26. kolo: Vojvodina - Borac 1:1

Korisnikov avatar
Salvador
Postovi: 1060
Pridružio se: Ned Maj 09, 2010 6:07 pm

Re: 26. kolo: Vojvodina - Borac, PETAK(?!) 16h

Post od Salvador »

@Neizlecivi
Batali te price o kvazi-gospodstvu, covek se izrazio u svom stilu, ali poenta je sto je apsolutno u pravu.
Vasa
Postovi: 165
Pridružio se: Uto Jul 28, 2015 11:13 pm

Re: 26. kolo: Vojvodina - Borac, PETAK(?!) 16h

Post od Vasa »

Razumem razocarenje i bes,ali vredjati igraca pa cak i da je odigrao najgore sto je ikad iko odigrao je smesno!
Micic je danas na trenutke bio sjajan ali imao i par gresaka ne racunajuci nesrecni autogol,onaj ko kaze da nema tehniku mislim da se ne razume u istu,meni je zasmetalo udaranje za crveni to igrac sa 32 godine ne sme sebi da dozvoli,bez obzira sto je isfrustriran autogolom i zvizducima sa tribina koje nikako nije zasluzio!
Jovancic i Trujic su do ove utakmice bili solidni a danas ocajni,njima i celoj ekipi sada vidim treba vremena da se uigraju nazalost vreme prolazi ali to je neminovnost naseg fudbala a nasa sa ovakvom upravom jos komplikovanija!|Zasto igra ovaj a ne onaj je vecita tema,kritikovali smo Sekulica a sad eto kao treba da igra setite se rezultata i igre pre dolaska sadasnjeg trenera.Meleg je bio dugo bez takmicarskih utakmica i logicno je da moraju da ga cuvaju pogotovo sto su svi svesni o kakvom se igracu radi bukvalno o blagu !Pokusava sa Palocevicem ,imam utisak da je na treninzima i utakmicama drugi igrac i mislim da nikada nece postati ozbiljan igrac!Trujic je dobro poceo i onda pao protiv Rada a danas potpuno van igre.Malbasic je ocajno poceo a sda odlican i bice jos ubedljiviji.Asceric ce igrati daleko bolje kada se uigra,iznanadio me sa dobrom igromi kada ima loptu u nogama i kretanjem ali prilicno tanak u skoku odnosno u proceni leta lopte e da mu je tu Pavkova glava . Lalatovic da malo ublazim prilicno se pogubio i trazeci dobitnu kombinaciju,luta i isfrustriran pravi ozbiljne greske ali sam ubedjen da ce stvari polako leci.Meni je najveca dilema Stamenic koji uglavnom nije ni medju 18 a potpuno ne shvatljivo zasto sa ekipom nije Zlicic i to jedino sto se tice izbora igraca zameram treneru.Jos jedom bilo bi lepo da pokusate da ne vredjate igrace jer oni su dosli da pomognu a nikako da prave probleme i pogledaj te snimak pa vidite Micicevu tehniku,pas,trcanje pa i greske!
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: 26. kolo: Vojvodina - Borac, PETAK(?!) 16h

Post od recni galeb »

Dosli su da dobiju za svoju igru platu, a ne na mobu i da pomognu...
BondNS
Postovi: 189
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:32 pm
Lokacija: 10 minuta od stadiona

Re: 26. kolo: Vojvodina - Borac, PETAK(?!) 16h

Post od BondNS »

Ovo je jedna od posledica nepostojanja jasne vizije i misije, pa na osnovu toga definisanih ciljeva i strategije za njihovo ostvarenje. Prvo, doveden je mlad trener, bez značajnog iskutsva, ali sa dovoljno želje i drskosti da uspe, možda malo nevaspitan i sirov za naš mentalitet, al' da to sada zanemarimo. Koji su ciljevi postavljeni pred njega? Da li imamo informaciju sa kojim ciljem je doveden? Da uzme kup? Da uzme prvenstvo? Da izbori mesto koje vodi u evropsko takmičenje? Da forsira mlade igrače iz naše škole? Meni deluje da se kod nas svi dolasci i pregovaranje svode na priču:
Uprava: Jeste raspoloženi da dođete malo kod nas?
On: Jesmo.
Uprava: Kol'ko para?
On: Šta treba da radim?
Uprava: Da vodiš treninge i jednu utakmicu nedeljno.
On: Tol'ko para.
Uprava: Dogovoreno
On: Dogovoreno
... da nije tako, situacije u kojima nam se ponavljaju ciklično isti treneri bi se dešavale retko ili nikad. Šta se dešava ako ne ispuni ciljeve sa kojima nismo upoznati? Ko odgovara? On? Oni? NIKO... i tako godinama

