25.kolo:Rad-Vojvodina 2:2

Vaša očekivanja?

Glasanje se završava Pon Mar 07, 2016 3:07 am

Aj` Borac
11
37%
Deluje da smo ostali bez goriva
2
7%
Uzbudljiva konferencija za štampu
7
23%
Napadač u prvoj postavi
10
33%
 
Ukupno glasova: 30

Korisnikov avatar
Baltazar
Postovi: 376
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 9:31 pm
Lokacija: Socijalno

Re: 25.kolo:Rad-Vojvodina, nedelja 13h

Post od Baltazar »

Otišla su nam 3 od 4 najbolja igrača. Trebaće vremena da se ova ekipa uigra, a i da igrači koji nisu igrali u zadnjih 6-12 meseci dođu u formu. Tek ćemo onda videti pravu snagu naše ekipe. Valjda ćemo se uigrati do plej ofa. Čudo jedno koliko smo blizu drugog mesta, a tolike smo bodove rasprodali.
Vojvodina, jedna jedina!
Vasa
Postovi: 165
Pridružio se: Uto Jul 28, 2015 11:13 pm

Re: 25.kolo:Rad-Vojvodina, nedelja 13h

Post od Vasa »

Odlicnih 75 min.ne savrseno ali mnogo bolje u odnosu na predhodnih nekoliko utakmica.
Onda sledi ne shvatljivih 20tak minuta pre svega Lalatovica,pogresna i kasna izmena,nema opravdanje ,drzanje do kraja u igri danas jedinog loseg i neraspolozenog Trujica koji je po meni morao napolje posle 45 i da uvede Stamenica.
Danas vecina dobri ili odlicni ,Malbasic najbolji do zadnjih petnestak minuta kada je evidentno bio umoran,Ascaric pokretljiv,jak i za mene prijatno iznenadjenje,Micic onaj pravi iako je imao 2-3 male greske,Antic siguran i pomalo bojazljiv ali je to ocekivano sa obzirom na minutazu,Pankov nazalost kao i obicno dobar,siguran i onda cuvena njegova nonsalntnos i lakoce mo jedna greska ali i kobna,ostali dobri ,Lalatovic napravio greske izmenom i ne cinjenjem izmena!
Sigurno je da ce iz utakmice u utakmicu biti bolje i vidi se ne uigranost koja polako dolazi!
Korisnikov avatar
Djisa
Postovi: 1187
Pridružio se: Ned Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 25.kolo:Rad-Vojvodina, nedelja 13h

Post od Djisa »

Vasa napisao:Odlicnih 75 min.ne savrseno ali mnogo bolje u odnosu na predhodnih nekoliko utakmica.
Onda sledi ne shvatljivih 20tak minuta pre svega Lalatovica,pogresna i kasna izmena,nema opravdanje ,drzanje do kraja u igri danas jedinog loseg i neraspolozenog Trujica koji je po meni morao napolje posle 45 i da uvede Stamenica.
Danas vecina dobri ili odlicni ,Malbasic najbolji do zadnjih petnestak minuta kada je evidentno bio umoran,Ascaric pokretljiv,jak i za mene prijatno iznenadjenje,Micic onaj pravi iako je imao 2-3 male greske,Antic siguran i pomalo bojazljiv ali je to ocekivano sa obzirom na minutazu,Pankov nazalost kao i obicno dobar,siguran i onda cuvena njegova nonsalntnos i lakoce mo jedna greska ali i kobna,ostali dobri ,Lalatovic napravio greske izmenom i ne cinjenjem izmena!
Sigurno je da ce iz utakmice u utakmicu biti bolje i vidi se ne uigranost koja polako dolazi!
Au brate, ti si ili dobro pijan gledao utakmicu ili spamujes.

Uprava napolje!!!!!!!!!!
Pa da se ne ljubimo!
Korisnikov avatar
laki
Postovi: 1974
Pridružio se: Ned Dec 05, 2010 1:51 pm
Lokacija: Podbara

Re: 25.kolo:Rad-Vojvodina, nedelja 13h

Post od laki »

Koliko sam ja gledao, nismo uopste lose igrali, Rad nema ni malo losu ekipu, da se razumemo. Za nase uslove, naravno.

Comi je bio mozak ove ekipe, to se tek sad moze videti. Mi nemamo nikog ni slicnog njemu. Bolje da smo umesto svih ovih Micica, i ostalih igraca, doveli jednog krstenog igraca koji moze da zameni Comija. Nadao sam se da ce to biti Meleg. Ne znam zasto ne igra i ne znam zasto ZA IME BOGA MAKSIMOVIC POCINJE UTAKMICU SA KLUPE?! Po meni on pruza najkonstantnije partije, najvise se trudi na terenu. On prakticno moze sam da drzi poziciju zadnjeg veznog. Meni tu nista nije jasno.
Slika
Korisnikov avatar
Salvador
Postovi: 1059
Pridružio se: Ned Maj 09, 2010 6:07 pm

Re: 25.kolo:Rad-Vojvodina, nedelja 13h

Post od Salvador »

Koliko sam ja video za onih par utakmica sto je igrao, Zlicic moze odlicno da zameni Comija i stvarno ne vidim zasto ne igra u prvom timu.
Isto ne razumem zasto Meleg nema prednost u odnosu na recimo Trujica, te zasto se cesce ne ubacuju Stamenic i Pavkov, makar u poslednjih 20-30 minuta.
Protiv Rada smo jajarski cuvali rezultat, mnogo dobrih prilika za kontru je prelako izgubljeno, a za ovo je najvise trener kriv sto nije napravio prave zamene.
Korisnikov avatar
Sasa1969
Postovi: 611
Pridružio se: Ned Sep 29, 2013 11:29 pm
Lokacija: Istok

Re: 25.kolo:Rad-Vojvodina, nedelja 13h

Post od Sasa1969 »

Maksimovic,Meleg,Zlicic i Stamenic moraju biti starteri
Pre svega zbog kvaliteta a onda i zbog dalje prodaje jer klub na njima moze nesto zaraditi a na Vukcevicu,Micicu i Jovancicu tesko da mozemo profitirati...AMIN
Slika
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: 25.kolo:Rad-Vojvodina, nedelja 13h

Post od gospodinFKV »

Sasa1969 napisao:Pre svega zbog kvaliteta a onda i zbog dalje prodaje jer klub na njima moze nesto zaraditi
Ti stvarno mislis da je ljudima koji sastavljaju tim bitno da li ce, i na kome, klub zaraditi?
Zaključana tema