23.kolo: Vojvodina - Spartak 1:1

Zaključana tema
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 23.kolo: Vojvodina - Spartak, subota u 15h

Post od Rabba »

Ne znam Vaske koliko si placen, nadam se vise od par sendvica... Da me ne mrzi, trazio bih ti presek tvojih komentara, da vidis koliko si tragikomican... To isto strpljenje koje trazis si nekoliko puta sa svojim istomisljenicima uskratio nasim skolarcima.

Sto se tice utakmice, novopridosli su odigrali toliko lose, da sam stekao utisak da se oni nikad ni ne mogu uklopiti u ekipu... Trujic i Malbasic po krilima losi, Micic i Jovancic u vezi losi, Miletic ne dobi crveni, samo sudija zna zasto... Meleg bolji od ostalih, Maksa jedini sa potpuno prelaznom ocenom. Jedini od metra drva koje smo predstavili kao pojacanja mi je bio, ironije li, Micic, koji izgleda kao tenk. Moracu da potrazim snimak utakmice negde da potrazim Jovanciceve dobre poteze, meni on ljudi izgleda potpuno beskorisno na terenu... Kako rece Vaske, prijem iz trka, il sta vec... U situaciji 11 na 9, treba mu gotovo minut da preda loptu najblizem igracu, 5 minuta pre kraja. A ona peta me je dokrajcila.

EDIT: Sudiju ako ne izbace sa liste superligaskih sudija nista nisu uradili... Ono juce je bila katastrofa od sudjenja, generalna.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: 23.kolo: Vojvodina - Spartak, subota u 15h

Post od recni galeb »

Sta ste napali Vasu da je bot?
Mozda je mlad...
Mozda je zelen ubran...
Mozda je od fudbala operisan ali ga eto vole...
Bas neko pravi botove za ovo sto smo juce gledali i tek cemo gledati... Trenera cigu bez ideje, balvane u Vojvodini, loza Boze pomozi...
Da krenemo od necega!

PR. napolje! :x
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: 23.kolo: Vojvodina - Spartak, subota u 15h

Post od Danilo »

Jako lose,bezidejno ,uplaseno.Skoro da ne mogu izdvojiti nikoga ko je bio bar prosecan.Kao da su bili drogirani.Miletic dal je bio pod necim ili u Borcu nije bilo sakupljaca lopti,isao je po svaka loptu napolju i vracao je u teren ,ne znam jeste li prumetili.Nisam ni razumeo Lalata da igra sa 3 dwfanzivna vezna igraca Novica,Micic,Jovanca koji je jos nesto odigrao.Razocaran.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 23.kolo: Vojvodina - Spartak, subota u 15h

Post od Turija »

