22. kolo: Novi Pazar-Vojvodina 1:1

Akcent
Postovi: 376
Pridružio se: Pet Mar 25, 2011 2:02 pm
Lokacija: Srpska Atina

Re: 22. kolo: Novi Pazar-Vojvodina, sreda 13h

Post od Akcent »

Hvala ljudi :)
Vojvodina, Vojvodina nepobediva...
Korisnikov avatar
Maminho
Postovi: 66
Pridružio se: Pet Jul 24, 2015 1:11 am
Lokacija: Zapad

Re: 22. kolo: Novi Pazar-Vojvodina, sreda 13h

Post od Maminho »

1:1...
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 22. kolo: Novi Pazar-Vojvodina, sreda 13h

Post od Neizlecivi »

81. minut bez izmene... Sunce mu poljubim ako ne dobijemo ovo!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 22. kolo: Novi Pazar-Vojvodina, sreda 13h

Post od Voja »

Dva suta na gol,jedan bod.... djavolu malo bilo... Kakva sezona bila,ne bi bilo ni zasluzeno da budemo medju prve tri ekipe,jedino ostaje zal sto ce onako raspali Partizan biti ispred nas :frown:
Slika
srkins
Postovi: 1422
Pridružio se: Uto Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: 22. kolo: Novi Pazar-Vojvodina, sreda 13h

Post od srkins »

Bodovima u ovih 5 utakmica pod Lalatovicem sam vise nego zadovoljan ,ocekivao sam8-10 a osvojili smo 13 ,igra je takva kakva je,skriipi dosta ali to se ne menja preko noci,nadam se da na prolece uz par pojacanja i igra biti bolja
Korisnikov avatar
Baltazar
Postovi: 376
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 9:31 pm
Lokacija: Socijalno

Re: 22. kolo: Novi Pazar-Vojvodina, sreda 13h

Post od Baltazar »

Voja napisao:Dva suta na gol,jedan bod.... djavolu malo bilo... Kakva sezona bila,ne bi bilo ni zasluzeno da budemo medju prve tri ekipe,jedino ostaje zal sto ce onako raspali Partizan biti ispred nas :frown:
Treba dodati bodove koje smo izgubili pogrešnim odlukama sudija.
Vojvodina, jedna jedina!
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 22. kolo: Novi Pazar-Vojvodina, sreda 13h

Post od Neizlecivi »

Nekako je ovo vec standard za nas, makar sa moje strane. Kad se zavrsila prosla sezona i pocele pripreme za ovu, smatrao sam da imamo ekipu za borbu za ostanak u Super ligi. Tako smo i poceli onom utakmicom protiv Cukarickog i kantanjem od 0:4. Potom je dosla Evropa...
Madjari, pa Spartaks, sve je bilo tu i tamo ok... Sampdorija nas je podigla dobrano i uz utakmice sa Javorom i Partizanom smo ispali konkurenti za titulu i ekipa koja igra najbolji fudbal u Srbiji. Nastavak prvenstva nas je spustio zajedno sa ispadanjem iz Evrope. Sada posle svih losih i ponekih dobrih rezultata, ja sam zadovoljan time gde smo i sta smo. Nemamo neki tim, ovo je sasvim ono sto je i realno. Nisam zadovoljan minutazom nekih tokom prvenstva, nisam zadovoljan upravom, ali sta da se radi. Nadam se da ce doci do nekih promena u sportskom i ponekim drugim delovima uprave, te da ce se sledeci prelazni rok odraditi korektno, jer se sa njim planira sve sto se zeli u sledecoj sezoni.

Sto se tice ostalih manje fudbalskih stvari... Mi smo jedno to je nasa snaga!
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 22. kolo: Novi Pazar-Vojvodina, sreda 13h

Post od limanfkv »

Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: 22. kolo: Novi Pazar-Vojvodina, sreda 13h

Post od Radoye »

Uf... Znam da ne valja suditi na osnovu odgledanog snimka od 3 ipo minuta, i da je teren u NP grozan (doduse - kakav nama takav i njima) ali prema ovome opet mi se namece utisak da nam odbrana strasno skripi, prave se pocetnicke greske, ispada se na sve strane... :frown:

Jako me to sve zabrinjava, na srecu sad ce zimska pauza valjda cemo se do proleca zakrpiti gde smo suplji i srediti se da to lici na nesto jer ovo ovde je na nivou velikog odmora u osnovnoj skoli...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 22. kolo: Novi Pazar-Vojvodina, sreda 13h

Post od Voja »

I moj prvi utisak da smo delovali kao razbijena vojska... ipak posle su mi izdominirali momenti "konj mater","ljeb majku"... :mrgreen:
Slika
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: 22. kolo: Novi Pazar-Vojvodina, sreda 13h

Post od gospodinFKV »

Odbrana je danas bila blagi uzas.

Da ne bude sve tako crno - Ozegovicu izgleda Lalatovic vratio X u dzojstik :cheers:
Korisnikov avatar
Sasa1969
Postovi: 611
Pridružio se: Ned Sep 29, 2013 11:29 pm
Lokacija: Istok

Re: 22. kolo: Novi Pazar-Vojvodina, sreda 13h

Post od Sasa1969 »

Kod gola Novog Pazara primetno je da su se nasi defanzivci povlacili unazad ???
I da igrac kasno izlazi u blok.
Takodje na snimku smo mogli da vidimo Nasticev kiks koji samo cudom nije zavrsio golom za Pazarce.
Sve sto smo napravili u napadu bilo je preko Ozegovica koji je cak i dva puta lepo asistirao !
Slika
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: 22. kolo: Novi Pazar-Vojvodina, sreda 13h

Post od borrissey »

Napisacu ovde, pa makar dobio dozivotni ban, j**e mi se. Neka se pogleda u oci svako ko danas nije dosao da bodri odbojkase protiv Modene u ligi sampiona.
Korisnikov avatar
Schteph_F89
Postovi: 478
Pridružio se: Ned Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: 22. kolo: Novi Pazar-Vojvodina, sreda 13h

Post od Schteph_F89 »

Naravno da je odbrana bila slaba kad je 'Puska zvani sledecu sam na golu' igrao stopera. Moglo je biti i gore. I proslu je Puska bio na zadnjem veznom malo pogubljen, mada opet kako i nebi...
Evo dodacu i ja za odbojku sramota, kao sto je sramota i onaj spiker!!!
Elem, nadam se da cemo se pokrpiti preko zime pa jovo nanovo. :lala:
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: 22. kolo: Novi Pazar-Vojvodina, sreda 13h

Post od Marcello »

Mali off, prebacite post u drugu temu, ako treba.

Istina je da su drugi sportovi potpuno zapostavljeni od strane publike. Naime, iako igraju u eminentnim takmčenjima, RK i OK imaju izuzetno slabu posetu, o podršci da i ne govorimo.

Ja ću biti potpuno iskren.

Mene samo fudbal zanima. U ostalim sportovima ne pratim čak ni reprezentaciju. Ja sam jedan od onih koji ne idu na dvoranske sportove, već deceniju i po. I nije me sramota, niti mislim da treba da se pravdam. Volim FKV, a ostale, kao "volim", ali nedovoljno, jer me ne zanimaju ti sportovi. Eto, jbg.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Zaključana tema