26. kolo: Vojvodina - Borac 1:1

User avatar
gospodinFKV
Posts: 4764
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 26. kolo: Vojvodina - Borac, PETAK(?!) 16h

Post by gospodinFKV »

Ljudi, pa njemu Maksimovic ulazi s klupe!!! Zbog koga?! Micica?! Jovancica?! Pa nemojmo se zaje*avati...
Last edited by gospodinFKV on Fri Mar 11, 2016 11:43 pm, edited 1 time in total.
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: 26. kolo: Vojvodina - Borac, PETAK(?!) 16h

Post by madda fakka »

Posle prve utakmice sam postedeo Micica mnogih prideva, imena i epiteta. Posle danasnje utakmice i 3 sata smirivanja samog sebe mogu samo reci da je on dosta pomogao u gubitku 4 boda tj danas protiv Borca i onomad protiv Spartaka. Neka je dobio crveni karton samo da ga ne gledam na terenu j**o ga voz koji ga je doneo. Meleg sedi na klupi, udje i promeni kompletan ritam utakmice ne samo naseg tima. Tuga i jad kako prosipamo bodove i kako ovaj "gospodin" Lalatovic vodi tim.
I Bog je Slaninar...
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1453
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 26. kolo: Vojvodina - Borac, PETAK(?!) 16h

Post by Neizlecivi »

Moram da vam kontriram svima, ali smatram da je Micic docekan odvratno, mnogo gore nego cesti grobari i cigani koji su došli u nas klub. Ne znam da li je sa dve greške to zaslužio, posto smatram da je današnji gol plod čiste nesreće. Nije mi jasno sta ocekujete od njega, ali mi takodje nije jasno da bilo kog našeg igrača ovoliko ljudi napadaju i vredjaju kao njega. Današnju tekmu po meni je odigrao sasvim dobro do 75.minuta,a treneru zameram sto tada nije bio zamenjen.
Uopste mi ne ide to da se igrac ovako docekuje, pre svega zbog toga sto nikakvo nepostovanje kluba nije pokazao i smatram da se trudio na terenu. U prethodne dve tekme je bilo makar 3-4 losija igrača u našim redovima od njega, a opet on je dobio takve kritike, da ne znam sta decku treba da izadje iz kanala u koji je usao.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4764
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 26. kolo: Vojvodina - Borac, PETAK(?!) 16h

Post by gospodinFKV »

Da smo mi neki normalan klub, kao sto nismo, sad bi bio pravi trenutak da Tralalatovic dobije po njonji od uprave za onu izjavu ''Doveli su igrace koje nisam trazio, ne mogu da preuzmem odgovornost, dok ne dobijem svoje igrace''...

Znaci, trenerska prevara je trazila svoje igrace - dobio ih je. Gde su rezultati?! Konstantno ih gura, dok neki kvalitetniji sede na klupi. Za to vreme, Vojvodina je bez pobede, ispali smo iz kupa, igra se odvratniji fudbal nego u eri Jasara,...

Gde si sad, Lalate? Hoces li preuzeti odgovornost?

Gde su ovi sto treba da ga pozovu na istu?

Covece, je l' nama duhovi vode klub...

EDIT: Ne moram ni da se osvrnem na to kako je igrac ''kojeg nije trazio'' direktno doneo i do malo bodova sto smo osvojili u nekim mecevima. Svi imamo oci, ne treba niko da nam ukaze na to...
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: 26. kolo: Vojvodina - Borac, PETAK(?!) 16h

Post by recni galeb »

@Neizlecivi Koliko taj decko ima ono godina? :frown:
Nije bas zelen u'bran pa da ga vadimo iz kanala...
ultra komsa
Posts: 402
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: 26. kolo: Vojvodina - Borac, PETAK(?!) 16h

Post by ultra komsa »

Prijatelju Neizlecivi, TAJ Micic koga branis je retard. Posmatrao sam vecinu utakmice samo njega jer sam primetio da ga svi kritikuju. On nije spojio dva dobra pasa, brani pogresno prostor, jedino sto zna da skoci al to zna i onaj pacoliki Kordic, pa nije igrac. Raskinuti ugovor, i cao. Nije vredan vise pomena a posebno kad se zna ko greje klupu zbog njega
User avatar
Salvador
Posts: 1065
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 26. kolo: Vojvodina - Borac, PETAK(?!) 16h

Post by Salvador »

gospodinFKV wrote:Da smo mi neki normalan klub, kao sto nismo, sad bi bio pravi trenutak da Tralalatovic dobije po njonji od uprave za onu izjavu ''Doveli su igrace koje nisam trazio, ne mogu da preuzmem odgovornost, dok ne dobijem svoje igrace''...

