25.kolo:Rad-Vojvodina 2:2

Vaša očekivanja?

Poll ended at Mon Mar 07, 2016 3:07 am

Aj` Borac
11
37%
Deluje da smo ostali bez goriva
2
7%
Uzbudljiva konferencija za štampu
7
23%
Napadač u prvoj postavi
10
33%
 
Total votes: 30

Vasa
Posts: 165
Joined: Tue Jul 28, 2015 11:13 pm

Re: 25.kolo:Rad-Vojvodina, nedelja 13h

Post by Vasa »

iskljucivi krivac je Lalaatovic
ultra komsa
Posts: 402
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: 25.kolo:Rad-Vojvodina, nedelja 13h

Post by ultra komsa »

Pusi ga Raso nabijem i tebe i trenera cigana i svo groblje dace bog da svi imate kratke karijere
User avatar
Forza Voša
Posts: 573
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: 25.kolo:Rad-Vojvodina, nedelja 13h

Post by Forza Voša »

Vise nego sto smo zasluzili. Obzirom da igramo ziheraski ja sam zadovoljan bodom.
„Hasta la Victoria Siempre!“
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4765
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 25.kolo:Rad-Vojvodina, nedelja 13h

Post by gospodinFKV »

Lep poklon za rodjus.

Nego, je l' ovaj ganfersko-grobarski olos na terenu (i pored njega) uopste znaju da je klubu danas rodjendan, ili su ga slavili pre par dana?

Strucnjaci, posto obraz?

Podnesite te ostavke vise i vodite sa sobom ova debla sto ste na kilo doveli.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9638
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 25.kolo:Rad-Vojvodina, nedelja 13h

Post by Voja »

igras protiv zadnjeg,igras sa tri zadnja vezna,10 kontri ne znas da istrcis... mislim da je bod premija :cheers:
Image
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3800
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 25.kolo:Rad-Vojvodina, nedelja 13h

Post by Red Marquis »

Ekipa i dalje igra kao da se juče spojila. Odbrana naročito. Rad je toliko šuplja ekipa da je moglo iz kontre da se da barem 5 laganih komada.
Grohotom se smejem kad pomislim koliko će ovi naši menadžeri da se ovajde prodajom ovih "fudbalera".
Io odio Belgrado
User avatar
Turija
Posts: 10623
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 25.kolo:Rad-Vojvodina, nedelja 13h

Post by Turija »

Ekipa potpuno nespremna, prvenstveno fizicki, mentalno vec ocekivano, jer nikome tu nije bitna Vojvodina.Zato i primamo golove u poslednjim minutima.
Za Pankova sam odavno rekao da ne moze biti stoper, a sta moze ne znam.Mozda moze biti novi Sekulic.
Babic je igrac za Proleter,Asceric klasicno drvo, koji je imao na ove 2 utakmice nevidjenu srecu.Trener(i) osim ,,ajmo,, nemaju nijedan drugi vidljivi kvalitet.Da imaju ne bi pogubili ovolike bodove na dobijenim mecevima, iako ne znamo sa cime smo imali pobede u rukama do poslednjih minuta utakmica.
Uprava ista, kao i navedeni iznad.Ume samo da izda saopstenje za javnost.
Celokupno stanje u klubu jadno da jadnije tesko moze biti - mada, uvek, moze i gore biti.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Stefke
Posts: 324
Joined: Thu Sep 12, 2013 10:50 am
Location: Клиса

Re: 25.kolo:Rad-Vojvodina, nedelja 13h

Post by Stefke »

Какве јајаре, мука ми је...
Мићић, Трујић, Малбашић немају шта да пруже било ком професионалном клубу. Пре би се уклопили у некој дрвној индустрији, ентеријер Јанковић (предлажем да их узмемо као генералног спонзора, одлично би се уклопило), него у игру иоле озбиљног клуба. Најкласичнији балвани којима ће Војводина бити највећи домет у својој каријери.
Наши тренери ми све више иду на крц са овим изменама. Ми на последње три утакмице нисмо направили све измене. Данас само једну?! Зличић потписао уговор на 4 године, а зашто? Да буде трећа постава, грејач клупе скинхедима са две леве ноге?
Само ћу поновити оно што сам рекао. Ове године нећемо играти финале купа, ове године нећемо играти Европу. Занима ме које ће бити оправдање за то... или ћемо можда први пут у историји добити "Извините, зајебали смо, немамо муда да побеђујемо"? Не знам ни зашто се нервирам, бод је овде премија.
О стабилизацији клуба је смешно и говорити... пре ће мусави изаћи из дуга него ми.
Е да, срећно нам 102. године љубави и патње :cheers:
У свом кварту ти си херој,
И твоја улица твој је дом!
https://www.youtube.com/watch?v=sY6pBCx2cMI" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Qr0nJa
Posts: 416
Joined: Thu Sep 06, 2007 6:23 pm

