jednim 50godisnjakom.Promasili jesmo nekoliko sansi ali samo jedna je bila smislena akcija ostalo greske ocajnih ali malo manje nego mi Ofkovaca.Scepanovicu samo opusteno!
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: 27. kolo: OFK Beograd - Vojvodina, subota u 14h

Post od Marcello »

Sticajem okolnosti, gledao sam OVO (šta god to bilo) kod keve. Žena ukršta reči...u jednom momentu me pita: "Zašto se ovi tako vuku po terenu?", misleći na sva 22 panja na "uvek vetrovitoj Karaburmi". A, bio je, recimo, 30 i neki minut...

Jbt, ako već ne znate, makar se oznojite, mamicu vam seljačku! Dođite na Sajmište, da vidite kako se bore matorci sa pivskim stomacima i proširenim venama! A, možda i naučite nešto, tipa - prijem lopte, kratki pas...Odvratni ste.

SKINITE DRESOVE!!!
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 27. kolo: OFK Beograd - Vojvodina, subota u 14h

Post od Turija »

Gusti crni oblaci nadvili su se nad našom Vošom.
Potpisani su višegodišnji ugovori sa gomilom (ispod)prosečnih igrača JSL, prispeli novci sa legalnog klupskog računa se nekontrolisano skidaju, igrači fizički, tehnički i taktički nespremni, treneri lutaju sa postavom, koncepcijom, taktikom, bez jasne konture ka nekom cilju (željenom plasmanu u Evropu), uprave nema, a pitanje i kako je sa platama igrača i zaposlenih?
Previše problema i za kvalitetnu i stručnu upravu (a kamoli za ovakvu amatersku), iste takve trenere, igrače, Grad i Pokrajinu, koji su totalno nezainteresovani za budućnost FK Vojvodine, njenu tradiciju, kao i sporta u gradu i na teritoriji APV, uopšte.Ne vidim rešenje ni na pomolu.
Mislim da će se ovako tavoriti, dok sva imovina Kluba ne ode na doboš, nadajući se da će se nešto (srećno) dogoditi, što se dogoditi neće.No, već godinama nas pripremaju za to, pa će, možda, takav epilog biti i olakšanje za nas iskrene navijače Stare Dame.
Nikad manje navijača Voše, u istoriji FK Vojvodine, neće biti na našem stadionu u duelu protiv crvenog blizanca, tako da će oni ,,gostovati" u svojoj drugoj kući, kod mlađeg brata :pegla:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Протомајстор
Postovi: 418
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 8:29 pm
Lokacija: Исток, Лиман

Re: 27. kolo: OFK Beograd - Vojvodina, subota u 14h

Post od Протомајстор »

Биће боље после Звезде.
Zaključana tema