Znaci, trenerska prevara je trazila svoje igrace - dobio ih je. Gde su rezultati?! Konstantno ih gura, dok neki kvalitetniji sede na klupi. Za to vreme, Vojvodina je bez pobede, ispali smo iz kupa, igra se odvratniji fudbal nego u eri Jasara,...

Gde si sad, Lalate? Hoces li preuzeti odgovornost?

Gde su ovi sto treba da ga pozovu na istu?

Covece, je l' nama duhovi vode klub...

EDIT: Ne moram ni da se osvrnem na to kako je igrac ''kojeg nije trazio'' direktno doneo i do malo bodova sto smo osvojili u nekim mecevima. Svi imamo oci, ne treba niko da nam ukaze na to...
Bravo za post!

Ponovo se ispostavilo da forumasi laici bolje vide kvalitete igraca od trenera koji ih gleda svaki dan.
Par zadnjih veznih od jesenas Maksimovic-Sekulic je iz neshvatljivih razloga zamenjen slabijim parom Micic-Jovancic, jedan je dao autogol i dobio crveni (mada po meni cak i nije tako lose odigrao), a drugi slabo odigrao i zamenjen. Sekulic je ulaskom pokazao da mnogo bolje povezuje igru od startera.
Ocajni Trujic na krilu iz nerazumljivih razloga ima sigurno mesto u timu.
O Palocevicu sam vise puta rekao sta mislim, danas je samo potvrdio moj raniji stav. Sto pre ga otpisemo, manje cemo se muciti.
Na ovom mestu moraju igrati Meleg i/ili Zlicic.

Na kraju su najbolji igraci bili rezerve, sto samo potvrdjuje los izbor igraca.
Lalatovo trazenje krivice u navijacima je jadno, bolje bi mu bilo da sto pre uvidi greske i okrene novi list.
Melega, Zlicica, Maksu, Sekulica, Stamenica medju prvih 16, trebaju nam ljudi koji znaju da igraju fudbal.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1453
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 26. kolo: Vojvodina - Borac, PETAK(?!) 16h

Post by Neizlecivi »

recni galeb wrote:@Neizlecivi Koliko taj decko ima ono godina? :frown:
Nije bas zelen u'bran pa da ga vadimo iz kanala...
Nisam ni mislio da je mlad, pa kao treba mu podrške i cupanja od strane nas, nego sam rekao da posle svega ovoga, ne znam sta bi ga izvadilo iz tog kanala u koji je usao.
Ultra komso, ja se ne mogu sloziti. Smatram i dalje da podelio nekoliko jako dobrih pasova,i je da danas bio medju boljim do pred sam kraj. Takodje smatram da nije zaslužio da ga bilo ko naziva retardom. O tome o govorim, u prethodnom periodu od dve tri utakmice, bilo je losijih igrača u nasim redovima, a samo Micic je napadnut na ovaj nacin.
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 26. kolo: Vojvodina - Borac, PETAK(?!) 16h

Post by Dragojlo »

Onom timu od pre tri sezone (koji se većini takođe nije sviđao,iz raznih razloga),ovi što su sad prvotimci bi mogli samo da skupljaju lopte!!!!!!Bezlična gomila poluamatera!!Važno da je taj Mićić dao gol protiv nas i jesenas u dresu Borca...al to možemo i da ne računamo,jer tad nismo imali GOLMANA na golu,već pokušaj istog...
ultra komsa
Posts: 402
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: 26. kolo: Vojvodina - Borac, PETAK(?!) 16h

Post by ultra komsa »