Nemojmo sada da Vasa i novajlije budu najkrivlji za jučerašnje izdanje Vojvodine.
Po meni, ova postava (uz uvrštavanje Melega i Malbašića u prvih 11) treba da dobije šansu za popravni ispit.Nemamo mi na klupi neke vidno kvalitetne rezervne igrače, pa da kažemo da su oni oštećeni neigranjem u prvoj postavi.Očiti primer je Stamenić, kojeg sam ja posle nastupa u Budmpešti od 15-20 poslednjih minuta utakmica (kada je ušao na teren) smatrao sledećim našim biserom. Međutim, taj mehur se raspršio u paramparčad na svim narednim mečevima.Jednostavno, momak je nestao na terenu ili nema ko da mu kaže kako treba da igra ili je ono bila partija iz snova, kao Ožegoviću u Italiji protiv Sampe.Tada i nikad više.Odnosno, što više nastupa, sve više dolaze do izražaja slabosti.
Možda je nelogično da je Mićić juče imao tremu pred Novosađanima, a možda i nije s obzirom da je prvi put nastupio u dresu Voše u svom gradu i hteo da se dokaže.Pored izrazito (a neoravdano) favorizovanih nekih naših igrača, najveća zamerka za našu igru ide Lalatoviću na dušu, zbog neiskristalizovane prve postave na pripremama u Turskoj, a drugo zbog nesnalaženja kod situacije 11 naših na 9 igrača gostiju.Isto tako, niko od igrača na terenu nije hteo ili nije umeo da preuzme odgovornost i iskoristi veliku brojčanu prednost nad gostima, već smo igrali našu prepoznatljivu jalovu igru koju ponavljamo iz utakmice u utakmicu kao papagaji.Samo je Maksa imao želju da promeni taj odnos, ali nije Maksa tip graditelja igre.Svi ostali mnogo plašljivi i bezidejni.
Bekovi i stoperi posebna priča - lako ih prolaze protivnički igrači, a totalno su neupotebljivi u našim napadima.Spartak održao lekciju o kretanju i rasporedu igrača na terenu.
Od svih na terenu, pored Makse, solidan utisak su ostavili Meleg (za kojeg mislim da mora mnogo više i angažovanije nastupiti na terenu) i Jovančić.Mislim da će momak biti dobar i koristan ekipi.Naopako da sada, posle ovakog izdanja, vratimo Sekulića i Paločevića u prvu postavu.Onda smo baš džabe krečili.
Istina i Trujić i Malbašić su ovde samo zato što nemaju gde.Ovo dokazuju i svojim profilima na društvenim mrežama (kako čujem), gde nemaju postavljenu nijednu sliku u našem dresu, što je veoma simptomatično, isto kao što i Ožegovic pozdravlja cigane.Sve ovo govori da su oni ovde samo do prve prilike za transfer ili povratak u blizance.
Jučerašnja utakmica je prvo veliko razočaranje u našeg trenera, od kako je došao u Vošu.Imao je fantastičan uspeh sa motivacijom i uspostavljenim većim druženjem među igračima, međutim, to je u profesionalizmu kratkog daha i vrlo lako se obija o glavu, ako se rad bazira samo na tome.
Stručan rad na treningu i vođenje utakmice je najdominantniji faktor u sportu.Ako on izostane - džaba ostalo.Dobio je igače koje je želeo i sad neka zasuče rukave i knjige u ruke - struku na delo.I bez miljenika na terenu - njegovih ili menadžerskih, odnosno uprave.Da li smo, npr juče, videli razliku između našeg stoperskog para i Dinge, Ožegovića i Merija, Babića ili Grgića i Stamenića, Nastića ili Antića, Lakićevića ili Milinkovića...?
Očekujem, ipak, pobedu i iskupljenje protiv Metalca, iako to ne znači ništa, pošto će na leto biti ćao i sa ovom ekipom, pa Jovo nanovo.Jednostavno, to je sada matrica rada u Vojvodini.Nažalost.
Poslednja izmena od Turija u Ned Feb 21, 2016 12:55 pm, izmenjeno 2 puta ukupno.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
laki
Postovi: 1974
Pridružio se: Ned Dec 05, 2010 1:51 pm
Lokacija: Podbara

Re: 23.kolo: Vojvodina - Spartak, subota u 15h

Post od laki »

Borbenost 0 !

SRAM DA VAS BUDE SVE KOJI STE JUCE IGRALI! ( Izuzev Novice i Perketa. )
Slika
Korisnikov avatar
Протомајстор
Postovi: 418
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 8:29 pm
Lokacija: Исток, Лиман

Re: 23.kolo: Vojvodina - Spartak, subota u 15h

Post od Протомајстор »

Надам се само да је Мићић јуче добро зарадио на кладионици и да ће убудуће играти на нашу победу. :mrgreen:
Јер, просто је немогуће да такав ас (искусни интернационалац који иза себе има неколико суперлигашких сезона и који је доминирао теренима Црне Горе и БиХ, чак је одиграо и једну званичну утакмицу за белгијски Лирс) погреши онако случајно и аматерски!?

Сад без зезања, у животу нисам чуо за тог Душана Мићића пре него што је пре пар недеља стигао назад у свој родни Нови Сад. Чак сам помишљао да је у питању Драган Мићић, бивши центарфор Звезде, али тај је 15 година старији и 30cm нижи.