Drugo, dovedeni su igrači koji su ubačeni da igraju odmah po želji trenera, a da prethodno nisu uigrani sa osatkom tima. Ne planski, ne postepeno, nego odmah. Poštovani gospodine treneru, j.bem vas u taktiku silovanja i forsiranja igrača po svaku cenu. Al' dobro i on je mlad, valjda će vremenom naučiti, a on je manje kriv od onih koji su ga doveli i postavili na to mesto i pustili da radi stihijski bez odbranjenog plana rada i predočenih očekivanih rezultata. Dovoditi igrače koji su istog ili pupupu, daleko bilo, manjeg kvaliteta, a pri tom starijih od onih koje imaš, samo zato što ove poznaješ duže i bolje je kukavički i ziheraški, a rezultate gledamo svaki vikend. Pored toga, o kakvom mi uigravanju ekipe u sred prvenstva pričamo!? Pustite ih još xy utakmica... imaju oni kvalitet... treba im podrška... p(o)razne priče.

Ili forsiraš i trpiš mlade igrače sa potencijalom i vezuješ ih dugoročno za klub, ali tako da i oni budu zadovoljni što su tu, pa kada dođe vreme i jedna i druga strana uzme dobre pare
Ili dovedeš iskusne igrače proverenog kvaliteta, koji igraju za puno para, ali uz uslov da za kratko vreme moraju da naprave rezultat i uvedu klub u neko evropsko takmičenje, pa onda živiš od tih para i opet svima dobro
A šta mi radimo? Dovodimo relativno matore igrače, slabog kvaliteta, koji su za svoj učinak previše plaćeni, a iole talentovanije klince iz naših redova prodajemo čim dođe prva ponuda. Što je rekao dobri Albert "raditi istu stvar iznova x puta i očekivati drugačije rezultate" je definicija ludosti.
JEDNA STVAR MI NIJE JAZNA,ZASTO NASI KLUBOVI POSLUJU SA CIGANIMA KAD NIKAD NISTA NE ISPLACUJU,SVOJEVREMENO SU POSLALI UZICKU SLOBODU U DRUGU LIGU ZBOG TOGA,A I JAVOR NIJE NISTA BOLJE PROSAO...

Prosto k'o pasulj,u upravama im sede razni Scepanovici itd...
Korisnikov avatar
Sasa1969
Postovi: 611
Pridružio se: Ned Sep 29, 2013 11:29 pm
Lokacija: Istok

Re: 26. kolo: Vojvodina - Borac, PETAK(?!) 16h

Post od Sasa1969 »

Vasa napisao: -Micic je danas na trenutke bio sjajan ali imao i par gresaka ne racunajuci nesrecni autogol,onaj ko kaze da nema tehniku mislim da se ne razume u istu
-Jovancic i Trujic su do ove utakmice bili solidni
-Meleg je bio dugo bez takmicarskih utakmica i logicno je da moraju da ga cuvaju
-Asceric ce igrati daleko bolje kada se uigra,iznanadio me sa dobrom igromi kada ima loptu u nogama i kretanjem
-Pogledaj te snimak pa vidite Micicevu tehniku,pas,trcanje pa i greske!
Pod kojim drogama ti gledas utakmicu ? Daj reci i nama skrati nam muke :D
Slika
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 26. kolo: Vojvodina - Borac, PETAK(?!) 16h

Post od Milan »

limanfkv napisao:

Nego sta je Ćićmi uradio kad je pazario crveni, za nas koji nismo bili u mogućnosti da gledamo?

Što pre, d`izvineš, udarimo kurcem u ledinu, to će nam biti bolje. Izgleda da smo na dobrom putu.


Na 2:00 počinje:


[video]https://www.youtube.com/watch?v=B_fIFPuFC3I[/video]


BondNS po običaju pravo u centar! :lala:
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: 26. kolo: Vojvodina - Borac, PETAK(?!) 16h

Post od gospodinFKV »

U Micicevu odbranu, i ja bih tog Vujakliju napenalio. Ciganstura mala...
Korisnikov avatar
slanina
Postovi: 798
Pridružio se: Sre Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 26. kolo: Vojvodina - Borac, PETAK(?!) 16h

Post od slanina »

Al ga je ćelavi ubo svaka mu čast samo je recno pa lepo od stative,nikog pored njega.Ko je ovde igrao,Borac protiv Borca čini mi se... ?
Imali smo Supića,i Mulinu pa Vukelju,Lazetića ali ovako lošeg fudbalski neškolovanog igrača ne sećam se,čak je i Mulina :mrgreen: povezao par tačnih pasova ovaj čistu loptu ne zna da doda.
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 26. kolo: Vojvodina - Borac, PETAK(?!) 16h

Post od Rabba »

Ako Voždovac nekako dobije partizan, završavamo kolo na 7. mestu.