@Neizlecivi, daleko od toga da je on jedini problem. Ali toliko je opao kvalitet fudbala, igraci koji kod nas dolaze i igraju su oni koji pre recimo samo 2,3 godine nisu mogli da prismrde terenu. A ne i da se ponasalju ovako nonsalantno. Gde se ikada neko od njih izvinuo, pustio suzu? Sve je to odraz pijanica malih, velikih, slabo talentovanih igraca sa rozim kopackama, koji vise vremena provode na insagramu nego u teretani. NEMA OPRASTANJA! BUDI go**o PUBLIKA CE TE MRZETI, POKAZI ZUBE PUBLIKA CE CENITI.
limanfkv
Posts: 2829
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 26. kolo: Vojvodina - Borac, PETAK(?!) 16h

Post by limanfkv »

[video]https://www.youtube.com/watch?v=7mYYFiDUHPc[/video]


Nego sta je Ćićmi uradio kad je pazario crveni, za nas koji nismo bili u mogućnosti da gledamo?

Što pre, d`izvineš, udarimo kurcem u ledinu, to će nam biti bolje. Izgleda da smo na dobrom putu.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3938
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 26. kolo: Vojvodina - Borac, PETAK(?!) 16h

Post by Rabba »

Problem nije u Mićiću. Problem je u načinu na koji su selektovani ti igrači. I kako su predstavljeni. Doveo si dva lika na zadnjeg veznog, koji ni po čemu ne odgovaraju našoj igri, i zamenio si dvojicu koji su tu sredinu držali, koliko-toliko solidno(pritom, držanje Maksimovića na klupi je težak idiotluk). Mićić i Jovančić su odgovarali Borcu, kao što bi odgovarali mnogim klubovima u našoj superligi. Defanzivni vezni. Tehnike bez. Golova na utakmici od 0 do 1. Pride, u Borcu su ih oni ispred njih činili mnogo boljim igračima. Njihovo je bilo da budu prvi zid odbrane. Kraj. Pusti drugima da igraju fudbal. Njihov opseg kretanja je od 30 metara od svog do 40 metara od protivničkog gola, maksimalan broj dodira sa loptom 2. Prvi za prijem, drugi za pas (ukoliko sve prođe kako treba sa prvim), prvom do sebe koji nešto zna sa loptom. Ili beku, ili prednjem veznom, ili nazad. I tu na tom prostoru, u paru, bi mogli da budu možda korisni kao jedan prosečan zadnji vezni. Ok, i oni nečemu služe. Nemaš para za jednog dobrog, uzmeš dva loša. Ali da je kod njih lopta u nogama u napadu je takav idiotizam da je to nečuveno. Čini se da je sa njima Lalatović hteo da postigne prisustvo u vazduhu na sredini, što je JEDINO falilo Maksimoviću i Sekuliću. I to je donekle i postigao. Ali je izgubio apsolutno sve ostalo što su Sekulić i Maksimović imali na terenu. Pokretljivost, tečnost igre, brzinu, opciju ili čak i dve više u napadu, ma sve. A ponaša se kao da mu igraju višlji Sekulić i Maksimović.

Da se vratim. Mićić i Jovančić su loši, jer nam je trener kreten, i važnije mu je da psuje na protivničke trenere i da širi ruke i dernja se na sudije i zarađuje kazne, nego da vidi da ima rupe po terenu. Ekipa mu je ukomponovana do moga. Krila spora i neprodorna(osim donekle Malbašića), špic ekstremno sumnjivog kvaliteta, dodatno neuigran sa ekipom. Prednji vezni balerina, bez muda a bogami i kvaliteta. Bekovi sa centaršutevima bliže Elektrovojvodini(ajde ok, nije im to prvenstvena funkcija na terenu, pa su oni tu i najmanje problematični, njih sam samo iskoristio da dodam na celu mizeriju). I onda lepo razrešiš misteriju tako što ćeš dvojici KLASIČNIH balvana trpati loptu u noge i promovisati ih u neke bitne faktore u kreiranju igre. Izvini, prijatelju Lalate, negde si se opasno zajebao u računici. I na koga će da raja iskali bes? Na one koji najviše greše :) A što greše? Jer im je trener fudbalski mag, pa u njima vidi davno izgubljene klonove Patrika Vijere i Jaje Turea.