Али пошто је тренутно једини Новосађанин у првој постави и пошто није играо за Бг близанце, имаћу стрпљења за њега.
JackSparow
Postovi: 99
Pridružio se: Čet Sep 24, 2009 12:15 pm

Re: 23.kolo: Vojvodina - Spartak, subota u 15h

Post od JackSparow »

Ajde što je ispao glup sa driblanjem dva napadača, ali pre toga pri prijemu lopte, ona se tri metra odbija od njega. O kakvoj tehnici ti pričaš?

Nastić lepo prima loptu. Mnogo težu, visoku i jaču prima na unutrašnji deo stopala... ta lopta kao da se zalepila za njegovu nogu.

Onda ti centaršutevi pri bunarenju na kraju meča, svaki put je Ožegović pokušao da skoči...jbg mali je, ne može. Ali za koji qrac uvodi onog Pavkova da statira na terenu? Može Vasa da priča šta hoće, ali u ovom timu igraju samo igrači od kojih menadžeri i treneri mogu da zarade. Bruka i sramota!

I dokle više da se traži strpljenje i poverenje, usrali ste četiri prelazna roka! Rasprodali sve, dug i dalje postoji (ko zna koliko je), klub na ivici egzistencije, a igra nam Mićić umesto Sergeja.

Dugoročni plan Šćepanovića je bio:
1. godina: konsolidacija kluba
2. godina: pokušaj realne borbe za titulu ( a ne nerealne i prazne priče koje je Bata forsirao)
3. godina: Osvajanje titule i postajemo dominantan tim u Srbiji u narednim godinama.

... a gde smo mi?
Korisnikov avatar
Baltazar
Postovi: 376
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 9:31 pm
Lokacija: Socijalno

Re: 23.kolo: Vojvodina - Spartak, subota u 15h

Post od Baltazar »

Neozbiljno je donositi sud na osnovu jedne utaknice. Mičić je napravio grešku i to je činjenica. Ali ko ga je ranije gledao u dresu Borca može o Mičiću da kaže sve najbolje. Takođe i o Jovančiću i Miletiću. Na osnovu prikazanih igara oni su zreli za prvu postavu i svakako će biti pojačanja. Meleg nema trenutno snage za celu utaknicu. Zato je bio na klupi. On je takođe pokazao da će biti pojačanje. i ja bi voleo da smo razbili Spartaka, ali fudbal je kolektivan sport, a mi neuigrani. Na pripremama uigravali dve postave umesto jedne...
P.S. Kup je naš!
Vojvodina, jedna jedina!
Korisnikov avatar
ДушанСП
Postovi: 712
Pridružio se: Uto Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: 23.kolo: Vojvodina - Spartak, subota u 15h

Post od ДушанСП »

Утакмица-без коментара.
Утисак утакмице-Коначно мало већи број Фирмаша на северу
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: 23.kolo: Vojvodina - Spartak, subota u 15h

Post od ssnigd »

Ajde sto je igra bila losa, to je sve Vosa navikli smo. Ali teren majko mila :roll: Nije ni cudo sto se lopta odbijala svima od noge i pored lose tehnicke obucenosti pojedinaca.
Pored Makse niko juce nije igrao nista, bodove sam delio prema onome koliko sam nekoga zapazio sa loptom na terenu i to je to. Davali smo svima vremena i na terenu i na klupi i u upravi, pa ne vidim sada nista sto bi ovo promenilo. Cekamo sledecu tekmu da vidimo kako cemo dalje izgledati na terenu.
PS. Lalatovicu, kod kuce igras sa 3 defanzivna vezna sa poslednjeplasiranim timom na tabeli koji je dao ukupno 10 golova do sada u prvenstvu. :roll:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 23.kolo: Vojvodina - Spartak, subota u 15h

Post od Rabba »

JackSparow napisao: Dugoročni plan Šćepanovića je bio:
1. godina: konsolidacija kluba
2. godina: pokušaj realne borbe za titulu ( a ne nerealne i prazne priče koje je Bata forsirao)
3. godina: Osvajanje titule i postajemo dominantan tim u Srbiji u narednim godinama.
Nije vrstan predsednik, ali mu ne treba metati reci u usta. Receno je da tek trece sezone(ili cak posle trece) treba ocekivati neke rezultate. Ovo je druga, ali apsolutno se slazem da ova ekipa na celu svojim delovanjem ni najmanje ne uliva poverenje da se ide tim putem. Uostalom, dovoljno je otici na zvanicni sajt i procackati malo arhivu vesti. Nadju se interesantni tekstovi...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
CRD FCV
Postovi: 1458
Pridružio se: Pon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 23.kolo: Vojvodina - Spartak, subota u 15h

Post od CRD FCV »

Мићић је тип играча који је ту да одузме и сачува лопту. Класичан дефанзивац и сидраш. Он је тај део посла и одрадио како треба. Други је проблем што му је пријем лопте на не баш завидном нивоу а број успешних додавања стао на броју 2.