Dodatni info, osim Mićića, i Rosić je suspendovan za sledeće kolo protiv OFKe, zbog 10. žutog kartona.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: 26. kolo: Vojvodina - Borac, PETAK(?!) 16h

Post od gospodinFKV »

Rabba napisao:Ako Voždovac nekako dobije partizan, završavamo kolo na 7. mestu.

Dodatni info, osim Mićića, i Rosić je suspendovan za sledeće kolo protiv OFKe, zbog 10. žutog kartona.
Sve je to u bod-dva. Nije to strasno.

Na kraju krajeva, zna se u kakvu vanserijsku formu ulazimo u finisu, kad se borimo za Evropu, pa onda na pocetku sledece sezone nam bas te ekipe odrze cas fudbala, sto na Karadjordju, sto na strani. :mafia:
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: 26. kolo: Vojvodina - Borac, PETAK(?!) 16h

Post od naseljekolumbija »

Rekao sam jos posle Spartaka - fk Jovanca Micic... Sudjenje presmesno,ali naravno na nivou naseg fudbala kao i uvek. Sto se tice crvenog za Micica,trebao je da da zuti tom debilu iz Borca zbog simuliranja. Ali dobro da je dobio crveni da ga ne gledam bar jednu utakmicu
Korisnikov avatar
ДушанСП
Postovi: 712
Pridružio se: Uto Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: 26. kolo: Vojvodina - Borac, PETAK(?!) 16h

Post od ДушанСП »

Овде једино Мелег зна да игра,и Малбашић нешто зна.Секулић кад уђе у игру делује као велемајстор у односу на тренутна појачања.Питање је само колико Мелег може да игра у овом тренутку,јер се чини да нема снаге за 90 минута као ни Малбашић.Мада како добијамо голове у последњим минутима изгледа да нико нема снаге за целу утакмицу.
Korisnikov avatar
Sasa1969
Postovi: 611
Pridružio se: Ned Sep 29, 2013 11:29 pm
Lokacija: Istok

Re: 26. kolo: Vojvodina - Borac, PETAK(?!) 16h

Post od Sasa1969 »

Ako Meleg nema snage za 90 minuta po meni je logicno da pocne utakmicu pa da igra koliko moze nego da ulazi sa klupe i da vadi kestenje.
Koliko smo svi mogli da vidimo Meleg dobro izvodi prekide i steta je da 2/3 utakmice presedi na klupi.
Slika
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: 26. kolo: Vojvodina - Borac, PETAK(?!) 16h

Post od gospodinFKV »

Sasa1969 napisao:Ako Meleg nema snage za 90 minuta po meni je logicno da pocne utakmicu pa da igra koliko moze nego da ulazi sa klupe i da vadi kestenje.
Koliko smo svi mogli da vidimo Meleg dobro izvodi prekide i steta je da 2/3 utakmice presedi na klupi.
Nemoj tako, Meleg nije doveden po zelji trenera, i ne treba da zauzima mesto igracini kao sto je Trujic. Ako Meleg za tih 20min koje dobije ne moze da predribla ceo tim Borca, klupu i goste iz loze i da gol s 40m, nema govora o pariranju velemajstorima kao sto su Trujic i Palocevic. Prosto nije spreman za svih 90 minuta...
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 26. kolo: Vojvodina - Borac, PETAK(?!) 16h

Post od Turija »

gospodinFKV napisao:
Sasa1969 napisao:Ako Meleg nema snage za 90 minuta po meni je logicno da pocne utakmicu pa da igra koliko moze nego da ulazi sa klupe i da vadi kestenje.
Koliko smo svi mogli da vidimo Meleg dobro izvodi prekide i steta je da 2/3 utakmice presedi na klupi.
Nemoj tako, Meleg nije doveden po zelji trenera, i ne treba da zauzima mesto igracini kao sto je Trujic. Ako Meleg za tih 20min koje dobije ne moze da predribla ceo tim Borca, klupu i goste iz loze i da gol s 40m, nema govora o pariranju velemajstorima kao sto su Trujic i Palocevic. Prosto nije spreman za svih 90 minuta...
Da li to znači da je i Vranješ ,,zadnja rupa na svirali" ili lepše rečeno nebitan, pošto je Meleg njegov pulen (sećamo se kako ga je ukrao Vojvodini), a sada nema mesta u Voši u kojoj je on, nažalost i bruku, sportski direktor :?:
Ustvari, ko dovodi igrače u Vojvodinu?Znamo za Lalatovićeve persone, a za ostale?Lalatović se, barem relativno pošteno, izjasnio.
Čiji je izbor Paločević, čiji Vukčević, čiji ...?
Oni što su poreklom sa FCVB, ti ne igraju ili su u Proleteru.Potpuna konfuzija, kao što je i na terenu.Sasvim logično, uzimajući u obzir činjenice.
PS
pre bi ovo bilo za topik Transferi ili uprava, ali hajde da nastavim pokrenutu temu na ovom mestu, posle još jednog blama u prvenstvu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Zaključana tema