26. kolo: Vojvodina - Borac 1:1

limanfkv
Posts: 2829
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

26. kolo: Vojvodina - Borac 1:1

Post by limanfkv »

U fantastičnom fudbalskom terminu, u PETAK 11.03. sa početkom od 16h, Vojvodina dočekuje Borac. Za čije babe zdravlje se fudbal igra petkom nisam uspeo da odgonetnem. Kako god, za dijasporu ima obezbeđen prenos na Areni. Upravo mi se aktivirala jedna uspavana siva ćelija, pa pretpostavljam da upravo u tom prenosu i leži ovaj prelepi termin. Lagano ulazimo u opasnu konkurenciju Kabelu sa nedeljeom u 10.

Elem, drugoplasirani Borac predvodi Siniša Stamenković Piskavac. Ako ništa biće zanimljivo gledati duel bivšeg trenera Borca i sadašnjeg trenera Borca. Baš kao i igru bivših igrača Borca i sadašnjih igrača Borca.

U prvom delu sezonu istrabunjali su nas sa 4:2, sa 10+ šuteva u okvir gola Kordića. Ovako je izgledala ta vrla igra kraj Morave.

[video]https://www.youtube.com/watch?v=593nYN2VgG4[/video]

Petak Jedanaesti - Karađorđe - Dom Bolesnih.
User avatar
Salvador
Posts: 1065
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 26. kolo: Vojvodina - Borac, PETAK(?!) 16h

Post by Salvador »

Jedan sam od retkih kojima odgovara termin ovog svečačanskog derbija.
Nadam se da će Zamlatović uvesti barem Melega umesto Trujića, ako su već ostale pridošlice pokazale da smo sa njima nepobedivi.
Optimistična prognoza 3:2
Last edited by Salvador on Thu Mar 10, 2016 1:34 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3938
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 26. kolo: Vojvodina - Borac, PETAK(?!) 16h

Post by Rabba »

Tada su u Borcu bili Mićić, koji nam dade i gol, Jovančić i Miletić. I trener je bio naš vajni stručnjak.

Iskreno, ne nadam se ničemu. Borac cenim da želi samo da preživi do plejauta u top 8, tako da cenim neko mučenje i valjanje na terenu, i naravno novi remi... 1:1 ili 2:2

p.s. Piskavac je Ljubiša :)
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1263
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 26. kolo: Vojvodina - Borac, PETAK(?!) 16h

Post by MiSmoFKV! »

Au Piskavac i Lalat, bas me zanima koji ce imati socniji repertoar.
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: 26. kolo: Vojvodina - Borac, PETAK(?!) 16h

Post by Marcello »

MiSmoFKV! wrote:Au Piskavac i Lalat, bas me zanima koji ce imati socniji repertoar.
Jedno 3 pripadnika Žandarmerije između 2 klupe i, kao što rekoste, "svečačanski" vašar može da počne! Meč za sladokusce, tipujem da bi jedan od 2 trenera uspeo svojim vokabularom i gestikulacijom da šokira čak i pripadnike soc-kulturološkog fenomena, koji, sa pravom nosi naziv "Farma".

Aj' Borac B!!!
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9634
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 26. kolo: Vojvodina - Borac, PETAK(?!) 16h

Post by Voja »

Termin je fenomenalan,jer ovakvu Vojvodinu treba da gleda sto maji broj ljudi pred TV ekranima
Image
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1453
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 26. kolo: Vojvodina - Borac, PETAK(?!) 16h

Post by Neizlecivi »

https://www.youtube.com/watch?v=23YoGot8Fxc

Evo konferencije... E sada mene zanima da li je moguce da vec dugo dugo vremena mi imamo ovako debilne i neinteresantne konferencije? Ne krivim klub, nego novinare!
Pa covece da li je tesko postaviti 3 normalna pitanja makar? Ti si placen za to da izuvces zanimljive informacije i saznas sto vise. To ti je posao. Jel problem smisliti nekoliko pitanja,pa makar i bio jedan jedini novinar na konferenciji?
Kakva je atmosfera u ekipi? Da li ih je sada teze motivisati? Kakve ce biti emocije pojedinih igraca protiv bivseg kluba? Da li vam smeta vreme odigravanja utakmice i mislite li da ce to uticati na publiku? Mislite li da su navijaci Vojvodine razocarani dosadasnjim rezultatima? Gospode Boze...

Sto se tice tekme, ne ocekujem nista (kako se ne bih razocarao)... A iskreno se nadam dobroj, kvalitetnoj i zanimljivoj utakmici.
Vasa
Posts: 165
Joined: Tue Jul 28, 2015 11:13 pm

Re: 26. kolo: Vojvodina - Borac, PETAK(?!) 16h

Post by Vasa »

Pobeda!
Nadam se da ce poceti sa Malbasicem,Trujicem,Melegom i Ascericem u ofanzivnijem delu tima.Vidim po DM se Asceric poredi sa jednim nasim bivsim sto je smesno pa on za celu karijeru u Vosi nije dao vise od 3gola ,a usput se daje podrska Meiju evo i ja mu je dajem ali to mu nece pomoci ,on je svoj maksimum dostigao bio je na klupi u Milanovcu!!!!!
User avatar
Jataganac
Posts: 92
Joined: Wed Mar 02, 2011 4:51 pm

Re: 26. kolo: Vojvodina - Borac, PETAK(?!) 16h

Post by Jataganac »

MiSmoFKV! wrote:Au Piskavac i Lalat, bas me zanima koji ce imati socniji repertoar.
Sumnjam da ce taj Piskavac ikada vise podici ton na Karadjiordju posle lekcije iz bon tona koju je dobio od pokojnog Predsednika . :mrgreen:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8805
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 26. kolo: Vojvodina - Borac, PETAK(?!) 16h

Post by Radoye »

Jebiga, ja gledam Vosu na Karadjordju dakle sanse za pobedu minimalne. Ono ciso kao upozorenje za kladionicare, sta ces kad sam talican. :frown:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
N13
Posts: 2008
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 26. kolo: Vojvodina - Borac, PETAK(?!) 16h

Post by N13 »

Pišam vam se u termin!

Ni jedan meč na Karađorđu nisam propustio ove sezone... a kako stvari stoje (za sada), ovog puta ću morati.
Za koga se igra fudbal u ovoj državi? I za koji vrag se uvodi da su reflektori obaveza, kad od avgusta nismo igrali meč u noćnom terminu?

Petak, popodne... bože mili, postoji li gluplji termin za odigravanje meča....
User avatar
Turija
Posts: 10622
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 26. kolo: Vojvodina - Borac, PETAK(?!) 16h

Post by Turija »

Veoma loše prvo poluvreme.Šta bi tek bilo da pobeda nije imperativ?
Videćemo kako će se krenuti u drugom delu.Prvo poluvreme jako, jako bledo i plašljivo, bez energije tima, kao i individualne želje.
Perić opet spasava situaciju, dok ga neko ne okrpi, da mora van terena, ne daj Bože.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
srkins
Posts: 1428
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: 26. kolo: Vojvodina - Borac, PETAK(?!) 16h

Post by srkins »

Osecam 88 minut greska nase odbrane i 1-1 :roll:
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3800
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 26. kolo: Vojvodina - Borac, PETAK(?!) 16h

Post by Red Marquis »

srkins wrote:Osecam 88 minut greska nase odbrane i 1-1 :roll:
Potcenio si nas. Čitava dva minuta duže su izdržali :oops:
Io odio Belgrado
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: 26. kolo: Vojvodina - Borac, PETAK(?!) 16h

Post by ДушанСП »

Није 88 него 91 минут :D
Locked