Већи је проблем што се ништа није променило кад је откривање играча у питању. Кад наш играч има лопту нико му не прилази. У једној нашој контри мислим да је Бабућ вукао лопту а Ожеговић уместо да се отвори на ближој страни бежи иза и оног друго штопера. Тиме смо осуђени на неке центаршутеве који заврше онако како заврше.

Пре ове утакмице очекивао сам 3 сигурна бода, после првог полувремена сам срећан и на том једном боду. Партизан ће нам сад побећи на 3 бода разлике (већ води 1:0), Борац је победио, срећом па Чукарички није остварио победу против Металца коме ми идемо у госте следећи викенд. Деле се бодови, распоред нам до краја регуларног дела није лак, овакво расипање бодова нам се не сме дешавати.
Vasa
Postovi: 165
Pridružio se: Uto Jul 28, 2015 11:13 pm

Re: 23.kolo: Vojvodina - Spartak, subota u 15h

Post od Vasa »

Bot sam FK Vojvodine,za razliku od vas nekoliko koji ste botovi menadzera Dzona Merija i jos nekolicine jos nevaznijih igraca koji na srecu nisu u Vosi!
Naravno da covek i sa 32godine moze imati tremu i to je ocigledno bilo sa Micicem!
Stamenic je talentovan i za sada samo to, zao mi je sto nije nastavio kao u prve dve utakmice od prosle godine ali ima vremena i verujem da ce to i dokazat!
Porediti nekoga sa Sergejom je totalno idijotski takvih u Evropi ima tek nekoliko!
Gde su Gacinovic,Kosovic,Babic,braca Kordic,Vanja tamo gde i vecina mladih na klupi ili tribinama a bili su prvotimci sa 17,18 godina,naravno mladi su i jos imaju velike sanse,ali Sergej je jedan!
Ako imate snimak na mixiranoj promociji Merija gde prima loptu u trku kao juce Jovancic okacite ,i evo svima vama cu uputiti izvinjenje!
Zasto sam zapeo oko Merija,zato da on igra vas nekolicina bi cutali i o ostalima jer bi shvatili koliko on moze a moze taman toliko za Vojvodjansku ligu u osrednjom klubom iz Banata!
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 23.kolo: Vojvodina - Spartak, subota u 15h

Post od Neizlecivi »

Mogu da shvatim nezadovoljstvo, ali mi nije jasno da ovakve reakcije imate posle jedne jedine utakmice? Kakva ste ocekivanja imali i sta ste vi to gledali u prvom delu sezone? Jesmo li do sada bili Barselona, a sada kao igramo ocajno?

Da dodam, lepa atmosfera na stadionu. Prvi deo sezone mislim da nismo uopste imali gostujuce navijace, osim utamice protiv Partizana. Takodje istok zapad i sever puniji nego sto sam ocekivao. Sama utakmica mnogo lepse izgleda sa vecim brojem ljudi na tribinama.
Korisnikov avatar
laki
Postovi: 1974
Pridružio se: Ned Dec 05, 2010 1:51 pm
Lokacija: Podbara

Re: 23.kolo: Vojvodina - Spartak, subota u 15h

Post od laki »

Nije poenta u nezadovoljtvu radi lose taktike i loseg dana svih na terenu, vec u jako velikom bolu u medjunozju. Poenta je u tome da su svi igali juce kao da ih je neko naterao. Cast izuzecima. Trebalo bi oni malo da fasuju vaspitne, da se ja pitam! Da se to sasece u korenu! Vosa im ociglednmo svima znaci koliko i meni blizanci.
Slika
Zaključana tema