Imamo mi veće bolide u timu. Meni na listi vode Paloč the organizer i Trujić, kojeg je Marquis do reči tačno opisao. Da nema Paločevića, mislio bih da me neko zajebava sa Trujićem u 11. Zašto navodim njih dvojicu pre zadnjih veznih balvana? Pa ova dvojica stvarno treba da rade to što im je rečeno, za razliku od ova dva nesrećnika sa pozicije DM, a njihov učinak na terenu bi svaki nepodgojeni osnovnoškolac lagano postigao.

Ili ako veruješ u Paločeve magične moći i veruješ Trujiću kad ti kaže da je fudbaler, lepo vratiš Maksu i Sekulu u 11, 4ku i 29ku taj dan pošalješ u šumu da se bave poslom koji im, vrlo moguće, više leži od ovoga kojim se trenutno bave. Jebiga, platu već zarađuju, dnevnice nek uplate na klupski račun. Eto koristi od njih van terena, a na terenu bi barem imali šansu da se primaknemo golu iz igre.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 26. kolo: Vojvodina - Borac, PETAK(?!) 16h

Post by laki »

Maksimovic sedi na klupi a micic igra?!

Palocevic?! Decko, zaboravio si srce i muda u svlacionici, picketino mala smrdljiva!

Ova "pojacanja" koje je lalat doveo su kurtocine sve same, niko nema pojma nista. Ili ih lalat ne zna da uklopi kako valja. Kako bilo, ovako ocajnu i bezidejnu igru nisam davno gledao.

Ako jos jednom micic bude igrao pre Maksimovica koji pruza najkonstantnije partije u nasem dresu ove sozone, ja ulecem na teren i prekidam utakmicu, zvanicno to obecavam!!!!!!!!!!!
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4764
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 26. kolo: Vojvodina - Borac, PETAK(?!) 16h

Post by gospodinFKV »

Slazem se i ja da nije problem u Micicu. Rekao sam vec - igrac je limitiran, pa je limitiran. Svako ima svoj maksimum. Njegov nazalost ne ispunjava kriterijume igranja u Vojvodini. Ima tu jos par igraca, ali da se zadrzimo na Micicu, kad je on vec predmet rasprave.

Ceh za ovo bi morali da plate Lalatovic i Vranjes.

Lalatovic - trazio te igrace, odbijao odgovornost za pojacanja koje je uprava dovela. Dobio svoje igrace, rezultata nema. Hvala, dovidjenja.

Vranjes - propustio je da primeti da to nisu igraci za Vojvodinu. Slucajno ili namerno, nije ni bitno, ali je tu skauting odradjen odvratno lose. Kad ti trener dostavi spisak zelja, tvoje je da to isproveravas i procenis. Neko ko je toliko puta pljunuo na ovaj klub ne bi smeo da ima toliki kredit.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1453
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 26. kolo: Vojvodina - Borac, PETAK(?!) 16h

Post by Neizlecivi »

laki wrote: Decko, zaboravio si srce i muda u svlacionici, picketino mala smrdljiva!
Mi smo postali gospodski klub taman koliko smo i mi gospodski navijaci.
Mogu da razumem vredjanje protivnickih igraca,sudije,trenera, ali svojih igraca ne mogu. Pre svega jer smatram da smo odigrali par borbenih utakmica, u kojima su igraci pokazali zelju i trudili se. Nisam cvecka i cesto psujem na stadionu kao pas, ali ne shvatam da se na ovaj nacin napadaju igraci. Ako smatras da ne znaju, oni ne znaju, i kraj. Da li je neko zasluzio zbog toga da biva napadan i vredjan? Ne svidja vam se rad kluba i igraci? Logicnije mi je nekako "UPRAVA NAPOLJE", nego sve ovo... ali dal cemo to i koliko brzo cuti, videcemo.

Da (nadam se) ne nastavljam svoje upise ovde, jos uvek smatram da bi ova ekipa mogla uz malo tumbanja, pametnijeg Lalatovicevog postavljanja i srece da se dobro ukobinuje i pruzi neke kvalitetnije igre i rezultate.
Locked