Re: 25.kolo:Rad-Vojvodina, nedelja 13h

Post by Qr0nJa »

Ostaje nam samo borba, borba i secanje na neko srecnije vreme...
...i nikad ne shvatiti to,sto volim tebe ja ludo jer srce moje vecno za tebe kucace znaj....
User avatar
Stexman
Posts: 2555
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 25.kolo:Rad-Vojvodina, nedelja 13h

Post by Stexman »

Ja ne mogu da verujem koliko smo lopti izgubili zbog loseg prijema. To toliko amaterski izgleda da je prosto neverovatno.
A o halavosti da ne pricam. Trujic je danas preterao sa soliranjem.

Sramota je da nikako nisu obelezili rodjendan kluba. Makar da su izasli u majicama sa natpisom 102 godine ili tako nesto... Necu ni ja da cestitam rodjendan, nije vreme slavlja vec borbe dok se ovima iz uprave i "strucnog" staba ne vide ledja! Slavicemo duplo kada ih oteramo!
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1453
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 25.kolo:Rad-Vojvodina, nedelja 13h

Post by Neizlecivi »

Mnogo bolje nego do sada, ali mi nije jasno zasto Lalatovic vrsi izmenu i igramo sa 3 zadnja vezna? Zavrsili smo utakmicu sa 4-5 igraca koji jedva stoje, a dve izmene ostale.
Smatram da bi i prethodne tekme odigrali sasvim dobro, da smo igrali sa spicem od starta. Kakav takav spic, eto i Asceric opet znaci. Mnogo losa tehnika 90% igraca, razumem teren, ali da se lopta konstantno odbija na 3 metra... ne ide. Sve u svemu jos 2 boda bacena i ode prilika da se posle ovog kola mozda borimo za 2 mesto, jer docekujemo Borac. Svejedno, makar nam godi sto se dele bodovi, jer sada samo tako prosipamo za sobom. Ne vredi da kometarisem igru,niti upravu, niti kvalitet igraca ( mada iako mnogi pljuju, danas je Micic dobio najvise duela od svih igraca na terenu i osim par gresaka odigrao sasvim dobro) , jer mi ove sezone imamo 5 kvalitetnih utakmica odigranih, od toga 3 u kvalifikacijama za LE, a upravu kao da nemamo, osim par saopstenja godisnje o kukanju i kradji...

Ostaje nam samo borba, borba i secanje...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4765
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 25.kolo:Rad-Vojvodina, nedelja 13h

Post by gospodinFKV »

U sva tri kola smo prosuli bodove, i u sva tri kola su nam rezultati isli jako na ruku.

Zbog ovakvih baljezgarija bi mi pola prvog tima klecalo na kukuruzu, na celu sa ovim pokusajem trenera.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3938
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 25.kolo:Rad-Vojvodina, nedelja 13h

Post by Rabba »

Od 75. minuta sam konstantno imao utisak da nema sanse da zadrzimo rezultat. Samo, imao sam utisak da ce da nam preokrenu. Ovih 2:2 gotovo nicime nismo zaluzili, i mozemo prilicno srecni da se vratimo u Novi Sad.

Odgovorni, pitate? Evo, ja cu da se proglasim za odgovornog, samo da ovi odu... Svi.
Last edited by Rabba on Sun Mar 06, 2016 8:08 pm, edited 1 time in total.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9638
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 25.kolo:Rad-Vojvodina, nedelja 13h

Post by Voja »

gospodinFKV wrote:U sva tri kola smo prosuli bodove, i u sva tri kola su nam rezultati isli jako na ruku.
Najvazniji detalj je protiv kojih i kakvih ekipa smo prosuli bodove.Ustvari,nismo ih ni prosuli,samo smo isti kao oni
Image
Novosacki Garisha
Posts: 79
Joined: Tue Dec 01, 2015 2:33 am
Location: Just follow the yellow brick road...

Re: 25.kolo:Rad-Vojvodina, nedelja 13h

Post by Novosacki Garisha »

Не знам зашто сам данас очекивао победу :shock:
Била ми је част да покиснем и изгубим глас зарад моје Воше :thankyou:
Што се игре тиче, нисмо ми криви што су они мало више :cekicanje: у главу него ми

СЛАНИНАРИ СРЕЋАН НАМ 102. РОЂЕНДАН, СВЕ ДОК ЈЕ НАС НАША ВОША ЋЕ ЖИВЕТИ! :lala:
You can not stop us!
Locked