27. kolo: OFK Beograd - Vojvodina 1:0

Korisnikov avatar
Pera Centar
Postovi: 810
Pridružio se: Sub Jan 18, 2014 12:01 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 27. kolo: OFK Beograd - Vojvodina, subota u 14h

Post od Pera Centar »

Bice bolje kada prodamo ili raskinemo ugovor sa Palocevicem, Trujicem, Jovancicem, Micicem, Ascericem(zasto ovaj lik igra pre Pavkova ili Merija?) i plejadom skupljenih balvana koji nemaju mesta u Vojvodini.
Odgovorno tvrdim da bi ovaj tim sa ovakvom igrom izgubio od sastava 1985-86, kada smo ispali iz I lige.
Naravno mislim da igraju sad FK Vojvodina 85/86 vs FK Vojvodina 2015/2016.
Eto predlazem upravi i da organizuje revijalnu utakmicu u junu.
Korisnikov avatar
Salvador
Postovi: 1059
Pridružio se: Ned Maj 09, 2010 6:07 pm

Re: 27. kolo: OFK Beograd - Vojvodina, subota u 14h

Post od Salvador »

Sve je ovo receno mnogo puta, ali nece biti zgoreg da ponovim i ovaj put - naravno da smo ovako jadni kada nam se voljena Vosa u svim segmentima pretvara u kopiju zvezde - trener cistokrvni cigan dovodi igracku drvenariju i uspostavlja cacak style igre koji nikako ne ide sa Vosom, uprava bez ideje i koncepcije, gradska uprava sastavljena od cigana uvlakaca ne mari za gradski klub, a koliko vidim i navijacki korpus je razbucan jer im je nametnut koncept 'ko ne kopira turke delije taj pravi srbin nije'.

Da zakljucim po 100. put - bicemo ponovo jaki jedino kada ponovo budemo jedino i samo Vosa, a do tada cemo gledati ovakve reprize repriza.
Poslednja izmena od Salvador u Sub Mar 19, 2016 9:33 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 27. kolo: OFK Beograd - Vojvodina, subota u 14h

Post od Neizlecivi »

Mogao sam nekako da progutam gol u 90 protiv Borca jer se neka igra, kakva takva, videla. Ovo danas (mada sam pogledao samo deo) je tesko dno dna. Prozivali su se Micic i Jovancic, ali je istina ta da ni Sekulic ni Maksimovic(po meni u velikom padu forme) nisu nista jaci od ovih. Takodje Pankov mi je sve tanji i tanji. Danas mozda jedino Antic solidan. Najveci problem je sto nemamo nijednog jedinog igraca koji ume sa loptom. Iskreno se jedino nadam da ce Malbasic i Meleg podici formu, da nekog organizatora imamo, ili dajte Zlicica,Karanova,Stamenica,Desancica... Sto se tice spica, nije problem da Asceric ne zna "licem ka golu", problem je da zna samo glavom, a ne dobije nijedan dobar centarsut za 90 minuta. Ako cete vec sa takvim spicem, uigrajte 4 akcije za centarsut i dizite loptu odma posle 30 metara.
Sva sreca ide pauza... Mislim sreca za nas, da odmorimo zivce, jer se nicemu boljem ne nadam ni posle pauze. Pozdrav sa 7. mesta super lige, od ekipe koja u prethodnih 5 kola ima formu za 12. mesto sampionata.
fare
Postovi: 2744
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: 27. kolo: OFK Beograd - Vojvodina, subota u 14h

Post od fare »

Samo da podsetim one koji su već i zaboravili Voša je zadnji put pobedila prošle godine 12 decembra protiv Jagodine 3:1 :shock:
Korisnikov avatar
ДушанСП
Postovi: 712
Pridružio se: Uto Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: 27. kolo: OFK Beograd - Vojvodina, subota u 14h

Post od ДушанСП »

Што су борци смешнији турнир је успешнији, то је наша екипа
https://youtu.be/qNYnxFRqLM4
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 27. kolo: OFK Beograd - Vojvodina, subota u 14h

Post od Voja »

Voja napisao:Daj Boze da izguramo do kraja prvenstva sve neresene sa primljenim golovima u zadnjim minutama,jer bi definitivno osvojili vise bodova nego sto nasa igra vredi.
Slika
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 27. kolo: OFK Beograd - Vojvodina, subota u 14h

Post od Stexman »

Strepim od utakmice sa ciganima!
Od situacije na tribini pa do situacije na terenu, mislim da ce nas ta utakmica sahraniti u svakom smislu. Dobicemo vec tradicionalnih od 5-7 golova od galaktickog sampiona sa najefikasnijim bekom evrope svih vremena.

Fora je sto je njihova igra za nijansu bolja od nase ali se kod njih naravno to ne odrazava na njihove rezultate zato sto vec unapred dogovoreni! Tako se stvara privid mega giga kolektiva sve do nove utakmice sa predstavnikom naprednih liga Azerbejdzana ili Kazahstana kada se naglo spustaju na zemlju!!!

A gde se zaturio fudbal, ja se pitam...
Korisnikov avatar
salefkv
Postovi: 592
Pridružio se: Sre Avg 01, 2012 11:28 am

Re: 27. kolo: OFK Beograd - Vojvodina, subota u 14h

Post od salefkv »

Stexman napisao: Fora je sto je njihova igra za nijansu bolja od nase ali se kod njih naravno to ne odrazava na njihove rezultate
Mislim da dzabe trazimo utehu u tome, prethodnih par sezona smo mozda i mogli tako nesto da kazemo, ali sada? Nemojmo da se zavaravamo, mi ne da nemamo igru vec nemamo fudbalere, ustvari MOZDA i imamo, ali ih nismo videli jer su u Proleteru. Od celog tima, jedino Meleg moze nesto da napravi al eto izgleda da nema snage za svih 90. Ostali (izuzev Makse koji je u padu forme) su obicne kante koje nicemu ne sluze. Nasuprot svemu ovome, ocekujem pobedu Vojvodine, objasnjenje ni ne treba, mi smo Vosa. Kad cemo zabeleziti prvu pobedu u godini ako ne sad kad smo najveci autsajderi?
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: 27. kolo: OFK Beograd - Vojvodina, subota u 14h

Post od gospodinFKV »

Sve mi se javlja, kad bude trebalo da se prelomi za Evropu, uci cemo u takvu nezapamcenu seriju rezultata, da ce lapo Srbije nedelju dana da prska na Lalatove takticke majstorije. :devil:

Meni je fascinantno to kako se apsolutno NIKO iz kluba nije oglasio. Alo, rodjaci, je l' ste tu? Je l' neko radi nesto na tom Vujadinu?

- Nismo pobedili ovog proleca
- Prosuli smo 9 bodova protiv ekipa koje se bore za opstanak!!! Sta smo mi?! Dobrotvorna ustanova za ciganske satelite?!
- I sami igramo kako ciganska frula svira.
- Ispali smo iz kupa.
- Igramo najgori fudbal od kako znam za Vosu
- Gomilamo blizanacke poluigrace
- Igraci nista ne osecaju prema klubu. Gledam juce, sudija odsvira kraj, jedino se Peric hvata za glavu i ne veruje. Ostale boli ku*ac

Imate li vi bilo kakav plan?! Bilo kakvu naznaku strategije?!

Prosto mi se povraca...
Korisnikov avatar
Chana
Postovi: 376
Pridružio se: Pet Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: 27. kolo: OFK Beograd - Vojvodina, subota u 14h

Post od Chana »

GOSP FKV :lala:
AJMO CRVEN-BELI !!!
Slika
Zaključana tema